Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 11M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 326 άτομα (23 μέλη και 303 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.450
Πόντοι
3.796

Agorakibi

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2022
Μηνύματα
23
Like
138
Πόντοι
0
Ρε παιδιά.. άμα γράφατε και ποια είναι κάθε φορά..
 

KinWho

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2024
Μηνύματα
37
Like
225
Πόντοι
20
IMG_20240411_123656.jpg

Πολύ καλό μουνακι με 10-20 δείχνει τα πάντα
 

grthebig

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.019
Like
10.239
Πόντοι
2.256
Σε νοιάζει ;
Δεν φτάνει που σου κάνουν και οικονομία στην τσέπη να τον παίζεις δωρεάν ζητάς και ταυτότητα .
δυστυχως αδερφε ολα αυτα τα παρασιτα σαν αυτον ειναι ο λογος που δεν θελω να ανεβαζω υλικο και για αυτο γινονται πλουσιες αυτες με τα ονλυ φανς
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.450
Πόντοι
3.796
δυστυχως αδερφε ολα αυτα τα παρασιτα σαν αυτον ειναι ο λογος που δεν θελω να ανεβαζω υλικο και για αυτο γινονται πλουσιες αυτες με τα ονλυ φανς
Εγώ είμαι υπέρ της ανωνυμίας,εκτός από κύκλο ανταλλαγής πληροφοριών σε πμ.
Έτσι γάμησαν όλα τα σάιτ ,πάρε παράδειγμα το mamba που το 2010 έμπαινα για πλάκα στις 4 το απόγευμα και στις 8 το βράδυ είχα μουνι καθισμένο στην πουτσα μου ,χωρίς βίζιτα..μια ταβέρνα ή ένα ποτάκι και έμπαινες.
Πλέον στην πλειοψηφία επικρατεί ο παρτακισμος και η επίδειξη οικονομικής δύναμης,λέει ο άλλος γιατί να παιδευομαι να την βγάλω έξω,δεν πετάω ένα 300ρι να πάμε στα σίγουρα μπας και γαμησουμε ..δυστυχώς .
Και ετσι χαλάνε τα μουνια και εκεί που έβγαινες και το γουσταρες με απλά πράγματα και έβγαζε γούστα και αυτή τώρα θεωρείται χαζή να μην σου τα πάρει .
 

grthebig

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.019
Like
10.239
Πόντοι
2.256
Εγώ είμαι υπέρ της ανωνυμίας,εκτός από κύκλο ανταλλαγής πληροφοριών σε πμ.
Έτσι γάμησαν όλα τα σάιτ ,πάρε παράδειγμα το mamba που το 2010 έμπαινα για πλάκα στις 4 το απόγευμα και στις 8 το βράδυ είχα μουνι καθισμένο στην πουτσα μου ,χωρίς βίζιτα..μια ταβέρνα ή ένα ποτάκι και έμπαινες.
Πλέον στην πλειοψηφία επικρατεί ο παρτακισμος και η επίδειξη οικονομικής δύναμης,λέει ο άλλος γιατί να παιδευομαι να την βγάλω έξω,δεν πετάω ένα 300ρι να πάμε στα σίγουρα μπας και γαμησουμε ..δυστυχώς .
Και ετσι χαλάνε τα μουνια και εκεί που έβγαινες και το γουσταρες με απλά πράγματα και έβγαζε γούστα και αυτή τώρα θεωρείται χαζή να μην σου τα πάρει .
συμφωνω μαζι σου 1000% ασε που εχει και παπαρες που πανε και ρουφιανευουνε. κλασικος ελληναρας τα θελει ολα στο πιατο και να μην δωσει ουτε ενα ευρω αλλα μετα μπαινει εδω μεσα αφου εχει κατεβασει ολα τα βιντεο και λεει μην δινεται λεφτα στις πατσαβουρες ειστε θυματα κλπ κλπ
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.634
Κριτικές
1
Like
5.151
Πόντοι
1.056
Εγώ είμαι υπέρ της ανωνυμίας,εκτός από κύκλο ανταλλαγής πληροφοριών σε πμ.
Έτσι γάμησαν όλα τα σάιτ ,πάρε παράδειγμα το mamba που το 2010 έμπαινα για πλάκα στις 4 το απόγευμα και στις 8 το βράδυ είχα μουνι καθισμένο στην πουτσα μου ,χωρίς βίζιτα..μια ταβέρνα ή ένα ποτάκι και έμπαινες.
Πλέον στην πλειοψηφία επικρατεί ο παρτακισμος και η επίδειξη οικονομικής δύναμης,λέει ο άλλος γιατί να παιδευομαι να την βγάλω έξω,δεν πετάω ένα 300ρι να πάμε στα σίγουρα μπας και γαμησουμε ..δυστυχώς .
Και ετσι χαλάνε τα μουνια και εκεί που έβγαινες και το γουσταρες με απλά πράγματα και έβγαζε γούστα και αυτή τώρα θεωρείται χαζή να μην σου τα πάρει .
αυτο που λες φιλτατε ειναι μια αλλη μεγαλη κουβεντα κ μας παει αλλου,ειναι πιο γενικο απο το κομματι του of πληρωμενα βιντεο κτλ..
δεν διαφωνω καθολου με τα λεγομενα σου ωστοσο προσωπικα το θεωρω πιο στοχευμενο στο τι ζητας γτ ειναι αλλο το θα βγω να βγαλω κανα γκομενακι,να γινει παιχνιδι,να φλερταρω,να γνωρισω,να γνωριστω κτλ κτλ κτλ κ αλλο το εχω ενα κενο 2ωρο αποψε κ θελω να γαμησω!ποσο μαλλον αν εισαι κ παντρεμενος η κατι τετοιο..
το 2010 κιολας να σου πω την αληθεια ειχα κ τον χρονο για το παιχνιδι κ για dolce vita κ για πουλ-μουρ τωρα πλεον ανοικω στη δευτερη κατηγορια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom