Νέα

ΟΤΕ TV vs NOVA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
εγω δεν μιλαω ουτε για καρτες ουτε κατι τετοιο.Αποκωδικοποιητης ειδικος που συνδεεται στο ιντερνετ κ κατεβαζει απο σερβερ και τα βλεπεις ολα και 6-7 καναλια με τσοντες.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
εγω δεν μιλαω ουτε για καρτες ουτε κατι τετοιο.Αποκωδικοποιητης ειδικος που συνδεεται στο ιντερνετ κ κατεβαζει απο σερβερ και τα βλεπεις ολα και 6-7 καναλια με τσοντες.
Δεν χρειάζεται κάποιον ειδικό που να σου σπάει τους κωδικούς, όταν αυτοί αλλάζουν συνεχώς?
Νομίζω ότι για αυτή την υπηρεσία πληρώνεται με συνδρομή ο ειδικός χάκερ που σπάει τους κωδικούς?
Dreambox είναι το μηχάνημα ή άλλο?
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
εγω δεν μιλαω ουτε για καρτες ουτε κατι τετοιο.Αποκωδικοποιητης ειδικος που συνδεεται στο ιντερνετ κ κατεβαζει απο σερβερ και τα βλεπεις ολα και 6-7 καναλια με τσοντες.
Για πες περισσοτερα , να μαθουμε και εμεις οι ασχετοι . Πως γινεται η δουλεια?
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
απο adult ζωνη θα μας πει καποιος τι εχει free, αν εχει το οτεtv? :grin: :grin:

θεωρώ οτι το πακετο private+dorcel που εχει η nova ειναι ανωτερο απο το hustler+penthouse του ΟΤΕ , αλλη τσοντα δεν παιζει στα υπολοιπα καναλια του ΟΤΕ
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.115
Like
1.896
Πόντοι
216
εγω δεν μιλαω ουτε για καρτες ουτε κατι τετοιο.Αποκωδικοποιητης ειδικος που συνδεεται στο ιντερνετ κ κατεβαζει απο σερβερ και τα βλεπεις ολα και 6-7 καναλια με τσοντες.

;) ;) ;)  Απλα δεν πρεπει να εχεις συνδεση forthnet

Aν και με καρτα ειναι πιο ασφαλες για να μην σε βρουν.Απλα οταν σου πουν να το κλεισεις για 3-4 μερες το κλεινεις και μετα οκ συνεχιζεις
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Εγώ επειδή βλέπω συνήθως φετινες ταινίες, δε με νοιάζουν τι παίζει ΟΤΕ κ Νοβα αλλά κ εκει εχει αναβαθμιστεί πολύ ο ΟΤΕ. Εκτος απο το κανάλι που παίζει συνέχεια ελληνικές ταινίες , που το παρακολουθώ φανατικά έχει άλλα 4 με ταινίες (οτε 1, οτε 2 , village k Village HD k 2-3 κανάλια σειρών.

παντως η nova εχει πολυ μεγαλυτερη ποικιλια σε ταινιες σε σχεση με τα καναλια του ΟΤΕ που καθε μερα εχει τις ιδιες επαναληψεις οπως επισης ειναι και παλιοτερες κυκλοφοριες απο της Nova
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
το cardshare δεν νομιζω να εχει πολυ μελλον ακομα ... ηδη περα απο το κυνηγι που πεφτει και τεχνικα στριμωχνεται η κατασταση. Ασε που δεν εχει την ιδια ποιοτητα η εικονα με τον μανισιο δεκτη ειτε ειναι nova ειτε ΟΤΕ
 
OP
OP
Pradadevil

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
θεωρώ οτι το πακετο private+dorcel που εχει η nova ειναι ανωτερο απο το hustler+penthouse του ΟΤΕ , αλλη τσοντα δεν παιζει στα υπολοιπα καναλια του ΟΤΕ

Για μένα είναι απαράδεκτες οι τιμές κ στα δύο, όταν με 10 ευρώ το μήνα έχεις 12 ερωτικά κανάλια με διάφορες θεματικές ενότητες το καθένα
 
OP
OP
Pradadevil

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
Δεν χρειάζεται κάποιον ειδικό που να σου σπάει τους κωδικούς, όταν αυτοί αλλάζουν συνεχώς?
Νομίζω ότι για αυτή την υπηρεσία πληρώνεται με συνδρομή ο ειδικός χάκερ που σπάει τους κωδικούς?
Dreambox είναι το μηχάνημα ή άλλο?

Dreambox είναι πιστέυω οι σταθερότεροι δέκτες σε ότι αφορά το cccam,mgcam,oscam κλπ αλλά υπάρχουν κ άλλοι δέκτες, φθηνότεροι, που κάνουν την δουλειά τους.
 

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
παιδια θελω να βαλλω το πακετο adult pack του ote tv, εχει κανενας σας?αξιζει τι λετε? δειχνει καλες τσοντες?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
αφου μπορεις να κατεβαζεις απο το ιντερνετ οτι γουσταρεις ποιος ο λογος να πληρωσεις;
 

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
αφου μπορεις να κατεβαζεις απο το ιντερνετ οτι γουσταρεις ποιος ο λογος να πληρωσεις;
βασικα ο πατερας μου το θελει... :grin: ,δεν ξερει απο υπολογιστες,ε να βλεπει καμια τσοντα με σεναριο...εχεις εσυ? αξιζει? βασικα πηρα το πακετο full pack, αλλα το adult puck ειναι προαιρετικο με 6ευρω το μηνα
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16

προσωπικα δεν λέει κ πολλά το adult pach του ΟΤΕ tv. ειναι 3 καναλια , ενα πολυ soft που παιζει απο τις 12+ το βραδυ μεχρι τις 5 το πρωι περιπου , το penthouse HD , που παιζει 24ωρο αλλα εχει αμερικανικες ταινιες λιγο βαρετες για μενα -αλλά εχει τελεια εικονα λογω high definition και το Hustler που εχει κ αυτο αμερικανικες ταινιες αλλά και καποιες ευρωπαικες. Προτιμώ τα dorcel & Private spice που εχει η νοβα
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
φυσικα το καλυτερο ειναι -αν υπαρχει η δυνατοτητα κ ευχερεια χώρου για 2ο δέκτη- να πάρεις χωριστά κάρτα με τσοντοκάναλα . Διαφορετικα αν θες όλα σε 1 δεκτη , θα ελεγα Nova οποιοδήποτε απο τα πακετα της (ακόμα και με το start pack που το δινει τζαμπα με το 2play) + το adult pack της με 9,99 το μηνα  :uglystupid:
 
OP
OP
Pradadevil

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
παιδια θελω να βαλλω το πακετο adult pack του ote tv, εχει κανενας σας?αξιζει τι λετε? δειχνει καλες τσοντες?

για κανένα λόγο!!!Ξεχωρίστα οι adult κάρτες σου ρχονται φθηνότερα κ με περισσότερα κανάλια!!!!
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.856
Κριτικές
32
Like
928
Πόντοι
3.305
Καλησπερα πριν απο 3 μερες εβαλα το ΟΤΕ TV,ειχα το Nova full puck αλλα το διεκοψα.Βασικα αυτο που θελω να μαθω ειναι σημερα τους πηρα τηλεφωνο και τους ειπα να μου ενεργοποιησουν και το Adult Puck που εχουν,μου ειπαν οτι το πολυ σε 24 ωρες θα ειναι ετοιμο βαζω να δω αν παιζει αλλα μου ζηταει PIN,να υποθεσω οτι δεν εχει ενεργοποιηθει ακομη γι' αυτο το ζηταει???Αν γνωριζει κατι καποιος ας βοηθησει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom