Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 139K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Άλλη μια τέτοια περίπτωση για μένα είναι το Μαντζαγριωτάκη στην Καλλιθέα που επίσης έχει φάει μαύρο.

μονο που εκει το τελευταιο διάστημα κυκλοφορούσεέπειτα απο παραγγελία η ρωσίδα αλέτα όσιαν...αλλά κανείς δεν έγραψε τίποτα!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Απόλυτα σύμφωνος με τον περίεργο. Στο μαγαζί βέβαια δεν πάω από πολύ καιρό τώρα και ο λόγος είναι ότι αυτά τα κουλά γίνονται κατά καιρούς είτε από τις κορασίδες είτε από την Ελένη (ποσώς με ενδιαφέρει βέβαια από ποια γίνεται η μαλακία). Άλλη μια τέτοια περίπτωση για μένα είναι το Μαντζαγριωτάκη στην Καλλιθέα που επίσης έχει φάει μαύρο.
:thumbsup: :thumbsup:..καλά το είχα τόσο καιρό στη μαύρη λίστα....βρε ουστ...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Απόλυτα σύμφωνος με τον περίεργο. Στο μαγαζί βέβαια δεν πάω από πολύ καιρό τώρα και ο λόγος είναι ότι αυτά τα κουλά γίνονται κατά καιρούς είτε από τις κορασίδες είτε από την Ελένη (ποσώς με ενδιαφέρει βέβαια από ποια γίνεται η μαλακία). Άλλη μια τέτοια περίπτωση για μένα είναι το Μαντζαγριωτάκη στην Καλλιθέα που επίσης έχει φάει μαύρο.
το κάθε μαγαζί εχει το δικό του προφίλ.....διαφορετικό το Κ48 ,Διαφορετικό το Σ63,αλλο η Ζάνα και αλλο η Ομήρου (κλπ)....εμεις ανταλλάσουμε πληροφορίες για να ειμαστε διαβασμένοι και να κάνουμε τις επιλογές μας....ειναι γνωστό οτι στην Ομήρου δεν παίζει όλα από όλες ,αλλά μόνο από μερικές....όμως και αυτο ακόμα αρέσει σε ωρισμένους από εμάς όπως το  εχω διαβάσει εδώ ...., το παιγνίδι , το ψωνιστήρι , το θα την ρίξω για την πάρτη μου ...το μαγαζί σίγουρα δεν λειτουργεί ως στουντιο παρόλο που υπάρχουν και εκεί οι ευκολες λύσεις ....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
το κάθε μαγαζί εχει το δικό του προφίλ.....διαφορετικό το Κ48 ,Διαφορετικό το Σ63,αλλο η Ζάνα και αλλο η Ομήρου (κλπ)....εμεις ανταλλάσουμε πληροφορίες για να ειμαστε διαβασμένοι και να κάνουμε τις επιλογές μας....ειναι γνωστό οτι στην Ομήρου δεν παίζει όλα από όλες ,αλλά μόνο από μερικές....όμως και αυτο ακόμα αρέσει σε ωρισμένους από εμάς όπως το  εχω διαβάσει εδώ ...., το παιγνίδι , το ψωνιστήρι , το θα την ρίξω για την πάρτη μου ...το μαγαζί σίγουρα δεν λειτουργεί ως στουντιο παρόλο που υπάρχουν και εκεί οι ευκολες λύσεις ....

ετσι ακριβώς είναι τα πράματα!
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Σωστά αυτά και δε λέω ότι μαγαζιά σαν το Καλλιρόης 48 που λειτουργούν σαν στούντιο πιο πολύ είναι ότι καλύτερο. Απλά είναι μαλακία να σε ξέρουν πολλά χρόνια και να στο παίζουν παρθένες. Εγώ για παράδειγμα που έχω κόψει από cg και ct λόγω έλλειψης χρόνου περισσότερο δεν μπορώ να περνάω από μαγαζιά και να ψάχνομαι αν θα φέρει την όσεαν η Τατιάνα. Όσο για τη ματαιοδοξία του να τη ρίξω μόνος μου νομίζω ότι είναι μόνο στο μυαλό μας (βάζω κι εμένα μέσα). Αν θέλω τέτοια επιβεβαίωση τίγκα στο μουνί είναι έξω και δόξα το θεό ακόμα και στα 46 μου κάτι θα καταφέρω.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Σωστά αυτά και δε λέω ότι μαγαζιά σαν το Καλλιρόης 48 που λειτουργούν σαν στούντιο πιο πολύ είναι ότι καλύτερο. Απλά είναι μαλακία να σε ξέρουν πολλά χρόνια και να στο παίζουν παρθένες. Εγώ για παράδειγμα που έχω κόψει από cg και ct λόγω έλλειψης χρόνου περισσότερο δεν μπορώ να περνάω από μαγαζιά και να ψάχνομαι αν θα φέρει την όσεαν η Τατιάνα. Όσο για τη ματαιοδοξία του να τη ρίξω μόνος μου νομίζω ότι είναι μόνο στο μυαλό μας (βάζω κι εμένα μέσα). Αν θέλω τέτοια επιβεβαίωση τίγκα στο μουνί είναι έξω και δόξα το θεό ακόμα και στα 46 μου κάτι θα καταφέρω.

:thumbsup:

το κάθε μαγαζί εχει το δικό του προφίλ.....διαφορετικό το Κ48 ,Διαφορετικό το Σ63,αλλο η Ζάνα και αλλο η Ομήρου (κλπ)....εμεις ανταλλάσουμε πληροφορίες για να ειμαστε διαβασμένοι και να κάνουμε τις επιλογές μας....ειναι γνωστό οτι στην Ομήρου δεν παίζει όλα από όλες ,αλλά μόνο από μερικές....όμως και αυτο ακόμα αρέσει σε ωρισμένους από εμάς όπως το  εχω διαβάσει εδώ ...., το παιγνίδι , το ψωνιστήρι , το θα την ρίξω για την πάρτη μου ...το μαγαζί σίγουρα δεν λειτουργεί ως στουντιο παρόλο που υπάρχουν και εκεί οι ευκολες λύσεις ....

Και αυτό σωστό !  :thumbsup:
Άλλωστε είναι απόψεις, θέσεις και στάσεις (Κολιάτσου ! Θα κατέβει κανείς ...! :2funny:) ζωής !

ετσι ακριβώς είναι τα πράματα!

Καλώς τον !!! :headbang2: Ψιλοχαθήκαμε ! :grouphug:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
μονο που εκει το τελευταιο διάστημα κυκλοφορούσεέπειτα απο παραγγελία η ρωσίδα αλέτα όσιαν...αλλά κανείς δεν έγραψε τίποτα!
πο πο σσσσσ ποσ στιν ιπεσ τουαλετα οσιαν  :2funny: :2funny: :2funny:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
βρεθικαμε ολι ι παλιοπαρεα μονο ο παπαρουφασ λιπι :priest: :priest: :priest:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Σωστά αυτά και δε λέω ότι μαγαζιά σαν το Καλλιρόης 48 που λειτουργούν σαν στούντιο πιο πολύ είναι ότι καλύτερο. Απλά είναι μαλακία να σε ξέρουν πολλά χρόνια και να στο παίζουν παρθένες. Εγώ για παράδειγμα που έχω κόψει από cg και ct λόγω έλλειψης χρόνου περισσότερο δεν μπορώ να περνάω από μαγαζιά και να ψάχνομαι αν θα φέρει την όσεαν η Τατιάνα. Όσο για τη ματαιοδοξία του να τη ρίξω μόνος μου νομίζω ότι είναι μόνο στο μυαλό μας (βάζω κι εμένα μέσα). Αν θέλω τέτοια επιβεβαίωση τίγκα στο μουνί είναι έξω και δόξα το θεό ακόμα και στα 46 μου κάτι θα καταφέρω.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
μονο που εκει το τελευταιο διάστημα κυκλοφορούσεέπειτα απο παραγγελία η ρωσίδα αλέτα όσιαν...αλλά κανείς δεν έγραψε τίποτα!
αλετα οσιαν....... ή χριστινα ?????????????????
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
συναδελφοι και συναγωνιστες καλησπερα και καλο χειμωνα μηπως ξερει κανενας αν η μαιρα ειναι ακομα στην ιλιαδα?αν οχι ξερετε που βοσκει?καλο βολι σε ολους και συγκεκριμενα στον φιλο ψαρακα!!!!
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
συναδελφοι και συναγωνιστες καλησπερα και καλο χειμωνα μηπως ξερει κανενας αν η μαιρα ειναι ακομα στην ιλιαδα?αν οχι ξερετε που βοσκει?καλο βολι σε ολους και συγκεκριμενα στον φιλο ψαρακα!!!!

Γιατί συγκεκριμένα στον Ψάρακα ...?! :think: Είσαστε κολλητάρια ...???!!! :2funny:
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
οχι φιλαρακι μου σε ολους πανε οι ευχες μου απλα επειδη με το φιλαρακι τον ψαρακα εχουμε πει και 2 κουβεντες παραπανω!!!λοιπον ξερει κανενας να μου πει για μαιρα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
οχι φιλαρακι μου σε ολους πανε οι ευχες μου απλα επειδη με το φιλαρακι τον ψαρακα εχουμε πει και 2 κουβεντες παραπανω!!!λοιπον ξερει κανενας να μου πει για μαιρα?
και αυτες τις 2 κουβεντες δεν της κανεις 3 και να ρωτησεις τον φιλο σου τον ψαρακα.... :grin: :grin: :grin:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
και αυτες τις 2 κουβεντες δεν της κανεις 3 και να ρωτησεις τον φιλο σου τον ψαρακα.... :grin: :grin: :grin:
οπα παιδιά....μόλις γύρισα ......θα ανταποκριθώ στον φίλο μου με την σωστή απάντηση....
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
συναδελφοι και συναγωνιστες καλησπερα και καλο χειμωνα μηπως ξερει κανενας αν η μαιρα ειναι ακομα στην ιλιαδα?αν οχι ξερετε που βοσκει?καλο βολι σε ολους και συγκεκριμενα στον φιλο ψαρακα!!!!
φίλε καλημέρα ....σου εχω απαντήσει
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
...η Μαρίνα κάνει φουλ πρόγραμμα;;
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπέρα, καταρχήν γράφε με μικρά...
Ρούλα στο Στουρνάρη 63 (ή Καιτόσπιτο, δες το αντίστοιχο thread)
Η Χριστίνα δεν ξέρω, τελαυταία φορά την είχα πετύχει στο Μεσογείων 289 αλλά πάνε κανα δυο χρόνια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom