Νέα

Ετεροφυλική Orestis_kou and Ana story

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Orestis_Kou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

το θρεντ εκλεισε

  • ναι

    Ψήφοι: 18 40,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Διαβασα την κριτικη κι εκνευριστηκα  :headbang:

Μια πουτανα πρεπει να τιμαει το ψωμι της, εφοσον κι ο πελατης τιμαει τις βασικες προϋποθεσεις ενος πελατη (καθαριοτητα κλπ)

Επιλεκτικα φιλια και επιλεκτικη διαθεση μπορει να εχει η Χρουσαλα, η Σπυροπουλου κι ολες αυτες οι ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΔΕΣ πουτανες. Μια που δουλευει Φυλης - Φωκαιας (και μιλαμε για 20ρια, ε, οχι 10ρικα...), ΟΦΕΙΛΕΙ να επιφυλασσει ιση μεταχειριση.

Απ' την αλλη, καποιος θα πει: "Δικαιωμα της να ειναι πιο θερμη επιλεκτικα, εφοσον δεν υποσχεται πολλα-πολλα στο σαλονι.
-Ε, δικαιωμά μας και μας να τη μποϋκοταρουμε.

Προσωπικα, αυτο θα κανω!
 

Επισκέπτης
Διαβασα την κριτικη κι εκνευριστηκα  :headbang:

Μια πουτανα πρεπει να τιμαει το ψωμι της, εφοσον κι ο πελατης τιμαει τις βασικες προϋποθεσεις ενος πελατη (καθαριοτητα κλπ)

Επιλεκτικα φιλια και επιλεκτικη διαθεση μπορει να εχει η Χρουσαλα, η Σπυροπουλου κι ολες αυτες οι ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΔΕΣ πουτανες. Μια που δουλευει Φυλης - Φωκαιας (και μιλαμε για 20ρια, ε, οχι 10ρικα...), ΟΦΕΙΛΕΙ να επιφυλασσει ιση μεταχειριση.

Απ' την αλλη, καποιος θα πει: "Δικαιωμα της να ειναι πιο θερμη επιλεκτικα, εφοσον δεν υποσχεται πολλα-πολλα στο σαλονι.
-Ε, δικαιωμά μας και μας να τη μποϋκοταρουμε.

Προσωπικα, αυτο θα κανω!
ρε τυπε μονο εγω θα πληρωνα για να μην με φιλησει;;;
Ρε το εχετε καψει τελειως;;;;;;;;;;;;
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
να φας και εναν γυρο με τζατζικι να δεις αν θα σε γλωσσοφιλιασει μετα

Ο στόμας μου βρωμάει τσιγαρίλα. Δε νομίζω ότι χρειάζεται ενίσχυση η μυρωδιά. Έχουν ιδρώσει και οι μασχάλες όλη μέρα με το σακάκι. Ε, αν δεν έχει πρόβλημα με εμένα θα πει ότι ο Ορέστης ήταν πολύ βρωμύλος!
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Διαβασα την κριτικη κι εκνευριστηκα  :headbang:

Μια πουτανα πρεπει να τιμαει το ψωμι της, εφοσον κι ο πελατης τιμαει τις βασικες προϋποθεσεις ενος πελατη (καθαριοτητα κλπ)

Επιλεκτικα φιλια και επιλεκτικη διαθεση μπορει να εχει η Χρουσαλα, η Σπυροπουλου κι ολες αυτες οι ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΔΕΣ πουτανες. Μια που δουλευει Φυλης - Φωκαιας (και μιλαμε για 20ρια, ε, οχι 10ρικα...), ΟΦΕΙΛΕΙ να επιφυλασσει ιση μεταχειριση.

Απ' την αλλη, καποιος θα πει: "Δικαιωμα της να ειναι πιο θερμη επιλεκτικα, εφοσον δεν υποσχεται πολλα-πολλα στο σαλονι.
-Ε, δικαιωμά μας και μας να τη μποϋκοταρουμε.

Προσωπικα, αυτο θα κανω!

Τυπε γιαυτο δεν ευθυνεται η Αννουλα αλλα ο μαλακας που ανοιξε το θρεντ
Την εκανε πλουσια, της εστειλε πελατεια και τωρα η λεγαμενη το παιζει αφυψηλου και εργαζεται απο χομπυ

Προσωπικα θα παω να την πηδηξω να της δωσω και φιλακια και να την παρηγορησω λιγο γιατι σαν πολυ την διαβαλλανε την Αννουλα καποιοι καποιοιιιιι....ονοματα δεν λεμε ολοι καταλαβατε για ποιον μιλαμε !!! Αντε να πουμε γιατι ειμαι πολυ εκνευρισμενος με ολα αυτα που γινανε τις τελευταιες ημερες  :blahblah1: :blahblah1: :argue:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Προσωπικα θα παω να την πηδηξω να της δωσω και φιλακια και να την παρηγορησω λιγο γιατι σαν πολυ την διαβαλλανε την Αννουλα καποιοι καποιοιιιιι....ονοματα δεν λεμε ολοι καταλαβατε για ποιον μιλαμε !!! Αντε να πουμε γιατι ειμαι πολυ εκνευρισμενος με ολα αυτα που γινανε τις τελευταιες ημερες  :blahblah1: :blahblah1: :argue:

Εγώ θα πάω και με τη Μαρία τη σπυρομούνα γιατί έχω αμφιβολίες για τα αρνητικά που ακούστηκαν γι' αυτήν.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Δεν έχω παρακολουθήσει τις τελευταίες αρκετές σελίδες του θρεντ, λόγω έλλειψης χρόνου. Όμως μετά από σχεδόν 90 σελίδες το θέμα πρέπει να έχει εξαντληθεί.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Μαλακιες ηταν αυτα που γραφτηκαν για τα κονδυλωματα, μια χαρα ειναι η κοπελα απ οσο ξερω

Στάνταρ από ζήλεια τα έλεγε ο Ορέστης όπως και για την Άννα ότι δε δίνει ποτέ γλωσσόφιλα.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Θα τις γαμήσω και τις δύο και θα αναφέρω. Εσύ κι εγώ ως ουδέτεροι παρατηρητές είμαστε πιο αξιόπιστοι.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Διαβασα την κριτικη κι εκνευριστηκα  :headbang:

Μια πουτανα πρεπει να τιμαει το ψωμι της, εφοσον κι ο πελατης τιμαει τις βασικες προϋποθεσεις ενος πελατη (καθαριοτητα κλπ)

Επιλεκτικα φιλια και επιλεκτικη διαθεση μπορει να εχει η Χρουσαλα, η Σπυροπουλου κι ολες αυτες οι ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΔΕΣ πουτανες. Μια που δουλευει Φυλης - Φωκαιας (και μιλαμε για 20ρια, ε, οχι 10ρικα...), ΟΦΕΙΛΕΙ να επιφυλασσει ιση μεταχειριση.

Απ' την αλλη, καποιος θα πει: "Δικαιωμα της να ειναι πιο θερμη επιλεκτικα, εφοσον δεν υποσχεται πολλα-πολλα στο σαλονι.
-Ε, δικαιωμά μας και μας να τη μποϋκοταρουμε.

Προσωπικα, αυτο θα κανω!

ασχημοαπλυτος detected

URL]]
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Εγώ θα πάω και με τη Μαρία τη σπυρομούνα γιατί έχω αμφιβολίες για τα αρνητικά που ακούστηκαν γι' αυτήν.

απο το κοντρολ μου λενε οτι λογω της τρικυμιας του μυαλου του ο καρδουλης δεν κρινεται αξιοπιστος για ιατρικη γνωματευση ουτε καν για γνωση της ανατομιας του μουνιου.
μπορει η γλωσσα του να συναντησε το τρακτερωτο τοιχωμα εσωτερικα του μουνιου και να το μπερδεψε.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
:rockon: :rockon:

ΥΓ Ποιο θα ειναι το επομενο ταπεινωμενο γιουσουφακι??  :grin:
Ειμαι μεγαλος θαυμαστης του ΕΡΓΟΥ σου!  :rockon:

Σε ευχαριστώ! Ό,τι έκανα, το έκανα στην υπηρεσία του νωντισμού. Δεν είμαι παρά ένας ταπεινός στρατιώτης του στρατού Του.

Ελπίζω οι ιθύνοντες να μην είναι αχάριστοι και να ευγνωμονούν Εκείνον για την βελτίωση που έχει επιφέρει στο σάιτ.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
στο κοντρολ μου λενε οτι δεν προλαβα ποστ που σβηστηκαν
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Είπαμε ο Ορέστης έχει κλάσει φίλε από τις απειλές του νταβατζή.
Νωρίτερα μου έλεγε πως δεν είναι για τέτοια αυτός και πρέπει να αφήσει τις πουτάνες να κάνει μια φυσιολογική ζωή
να βγαίνει με τους φίλους του και να βρεί μια νορμάλ κοπέλα.
Φοβος - Κάβλα
  1      0

Τώρα ότι και να βγει να πει δε μετράει πλέον. Έχει συνάψει συμφωνία με το σύστημα. Είναι σαν τον Ξηρό ένα πράμα.
Μπορεί να αρχίσει να ανεβάζει και πλαστές κριτικές, να προμοτάρει και να διαδίδει φήμες που θα του υποδεικνύουν τα αφεντικά του.
Τον βάλανε στο χέρι πλέον.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ο Ορέστης είναι χέστης
"Ξάδερφος" 2014.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
...
Μπορεί να αρχίσει να ανεβάζει και πλαστές κριτικές, να προμοτάρει και να διαδίδει φήμες που θα του υποδεικνύουν τα αφεντικά του.
Τον βάλανε στο χέρι πλέον.
Χαριστική βολή για τον Ορέστη: Να μπαναριστεί από το site.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Τώρα ότι και να βγει να πει δε μετράει πλέον. Έχει συνάψει συμφωνία με το σύστημα. Είναι σαν τον Ξηρό ένα πράμα.
Μπορεί να αρχίσει να ανεβάζει και πλαστές κριτικές, να προμοτάρει και να διαδίδει φήμες που θα του υποδεικνύουν τα αφεντικά του.
Τον βάλανε στο χέρι πλέον.

τι κριτικες ηταν αυτες που ανεβασε ρε τυπε. σπατουλαρησε πολυ σαλιο το μαγαζι. χεσμενος ειναι μην τον σβερκωσουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom