Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Καλα αυτοι που μενουν στα νησια ειναι να τους κλαις τα καλοκαιρια  :knockinb: ολη τη Σαβουρα ολα τα αποβλητα που πετανε στη Ρωσσια.Γκομενες που κανενας δεν πηγαινει μαζι τους τη παιρνουνε και της  :knockinb:!Οταν τελειωσει η Σεζον απο τον Σεπτεβρη μεχρι το Μα'ι' αν ειναι τυχεροι και βρουνε καμια κατσικουλα να   :zfuck: αν ειναι ατυχοι  :jerking:.Το καλοκαιρι ειναι υποφερτα οταν ομως τελειωσει η σεζον ειναι Νεκροταφειο! :2funny:!τα παιζεις απο  :jerking:.Οι δε γκομενες τους θεωρουνε σαν αγριους σαν κατι παραδοσιακο.Εχω δει πολλες φωτογραφιες στο vkontakte που βαζουν οι γκομενες διπλα σε εναν Αιγυπτιο ή καποιον αλλο μαυριδερο σα να βγαζανε φωτο με καμια Μα'ι'μου στο Ζωολογικο κηπο.Πολλοι απο τα Τουριστικα μερη παντρευοντε με Ρωσσιδες φυσικα απο τη Ρωσσικη επαρχια ή την Ουκρανια.Εγω να μενω σε νησι δεν θα μπορουσα ποτέ θα τα παιζα!Στην Αρματα στις Σπετσες ειχα παει για 4 μερες και απο την τριτη μερα ηθελα να γυρισω πισω.Δεν ειχε τιποτα να κανεις.Τα ιδια μερη οι ιδιοι ανθρωποι.Γαμησε τα
Έχεις δίκιο σε αυτά που λες! Και είναι και ακόμα χειρότερα! Τις επαρχιότησες τις :knockinb: αλβανοι και τυνήσιοι animater σε ξενοδοχεία! Είναι τόσο ζώα που δεν ξέρουν τι τους γίνεται! Μακάρι και τα Ελληνάκια να τρώγαν περισσότερο απο αυτές!
Το χειμώνα ειναι απελπισία αν και τα μεγάλα νησιά κάτι έχουν! Γι'αυτους που τους αρέσουν οι Ελλεηνίδες! Εγώ προσωπικά περνάω το περισσότερο καιρό στο εξωτερικό!
Στα καλά νησιά όμως όπως Κρήτη΄, Κω, Ρόδο κυκλοφοράνε και πρωτοκλασάτες Ρωσίδες που δεν έχουν καμιά σχέση με τις χαμηλότερου επιπέδου! Και πολλοί ΛΕΒΕΝΤΕΣ χτυπάνε τέτοια μουνιά!
Η Ρωσίδα που είχα πριν μια εβδομάδα απο Σαμάρα μόνο το ονειρό της δεν ζούσε στη Μόσχα! Έπερνε συμβόλαια απο εταιρίες Κολοσσούς στις τηλεποικινωνίες και δεν υπήρχε κάτι στην Ρόδο να μην μπορούσε να αγοράσει! Παράλληλα ήταν και καθηγήτρια Ρεικι(κάτι σαν Γιόγκα) και κουκλάρα!
Και οι φωτογραφίες που βγάλαμε μαζί αν τις δείξω στους γονείς μου θα μου πούν τι θέλω με τη Βρωμοτουρίστρια.......
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Dimitrakis πες μου γι'αυτό αν ξέρεις------>Yanni Hrisomallis – One Man's Dream
i listened Yanni during several years, he is the best instrumental player with the best musicians in his orkestra he was in Moscow this spring
Αυτό μου έγραψε πριν λίγο η Ρωσίδα και με ποιάνει αδιάβαστο! Ποιός είναι αυτός?Πρέπει να μένει πάνω...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Έχεις δίκιο σε αυτά που λες! Και είναι και ακόμα χειρότερα! Τις επαρχιότησες τις :knockinb: αλβανοι και τυνήσιοι animater σε ξενοδοχεία! Είναι τόσο ζώα που δεν ξέρουν τι τους γίνεται! Μακάρι και τα Ελληνάκια να τρώγαν περισσότερο απο αυτές!
Καλα οι Τυνησιοι ειναι οι πιο θλυβεροι.Δεν εχω δει μεγαλητερους σαβουρογαμηδες! :2funny:Στην Τυνησια στις παραλιες κρυβοντε πισω απο τους και  :jerking:!
Dimitrakis πες μου γι'αυτό αν ξέρεις------>Yanni Hrisomallis – One Man's Dream
i listened Yanni during several years, he is the best instrumental player with the best musicians in his orkestra he was in Moscow this spring
Αυτό μου έγραψε πριν λίγο η Ρωσίδα και με ποιάνει αδιάβαστο! Ποιός είναι αυτός?Πρέπει να μένει πάνω...
Ειναι ενας Μουσικοσυνθετης νομιζω Κυπριος (μπορει να κανω και λαθος) με μια μαλουρα και ενα μουστακι (ετσι ηταν τη δεκαετια του '90).Τοτε ειχε σχεση αν θυμαμαι καλα με τη Τζοαν Κολινς ή καποια που επεζε στη Δυναστια πολυ μεγαλητερη του σε ηληκια  και απο και'εγινε διασημος.Απο'κει τον ειχα δει.Αν κανενας ειναι ετσι (Μαυρο μακρι μαλι και μουστακι) ελεγα για πλακα κοιτα ο Γιαννης Χρισομαλλης :2funny:Η γκομενα που ασχολειτε με τεοιους  :jerking: πρεπει να ειναι πολυ ψωνιο , προβληματικη και φυσικα θα σε ταλαιπορισει πολυ.Καλητερα βρες καμια αλλη  :2funny:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Σύντροφοι, σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Κατατοπιστικότατες! Στην προκειμένη περίπτωση, αλλά μόνον σ'αυτή, δέχομαι και βαριές κουβέντες!

Την κοπέλα τη γνώρισα στο "travelgirls.com". Μάλιστα, ήταν αυτή που μου την έπεσε, δίνοντάς μου την ηλεκτρονική της διεύθυνση. Μου την είχαν πέσει κι άλλες, αλλά μετά την απάντησή μου δεν είχαν συνέχεια!
Η αλήθεια είναι ότι μου έχει στείλει καμιά εικοσαριά φωτογραφίες της. Μάλιστα, σε 2 είναι μαζί με τη μητέρα καιτην αδερφή της! Ανταλλάζουμε e-mail σχεδόν κάθε μέρα. Επίσης, επικοινωνούμε διά μέσω Skype. Αρχικά είχε η ίδια επιμείνει και για ανταλλαγή αριθμών κινητού, μετά από ένα μήνα όμως, μου ήταν αδύνατον να την πετύχω (στο κινητό). Μου είπε ότι φταίει το σήμα. Ζει σε μια κωμόπολή έξω από το Ντονέσκ. Της είπα ότι της είχα βρει δωμάτιο σε ένα καλό ξενοδοχείο (το οποίο αύριο θα ακυρώσω) και αρχικά μου είπε ότι προτιμούσε το σπίτι μου. Της εξήγησα ότι δε ζω μόνος και "κατάλαβε". Προχθές μου ζήτησε συμβουλές και για τα ρούχα που θα φέρει.

Σε ικετεύω, μη στείλεις τίποτα λεφτά, δεν πρόκειται να τη δεις ποτέ την γκόμενα. Είναι πολλές που πουλάνε το ίδιο παραμύθι γιατί κάποιοι Πιρφόροι τσιμπάνε, τα ίδια έλεγε και μια άλλη σ' ένα φίλο μου. Καλύτερα φάτα σουβλάκια, πιες τα μπίρες, γάμα 35 φορές στο κατουρημένο Μετάξι ή κάφτα, να μη σε τρώει ότι σε κοροϊδέψανε..






 

Hamilcar

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Dimitrakis πες μου γι'αυτό αν ξέρεις------>Yanni Hrisomallis – One Man's Dream
i listened Yanni during several years, he is the best instrumental player with the best musicians in his orkestra he was in Moscow this spring
Αυτό μου έγραψε πριν λίγο η Ρωσίδα και με ποιάνει αδιάβαστο! Ποιός είναι αυτός?Πρέπει να μένει πάνω...

Λοιπόν φίλε, Yanni Hrisomallis = Έλληνας μουσικός του εξωτερικού, συγκεκριμένα στις Η.Π.Α., και μάλιστα πολύ διάσημος σε παγκόσμιο επίπεδο για τη μουσική του (σχεδόν σε επίπεδο Vangelis = Βαγγέλης Παπαθανασίου). Δες το link με ένα από τα πιο διάσημα κομμάτια του (από live στην Ακρόπολη)
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Λοιπόν φίλε, Yanni Hrisomallis = Έλληνας μουσικός του εξωτερικού, συγκεκριμένα στις Η.Π.Α., και μάλιστα πολύ διάσημος σε παγκόσμιο επίπεδο για τη μουσική του (σχεδόν σε επίπεδο Vangelis = Βαγγέλης Παπαθανασίου). Δες το link με ένα από τα πιο διάσημα κομμάτια του (από live στην Ακρόπολη)
Σε ευχαριστώ φίλε!!!
Είναι ντροπή να τους μαθαίνουμε απο τις ξένες! Η Ρωσίδα δεν είναι απο αυτες που ακουν 50 cent και χορέυουν νευρόσπαστα! Τα βράδια στο ξενοδοχείο μαζί μου έβαζε μόνο τέτοιες μουσικές! Είναι όμορφο ωραία γκομενάκια να έχουν πραγματική κουλτούρα! Εδώ έχει συνδιαστεί με τη χυπολετσαρία!!!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Η γκομενα που ασχολειτε με τεοιους  πρεπει να ειναι πολυ ψωνιο , προβληματικη και φυσικα θα σε ταλαιπορισει πολυ.Καλητερα βρες καμια αλλη 
Δεν την παντρέυομαι....Ψώνιο δεν είναι τουλάχιστον μαζί μου!!! Μπορεί να βγάλει προβλήματα όπως πιο μόνιμη σχέση και να μου έρχεται συχνά Ρόδο κάτι που δεν πολυγουστάρω σε φούλ σεζόν! Πάντος είναι καλή περίπτωση να δω τη Μοσχα......!!!!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
this evening i'll have a fotosession with my photographer in apple garden in Kolomenskoe. It will be beatiful, i'm sure U'll llike it:)

Σύντομα και Φωτογραφίες!!! ;)

Είδα και την προχτεσινή απο την Αγία Πετρούπολη που με έστησε, πριν λίγο αλλά μάλον είναι σαν αυτές που περιέγραψε ο Dimitrakis ως απόβλητα....
 

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
Έχεις δίκιο σε αυτά που λες! Και είναι και ακόμα χειρότερα! Τις επαρχιότησες τις :knockinb: αλβανοι και τυνήσιοι animater σε ξενοδοχεία! Είναι τόσο ζώα που δεν ξέρουν τι τους γίνεται! Μακάρι και τα Ελληνάκια να τρώγαν περισσότερο απο αυτές!
Το χειμώνα ειναι απελπισία αν και τα μεγάλα νησιά κάτι έχουν! Γι'αυτους που τους αρέσουν οι Ελλεηνίδες! Εγώ προσωπικά περνάω το περισσότερο καιρό στο εξωτερικό!
Στα καλά νησιά όμως όπως Κρήτη΄, Κω, Ρόδο κυκλοφοράνε και πρωτοκλασάτες Ρωσίδες που δεν έχουν καμιά σχέση με τις χαμηλότερου επιπέδου! Και πολλοί ΛΕΒΕΝΤΕΣ χτυπάνε τέτοια μουνιά!
Η Ρωσίδα που είχα πριν μια εβδομάδα απο Σαμάρα μόνο το ονειρό της δεν ζούσε στη Μόσχα! Έπερνε συμβόλαια απο εταιρίες Κολοσσούς στις τηλεποικινωνίες και δεν υπήρχε κάτι στην Ρόδο να μην μπορούσε να αγοράσει! Παράλληλα ήταν και καθηγήτρια Ρεικι(κάτι σαν Γιόγκα) και κουκλάρα!
Και οι φωτογραφίες που βγάλαμε μαζί αν τις δείξω στους γονείς μου θα μου πούν τι θέλω με τη Βρωμοτουρίστρια.......

Για βάλε καμιά φωτό...!!! μακρινή χωρίς να φαίνεται πρόσωπο...!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Σε ευχαριστώ φίλε!!!
Είναι ντροπή να τους μαθαίνουμε απο τις ξένες! Η Ρωσίδα δεν είναι απο αυτες που ακουν 50 cent και χορέυουν νευρόσπαστα! Τα βράδια στο ξενοδοχείο μαζί μου έβαζε μόνο τέτοιες μουσικές! Είναι όμορφο ωραία γκομενάκια να έχουν πραγματική κουλτούρα! Εδώ έχει συνδιαστεί με τη χυπολετσαρία!!!
Αν ειναι τετοιο ψωνιο μετα απο 3-4 πηδηματα στηλτη στο διαολο :2funny: ΘΑ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΣΕΙ για να ακουει τετοιες  :jerking: σημαινει οτι κατι δεν παει καλα μαζι της.Ολες αυτες οι Κουλτουριαρες εχουνε μεγαλο προβλημα στο να βρουνε γκομενο.Θελουνε Κουλτουριαρη!Στη Ρωσσια πιο ευκολο ειναι να βρεις Δεινοσαρο ή Μαμουθ παρα Κουλτουριαρη :2funny:Το κακο ειναι οτι σου πρειζουν τ'αρχηδια.Ειχα μια παρομοια που ερχοταν απο Μοσχα και με ζαλιζε.Εβλεπε κατι παρατημενα διατηριταια και ελεγε κοιτα ομορφια :jerking: :2funny:Κατι αγαλματα κατι  :jerking: :2funny:Αυτες ΔΕΝ ΤΗς ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ!Για να της δουλευεις καλες ειναι παντος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
this evening i'll have a fotosession with my photographer in apple garden in Kolomenskoe. It will be beatiful, i'm sure U'll llike it:)

Σύντομα και Φωτογραφίες!!! ;)

Είδα και την προχτεσινή απο την Αγία Πετρούπολη που με έστησε, πριν λίγο αλλά μάλον είναι σαν αυτές που περιέγραψε ο Dimitrakis ως απόβλητα....
Για να βγαζει φωτογραφιες επαγγελματικες σημαινει οτι ψαχνετε πολυ.Αυτες οι φωτογραφιες βεβαια εχουν πολυ Photoshop!Τα αποβλητα δεν σημαινει οτι ειναι και ευκολα συνηθως σου βγαζουν πολυ κακια.Οσο πιο φτησμενη ειναι μια γκομενα τοσο πιο κακια σου βγαζει αν της δωσεις σημασια!Διαβασα στο Amurworld σε ενα Thread σχετικα με τη Ροδο.Πηγε λεει Ροδο απο Ελσινκι.Δεν του αρεσε καθολου λεει οτι ηταν πολυ γεροντιστικο μερος (κατα λεξη λεει παραδισος για συνταξιουχους και αναπηρους.Σε αυτο συμφωνο κ'εγω οτι η Ελλαδα ειναι ο παραδισος για τους συνταξιουχους) γ'αυτο και εφυγε για Χανια.Εκει προσπαθησε λεει τσαμπα να  :knockinb: κατι αλλα λεει ηταν πολυ δυσκολο (ισως συγκρινει με τα Ρωσσικα δεδομενα).Και πηρανε απο ενα Κλαμπ το Ντολτσε Βιτα να  :knockinb: λεει τιμες 50-70 Ευρω ενα γαμησι στα γρηγορα (γραφει οτι σιγουρα παζαρευονται οι τιμες).Για ολη νυχτα του στοιχισε 250 Ευρω συν τα ποτα και που εφαγε.Γραφει οτι πιθανον να εχει και συνεχεια
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Για να βγαζει φωτογραφιες επαγγελματικες σημαινει οτι ψαχνετε πολυ.Αυτες οι φωτογραφιες βεβαια εχουν πολυ Photoshop!Τα αποβλητα δεν σημαινει οτι ειναι και ευκολα συνηθως σου βγαζουν πολυ κακια.Οσο πιο φτησμενη ειναι μια γκομενα τοσο πιο κακια σου βγαζει αν της δωσεις σημασια!Διαβασα στο Amurworld σε ενα Thread σχετικα με τη Ροδο.Πηγε λεει Ροδο απο Ελσινκι.Δεν του αρεσε καθολου λεει οτι ηταν πολυ γεροντιστικο μερος (κατα λεξη λεει παραδισος για συνταξιουχους και αναπηρους.Σε αυτο συμφωνο κ'εγω οτι η Ελλαδα ειναι ο παραδισος για τους συνταξιουχους) γ'αυτο και εφυγε για Χανια.Εκει προσπαθησε λεει τσαμπα να  :knockinb: κατι αλλα λεει ηταν πολυ δυσκολο (ισως συγκρινει με τα Ρωσσικα δεδομενα).Και πηρανε απο ενα Κλαμπ το Ντολτσε Βιτα να  :knockinb: λεει τιμες 50-70 Ευρω ενα γαμησι στα γρηγορα (γραφει οτι σιγουρα παζαρευονται οι τιμες).Για ολη νυχτα του στοιχισε 250 Ευρω συν τα ποτα και που εφαγε.Γραφει οτι πιθανον να εχει και συνεχεια
Εξαρτάται που στο νησί πήγε! Πολλούς Ρώσους τους πάνε Νότια Ρόδο που πέρα απο το πολυτελή Resort δεν έχει τίποτα! Πιό κοντά στη πόλη είναι για όλα τα γούστα!!!
 

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
Άντε να δούμε...περιμένουμε το λινκ...!!!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Με Αγάπη απο ....Ρόδο!!!!
 

Συνημμένα

  • Regina (310x400).jpg
    Regina (310x400).jpg
    88,2 KB · Εμφανίσεις: 32

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
βιζιτα...........
να προσεχεις........
Σε ευχαριστώ φίλε μου αλλά είναι νορμάλ,αυτά έγραφα το πρωί γι'αυτή--------->Η Ρωσίδα που είχα πριν μια εβδομάδα απο Σαμάρα μόνο το ονειρό της δεν ζούσε στη Μόσχα! Έπερνε συμβόλαια απο εταιρίες Κολοσσούς στις τηλεποικινωνίες και δεν υπήρχε κάτι στην Ρόδο να μην μπορούσε να αγοράσει! Παράλληλα ήταν και καθηγήτρια Ρεικι(κάτι σαν Γιόγκα) και κουκλάρα!
Κρίμα για αυτή που δείχνει να είναι κολλημένη μαζί μου γιατί δεν είμαι ο άνθρωπος των σχέσεων....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom