Νέα

ΟΤΕ TV vs NOVA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
598
Like
216
Πόντοι
26
εχω βαλει nova cinema εδω και 2 μηνες περιπου

αρκετα ευχαριστημενος

εχει 4 διαφορετικα καναλια με ταινιες nova cinema 1,2,3,4

παιζει καθε βδομαδα μεσα απο μια γκαμα 10 ταινιων αλλα αλλαζουνε μετα κα8ε βδομαδα

για μενα αξιζει πολυ στα 27 ευρω περιπου τον μηνα

27ευρω τι προγραμμα
cinema τηλεφωνο ιντερνετ;
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2018
Μηνύματα
46
Like
10
Πόντοι
0
27ευρω τι προγραμμα
cinema τηλεφωνο ιντερνετ;
για ιντερνετ κτλπ χρησιμοποιω wind.
τα 27 ευρω ειναι αποκλειστικα για το cinema pack. στην αρχη ειχα βαλει μονο το family pack αλλα δεν αξιζει τοσο. αν δεν βαλεις cinema ειναι πεταμενα λεφτα
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
για ιντερνετ κτλπ χρησιμοποιω wind.
τα 27 ευρω ειναι αποκλειστικα για το cinema pack. στην αρχη ειχα βαλει μονο το family pack αλλα δεν αξιζει τοσο. αν δεν βαλεις cinema ειναι πεταμενα λεφτα

εγώ έχω nova3play ιντερνετ μς απεριοριστη τηλεφωνια σταθερα κινητα και σινεμα πακετο με 37 ευρω περιπου. νομιζω ειναι καλη περιπτωση
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2018
Μηνύματα
46
Like
10
Πόντοι
0
εγώ έχω nova3play ιντερνετ μς απεριοριστη τηλεφωνια σταθερα κινητα και σινεμα πακετο με 37 ευρω περιπου. νομιζω ειναι καλη περιπτωση

εννοειται πως αξιζει φιλε μου.
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
εννοειται πως αξιζει φιλε μου.

έχει και το ondemand δωρεαν που γαμαει με επιπλεον ταινιες για ολα τα γουστα. ειμαι κομπλέ.
αθλητικα ποτέ δεν με ενδιέφεραν εκτος κάποιων ντερμπυ αλλά να ειναι καλα τα καφε της γιετονειάς.
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
ΟΤΕ TV αποκλειστικά και μόνο λόγω MotoGP!!!
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
ΝΑ πάνε να γαμηθουν οι συνδρομητικές.

Βάλτε Netflix με 10€ το μήνα και βλέπετε ότι ταινία γουστάρετε στην τηλεοράσεις σας. Ολες οι ταινίες Hd και 5.1 ήχος.
 

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
598
Like
216
Πόντοι
26
για ιντερνετ κτλπ χρησιμοποιω wind.
τα 27 ευρω ειναι αποκλειστικα για το cinema pack. στην αρχη ειχα βαλει μονο το family pack αλλα δεν αξιζει τοσο. αν δεν βαλεις cinema ειναι πεταμενα λεφτα

ολα μαζι ποσα σουρχονται
ετσι χωριστα δεν νομιζω οτι συμφερει αν τα ειχες ολα οτε δεν θαταν φθηνοτερο;


εγώ έχω nova3play ιντερνετ μς απεριοριστη τηλεφωνια σταθερα κινητα και σινεμα πακετο με 37 ευρω περιπου. νομιζω ειναι καλη περιπτωση

to cinema πως το τσιμπησες σε πηρανε τηλ προσφορα;κανονικα πρεπει ναναι πιο ακριβο
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
ολα μαζι ποσα σουρχονται
ετσι χωριστα δεν νομιζω οτι συμφερει αν τα ειχες ολα οτε δεν θαταν φθηνοτερο;


to cinema πως το τσιμπησες σε πηρανε τηλ προσφορα;κανονικα πρεπει ναναι πιο ακριβο

το πουλανε κανονικα κ τωρα
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Πολύ ακριβό το ote cinema.
Θα πρέπει να το πάνε στα 7 ευρώ κανονικά.
Έβαλα netflix αν και από ταινίες δεν λέει και πολλά αλλά σίγουρα βρίσκω κάτι να δω όποτε θέλω.
Πλήρωνα 60 στη nova. Πόσο μαλάκας ήμουν.

:tn04:

 

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
88
Κριτικές
7
Like
308
Πόντοι
280
Το δίλημμα OTE ή NOVA με πάει σε άλλη δεκαετία, χρόνια πίσω. Αυτά ήταν στο παρελθόν. Σήμερα είναι το netflix, οπως σωστά έχουν επισημάνει ήδη αρκετοι.
 

king crimson

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2018
Μηνύματα
58
Like
12
Πόντοι
0
έβαλα αυτό στο kodi και έχω ΟΤΕ σινεμά 4 κανάλια

 

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
598
Like
216
Πόντοι
26
απο σειρες τα παντα υπαρχουνε ποιο το νοημα να πληρωνεις νετφλιξ
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
απο σειρες τα παντα υπαρχουνε ποιο το νοημα να πληρωνεις νετφλιξ

Φυσικά και υπάρχουν και πολύ περισσότερα από αυτά που μας δείχνει η netflix. Πέρα βέβαια από την νομιμότητα υπάρχουν πολλά θέματα  όπως:
Δεν γνωρίζουν πολλοί από κατέβασμα, οι υπότιτλοι πολλές φορές δεν είναι συγχρονισμένοι, πρέπει να πληρώνεις συνδρομές σε hosters τύπου rapidshare, Πολλές φορές θες να δεις το Rambo και βλέπεις το Παλαμάρι του Βαρκάρη. Αν θες τζάμπα πρέπει να περιμένεις με τις ώρες. Η ποιότητα είναι αμφιλεγόμενη. Πολλές διαφημίσεις, άλλα αντί άλλων link τα οποία γεμίζουν τον υπολογιστή σου σκουλίκια κτλ.

Για έναν που γνωρίζει έχει καλή σύνδεση, διαθέιμο χρόνο και χώρο αποθήκευσης μπορεί να βρει βεβαίως ότι θέλει χωρίς να πληρώνει netflix. Κάποια στιγμή βαριέσαι όμως και τα θες έτοιμα.
Πάντως 10 ευρώ με πρόγραμμα σε δυο τηλεοράσεις δεν είναι πολλά τα λεφτά.
Πρόβλημα ίσως είναι η συσκευές αναπαραγωγής προς το παρόν.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.002
Κριτικές
3
Like
10.483
Πόντοι
3.936
Φυσικά και υπάρχουν και πολύ περισσότερα από αυτά που μας δείχνει η netflix. Πέρα βέβαια από την νομιμότητα υπάρχουν πολλά θέματα  όπως:
Δεν γνωρίζουν πολλοί από κατέβασμα, οι υπότιτλοι πολλές φορές δεν είναι συγχρονισμένοι, πρέπει να πληρώνεις συνδρομές σε hosters τύπου rapidshare, Πολλές φορές θες να δεις το Rambo και βλέπεις το Παλαμάρι του Βαρκάρη. Αν θες τζάμπα πρέπει να περιμένεις με τις ώρες. Η ποιότητα είναι αμφιλεγόμενη. Πολλές διαφημίσεις, άλλα αντί άλλων link τα οποία γεμίζουν τον υπολογιστή σου σκουλίκια κτλ.

Για έναν που γνωρίζει έχει καλή σύνδεση, διαθέιμο χρόνο και χώρο αποθήκευσης μπορεί να βρει βεβαίως ότι θέλει χωρίς να πληρώνει netflix. Κάποια στιγμή βαριέσαι όμως και τα θες έτοιμα.
Πάντως 10 ευρώ με πρόγραμμα σε δυο τηλεοράσεις δεν είναι πολλά τα λεφτά.
Πρόβλημα ίσως είναι η συσκευές αναπαραγωγής προς το παρόν.
Ειχα netflix. Το σταματησα γιατι ναι μεν εχει πολλες ταινιες και σειρες καποιες ομως δεν εχουν υποτιτλους καν η καποιες εχουν και επισοδεια οχι. Εβαλα ενα tv box εβαλα και το kodi και ειμαι ΣΟΥΠΕΡ. Αργει κανα 2-3 μερες βεβαια αλλα ειναι free. Αξιζει η αναμονη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom