Νέα

Hot OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 14M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 567 άτομα (35 μέλη και 532 επισκέπτες)

SailorGr

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.241
Κριτικές
26
Like
10.996
Πόντοι
3.246
Εγώ είμαι υπέρ της ανωνυμίας,εκτός από κύκλο ανταλλαγής πληροφοριών σε πμ.
Έτσι γάμησαν όλα τα σάιτ ,πάρε παράδειγμα το mamba που το 2010 έμπαινα για πλάκα στις 4 το απόγευμα και στις 8 το βράδυ είχα μουνι καθισμένο στην πουτσα μου ,χωρίς βίζιτα..μια ταβέρνα ή ένα ποτάκι και έμπαινες.
Πλέον στην πλειοψηφία επικρατεί ο παρτακισμος και η επίδειξη οικονομικής δύναμης,λέει ο άλλος γιατί να παιδευομαι να την βγάλω έξω,δεν πετάω ένα 300ρι να πάμε στα σίγουρα μπας και γαμησουμε ..δυστυχώς .
Και ετσι χαλάνε τα μουνια και εκεί που έβγαινες και το γουσταρες με απλά πράγματα και έβγαζε γούστα και αυτή τώρα θεωρείται χαζή να μην σου τα πάρει .
Η διαφορά ειναι οτι εδω βλεπουμε απο OF και οποιαδηποτε πληροφορια μετραει ως διαφημιση. Δεν ειναι ΙΧ γκομενες και εννοειται οτι πανε με οποιον δωσει τα πιο πολλα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.128
Κριτικές
11
Like
17.736
Πόντοι
3.796
Η διαφορά ειναι οτι εδω βλεπουμε απο OF και οποιαδηποτε πληροφορια μετραει ως διαφημιση. Δεν ειναι ΙΧ γκομενες και εννοειται οτι πανε με οποιον δωσει τα πιο πολλα.
Άμα είχες μυαλό δεν θα χρειαζόταν να δώσεις τα πιο πολλά ούτε να μπεις σε διαδικασία δημοπρασίας.
Αλλά τώρα είναι αργά ,τι να σου εξηγώ και τι να καταλάβεις .
 

ntafouGR

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
3
Like
1
Πόντοι
0
εσυ γραφτηκες χθες κ εστειλες ενα μνμ μια κοινοποιηση μονο κ μονο για να μας πεις για το προφιλ....nigga

εσυ γραφτηκες χθες κ εστειλες ενα μνμ μια κοινοποιηση μονο κ μονο για να μας πεις για το προφιλ....nigga pls!
Εγώ γράφτηκα χθες μόνο και μόνο για το δημοσιεύσω…και αυτή χθες ξεκίνησε..έχεις πρόβλημα με κάτι από τα δυο?
 

SailorGr

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.241
Κριτικές
26
Like
10.996
Πόντοι
3.246
Μολις μου την εστειλε η καυλα Verasub
 

Συνημμένα

  • ανασκελα (16).jpg
    ανασκελα (16).jpg
    160,5 KB · Εμφανίσεις: 224

SailorGr

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.241
Κριτικές
26
Like
10.996
Πόντοι
3.246
Άμα είχες μυαλό δεν θα χρειαζόταν να δώσεις τα πιο πολλά ούτε να μπεις σε διαδικασία δημοπρασίας.
Αλλά τώρα είναι αργά ,τι να σου εξηγώ και τι να καταλάβεις .
Δεν χρειαζεται να δικαιολογεισαι
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
229
Like
401
Πόντοι
21
«Τουλάχιστον φέρνουν λεφτά στο σπίτι»
Αυτή είναι η δικαιολογία των Cuckold συζύγων που οι γυναίκες τους έχουν onlyfans.
Πάρε παράδειγμα την Εμ... που πήγαινε στον Χαγιάτε. Με τη σχέση της στη Γερμανία. Αυτός δουλειά, και εκείνη στέλνει τα βυζιά της σε συνδρομητές της. Σκέψου πως θα νιώθει ο κερατάς ο γκόμενος της.
Το αστείο είναι ότι σε 5-10 χρόνια αυτό θα είναι πολύ φυσιολογικό. Μία κοπέλα που θα έχει σχέση ή να έχει παντρευτεί με κάποιον, να έχει και Onlyfans.

IMG_9697.jpeg

https://onlyfans.com/elenayourlove
Γαμω το μουνι και τα λεφτα που μου τρωει
Σκέφτηκες ποτέ ότι και δεν πηδας και πληρώνεις? Οτι ενδεχομένως με τα λεφτά σου ο γκόμενος της να παίρνει την άσπρη του ή να κανονίζει τις διακοπές της στην Λευκάδα, την Κρήτη, την Κέρκυρα ή την Σαντορίνη και εσύ να μείνεις ρεστος κάπου στον Εύοσμο, την Νεάπολη ή το Κορδελιό με 40 βαθμούς?
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.529
Πόντοι
1.056
«Τουλάχιστον φέρνουν λεφτά στο σπίτι»
Αυτή είναι η δικαιολογία των Cuckold συζύγων που οι γυναίκες τους έχουν onlyfans.
Πάρε παράδειγμα την Εμ... που πήγαινε στον Χαγιάτε. Με τη σχέση της στη Γερμανία. Αυτός δουλειά, και εκείνη στέλνει τα βυζιά της σε συνδρομητές της. Σκέψου πως θα νιώθει ο κερατάς ο γκόμενος της.
Το αστείο είναι ότι σε 5-10 χρόνια αυτό θα είναι πολύ φυσιολογικό. Μία κοπέλα που θα έχει σχέση ή να έχει παντρευτεί με κάποιον, να έχει και Onlyfans.
Σιγά ρε τυπε το κάνεις να φαίνεται ωσάν να κάνει πεζοδρόμιο και να παίρνει τον κάθε άσχετο βρωμιάρη ......το να πουλάει υλικό της σε random αγαμητους του διαδικτύου δεν είναι cuckold ....άσε που πουλάνε υλικό με τους συντρόφους τους γαμησια τσιμπούκια κλπ .....όχι απλά δεν είναι ντροπή αλλά είναι κερδισμένοι και οικονομικά ....αυτοί γαμανε τις γκόμενες τους οι αγαμητοι αγοράζουν υλικό και βαρανε μαλακια βλέποντας τους να τις γαμανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom