Νέα

Oneiro Massage, Μάρνη 28, 5ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε επισκεφτει εστω μια φορα το καταστημα?

  • Ναι , εχω κανει και μασαζ

    Ψήφοι: 172 35,9%
  • Ναι , απλα τσαρκα, δεν εκανα μασαζ

    Ψήφοι: 33 6,9%
  • Οχι , αλλα θελω

    Ψήφοι: 233 48,6%
  • Οχι , ουτε θελω

    Ψήφοι: 41 8,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    479
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
ανοιχτα ειναι
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Υπάρχει κάποιος φόβος για τους άγνωστους στην Μαρίκα πελάτες. Έτσι διαπίστωσα όταν έτυχα σε κτύπημα του κουδουνιού κατά τη διάρκεια που ήμουν στο σαλόνι. Πάντως δεν έχουν κάμερα πουθενά στους κοινόχρηστους χώρους της πολυκατοικίας γιατί κοιτούσαν από το ματάκι της πόρτας. Πρώτη φορά είδα τη Μαρίκα ανήσυχη.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
ανακαινιση εγινε στο ναο αυτο της ηδονης?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
ρε μαγκες τι δειχνει το τατουαζ της Μαρικας?
οχι οτι ενδιαφερομαι αλλα λεμε... ;)
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Έχουν πάρει και το διπλανό διαμέρισμα. Για τα δωμάτια δεν ξέρω.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
το ρετιρε της καβλας  :2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Πώς γίνεται να είναι σεβαστές και οι δυο απόψεις; Ή έκλεισε ή δεν έκλεισε! Εκτός αν εννοείς ότι είναι ανοιχτό μόνο για κάποιους γνωστούς...
  ειναι ενα συνηθεs  φαινομενο να διιστανται οι αποψειs , σχετικα με το αν ειναι ανοιχτα η κλειστα , καποια μαγαζια.     εχει συμβει και σε  πολλουs και παλαιοτερα.       εγραψαν και οι 2  τουs , αυτο που βιωσαν.     δεχομαι και τιs 2 αποψειs.     δεν αμφισβητω κανεναν.   δεν περιμενω με το δικανο στην γωνια.     παντωs μεχρι προτινοs  το μαρνηs και τα θυγατρικα του, δεν δουλευαν  μονο με γνωστουs.  τωρα αν κατι αλλαξε δεν ξερω, γιατι εγω  δεν τουs ειμαι αγνωστοs.      
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Πώς γίνεται να είναι σεβαστές και οι δυο απόψεις; Ή έκλεισε ή δεν έκλεισε! Εκτός αν εννοείς ότι είναι ανοιχτό μόνο για κάποιους γνωστούς...
  το 2 μετρα και 2 σταθμα, δεν ειναι για τουs πελατεs.  :2funny:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
εχουν τα περιθωρια να κανουν....δεν νομιζω
 

Επισκέπτης
  ειναι ενα συνηθεs  φαινομενο να διιστανται οι αποψειs , σχετικα με το αν ειναι ανοιχτα η κλειστα , καποια μαγαζια.     εχει συμβει και σε  πολλουs και παλαιοτερα.       εγραψαν και οι 2  τουs , αυτο που βιωσαν.     δεχομαι και τιs 2 αποψειs.     δεν αμφισβητω κανεναν.   δεν περιμενω με το δικανο στην γωνια.     παντωs μεχρι προτινοs  το μαρνηs και τα θυγατρικα του, δεν δουλευαν  μονο με γνωστουs.  τωρα αν κατι αλλαξε δεν ξερω, γιατι εγω  δεν τουs ειμαι αγνωστοs.      

μερακλή μου εσύ! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.413
Like
734
Πόντοι
96
O συναγωνιστής να μας εξηγήσει τι εννοεί με τα δύο μέτρα και δύο σταθμά.
Πάντως για να ξεκαθαρίσω την θέση μου , δεν πιστεύω ότι κάνουν αυστηρό έλεγχο .Μπορεί και κάποιος νέος να πάρει πλήρες πρόγραμμα από την πρώτη φορά.Εγώ πάντως για να είμαι σίγουρος , τηλεφωνώ πρώτα και μάλιστα ζητάω αν είναι διαθέσιμη κάποια που μπορεί να γουστάρω.
Μετά την ανάρτηση του συναγωνιστή ότι μπορεί να έκλεισε , πήρα τηλέφωνο και απάντησαν.
Είναι ένας απλός τρόπος για να τσεκάρει κάποιος αν το μαγαζί είναι ανοικτό ή έκλεισε κτλπ. ;)   
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Σε πολύ πρόσφατη επίσκεψη, παρούσες οι Μόνικα (η οποία και ετιμήθη), Λουλου (? η κινεζούλα που πέρασε σίφουνας από μπροστά μου), Βαλεντίνα, Στεφανία και Βικυ. 
Το πρόγραμμα ικανοποιητικό για το 60ρι, με μασσάζ και κυρίως πιάτο με εναλλαγή στάσεων και κατάθεση επί των βύζων της 8εραπεύτριας. Μπανάκι και από τη θεραπεύτρια μετά την συνεύρεση. Τα κουδούνια χτύπησαν 2-3 φορές κατά την παραμονή μου. Γενικά καλό VFM.
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
Ειναι old time classic μπριζολαδικο....
Δεν νομιζω να εχει μπει καποιο face control
Μαλλον τα περιστατικα που αναφερθηκαν θα ηταν σε ωρες αιχμης 15-20
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Το ποιο πιθανον ειναι να μην εχουν ελευθερο δωματιο και να εχουν αναμονη κανα δυο πελατες .Μου εχει τυχει και σε αλλα μαγαζια .Οταν ρωτησα μια σεριφισα γιατι δεν ανοιγεις ,και να πεις στον πελατη να ερθει σε λιγο ,μου απαντησε οτι μετα ο πελατης κανει καιρο να πατησει στο μαγαζι.Δηλαδη καποιοι τσαντιζονται  :think:
 

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες,δεν εχω φαει ποτε πορτα ,με την εννοια που αναφερετε παραπανω.Απλα ετυχε 2 φορες που περασα να μην ανοιξουν το κουδουνι της εισοδου.Θα το ξαναεπισκεφτω συντομως,εχει γινει οντως ανανεωση,με καλα τεμαχια σε γενικες γραμμες,αναβαθμιστηκε το ιδρυμα.Αντε και καλο βολι....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom