Νέα

ΟΤΕ TV vs NOVA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
μαλακιά έκανες γιατί ήξεραν ότι έχασαν την πρεμιερ το γεναρη ;)εμένα το καλοκαίρι που είχαν και την πρεμιερ οταν του είπα φεύγω μου είπαν 40..αυτά έγιναν ιουνιο ;)

νταξει ,,, 5 ευρω πανω 5 κατω δεν εγινε κ μεγαλη μπουγαδα
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ξερω και γω με  10Ε το μηνα να βαλω φουλ πακ αλλα  εφαγα ακυρο σαυτους που ρωτησα.Δεν ειναι ευκολο να εμπιστευθουν αγνωστο ;)
Με 10 ευρω? ο  άλλος 45 , τι εγινε ρε παιδια ? μονο εγω πληρωνω  τα 61,92 ?
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Με 10 ευρω? ο  άλλος 45 , τι εγινε ρε παιδια ? μονο εγω πληρωνω  τα 61,92 ?

ρε συ ... γιατι πνιγεσαι σε μια κουταλια νερο ??? εαν εχεις κανει ενα 12μηνο -εισαι δλδ ήδη πελατης τους - παρε τηλ και ζητησε προσφορα απευθειας λογω κρισης κλπ αλλιως φευγεις - εννοειται να εχει ληξει το 12μηνο- δεν υπαρχει περιπτωση να μην σου ξεβρακωθουνε
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
οχι , δεν ειμαι με 12μηνο. Ειμαι παλιος πελατης και ερχεται καθε μηνα ο λογαριασμος στο σπιτι.
 

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
το σκεφτομαι και γω να αλλαξω μου ρθε φλασια στο προσφατο ρεαλ μπαρτσα που το ψαχνα κανα 10λεπτο στην νοβα μεχρι να παρω χαμπαρι οτι το ειχε ο ΟΤΕ και εμεινα με πιτσα γιγας-κοκα κολα στο χερι. απο ταινιες τι προσφερει ο ΟΤΕ ξερει κανεις?
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Για όσους δεν ξέρουν στον οτε υπάρχει και κανάλι με παλιές ελληνικές ταινίες.
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Εγω εχω νοβα απο τοτε που ήρθε στην Ελλάδα αλλά τωρα εχω σπαστι που έχει μείνει μονο με το ελληνικό πρωτάθλημα κ θελω να την κανω εχω νοβα κ φορθνεν 53 ευρο αλλά έκανα ανανέωση προσφατα κ μου ζητανε 270 ε για να σπάσει το πακετο ολο ξέρει κανένας τι γίνεται ε ε .
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Εγω εχω νοβα απο τοτε που ήρθε στην Ελλάδα αλλά τωρα εχω σπαστι που έχει μείνει μονο με το ελληνικό πρωτάθλημα κ θελω να την κανω εχω νοβα κ φορθνεν 53 ευρο αλλά έκανα ανανέωση προσφατα κ μου ζητανε 270 ε για να σπάσει το πακετο ολο ξέρει κανένας τι γίνεται ε ε .
Ποιος στο είπε;Εμείς είχαμε νόβα και για να βάλουμε τον οτε πληρώσαμε μόνο το κουτί.
 

MaximTsigalko13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
"Στην υπηρεσία ΟΤΕ TV Club του OTE TV Μέσω Conn-x μπορείτε να βρείτε μια πλούσια συλλογή με περισσότερους από 2000 τίτλους που ανανεώνονται κάθε μήνα. Γίνετε συνδρομητές και απολαύστε όποια στιγμή επιθυμείτε αμέτρητες ταινίες, σειρές, ντοκιμαντέρ, παιδικά προγράμματα & μουσικά video clips!".Κι ύστερα σου λέει γίνε συνδρομητής Nova.Άμα πάρει κάποια στιγμή και το Τσου Λου τότε αντίο ζωή Nova.
 
OP
OP
Pradadevil

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
επισης για μενα που ειμαι cinefil θεωρω οτι η nova εχει πολυ καλυτερες επιλογες σε σχεση με ΟΤΕ

Εγώ επειδή βλέπω συνήθως φετινες ταινίες, δε με νοιάζουν τι παίζει ΟΤΕ κ Νοβα αλλά κ εκει εχει αναβαθμιστεί πολύ ο ΟΤΕ. Εκτος απο το κανάλι που παίζει συνέχεια ελληνικές ταινίες , που το παρακολουθώ φανατικά έχει άλλα 4 με ταινίες (οτε 1, οτε 2 , village k Village HD k 2-3 κανάλια σειρών.
 
OP
OP
Pradadevil

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
αλλά ένα είναι το κανάλι που έχω λιώσει στον ΟΤΕ...TLC!!!!!για ψαγμένους!!!! :) :) :) :)
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
απο adult ζωνη θα μας πει καποιος τι εχει free, αν εχει το οτεtv? :grin: :grin:
 
OP
OP
Pradadevil

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
απο adult ζωνη θα μας πει καποιος τι εχει free, αν εχει το οτεtv? :grin: :grin:

απο adult free εχει μονο το blue hustler που παίζει soft k μετα το  hustler κ το penthouse που το χρεώνεσαι.Προσωπική μου άποψη δεν αξίζει σε καμιά απο τις δυο εταιρίες να πληρωσεις adult με τα ίδια λεφτά παίρνεις κάρτες που σου ανοίγουν καμιά 10αρια κανάλια πορνό.
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
απο adult free εχει μονο το blue hustler που παίζει soft k μετα το  hustler κ το penthouse που το χρεώνεσαι.Προσωπική μου άποψη δεν αξίζει σε καμιά απο τις δυο εταιρίες να πληρωσεις adult με τα ίδια λεφτά παίρνεις κάρτες που σου ανοίγουν καμιά 10αρια κανάλια πορνό.
ε ναι σιγουρα.και στο φιναλε βαζεις τη συνδρομη με τα 10ε που λεει και ο gusmx5 και σου ανοιγει οσα adult θελεις :grin:
 
OP
OP
Pradadevil

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
ε ναι σιγουρα.και στο φιναλε βαζεις τη συνδρομη με τα 10ε που λεει και ο gusmx5 και σου ανοιγει οσα adult θελεις :grin:

άμα λες για cardshare ειναι το καλύτερο απ όλα είναι γιατί κανένα adult chanel δεν κάνει κολλήματα
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
η οτεtv πραγματικα ειναι πολυ καλυτερη απο την nova.εμενα ειδικα που δεν με νοιαζει το ποδοσφαιρο η ποικιλια με τα ντοκυμαντερ ειναι η μεγαλυτερη δυνατη.εχει τον τρελο που επιβιωνει παντου, το travel channel, το national geo, το discovery channel, το history channel, ταινιες οτι τελευταιο εμπορικο κυκλοφορει και οχι μονο.μιλαμε εχω καβλωσει πολυ.μονο που αυτο θελει hd tv plasma με μεγαλη οθονη κ.λ.π.
ερωτηση οι πολεμικες τεχνες και τα εξτριμ σπορτς ανηκουν στα αθλητικα?
Τα ντοκυμαντερ που αναφέρεις τα έχει κ η Νόβα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom