Νέα

Ετεροφυλική Orestis_kou and Ana story

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Orestis_Kou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

το θρεντ εκλεισε

  • ναι

    Ψήφοι: 18 40,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
δεν ξερω ρε φιλε τι ηταν! στη γλωσσα μου ενιωσα κατι σαν σπυρακι μεσα στο μουνι της μαριας! ΔΕΝ ΞΕΡΩ τι ηταν! ελεος!

:S

Τύπε εμείς πρέπει να φωνάξουμε έλεος με αυτά που διαβάζουμε!

Και καλά αφού πιπίλησες το σπυράκι με τη γλώσσα σου γιατί δεν σταμάτησες την πράξη;

Συγνώμη αν σου κάνω λογικές ερωτήσεις.
 

Επισκέπτης
δεν ξερω ρε φιλε τι ηταν! στη γλωσσα μου ενιωσα κατι σαν σπυρακι μεσα στο μουνι της μαριας! ΔΕΝ ΞΕΡΩ τι ηταν! ελεος!
Συνεχισε να κανεις γλυφομουνι σε τανες...σε λιγο καιρο δεν θα νιωθεις τιποτα!  :S
cof_vampire_coffin_box_lg.jpg
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
ρε Ορέστη  αφού το ξέρεις  ότι κάνει πολλά και διαφορα μέχρι να σε βάλει στο δωμάτιο

γιατί έχεις κολλήσει στα γλοσοφιλα τόσο σημαντικό είναι;;;

όχι όχι, καμια σχεση, αστο, ας μην ξαναμιλήσουμε για γλωσσοφιλα και φιλια στο στομα γενικα σε αυτό το θρεντ.

άλλο παράδειγμα: όταν εγινα πελατης της αννα μετα από κανα 6μηνο, που ειχα μπει 10 φορες, με το που με εβλεπε στο σαλονι μου ορμαγε. στο δωματιο δε, οκ ηταν αρκετα καλη αλλα όπως ειπα ας αφήσουμε λεπτομέρειες, καθοταν 15 λεπτα με το κλασικο 20αρικο,επειδη ημουνα πελατης...

ξαφνικα όταν αρχισαν τα δωρακια η όταν αποφασισα να δωσω 40 ευρω για να κατσει παραπανω, 25 λεπτα ξερω γω, μετα όταν εδινα 20αρικο ξαφνικα ητανε ξεπετα... 10 λεπτα και ξουτ...

και πηγαινα εγω και στηνόμουνα να περιμενω και καθοταν μιση ωρα με τον και καλα μεθυσμενο νεαρο, αλλα ηξερε να γκρινιαξει σε μενα αν μια φορα πηγαινα με 20 ευρω και αργουσα να τελειωσω, πχ την κρατουσα 12-13 λεπτα.

αυτό δε λεγεται κοροιδια και κακο σερβις;

αλλα ξερω, η απαντηση σε όλα είναι εισαι μαλακας, σε καταλαβε, ηξερε ότι μπορουσε να σου ζητησει εξτρα 20αρικο και πολλες το εκανε κιολας, κι αφου μπορουσε γιατι να μην το κανει;

τελος παντων, εγω σημειωνω αχαριστια και κοροιδια γιατι και 65 χρονων παππους να ημουνα καποιες συμπεριφορές ηταν απαράδεκτες και πειτε ότι θελετε...

σε ότι αφορα τους πελατες της, η ιδια μου εχει πει ότι μετα από λιγο καιρο σταματα να ασχολειται τους θεωρει δεδομενους.

σε ότι αφορα τους καινούριους, απλα να ξερετε ότι αν δε σας γουσταρει, θα σας καυλαντισει στο σαλονι αγρια και στο δωματιο θα είναι φολα.

αυτά ηθελα να πω... καταλάβαμε η όχι ακομα;
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Και καλά δε σκέφτεται τον εαυτό του δικαίωμα του. Δεν σκέφτηκε όμως την Άννα μήπως την κολλήσει τίποτα φιλώντας την; Ερωτευμένος σου λέει μετά.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.008
Κριτικές
31
Like
12.676
Πόντοι
5.097
ορεστη εχεις σκεφτει να γραψεις βιβλιο  :grin:
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Σαν αντρας προς άντρα σε ρωτάω. Την αγάπησες;

και φυσικα την αγαπησα ρε φιλε, παρα πολύ.

και εκεινη καποια στιγμη με αγαπησε για αυτό και μου ανοιχτηκε, το περασμενο καλοκαιρι... εψαχνε ένα φιλαρακι και εγω εψαχνα γκομενα, αν θελεις να μιλησουμε ντομπρα...

αλλα αυτή η φαση δεν τραβηξε και γω εγινα το πελατακι-μαλακας και εκεινη η κουτοπονηρη ρουμανα που αρχισε να με αρμεγει.

τωρα τι νιωθω; δεν ξερω... παντως ερωτευμενος δεν είμαι, ισως την αγαπαω και τη λυπάμαι σαν ανθρωπο γιατι ξερω ότι εχει μεγαλωσει ετσι, να κοροιδευει τους ανδρες... δεν είμαι μαυροψυχη σαν καποιες άλλες, αλλα εχει μεγαλωσει να είναι πουτανα στην ψυχη...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Και τώρα που γυρνάς και κοιτάς πίσω ρε συ Ορέστη τι θα άλλαζες;
Τι νομίζεις ότι στράβωσε; Δεν ήταν δυνατά τα αισθήματα; δεν το χειρίστηκες εσύ σωστά;
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Και καλά δε σκέφτεται τον εαυτό του δικαίωμα του. Δεν σκέφτηκε όμως την Άννα μήπως την κολλήσει τίποτα φιλώντας την; Ερωτευμένος σου λέει μετά.

ρε φιλε με επρηξες... οκ, λαθος μου... η Αννα είναι από τις πιο καθαρες κοπελες και όταν της ειπα ότι πηγα με τη μαρια μου ειπε σιχαινεται να ξαναπαω μαζι της... μαλιστα μου ειπε "δε με πειραξε που περασες με την Ελενιτσα (τη βυζαρου), αλλα που πηγες στη Μαρια..."

μαρεσει να γλειφω μουνια, μαλακια μου, πλενω το στομα μου μετα, κανω εξετασεις κάθε τοσο, λιγες είναι καθαρες ναι, μπορει να την πατησω, μπορει να καταληξω μακαρίτης και τα σχετικα, οκ, είμαι μαλακας αυτό το εχουμε πει, ε τι άλλο;

θες να σου πω ότι θα κοψω τα γλυφομουνια σε πουτανες; ε δεν μπορω να στο πω, δεν ξερω αν θα το κανω... είμαι ετοιμος να αντιμετωπισω τις συνεπειες...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
και φυσικα την αγαπησα ρε φιλε, παρα πολύ.

και εκεινη καποια στιγμη με αγαπησε για αυτό και μου ανοιχτηκε, το περασμενο καλοκαιρι... εψαχνε ένα φιλαρακι και εγω εψαχνα γκομενα, αν θελεις να μιλησουμε ντομπρα...

αλλα αυτή η φαση δεν τραβηξε και γω εγινα το πελατακι-μαλακας και εκεινη η κουτοπονηρη ρουμανα που αρχισε να με αρμεγει.

τωρα τι νιωθω; δεν ξερω... παντως ερωτευμενος δεν είμαι, ισως την αγαπαω και τη λυπάμαι σαν ανθρωπο γιατι ξερω ότι εχει μεγαλωσει ετσι, να κοροιδευει τους ανδρες... δεν είμαι μαυροψυχη σαν καποιες άλλες, αλλα εχει μεγαλωσει να είναι πουτανα στην ψυχη...
Να ρωτησω τι ακριβως προβλημα εχεις και δεν βρισκεις μια κοπελα εκτος μπουρδελων;Για αν καταλαβα καλα,και απο το λιγο που εχω δει με εσενα και τις πουτανες,εσυ ψαχνεις σχεση και οχι απλα ενα πηδημα.Οσο για το αν σε αγαπησε,ειναι μαλακια και μονο που το λες.Το μονο που νοιαζει τις πουτανες ειδικα απο την φυλη που ειναι αυτη,ειναι να αρμεγουν οσο το δυνατο περισσοτερο το θυμα τους.
 

Επισκέπτης
και φυσικα την αγαπησα ρε φιλε, παρα πολύ.

και εκεινη καποια στιγμη με αγαπησε για αυτό και μου ανοιχτηκε, το περασμενο καλοκαιρι... εψαχνε ένα φιλαρακι και εγω εψαχνα γκομενα, αν θελεις να μιλησουμε ντομπρα...

αλλα αυτή η φαση δεν τραβηξε και γω εγινα το πελατακι-μαλακας και εκεινη η κουτοπονηρη ρουμανα που αρχισε να με αρμεγει.

τωρα τι νιωθω; δεν ξερω... παντως ερωτευμενος δεν είμαι, ισως την αγαπαω και τη λυπάμαι σαν ανθρωπο γιατι ξερω ότι εχει μεγαλωσει ετσι, να κοροιδευει τους ανδρες... δεν είμαι μαυροψυχη σαν καποιες άλλες, αλλα εχει μεγαλωσει να είναι πουτανα στην ψυχη...
Δηλαδη προλαβες και της πηρες ενα διαμερισμα στην ρουμανια, μεχρι να το καταλαβεις   :P
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.640
Πόντοι
24.700
Και τώρα που γυρνάς και κοιτάς πίσω ρε συ Ορέστη τι θα άλλαζες;
Τι νομίζεις ότι στράβωσε; Δεν ήταν δυνατά τα αισθήματα; δεν το χειρίστηκες εσύ σωστά;

Εσείς έχετε πιάσει το νόημα.

Τα σέβη μου, κύριε.  :cool2:
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
και φυσικα την αγαπησα ρε φιλε, παρα πολύ.

και εκεινη καποια στιγμη με αγαπησε για αυτό και μου ανοιχτηκε, το περασμενο καλοκαιρι... εψαχνε ένα φιλαρακι και εγω εψαχνα γκομενα, αν θελεις να μιλησουμε ντομπρα...

αλλα αυτή η φαση δεν τραβηξε και γω εγινα το πελατακι-μαλακας και εκεινη η κουτοπονηρη ρουμανα που αρχισε να με αρμεγει.

τωρα τι νιωθω; δεν ξερω... παντως ερωτευμενος δεν είμαι, ισως την αγαπαω και τη λυπάμαι σαν ανθρωπο γιατι ξερω ότι εχει μεγαλωσει ετσι, να κοροιδευει τους ανδρες... δεν είμαι μαυροψυχη σαν καποιες άλλες, αλλα εχει μεγαλωσει να είναι πουτανα στην ψυχη...

Γιατί ο καθένας αν πήγαινε με μια τάνα 10+++ φορές δεν θα την ερωτευόταν?? Λογικό δεν είναι ?? Ειδικά αν είσαι αγαπούλης κιόλας!
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
...πέθανε κι'ο Φώσκολος και άντε τώρα να γίνει σίριαλ... :grin: :grin: :grin:
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Γιατί ο καθένας αν πήγαινε με μια τάνα 10+++ φορές δεν θα την ερωτευόταν?? Λογικό δεν είναι ?? Ειδικά αν είσαι αγαπούλης κιόλας!



όχι φιλε μου δεν είναι λογικό εγώ έχω πάει με μια συγκεκριμένη από στούντιο όχι 10 σχεδόν 50 πάντα με απλό πρόγραμμα και πάντα περνάω τέλεια
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]
χωρίς να την έχω καψουρευτεί [/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.640
Πόντοι
24.700
...πέθανε κι'ο Φώσκολος και άντε τώρα να γίνει σίριαλ... :grin: :grin: :grin:

Καμία σχέση. Ο Φώσκολος ήταν  ρεαλιστής ηθογράφος με ξεσπάσματα λυρισμού. Ο κ. Ορέστης είναι "εν σπέρματι" ντανταϊστής.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Conan
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Και τώρα που γυρνάς και κοιτάς πίσω ρε συ Ορέστη τι θα άλλαζες;
Τι νομίζεις ότι στράβωσε; Δεν ήταν δυνατά τα αισθήματα; δεν το χειρίστηκες εσύ σωστά;

μιλας σοβαρα τυπε; ωραιες οι ερωτήσεις σου...

μμμ... αν γυριζα πισω...

αν γυριζα πισω στην 1η φορα (καλοκαιρι 2012), δε θα πηγαινα ποτε στην Αννα, γιατι αποδειχθηκε ότι δεν είναι καλος χαρακτηρας όπως νομιζα στην αρχη και ηξερα ότι καποια στιγμη θα κολλαγα μαζι της γιατι ειχε το στυλακι που μου αρεσει...

αν γυριζα πισω εκει που αρχισε το love story το καλοκαιρι του 2013, και ειχα καταλαβει τι χαρακτηρας είναι (δραχμοφονιάς, εγωιστρια, εψαχνε φιλαρακι και όχι γκομενο), θα το ειχα χειριστεί πιο εξυπνα... και δε θα της εκανα σκυλες ζηλοτυπειας ουτε θα την κατηγορουσα ότι είναι πουτανα και αγαπάει μονο τα λεφτα και τετοια... θα ημουνα πιον διπλωμάτης ώστε να μη χασω την εμπιστοσυνη της και οπου πηγαινε...

παλι εγω θα πληγωνόμουνα, αλλα τουλάχιστον δε θα εφτανε ως εδώ...

θυμαμαι ποτε καταλαβα ότι με αγαπουσε αληθινα: της ειχα δωσει κατι λεφτα να παει σε γιατρο που ειχε ένα πρόβλημα. ειχα την εντυπωση ότι δεν πηγε και τα εφαγε τα λεφτα. της μιλησα πολύ ασχημα, την ειπα πουτανα και πολλα αλλα... Μετα από μερικες μερες με πηρε κλαιγοντας και μου ειπε αν δεν την εμπιστεύομαι πως μπορω να περιμενω ότι θα είναι μαζι μου; από τον τονο της φωνης της καταλαβε ότι ελεγε αληθεια και ότι πραγματικα στεναχωρεθηκε πως θα με εχανε, το φιλαρακι της...

τωρα; με διαφορους τσακωμους που καναμε, στα αρχιδια της, τους τελευταίους μηνες κοιταζε πως θα μου τα αρπαξει μονο...

εν ολιγοις, το παιχνιδι το εχασα το καλοκαιρι, που φανηκε ότι δεν εχω πολλα λεφτα, που φανηκε ότι ζηλευω, που φανηκε ότι δεν κραταω μυστικα και ότι δεν την εμπιστεύομαι...

δεν ξερω αν με ρώτησες για πλακα, αλλα να που με εκανες να νιώσω ασχημα... ανθρωπινα... σε ευχαριστω όπως και να εχει...
 

bori_s

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Από την στιγμή που σκέφτεται έτσι είναι κακή επαγγελματίας, αν φυσικά η κοπέλα είναι εκεί με την θέλησή της. Και τι παθαίνουν οι κακοί επαγγελματίες; Αργά ή γρήγορα μένουν εκτός αγοράς.. Και συ πας και πιάνεις κουβέντα και θες και σχέση με την κάθε κουτοπόνηρη. Έλα μωρέ. Κάθεσαι και ασχολείσαι.
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
45 μέλη και 34 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Ορεστη στο τελος θα αρχιζουν να σε πληρώνουν οι μοντ για να γραφεις!  :grin:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom