Νέα

One night stant,γκομενιτσα με fiat.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Power cool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Καλησπέρα!!
Παλιά είχα πάρει one night stand γκομενιτσα με ενα κίτρινο fiat απο κυψελη νομίζω ή γαλατσι. Ηταν καλο γαμησι κατσαμε  μαζι όλο το βραδυ και είχε φύγει πρωι για να παει στην δουλειά της κατευθείαν.Απο ότι κατάλαβα τότε το έκανε για να εκδικηθει τον τότε γκομενο της που τις τα φοραγε.Την συνάντησα τυχαία πάλι και μετα απο δυο ραντεβού την γάμαω πάλι.Πιο έμπειρη κάνει ωραία πιπα και πιο απελευθερωμένη σε σχέση με εκείνη την βραδιά που ήταν σφιγμενη.Μου αποκάλυψε ότι εκείνη την εποχή το είχε ξανακάνει και θα γουσταρε επανάληψη με τους ίδιους τύπους.Υπαρχει συνάδελφος που να την έχει πάρει;και να γουστάρει επανάληψη!!
δηλαδη πως την γνωρισες τυπε?
εκανε βολτες με το κιτρινο φιατ στην κυψελη και εψαχνε γαμησι?
δωσε πιο πολλες ινφο γιατι το στορυ εχει κενα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
:2funny: κάτσε ρε 'συ...σοβαρά ρωτάω, δεν θυμάμαι τι απ τα 2 χρώματα ήταν...
και εσυ γαμησες ξανθια μουναρα που εκανε βολτες στην κυψελη με φιατ ψαχνωντας απεγνωσμενα γαμησι τυπε?
δεν επρεπε να μετακομισω απτην περιοχη μου φαινεται :S
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
δηλαδη πως την γνωρισες τυπε?
εκανε βολτες με το κιτρινο φιατ στην κυψελη και εψαχνε γαμησι?
δωσε πιο πολλες ινφο γιατι το στορυ εχει κενα
Τυπε κατι μου λεει οτι η γκομενα ειναι μουφα,για να βρει κανα κοροιδο ο δικος μας.
Να του πει κανεις οτι την γαμησε και αυτος,να του κλεισει ραντεβου σε χοτελι να παει ο κοροιδος και να μην υπαρχει γκομενα.Και να του πει μιας και ηρθαμε εδω και δεν ηρθε η γκομενα δεν την βρισκουμε μεταξυ μας. :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Τυπε κατι μου λεει οτι η γκομενα ειναι μουφα,για να βρει κανα κοροιδο ο δικος μας.
Να του πει κανεις οτι την γαμησε και αυτος,να του κλεισει ραντεβου σε χοτελι να παει ο κοροιδος και να μην υπαρχει γκομενα.Και να του πει μιας και ηρθαμε εδω και δεν ηρθε η γκομενα δεν την βρισκουμε μεταξυ μας. :grin:
εμενα μου βρωμαει νταβατζιλικι τυπε :rolleyes:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
και εσυ γαμησες ξανθια μουναρα που εκανε βολτες στην κυψελη με φιατ ψαχνωντας απεγνωσμενα γαμησι τυπε?
δεν επρεπε να μετακομισω απτην περιοχη μου φαινεται :S

εμ..τα βλέπεις?? γιατί μετακόμισες κι εσύ ??
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Τυπε κατι μου λεει οτι η γκομενα ειναι μουφα,για να βρει κανα κοροιδο ο δικος μας.
Να του πει κανεις οτι την γαμησε και αυτος,να του κλεισει ραντεβου σε χοτελι να παει ο κοροιδος και να μην υπαρχει γκομενα.Και να του πει μιας και ηρθαμε εδω και δεν ηρθε η γκομενα δεν την βρισκουμε μεταξυ μας. :grin:


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πλακοπούτσια δλδ ?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Kαμια με κανενα αλλο αυτοκινητο δεν εχουμε?Δεν μου αρεσουν τα punto...
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
OP
OP
P

Power cool

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
22
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
10
Η ιστορία έχει λεπτομέρειες που δεν αναφέρω....δεν σας περιγράφω ερωτικη εμπειρία ούτε το παίζω νταβατζης.....οποία την έχει παρει είπα να στείλει μηνυμα αλλα βλέπω ότι η φαντασία σας καλπάζει......μου ειπε λεπτομέρειες απο τις συνευρεσεις τις .....αυτα δεν απαντώ σε άλλες φαντασίεσ του καθενός!!!
 
OP
OP
P

Power cool

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
22
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
10
.....δεν έγραψα punto....αλλα κίτρινο fiat,τον τύπο τον ξέρουμε αυτοί που την πήραμε!!!!!!!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
.....δεν έγραψα punto....αλλα κίτρινο fiat,τον τύπο τον ξέρουμε αυτοί που την πήραμε!!!!!!!
E σε 500αράκι δεν πηδάς ρε φίλε,ούτε σε Panta,΄γιόγκα κανεις εκτός κι αν εισαι νάνος.Και το να κυκλοφοράει η γκόμενα με κίτρινο Ducato τροχόσπιτο στην κυψέλη λίγο δύσκολο μου φαίνετε.
Άντε και καλά γαμίσια :grin:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.637
Πόντοι
24.700
f_70181560-099a8abc.jpeg
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
E σε 500αράκι δεν πηδάς ρε φίλε,ούτε σε Panta,΄γιόγκα κανεις εκτός κι αν εισαι νάνος.Και το να κυκλοφοράει η γκόμενα με κίτρινο Ducato τροχόσπιτο στην κυψέλη λίγο δύσκολο μου φαίνετε.
Άντε και καλά γαμίσια :grin:
μια χαρα πηδας και σε 500αρακι και σε Pandaκι και σε seicento φιλε μου.
Εκ πειρας στο λεω....
Βεβαια ειναι λιγο στριμοκωλα, αλλα το καλο ειναι οτι ειναι σχετικα ψηλα αυτοκινητα ;)
 
OP
OP
P

Power cool

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
22
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
10
Αν την έχεις παρει.....!!!ξερεις που την πήρες!!!!!
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
445
Πόντοι
36
Καλησπέρα!!
Παλιά είχα πάρει one night stand γκομενιτσα με ενα κίτρινο fiat απο κυψελη νομίζω ή γαλατσι. Ηταν καλο γαμησι κατσαμε  μαζι όλο το βραδυ και είχε φύγει πρωι για να παει στην δουλειά της κατευθείαν.Απο ότι κατάλαβα τότε το έκανε για να εκδικηθει τον τότε γκομενο της που τις τα φοραγε.Την συνάντησα τυχαία πάλι και μετα απο δυο ραντεβού την γάμαω πάλι.Πιο έμπειρη κάνει ωραία πιπα και πιο απελευθερωμένη σε σχέση με εκείνη την βραδιά που ήταν σφιγμενη.Μου αποκάλυψε ότι εκείνη την εποχή το είχε ξανακάνει και θα γουσταρε επανάληψη με τους ίδιους τύπους.Υπαρχει συνάδελφος που να την έχει πάρει;και να γουστάρει επανάληψη!!
το φιατ ζαντολαστιχα φοραει η με καπακια ειναι?
εχει ενα παρατημενο στην γειτονια μου,και ειναι και κιτρινο.
παρεδωσε πινακιδες η γκομενα,δεν ειχε να πληρωσει τα τελη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom