Νέα

Ετεροφυλική Orestis_kou and Ana story

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Orestis_Kou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

το θρεντ εκλεισε

  • ναι

    Ψήφοι: 18 40,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Χθες πέρασα από της Αννούλας και η τσατσά μου είπε κάποια πολύ τρελά πράγματα. Αρκετές χοντράδες γενικά.
Νομίζω καλό θα ήταν να έρθει ο Ορέστης πριν αρχίσω να τα ξερνάω γιατί είναι και κάποια λεπτά ζητήματα.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Χθες πέρασα από της Αννούλας και η τσατσά μου είπε κάποια πολύ τρελά πράγματα. Αρκετές χοντράδες γενικά.
Νομίζω καλό θα ήταν να έρθει ο Ορέστης πριν αρχίσω να τα ξερνάω γιατί είναι και κάποια λεπτά ζητήματα.

ψηφίζω να αρχίσεις να λές
γιατί αυτό το θρέντ είναι πολύτιμο εργαλείο μελέτης της πιρφορικής συμπεριφοράς  :woldman:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.145
Κριτικές
90
Like
32.220
Πόντοι
24.700
Νομίζω καλό θα ήταν να έρθει ο Ορέστης πριν αρχίσω να τα ξερνάω γιατί είναι και κάποια λεπτά ζητήματα.

Ποιό είναι το "λεπτό" ζήτημα;

Το ότι η Άννα ήταν πρίν καμιά πενταετία Νικολάε; Σιγά το επτασφράγιστον...

 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
ψηφίζω να αρχίσεις να λές
γιατί αυτό το θρέντ είναι πολύτιμο εργαλείο μελέτης της πιρφορικής συμπεριφοράς  :woldman:

Rigormortis μιλάμε όμως για την πιο ακραία έκφανση του φαινομένου.  Από την άλλη όντως η καταγραφή είναι πολύτιμη, πιστεύω η περίπτωση του έπρεπε να διδάσκεται στα σχολεία, στο μάθημα της σεξουαλικής αγωγής, προφυλάξεις, σμν, πιρφορισμός: η περίπτωση του κουνάβη.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Διαβασα την κριτικη του μπεμπα. Προφανως και η Αννα πηρε την εκδικηση της μεσω του μπεμπα.
Αυτο δειχνει οτι σε νοιαζεται Ορεστη.  :'(
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Rigormortis μιλάμε όμως για την πιο ακραία έκφανση του φαινομένου.  Από την άλλη όντως η καταγραφή είναι πολύτιμη, πιστεύω η περίπτωση του έπρεπε να διδάσκεται στα σχολεία, στο μάθημα της σεξουαλικής αγωγής, προφυλάξεις, σμν, πιρφορισμός: η περίπτωση του κουνάβη.

ναι αλλά το 99% των αντρών της κοινωνίας είναι πιρφορέστηδες (άλλοι περισσότερο άλλοι λιγότερο)
εμείς εδώ είμαστε οι "ανώμαλοι" και μας φαίνεται αστεία η περίπτωση του ορέστη , αλλά
είναι πολύ πολύ διδακτική .

εγώ λέω να συνεχίσει να μας λέει τις ιστορίες για να μελετήσουμε όλες τις πτυχές της πιρφορίας
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.145
Κριτικές
90
Like
32.220
Πόντοι
24.700
ναι αλλά το 99% των αντρών της κοινωνίας είναι πιρφορέστηδες (άλλοι περισσότερο άλλοι λιγότερο)
εμείς εδώ είμαστε οι "ανώμαλοι" και μας φαίνεται αστεία η περίπτωση του ορέστη , αλλά
είναι πολύ πολύ διδακτική .

εγώ λέω να συνεχίσει να μας λέει τις ιστορίες για να μελετήσουμε όλες τις πτυχές της πιρφορίας


Ο κ. Ορέστης έχει φιλοτεχνήσει μέχρι στιγμής μια εξαιρετική ντανταϊστική-σουρεαλιστική τριλογία.

1.- Ορέστης και Δέσποινα
2.- Ορέστης και Ελένη
3.- Ορέστης και Άννα

Τολμώ να γράψω, ότι αν είχε τους πόρους να "γυρίσει" τις ιστορίες του σε ταινία, θα μιλούσαμε τώρα γία έναν νέο Ντέιβιντ Λιντς.- 
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ο κ. Ορέστης έχει φιλοτεχνήσει μέχρι στιγμής μια εξαιρετική ντανταϊστική-σουρεαλιστική τριλογία.

1.- Ορέστης και Δέσποινα
2.- Ορέστης και Ελένη
3.- Ορέστης και Άννα

Τολμώ να γράψω, ότι αν είχε τους πόρους να "γυρίσει" τις ιστορίες του σε ταινία, θα μιλούσαμε τώρα γία έναν νέο Ντέιβιντ Λιντς.- 

μπορεί να μην ξέρω τι σημαίνει ντανταϊσμός ούτε τον Ντέιβιντ Λίντς , ωστόσο παραδέχομαι ότι ο Ορέστης είναι μεγάλος καλλιτέχνης στην πιρφορία  :thumbsup:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Καταγγέλω,

Προσπάθεια φίμωσης του συναγωνιστή Ορέστη από τον προαγωγό της Φωκαίας. Ενόσω ο συναγωνιστής Ορέστης χθες έκανε τη συνήθη πορνοβόλτα του, παρανόμως και ανηθίκως προπυλακίστηκε από τον προιστάμενο νταβά του πορνείου της Αννούλας, όπου και απειλήθηκε να σταματήσει να γράφει εδώ πέρα και να είναι "καλό παιδί" όπως χαρακτηριστικά υπόθηκε. Επιπλέον απειλήθηκε ότι σε αντίθετη περίπτωση "θα έχει πρόβλημα" και πως η Αννούλα θα μπορούσε να πάει στην αστυνομία και να δηλώσει ότι την παρενοχλεί (εδώ γελάμε  2funny). Μάλιστα δωροδοκήθηκε λαμβάνοντας το ελεύθερο να  επισκέπτεται όποια άλλη κοπέλα θέλει εκτός της Αννούλας. Κατόπιν τούτου ο συναγωνιστής Ορέστης έχει τρομοκρατηθεί και αρνείται να συμμετάσχει στη συζήτηση.

Θεωρώ ιταμή την προσπάθεια αυτή παρεμπόδισης της ελεύθερης διακίνησης πληροφοριών μεταξύ των συναγωνιστών και προτείνω, κατ' ελάχιστον, το μποικοτάρισμα του εν λόγω μπουρδέλου.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Σιγα μην ειπε τιποτα ο νταβας. Λιγο εξυπνος να ειναι θα καταλαβει οτι τους κανει την καλυτερη διαφημιση που θα μπορουσαν να εχουν.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.145
Κριτικές
90
Like
32.220
Πόντοι
24.700
Θεωρώ ιταμή την προσπάθεια αυτή παρεμπόδισης της ελεύθερης διακίνησης πληροφοριών μεταξύ των συναγωνιστών και προτείνω, κατ' ελάχιστον, το μποικοτάρισμα του εν λόγω μπουρδέλου.

Εγώ προτείνω να συντάξουμε φήφισμα διαμαρτυρίας, και να ορίσουμε επιτροπή για να το παραδώσει στον προϊστάμενο σωματέμπορα.
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
Καταγγέλω,

Προσπάθεια φίμωσης του συναγωνιστή Ορέστη από τον προαγωγό της Φωκαίας. Ενόσω ο συναγωνιστής Ορέστης χθες έκανε τη συνήθη πορνοβόλτα του, παρανόμως και ανηθίκως προπυλακίστηκε από τον προιστάμενο νταβά του πορνείου της Αννούλας, όπου και απειλήθηκε να σταματήσει να γράφει εδώ πέρα και να είναι "καλό παιδί" όπως χαρακτηριστικά υπόθηκε. Επιπλέον απειλήθηκε ότι σε αντίθετη περίπτωση "θα έχει πρόβλημα" και πως η Αννούλα θα μπορούσε να πάει στην αστυνομία και να δηλώσει ότι την παρενοχλεί (εδώ γελάμε  2funny). Μάλιστα δωροδοκήθηκε λαμβάνοντας το ελεύθερο να  επισκέπτεται όποια άλλη κοπέλα θέλει εκτός της Αννούλας. Κατόπιν τούτου ο συναγωνιστής Ορέστης έχει τρομοκρατηθεί και αρνείται να συμμετάσχει στη συζήτηση.

Θεωρώ ιταμή την προσπάθεια αυτή παρεμπόδισης της ελεύθερης διακίνησης πληροφοριών μεταξύ των συναγωνιστών και προτείνω, κατ' ελάχιστον, το μποικοτάρισμα του εν λόγω μπουρδέλου.
εγώ προτείνω να κάνουμε καταγγελία στην αστυνομία να δούμε αν έχει άδεια το μπουρδέλο.  :police:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
εγώ προτείνω να κάνουμε καταγγελία στην αστυνομία να δούμε αν έχει άδεια το μπουρδέλο.  :police:
Στην Αννα να κανουμε καταγγελια οτι αθετει τον ορκο της πουτανας και δινει επιλεκτικα γλωσσοφιλα.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Πάντως είναι εντυπωσιακό πως το κουνάβι όσο πιρφορίζει πετυχαίνει το ακριβώς αντίθετο αποτέλεσμα από το προσδοκώμενο: Ούτε πουτάνες επί πληρωμή δε πηγαίνουν μαζί του και ας τους τάζει τα πολλαπλάσια της κανονικής αμοιβής τους.

Δεν είναι λίγο να είσαι πόρνος και να κλείνει η μία πόρτα μετά την άλλη με το που σε βλέπουν.
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
ρε Ορέστη όλο να σταματήσουμε ζητάς και όλο εδώ μέσα είσαι. μην κάνεις log in απλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom