Νέα

Oneiro Massage, Μάρνη 28, 5ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε επισκεφτει εστω μια φορα το καταστημα?

  • Ναι , εχω κανει και μασαζ

    Ψήφοι: 172 35,9%
  • Ναι , απλα τσαρκα, δεν εκανα μασαζ

    Ψήφοι: 33 6,9%
  • Οχι , αλλα θελω

    Ψήφοι: 233 48,6%
  • Οχι , ουτε θελω

    Ψήφοι: 41 8,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    479
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.409
Like
722
Πόντοι
96
Παιδιά ,
Κάντε κάτι απλό .Πριν πάτε , πάρτε κανένα τηλέφωνο πρώτα .Τα τηλέφωνα του μαγαζιού τα δίνει και η σερίφισσα και  υπάρχουν και στην ιστοσελίδα και σε εφημερίδες.:tits2:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.676
Πόντοι
45.465
Παιδιά ,
Κάντε κάτι απλό .Πριν πάτε , πάρτε κανένα τηλέφωνο πρώτα .Τα τηλέφωνα του μαγαζιού τα δίνει και η σερίφισσα και  υπάρχουν και στην ιστοσελίδα και σε εφημερίδες.:tits2:
ακριβος,σωστος ο παιχτης  :happy:
 

Καρολος

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
τι μ@μ@κιες ειναι αυτα.....κανενα face control δεν υπαρχει στο συγκεκριμενο μαγαζι....

Επετρεψε μου ευγενεστατε φιλε να σου πω οτι οι μαμακιες ειναι στο μυαλο σου.
Οταν γραφω κατι,ξερω πολυ καλα τι γραφω.
Απο φουλ χυμα στο κυμα που ηταν το μαγαζι,τωρα εχει πορτα.Μονο για αυτους που δεν γνωριζει η Μαρικα φυσικα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.676
Πόντοι
45.465
Επετρεψε μου ευγενεστατε φιλε να σου πω οτι οι μαμακιες ειναι στο μυαλο σου.
Οταν γραφω κατι,ξερω πολυ καλα τι γραφω.
Απο φουλ χυμα στο κυμα που ηταν το μαγαζι,τωρα εχει πορτα.Μονο για αυτους που δεν γνωριζει η Μαρικα φυσικα.
φιλτατε "ΚΑΡΟΛΕ" επειδη εγω μιλησα γενικα κ εσυ το πας προσωπικα....θελω να σου πω οτι η ηλικια μου ακομα ειναι τετεια που ευτυχως ακομα ξερω τιγραφω....σε αντιθεση με καποιους αλλους εδω μεσα....
κ αφου νομιζεις οτι η μαμακιες ειναι στο μυαλομου και λαμβανοντας υποψιν οτι οντος μετα απο το περιστατικο που της μαζεψαν ειναν κατι της ποιο προσεκτικες , για εξηγησε μου το αυστηρο face control...
χωρις την παρουσια μου(δηλαδη ατομο που γνωριζει η μαρικα)εστειλα δυο φιλους μου που οχι μονο τους ανοιξαν κανονικοτατα αλλα μπριζολιασαν κ με την πρωτη(οχι οτι ηταν ποτε δυσκολο αυτο στο συγκεκριμενο καταστημα)για πες μου "ΚΑΡΟΛΕ"........
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.659
Κριτικές
41
Like
2.939
Πόντοι
3.237
μαγκες μη σας τρομαζει η μαρικα, βουρ στον πατσα!!!
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
παιδες το μαγαζι ΗΤΑΝ και ΘΑ ΕΙΝΑΙ μπριζολαδικο....αντε καποια στιγμη να σφιξουν οι κολοι...ΑΛΛΑ για λιγο....
 

Καρολος

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
φιλτατε "ΚΑΡΟΛΕ" επειδη εγω μιλησα γενικα κ εσυ το πας προσωπικα....θελω να σου πω οτι η ηλικια μου ακομα ειναι τετεια που ευτυχως ακομα ξερω τιγραφω....σε αντιθεση με καποιους αλλους εδω μεσα....
κ αφου νομιζεις οτι η μαμακιες ειναι στο μυαλομου και λαμβανοντας υποψιν οτι οντος μετα απο το περιστατικο που της μαζεψαν ειναν κατι της ποιο προσεκτικες , για εξηγησε μου το αυστηρο face control...
χωρις την παρουσια μου(δηλαδη ατομο που γνωριζει η μαρικα)εστειλα δυο φιλους μου που οχι μονο τους ανοιξαν κανονικοτατα αλλα μπριζολιασαν κ με την πρωτη(οχι οτι ηταν ποτε δυσκολο αυτο στο συγκεκριμενο καταστημα)για πες μου "ΚΑΡΟΛΕ"........

Αγαπητε φιλε "Ν.ΣΜΥΡΝΗ 76" το πηγα προσωπικα, επειδη εκανες παραθεση σε δικο μου μυνημα, και θεωρησα οτι απευθυνεσαι σε μενα προσωπικα.Μετα την διευκρινηση σου, οφειλω και θελω να σου ζητησω συγνωμη.Να ξερεις οτι και η δικια μου ηλικια ειναι τετοια, που το τελευταιο που θα με ενδιεφερε, ειναι προσωπικες αντιπαραθεσεις με αλλα μελη,πραγμα τοοποιο δεν εχω κανει και ποτε.Οσον αφορα στο συγκεκριμενο καταστημα,συμφωνεις πιστευω,οτι ηταν ενα απο τα πιο χυμα μαγαζια που υπαρχουν.Το οτι εχουν γινει,εστω και κατι τις, πιο προσεχτικες, κατα την γνωμη μου αυτο εκφραζεται με καποιο (ισως οχι αυστηρο,αλλα) face control).
Αυτα, και για μενα το θεμα τελειωνει εδω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.676
Πόντοι
45.465
Αγαπητε φιλε "Ν.ΣΜΥΡΝΗ 76" το πηγα προσωπικα, επειδη εκανες παραθεση σε δικο μου μυνημα, και θεωρησα οτι απευθυνεσαι σε μενα προσωπικα.Μετα την διευκρινηση σου, οφειλω και θελω να σου ζητησω συγνωμη.Να ξερεις οτι και η δικια μου ηλικια ειναι τετοια, που το τελευταιο που θα με ενδιεφερε, ειναι προσωπικες αντιπαραθεσεις με αλλα μελη,πραγμα τοοποιο δεν εχω κανει και ποτε.Οσον αφορα στο συγκεκριμενο καταστημα,συμφωνεις πιστευω,οτι ηταν ενα απο τα πιο χυμα μαγαζια που υπαρχουν.Το οτι εχουν γινει,εστω και κατι τις, πιο προσεχτικες, κατα την γνωμη μου αυτο εκφραζεται με καποιο (ισως οχι αυστηρο,αλλα) face control).
Αυτα, και για μενα το θεμα τελειωνει εδω.
δεκτη η συγνωμη....να ξερεις θεωρω μεγαλη βλακεια το να τσακονωνται ατομα μεσα σε αυτο το σαιτ νομιζωντας οτι ειναι το τσιφλικι τους....εννοηται οτι το θεμα εχει τελειωσει... ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Καρολος

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
δεκτη η συγνωμη....να ξερεις θεωρω μεγαλη βλακεια το να τσακονωνται ατομα μεσα σε αυτο το σαιτ νομιζωντας οτι ειναι το τσιφλικι τους....εννοηται οτι το θεμα εχει τελειωσει... ;)

:thumbsup:
 

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Η Βαλεντίνα δε δουλεύει πια εδώ;
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Πέρασα σήμερα από το κατάστημα. Μου είχανε "σφυρίξει" για ένα πολύ καλό πιπίνι μελαχρινό αλβανάκι αλλά δεν το βρήκα. Κοπέλες πολλές (5-6) και μάλιστα αξιόλογες. Βαλεντίνα δεν άκουσα. Σχεδόν όλες ήταν επιλέξιμες και αυτό με ξάφνιασε ευχάριστα! Είχε για όλα τα γούστα (δεν είχε μόνον στο βυζαρού), όλες στα 20 με 30, μεταξύ αυτών μια κινέζα και μια μαύρη (Τζαμάικα στυλ, όχι κατράμι αφρικάνα). Επέλεξα την νεώτερη όλων (την "μικρή" που είπε και η μαντάμ), την Άννα την Ρουμάνα. Πιπίνι μινιόν, μελαχρινό, λεπτό, με μικρό στήθος, συμπαθητικό, γύρω στα 20, όχι κάτι το πολύ ιδιαίτερο, αλλά καλοντυμένο και σέξι. Στο δωμάτιο διαπίστωσα ότι δεν μιλάει λέξη ελληνικά ή αγγλικά! 0+0=0 στην επικοινωνία. Άντε λέω θα το κάνουμε στα σιωπηλά. Μασάζ μέτριο, στα συν ότι με κάθε ευκαιρία άγγιζε τα @@άρια μου, και γενικά μου τριβότανε. Κάποια στιγμή γύρισα για το κυρίως πιάτο. Μετά τα λίγα προκαταρκτικά (λόγω και της προηγούμενης συμπεριφοράς της ήμουν έτοιμος) μου τον άρπαξε στο στόμα χωρίς να το καταλάβω! Μέτρια πίπα ακά. Η κοπέλα είχε την πρόθεση να με τελειώσει έτσι. Της είπα με νοήματα να αλλάξουμε παιχνίδι και υπάκουσε. Γενικά άνετη σε όλα η Άννα, και με γλωσσίδια που είναι σπάνιο. Όλα καλά από στάσεις και τελείωμα όπως αρχίσαμε. Όχι δεν είπε, και η συνεδρία ήταν κανονική σε διάρκεια (μισάωρο). Στο τέλος μόνον με στεναχώρησε λιγάκι. Δεν ήθελε να κάνει ντους, θα έκανε μέσα είπε (απότι κατάλαβα δηλαδή), σκουπίστηκε, ντύθηκε κανονικότατα, και σαλόνι! Μετά από αυτό μου μπήκανε κάτι ιδέες και έκανα τις γαργάρες μου με το Listerine και τις τοπικές πλύσεις με αλκοολούχο λοσιόν (στη μάχη πάμε πάντα εξοπλισμένοι). Αυτά προς ενημέρωση της ομήγυρης.
 

assosi

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
1
πέρασα μια βόλτα εχθές κατά τις 19:00 . ΦΤΩΧΙΑ στο προσωπικό -- είδα 3 εργαζόμενες μόνο :tickedoff: και χαμηλού επίπεδου. :huh:
ονόματα δεν θημαμε . αν ήταν κάτι καλό θα το θυμόμουνα 
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Ναι σε επισκεψη την παρασκευη επαθα πλακα πρεπει να ηταν τουλαχιστον 9 κοπελες
πηρα μια μελαχρινη ονομα Σαρα δηλωσε βραζιλιανα οταν της ειπα δυο τρεισ λεξεις
βραζιλιανικες δεν αντιδρασε ουτε ειχε το ταμπεραμεντο βραζιλιανας....
οποτε μαλλον γυφτορουμανακι οχι οτι εχω προβλημα αλλα και εγω τουσ λεω οταν ακουω κατι
τρελο οτι ειμαι απο South Africa
αγγλικα ελληνικα γιοκ οποτε στο μουγκο

μασαζ μηδεν οποτε στο ψαχνο...
πιπα με δοντια ακομψο λιγο αλλα και καυλωτικο
οταν μπηκα μεσα της ελεγε μονο σιγκα σιγκα....μοναδικες ελληνικες λεξεις που ειπε
γενικα αβγαλτο αλλα χωρις αρνησεις στις εναλλαγες και επαιρνε απο
καθοδηγηση αλλα μαλλον οχι ξανα....

 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.163
Κριτικές
4
Like
1.614
Πόντοι
266
..Πέρασμα σήμερα το πρωί...5-6 θεραπεύτριες...διάλεξα Βερόνικα, Ρωσίδα γεματούλα με 4άρια...Πολύ γλυκιά και περιποιητική..GFE...Χύσιμο στα βυζιά...πολύ ικανοποιημένος...60 ευρώ...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τηλεγράφημα γράφεις???
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.163
Κριτικές
4
Like
1.614
Πόντοι
266
..σε συνέχεια από χθες...μεταξύ άλλων παρέλασαν και 2 που μου κίνησαν το ενδιαφέρον...μια ωραία μαυρούλα με πολλά υποσχόμενο βλέμμα κι ένα Ρώσικο σκυλί με αγορέ κούρεμα τελείως ξέκωλο και προκλητικό (δε θυμάμαι όνομα)...είναι οι επόμενοι στόχοι..αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας ενημερώσει...παρεπιμπτόντως, ευχαρίστως θα τάιζα το Κινεζάκι λίγη πουτσόκρεμα...αν και όταν μαζέψω λεφτά θα ενημερώσω...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
.. κι ένα Ρώσικο σκυλί με αγορέ κούρεμα τελείως ξέκωλο και προκλητικό (δε θυμάμαι όνομα)..

ευχαριστούμε για την ενημερωση κύριε ανατολΔΕΝγαμει! :grin:

το ρωσικο σκυλί θα εξεταστεί και θα τιμωρηθεί παραυτα!!!
:2on1:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom