Νέα

Ετεροφυλική Orestis_kou and Ana story

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Orestis_Kou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

το θρεντ εκλεισε

  • ναι

    Ψήφοι: 18 40,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
όχι φιλε μου δεν είναι λογικό εγώ έχω πάει με μια συγκεκριμένη από στούντιο όχι 10 σχεδόν 50 πάντα με απλό πρόγραμμα και πάντα περνάω τέλεια
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]
χωρίς να την έχω καψουρευτεί [/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]

ντάξει ρε φίλε όμως εσύ είσαι εσύ εγώ είμαι εγώ ο άλλος είναι ο άλλος
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
θυμαμαι ποτε καταλαβα ότι με αγαπουσε αληθινα: της ειχα δωσει κατι λεφτα να παει σε γιατρο που ειχε ένα πρόβλημα. ειχα την εντυπωση ότι δεν πηγε και τα εφαγε τα λεφτα. της μιλησα πολύ ασχημα, την ειπα πουτανα και πολλα αλλα... Μετα από μερικες μερες με πηρε κλαιγοντας και μου ειπε αν δεν την εμπιστεύομαι πως μπορω να περιμενω ότι θα είναι μαζι μου; από τον τονο της φωνης της καταλαβε ότι ελεγε αληθεια και ότι πραγματικα στεναχωρεθηκε πως θα με εχανε, το φιλαρακι της...
και τι είσαι εσύ και της δίνεις λεφτά για κάτι τέτοιο;
ρε πάτε καλά;
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
45 μέλη και 34 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Ορεστη στο τελος θα αρχιζουν να σε πληρώνουν οι μοντ για να γραφεις!  :grin:

 :2funny:

ναι παιδια, αν θελετε το στορυ ολοκληρο, αρχιστε να μου τα σκατε, τσαμπα ξενυχταω αποψε να σας διασκεδαζω;
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
ντάξει ρε φίλε όμως εσύ είσαι εσύ εγώ είμαι εγώ ο άλλος είναι ο άλλος


δεν ήθελα να σου κάνω επίθεση ρε τύπε

αυτό που ήθελα να γράψω είναι ότι δεν έχει σχέση το ποσες φορες θα πας
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Να ρωτησω τι ακριβως προβλημα εχεις και δεν βρισκεις μια κοπελα εκτος μπουρδελων;Για αν καταλαβα καλα,και απο το λιγο που εχω δει με εσενα και τις πουτανες,εσυ ψαχνεις σχεση και οχι απλα ενα πηδημα.Οσο για το αν σε αγαπησε,ειναι μαλακια και μονο που το λες.Το μονο που νοιαζει τις πουτανες ειδικα απο την φυλη που ειναι αυτη,ειναι να αρμεγουν οσο το δυνατο περισσοτερο το θυμα τους.

νταξει ρε φιλε, εισαι λαθος, και οι πουτανες ανθρωποι είναι...

και γω άλλη στιγμη εχω πχ αναφερθεί στο τζουλακι που δουλευει στο φ84 και ειμαστε φιλαράκια. πολύ ταλαιπωρημενη κοπελα, και σε εκεινη ειχα δωσει λεφτα και μου τα εδωσε πισω, γιατι εκεινη εχει μπεσα και είναι σωστο ατομο.

και η αννα δεν είναι σκουπιδι, ανθρωπος είναι και εχει περασει πολλα και πολλα από αυτά μου τα εχει πει και τα ξερω, για αυτό τη λυπάμαι.

αλλα καμια αννα δεν εχει δικαιωμα να παιζει με τους ανδρες επειδή καποια στιγμη βρεθηκε καποιος που την στριμωξε και την εβγαλε στο κλαρι με το ζορι.

γιατι τωρα η αννουλα αν ηθελε με τα λεφτα που εχει μαζεψει θα μπορουσε να ξεμπλεξει από όλα αυτά αλλα καλομαθε στη μεγαλη ζωη και της αρεσει που πανε οι πιτσιρικάδες και σφαζονται στα ποδια της.

και ξερω πολύ καλα ότι δεν είμαι ο μονος που εχω προσπαθησει να την πλησιασω...

ένα κοριτσακι κακομαθημενο 20 χρονων είναι η αννα, που εχει περασει πολλα. και αυτή αγαπάει κι αυτή πληγωνεται, απλα αυτινης της εχουνε μαθει από μικρη ότι οι ανδρες και ειδικα οι ελληνες είναι μαλακες και δεν πρεπει να τους εμπιστευεται, είναι απλα αντικείμενα εκμεταλλευσης...

σε ότι αφορα τον επαγγελματισμο της ξαναλεω, κατω από τη βαση, κι ας παει ενας μεσος ανδρας μαζι της και ας μου πει ότι λεω ψεματα ότι άλλη στο σαλονι και άλλο στο δωματιο η δεσποινιδα αννα.

το ειπα και το ξαναλεω, οσοι ασχοληθείτε να διαβασετε το θρεντ, θα μαθετε την παραμικρη λεπτομερεια για το χαρακτήρα αυτης της μικρης ρουμανιτσας... αυτό τουλάχιστον εχω σκοπο να κανω...
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
δεν ήθελα να σου κάνω επίθεση ρε τύπε

αυτό που ήθελα να γράψω είναι ότι δεν έχει σχέση το ποσες φορες θα πας

ναι ρε τύπε το κατάλαβα τί εννοείς και εγω σε καμία περίπτωση δεν θέλω να νομίσεις ότι σου κάνω επίθεση αλλά ντάξει κάποιοι από εμάς είναι πιο μλκες σε ερωτικά θέματα και ας σχετίζονται με τάνες  :) :) :)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.369
Κριτικές
90
Like
32.481
Πόντοι
24.700
το ειπα και το ξαναλεω, οσοι ασχοληθείτε να διαβασετε το θρεντ, θα μαθετε την παραμικρη λεπτομερεια για το χαρακτήρα αυτης της μικρης ρουμανιτσας... αυτό τουλάχιστον εχω σκοπο να κανω...

Κύριε Ορέστη,

Ας είμαστε ειλικρινής. Δεν έχετε αυτόν τον σκοπό.

Το μόνο που επιδιώκετε είναι να σοκάρετε και να ενοχλήσετε  το μπουρδελικό κατεστημένο. Το ενδιαφέρον σας επικεντρώνεται στο να αμφισβητήσετε και να προσεγγίσετε ειρωνικά τις αρχές της ορθολογιστικής μπουρδελικής κοινότητος, αντιπροτείνοντας  παραλογισμό και σκάνδαλα.
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Κύριε Ορέστη,

Ας είμαστε ειλικρινής. Δεν έχετε αυτόν τον σκοπό.

Το μόνο που επιδιώκετε είναι να σοκάρετε και να ενοχλήσετε  το μπουρδελικό κατεστημένο. Το ενδιαφέρον σας επικεντρώνεται στο να αμφισβητήσετε και να προσεγγίσετε ειρωνικά τις αρχές της ορθολογιστικής μπουρδελικής κοινότητος, αντιπροτείνοντας  παραλογισμό και σκάνδαλα.

ναι οκ...

ότι πειτε...

αντε καληνύχτα τωρα.

περιμενω το πρωι σχολία να απαντησω αν εχω ορεξη...

καλο μπουρδελοξημερωμα! :rockon:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.369
Κριτικές
90
Like
32.481
Πόντοι
24.700
ναι οκ...

ότι πειτε...

αντε καληνύχτα τωρα.

περιμενω το πρωι σχολία να απαντησω αν εχω ορεξη...

καλο μπουρδελοξημερωμα! :rockon:

Όνειρα γλυκά.

Παρεμπιτόντως ένας άλλος "συνάδελφός" σας, ο Μπρετόν, γνωρίζοντας τις νέες θεωρίες της ψυχανάλυσης, είχε φτάσει στο συμπέρασμα πως η συμβολική φαντασία που απελευθερώνεται με τα όνειρα ή την ανάλυση των ονείρων μπορούσε να χρησιμοποιηθεί για ποιητικούς σκοπούς. Ο ίδιος αναφέρει «Αποφάσισα να αποσπάσω από τον εαυτό μου ένα μονόλογο που κυλάει όσο το δυνατό πιο γρήγορα, ώστε το κριτικό πνεύμα του υποκειμένου να μην μπορεί να το ελέγξει, που να μην παρεμποδίζεται από καμιά αναστολή και που να εκφράζει όσο γίνεται πιο πιστά την ομιλούμενη σκέψη».

Εκμεταλευτείτε τον ύπνο σας, λοιπόν.  :)

 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1


...........Και ύστερα ήρθαν οι Πύραυλοι........ε, λάθος.......Οι μέλισσες ήθελα να πω...........
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Ρε συ Ορέστη εντάξει κατάλαβα για σένα.
Από τη δικιά της πλευρά θέλω να μου πεις. Τώρα πια....ειλικρινά, τι συμπεραίνεις;
Είχες κάποιο ίμπακτ ή πήγες αδιάβαστος;
Σε δούλευε; σε κοροίδευε; σε βολιδοσκοπούσε για κάτι παραπάνω;
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
ρε φιλε με επρηξες... οκ, λαθος μου... η Αννα είναι από τις πιο καθαρες κοπελες και όταν της ειπα ότι πηγα με τη μαρια μου ειπε σιχαινεται να ξαναπαω μαζι της... μαλιστα μου ειπε "δε με πειραξε που περασες με την Ελενιτσα (τη βυζαρου), αλλα που πηγες στη Μαρια..."

μαρεσει να γλειφω μουνια, μαλακια μου, πλενω το στομα μου μετα, κανω εξετασεις κάθε τοσο, λιγες είναι καθαρες ναι, μπορει να την πατησω, μπορει να καταληξω μακαρίτης και τα σχετικα, οκ, είμαι μαλακας αυτό το εχουμε πει, ε τι άλλο;

Άλλο να κάνεις γλειφομούνι άλλο να γλείφεις σπυριά... Εγώ θα σταματούσα μόλις το αντιλαμβανομουν. Τέσπα ό,τι θέλεις κάνε, απλά μην νομίζεις ότι με το πλύσιμο του στόματος εξασφαλίζεσαι.

Πάντως άθελα σου την καραέθαψες και τη Μαρία χειρότερα απ' την Άννα. Για εμένα αυτό το μαγαζί είναι τελειωμένο μετά από αυτά που διάβασα. Στο βυθό!
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Για εμένα αυτό το μαγαζί είναι τελειωμένο μετά από αυτά που διάβασα. Στο βυθό!


Για εσένα...

Το αφεντικό του μαγαζιού όμως μόνο μηχάνημα με νούμερα προτεραιότητας δεν έχει πάρει με τον κόσμο που πλακώνει στην τρίτη βάρδια...
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Πάντως άθελα σου την καραέθαψες και τη Μαρία χειρότερα απ' την Άννα. Για εμένα αυτό το μαγαζί είναι τελειωμένο μετά από αυτά που διάβασα. Στο βυθό!

Συμφωνω,οντως την εθαψε την κοπέλα και του το χω γραψει και σχόλιο!Ομως για μενα το Φωκαιας 24 και 25,εχουν τα πιο καθαρα δωμάτια,και προτιμώ να καταθέτω εκει!Οσο για το σπυρι στο μουνι της Μαρίας,δεν ξερουμε τι ηταν,μπορει να ταν κάτι αλλο,και οχι κωνδυλώματα!Υποθετικά το είπε!
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνω,οντως την εθαψε την κοπέλα και του το χω γραψει και σχόλιο!Ομως για μενα το Φωκαιας 24 και 25,εχουν τα πιο καθαρα δωμάτια,και προτιμώ να καταθέτω εκει!Οσο για το σπυρι στο μουνι της Μαρίας,δεν ξερουμε τι ηταν,μπορει να ταν κάτι αλλο,και οχι κωνδυλώματα!Υποθετικά το είπε!

Εξωγήινοι ήταν που μπήκαν με τη μορφή σπυριών στο μουνί της Μαρίας....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom