Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 139K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
Καλησπέρα  δουλεύει  κάποια  με  το  όνομα  Rania  στο  κατάστημα  ??

gepap
...δοκίμασε με αλεξάνδρα...σου βγάζει μία κρυάδα αλλά είναι από τις top εμφανίσεις...
Δουλεύει  ακόμη  εκεί  αυτή  ???  Δεν  έχει  φύγει  η  έρχεται  λίγες  φορές  την  εβδομάδα  ??
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Ναομι αν υπαρχει ακομη, κανει και "ντουμπλεξ" παιχνιδι, εγω τη μπριζολιαζα και "εκλεκτη" και "δυσκολη" κορασιδα
απο το Λ10 εβλεπε, καβλωνε και μου ζητησε να τη διωξω για να τη "μπριζολιασω" και αυτη, την "ντροπαλη παρθενα"
Μην στειλετε παρακαλω πμ να ρωτησετε ποια, βαλτε τη φαντασια σας να δουλεψει...

 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Ναομι αν υπαρχει ακομη, κανει και "ντουμπλεξ" παιχνιδι, εγω τη μπριζολιαζα και "εκλεκτη" και "δυσκολη" κορασιδα
απο το Λ10 εβλεπε, καβλωνε και μου ζητησε να τη διωξω για να τη "μπριζολιασω" και αυτη, την "ντροπαλη παρθενα"
Μην στειλετε παρακαλω πμ να ρωτησετε ποια, βαλτε τη φαντασια σας να δουλεψει...
Ναομι εφυγε...
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Like
84
Πόντοι
1
H γωγώ είναι αυτή που δούλευε και Μεσογείων 208?
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Η Γωγω ειναι μια ψιλοασχημη σχετικα μεγαλουτσικη με κοντο μαλλί;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
Καλησπέρα   δουλεύει  κάποια  με  το  όνομα  Rania  στο  κατάστημα  ??

gepap
...δοκίμασε με αλεξάνδρα...σου βγάζει μία κρυάδα αλλά είναι από τις top εμφανίσεις...
Δουλεύει  ακόμη  εκεί  αυτή  ???   Δεν  έχει  φύγει   η   έρχεται  λίγες  φορές  την  εβδομάδα  ??
η αΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ
η ΡΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
μέσα εισαι.....και με special πρόγραμμα
...επίσκεψη χθες το απόγευμα..παρούσες Λίζα, Μαρίνα,'Ολγα....πήρα μαρίνα μελαχροινό γύρω στα 27...παρόλη την προσπάθεια για κάτι επιπλέον ...μόνο φραπέ και ένα καλό μασαζάκι.....κόστος 100 €.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
...επίσκεψη χθες το απόγευμα..παρούσες Λίζα, Μαρίνα,'Ολγα....πήρα μαρίνα μελαχροινό γύρω στα 27...παρόλη την προσπάθεια για κάτι επιπλέον ...μόνο φραπέ και ένα καλό μασαζάκι.....κόστος 100 €.
για την Γωγω ηταν η απάντηση
 

Επισκέπτης
συνεδρία με Κρίσπα σήμερα αργά το απόγευμα...η κοπέλα προσφέρει πρόγραμμα με μασάζ και φραπέ και είναι πολύ καλή σε αυτό που κάνει....η εμφάνιση της πολύ καλή,ξανθιά, ωραίο πρόσωπο,λεπτούλα με ωραίο βυζί και μικρό κωλαράκι...και επιτέλους και μια Ελληνίδα λαδοκόρη! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

..ενώ η πρώτη συνάντηση με την Κρίσπα ήταν πολύ θετική στη δεύτερη δυστυχώς εκδηλώθηκε η Ελλεεινίδα που κάθε Ελληνίδα κρύβει μέσα της! :tickedoff: μασάζ μέτριο, φραπέ με καλαμάκι με προφύλαξη κάτω του μετρίου και το χειρότερο το είχε αφήσει φλου στο ότι θέλει κάτι έξτρα για το φραπέ με καλαμάκι και μετά το τέλος της συνεδρίας μου ζήτησε +40 ευρώ, δηλαδή σύνολο 120 ευρώ....εγώ αν και θα έπρεπε να της δώσω + 20 ευρώ τελικά υποχώρησα στην αρπακτική της απαίτηση και της έδωσα + 40...με τέτοια συμπεριφορά όμως με έχασε από πελάτη της η κα Κρίσπα...κρίμα γιατί είχε ξεκινήσει καλά :-
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
..ενώ η πρώτη συνάντηση με την Κρίσπα ήταν πολύ θετική στη δεύτερη δυστυχώς εκδηλώθηκε η Ελλεεινίδα που κάθε Ελληνίδα κρύβει μέσα της! :tickedoff: μασάζ μέτριο, φραπέ με καλαμάκι με προφύλαξη κάτω του μετρίου και το χειρότερο το είχε αφήσει φλου στο ότι θέλει κάτι έξτρα για το φραπέ με καλαμάκι και μετά το τέλος της συνεδρίας μου ζήτησε +40 ευρώ, δηλαδή σύνολο 120 ευρώ....εγώ αν και θα έπρεπε να της δώσω + 20 ευρώ τελικά υποχώρησα στην αρπακτική της απαίτηση και της έδωσα + 40...με τέτοια συμπεριφορά όμως με έχασε από πελάτη της η κα Κρίσπα...κρίμα γιατί είχε ξεκινήσει καλά :-

Ουστ, ουστ και πάλι ουστ!!!!!!!!!!!!!!!11
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Ουστ, ουστ και πάλι ουστ!!!!!!!!!!!!!!!11
...ξανάρχισαν φαίνεται πάλι τα ίδια ...και μας αντιμετωπίζουν σαν να είναι η πρώτη μας φορά στο εν λόγω θεραπευτήριο...(35 και όχι 44 που είναι υπό ανακαίνιση)....
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
...ξανάρχισαν φαίνεται πάλι τα ίδια ...και μας αντιμετωπίζουν σαν να είναι η πρώτη μας φορά στο εν λόγω θεραπευτήριο...(35 και όχι 44 που είναι υπό ανακαίνιση)....
σε αυτο το θεραπευτηριο εο προγραμμα εξαρεαεαι σπο την κοπελα ...οχι απο το μαγαζι ..
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
σε αυτο το θεραπευτηριο εο προγραμμα εξαρεαεαι σπο την κοπελα ...οχι απο το μαγαζι ..
...δεν νομίζω...λες η φίλη μας η ελένη να άφηνε την κάθε μία να κάνει ότι θέλει;;;; θα τους είχαν διώξει ολους τους πελάτες της..απλά η κάθε μία ξέχασε τις Υπηρεσίες του μαγαζιού ..και άμα βρεί κάποιον λάσκα κάνει τα δικά της... 
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
...δεν νομίζω...λες η φίλη μας η ελένη να άφηνε την κάθε μία να κάνει ότι θέλει;;;; θα τους είχαν διώξει ολους τους πελάτες της..απλά η κάθε μία ξέχασε τις Υπηρεσίες του μαγαζιού ..και άμα βρεί κάποιον λάσκα κάνει τα δικά της... 
δεν κάνω υπόθεση ...ειμαι σίγουρος φίλε ...το γνωρίζω...
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αυτα που ξερω εγω και αυτα [που ακουω και για τα δυο μαγαζια κατι δε παει καλα η κορασιδες  το παιζουν δυσκολες μεσα στα δωματια περιμενουν να τους πεις ποσα θελεις αν δεν τους το πεις κουνανε μαντηλι ισως κανα δυο τρεις να μη το κανουν αυτο και πανω σε αυτες να μιλαει ο φιλος ο ψαρακας η κατασταση εχει ξεφυγει εδω και καιρο και απο οτι εχω ακουση απο συναδελφους ζητανε και επι πλεον για να γδυθουν.  υπαρχουν επιλογες και σε αλλα καταστηματα θα γραψω σε αλλο θρεντ για αυτο κανεις δεν ειναι δοσμενος αυτο να το καταλαβουν ολοι.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
αυτα που ξερω εγω και αυτα [που ακουω και για τα δυο μαγαζια κατι δε παει καλα η κορασιδες  το παιζουν δυσκολες μεσα στα δωματια περιμενουν να τους πεις ποσα θελεις αν δεν τους το πεις κουνανε μαντηλι ισως κανα δυο τρεις να μη το κανουν αυτο και πανω σε αυτες να μιλαει ο φιλος ο ψαρακας η κατασταση εχει ξεφυγει εδω και καιρο και απο οτι εχω ακουση απο συναδελφους ζητανε και επι πλεον για να γδυθουν.  υπαρχουν επιλογες και σε αλλα καταστηματα θα γραψω σε αλλο θρεντ για αυτο κανεις δεν ειναι δοσμενος αυτο να το καταλαβουν ολοι.

:rockon: :rockon: :rockon:
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Απόλυτα σύμφωνος με τον περίεργο. Στο μαγαζί βέβαια δεν πάω από πολύ καιρό τώρα και ο λόγος είναι ότι αυτά τα κουλά γίνονται κατά καιρούς είτε από τις κορασίδες είτε από την Ελένη (ποσώς με ενδιαφέρει βέβαια από ποια γίνεται η μαλακία). Άλλη μια τέτοια περίπτωση για μένα είναι το Μαντζαγριωτάκη στην Καλλιθέα που επίσης έχει φάει μαύρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom