Νέα

Hot OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 14M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 437 άτομα (19 μέλη και 418 επισκέπτες)

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
230
Like
403
Πόντοι
21
Σιγά ρε τυπε το κάνεις να φαίνεται ωσάν να κάνει πεζοδρόμιο και να παίρνει τον κάθε άσχετο βρωμιάρη ......το να πουλάει υλικό της σε random αγαμητους του διαδικτύου δεν είναι cuckold ....άσε που πουλάνε υλικό με τους συντρόφους τους γαμησια τσιμπούκια κλπ .....όχι απλά δεν είναι ντροπή αλλά είναι κερδισμένοι και οικονομικά ....αυτοί γαμανε τις γκόμενες τους οι αγαμητοι αγοράζουν υλικό και βαρανε μαλακια βλέποντας τους να τις γαμανε
Δεν είναι απαραίτητο. Υπάρχουν και κάποιες που έχουν πλατφόρμες ενώ ο άντρας τους έχει μαύρα μεσάνυχτα. Στην Θεσσαλονίκη μία στην συνέντευξη της έλεγε ότι όταν ο άντρας της το έμαθε έβγαλε διαζύγιο. Οι περισσότερες που έχουν τέτοιες πλατφόρμες το γαμησι το έχουν στο αίμα τους. Και τζάμπα θα τις πηδουσαν...
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
3
Like
2.804
Πόντοι
736

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.531
Πόντοι
1.056
Δεν είναι απαραίτητο. Υπάρχουν και κάποιες που έχουν πλατφόρμες ενώ ο άντρας τους έχει μαύρα μεσάνυχτα. Στην Θεσσαλονίκη μία στην συνέντευξη της έλεγε ότι όταν ο άντρας της το έμαθε έβγαλε διαζύγιο. Οι περισσότερες που έχουν τέτοιες πλατφόρμες το γαμησι το έχουν στο αίμα τους. Και τζάμπα θα τις πηδουσαν...
Είναι μαλακας όποιος χωρίζει για αυτό το λόγο ...ούτε τις ακουμπάνε ούτε τις ψωλοχυνουν ούτε καμιά αρρώστια κινδυνεύουν να κολλήσουν ...εύκολα χρήματα
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.598
Κριτικές
12
Like
6.510
Πόντοι
2.646
Είναι μαλακας όποιος χωρίζει για αυτό το λόγο ...ούτε τις ακουμπάνε ούτε τις ψωλοχυνουν ούτε καμιά αρρώστια κινδυνεύουν να κολλήσουν ...εύκολα χρήματα
Λες να μην του τις γαμανε κιόλας άλλοι τυπε?
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
230
Like
403
Πόντοι
21
Είναι μαλακας όποιος χωρίζει για αυτό το λόγο ...ούτε τις ακουμπάνε ούτε τις ψωλοχυνουν ούτε καμιά αρρώστια κινδυνεύουν να κολλήσουν ...εύκολα χρήματα
Δ
Είναι μαλακας όποιος χωρίζει για αυτό το λόγο ...ούτε τις ακουμπάνε ούτε τις ψωλοχυνουν ούτε καμιά αρρώστια κινδυνεύουν να κολλήσουν ...εύκολα χρήματα
Πλάκα κάνεις ρε φίλε? Να ήμουν εγώ παντρεμένος και να μάθω ότι η γυναίκα μου έχει τέτοιες πλατφόρμες θα την είχα ματώσει. Ή όταν η άλλη πάει τα βράδια και ξεβρακωνετε θα την πάρει κανείς στα σοβαρά?
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.531
Πόντοι
1.056

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.531
Πόντοι
1.056
Δ

Πλάκα κάνεις ρε φίλε? Να ήμουν εγώ παντρεμένος και να μάθω ότι η γυναίκα μου έχει τέτοιες πλατφόρμες θα την είχα ματώσει. Ή όταν η άλλη πάει τα βράδια και ξεβρακωνετε θα την πάρει κανείς στα σοβαρά?
Σιγά ρε τυπε ....το να πουλάει υλικό δεν είναι το ίδιο με το ξενογαμιεται .....στο μουνι της άμα θα την παίρνουν στα σοβαρά όταν το εύκολο χρήμα ρέει στο λογαριασμό....άσε που πολύ πανιβλακες είναι πρόθυμοι να πληρώσουν για υλικό που δεν φαίνεται καν το πρόσωπο οπότε κανείς δεν θα το μαθει
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.814
Πόντοι
3.846
Τι βυζαρου είναι αυτή λέμε!
Έχει και onlyfans.
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
383
Like
947
Πόντοι
81
Σιγά ρε τυπε ....το να πουλάει υλικό δεν είναι το ίδιο με το ξενογαμιεται .....στο μουνι της άμα θα την παίρνουν στα σοβαρά όταν το εύκολο χρήμα ρέει στο λογαριασμό....άσε που πολύ πανιβλακες είναι πρόθυμοι να πληρώσουν για υλικό που δεν φαίνεται καν το πρόσωπο οπότε κανείς δεν θα το μαθει
Ξεκάθαρα χειρότερες απ' τις πουτάνες για μένα. Τουλάχιστον οι πουτάνες πιστεύουν στις περισσότερες συμβάσεις της κοινωνίας. Και μόνο το ότι προστατεύουν το πρόσωπό τους δειχνεί ακριβώς αυτόν το σεβασμό στις συμβάσεις. Δε θέλουν να το μάθουν οι γονείς τους, ο μελλοντικός τους σύζυγος ή τα παιδιά τους. Σκέφτονται συμβατικά.

Οι άλλες είναι de facto woke σκύλες. Δε σέβονται την κοινωνία και τους θεσμούς της, αλλά όμως απαιτούν απ' την κοινωνία που δε σέβονται να βαράει προσοχή στην αυτοδιάθεση τους. Όσοι λέτε ότι δε νοιάζονται για το τι θα πει ο κόσμος ή αν τις παίρνουν σοβαρά, κάνετε τεράστιο λάθος. ΑΠΑΙΤΟΥΝ ο κόσμος να λέει αυτό που θέλουν και να τις παίρνει στα σοβαρά.

(σορρυ απο τους 320 που διαβαζουν...)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom