Νέα

Oneiro Massage, Μάρνη 28, 5ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε επισκεφτει εστω μια φορα το καταστημα?

  • Ναι , εχω κανει και μασαζ

    Ψήφοι: 172 35,9%
  • Ναι , απλα τσαρκα, δεν εκανα μασαζ

    Ψήφοι: 33 6,9%
  • Οχι , αλλα θελω

    Ψήφοι: 233 48,6%
  • Οχι , ουτε θελω

    Ψήφοι: 41 8,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    479
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ρε ουστ που μολις πλακωσανε πελατακια μαθανε να ζητανε τα λεφτα μπροστα και μας βαλανε 30 λεπτα με το ρολοι για 60 ευρω στην αλβανια ποσες μερες πρεπει να δουλευεις
για να βγαλεις 60 ευρω για ρωτηστε τους...το καταντησανε μπουρδελο σκετο.
:thumbsup:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Εχω πάει Μαρνη 28 πριν γίνω μέλος του σάιτ (δούλευε η Βίκυ -νυν Κηφισίας 38- ακόμα). Η αλήθεια είναι ότι δεν μού είχαν ζητησει ποτέ τα λεφτά μπροστα. Τώρα αν πιο πρόσφατα άλλαξαν τακτική (αφού έτσι λέτε, το πιστεύω) κακό στους ίδιους θα κάνουν.
 

Alexfran

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.046
Like
0
Πόντοι
16
Εχω πάει Μαρνη 28 πριν γίνω μέλος του σάιτ (δούλευε η Βίκυ -νυν Κηφισίας 38- ακόμα). Η αλήθεια είναι ότι δεν μού είχαν ζητησει ποτέ τα λεφτά μπροστα. Τώρα αν πιο πρόσφατα άλλαξαν τακτική (αφού έτσι λέτε, το πιστεύω) κακό στους ίδιους θα κάνουν.
=

Η Βικυ η νταρντανα/βυζου εινα Κηφισιας 38 τωρα?
Ευχαριστω
 

Επισκέπτης
μας βαλανε 30 λεπτα με το ρολοι για 60 ευρω στην αλβανια ποσες μερες πρεπει να δουλευεις
για να βγαλεις 60 ευρω για ρωτηστε τους...

Μην είσαι κακός.
Για τον πρόεδρο του ανωτάτου δικαστηρίου είναι μισθός μισού μήνα.
Στην αλβανία πάντα.
Ένας καλός χειρουργός μπορεί να τα βγάλει και σε μια βδομάδα.
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0

Σχετικα καλο την ειχα παρει και στο παρελθον αλλου και με ειχε νευριασει λιγο μην πιανεις
εδω να κλεισουμε το φως....μασαζ χαλια κλτ
αλλα τωρα μετα απο 2 χρονια σχεδον ειδα μια μικρη αλαγη κανει βεβαια τα σπαστικα της
αλλα δεν το κλαις το 60αρι...
πιστευω οτι υπαρχουν αλλες που μαχονται περισοτερο οποτε κοιταχτε και αλλου.
αυτα καλισπερα σας
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Το παραπανω αναφερετε στην Αλεξαντρα
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
=

Η Βικυ η νταρντανα/βυζου εινα Κηφισιας 38 τωρα?
Ευχαριστω



ΣΕ ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΟΔΟΥΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ....?


Εύρεση Οδού
 
 


Αποτελέσματα: 4

1.  ΚΗΦΙΣΙΑΣ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ
2.  ΚΗΦΙΣΙΑΣ, ΧΑΛΑΝΔΡΙ
3.  Λεωφορος ΚΗΦΙΣΙΑΣ, ΑΘΗΝΑ
4.  Λεωφορος ΚΗΦΙΣΙΑΣ, ΜΑΡΟΥΣΙ

 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  το πεσιμο εγινε και εδω και στο 147.  χαμοs  εγινε σημερα.  επιχειρηση σκουπα απο τα σαινια μαs.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ποσα ξερεις εσυ...! ;) ;) ;)
αs  προσεχαν.  οποιos εμπαινε αμεσωs στο ψητο.  καποια αλλα μαγαζια γιατι δουλευουν με γνωστουs και με γνωστουs των γνωστων ?  εξ αλλου παρα πολυ  μικρη η  ζημια για τον επιχειρηματια.  μονο για καποιεs κοπελλεs ειναι δυστυχωs  πολυ δυσκολα .
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
καποια αλλα μαγαζια γιατι δουλευουν με γνωστουs και με γνωστουs των γνωστων ?
==
πολυ σωστος ο Jerry .. :thumbsup::-- το  αδήλωτον απαιτεί προσοχήν...
 

xasodikisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
αs  προσεχαν.   οποιos εμπαινε αμεσωs στο ψητο.   καποια αλλα μαγαζια γιατι δουλευουν με γνωστουs και με γνωστουs των γνωστων ?   εξ αλλου παρα πολυ  μικρη η  ζημια για τον επιχειρηματια.   μονο για καποιεs κοπελλεs ειναι δυστυχωs  πολυ δυσκολα .
Κατι δεν μας λες καλα jerry. Ισχυει και για σενα οτι εγραψα για τη Ρουλα. Δεν ανεβαζεις το μαγαζι σου κατηγοροντας τα αλλα.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Κατι δεν μας λες καλα jerry. Ισχυει και για σενα οτι εγραψα για τη Ρουλα. Δεν ανεβαζεις το μαγαζι σου κατηγοροντας τα αλλα.
  ευγε αγορι μου.    εσυ  αν δεν εχειs προκοψει μεχρι τωρα, μια μερα θα παs πολυ μπροστα.    πολλοι( οι παλιοι και οσοι νεωτεροι  με γνωριζουν )  θα γελασουν με αυτο που εγραψεs.    μονο σκεψου το εξηs.  απο οτι εχω προσφερει  εδω μεσα, εχει πεσει στην αντιληψη σου  να με εχει αμφισβητησει ποτε  κανεναs παλιοs ?  το εχουν κανει τωρα τελευταια  2-3  ασχετοι η βαλτοι ισωs ,  kai ουτε καν ασχοληθηκα μαζι τουs, kai ουτε προκειται.   
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.407
Like
713
Πόντοι
96
Για να καταλάβω παιδιά. Έκανε ντου η αστυνομία και έκλεισε το ίδρυμα ; :-
 

xasodikisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
   ευγε αγορι μου.     εσυ  αν δεν εχειs προκοψει μεχρι τωρα, μια μερα θα παs πολυ μπροστα.    πολλοι( οι παλιοι και οσοι νεωτεροι  με γνωριζουν )  θα γελασουν με αυτο που εγραψεs.     μονο σκεψου το εξηs.  απο οτι εχω προσφερει  εδω μεσα, εχει πεσει στην αντιληψη σου  να με εχει αμφισβητησει ποτε  κανεναs παλιοs ?   το εχουν κανει τωρα τελευταια  2-3  ασχετοι η βαλτοι ισωs ,  kai ουτε καν ασχοληθηκα μαζι τουs, kai ουτε προκειται.     
Δεν μπορω, και δεν θελω να μπω στη διαδικασια να τρεκαρω αυτα που λες, αλλα αν αληθευουν, παραεισαι ενημερωμενος για να εισαι μονο πελατης!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom