Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
επεισοδιο νο2.

η συζητηση απο το facebook μεταφερθηκε στο skype και ετσι υπαρχει εικονα και ηχος πλεον.
(οπως μιλαει τα ελληνικα η γκομενα φαινετε οτι εχει αρκετα χρονια στην ελλαδα,απο γραφη ειναι απαραδεκτη).
ειναι λιγο σπασμενη στο προσωπο αν και ειναι εμφανισιμη,σωμα εχει ωραιο, αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι μουναρα,μια νορμαλ γκομενα ειναι.
μενει μονης τις με την κορη τις,και εχει μια βουλγαρα να κραταει την κορη τις,οταν αυτη εχει ραντεβου με πελατισες.αυτο το καιρο λεει οτι μαζευει χρηματα για να ανοιξει δικο τις κομμωτηριο στην πατρα,και ψαχνει να παρει και δανειο απο τραπεζα,αλλα σε οποια τραπεζα παει δεν τις δινουν,και με ρωτησε αν εχω καποιο γνωστο σε καποια τραπεζα για να την βοηθησει.αυτο τον καιρο δεν εχει γκομενο διοτι δεν εχει χρονο,ασχολητε μονο με την κορη τις και την δουλεια τις,αλλα θελει να κανει σοβαρη σχεση λεει,με καποιον που θα την αγαπαει,ολους οσους γνωριζει τις ζητανε σεξ απο το πρωτο βραδυ,και ετσι εχει φοβηθει τους ελληνες,αλλα εμενα με εχει συμπαθησει πολυ,γιατι ειμαι καλο παιδι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μου ειπε να παω στην πατρα οποτε θελω και να γνωριστουμε,και αν με γνωρισει καλυτερα λεει,δεν εχει προβλημα να μεινω και στο σπιτι τις για να μην πληρωνω ξενοδοχεια.παντως μου ειπε οτι το σπιτι που μενει ειναι του πεθερου τις,και δεν πληρωνει νοικια-ρευματα-νερα- τα πληρωνει ολα αυτος,λογο του παιδιου τις,και οτι την βοηθαει σε ολα,αλλα και αυτος δεν εχει πλεον πολλα λεφτα,διοτι πληρωνει ακομα χρεη για τον τζογαδορο γιο του.
τωρα τα υπολοιπα που εχουμε πει δεν τα αναφεω διοτι ειναι ανευ σημασιας.
η συνομιλια διακοπηκε διοτι εχει ραντεβου με μια πελατισα να τις κανει τα νυχια.
μου ειπε οτι κατα τις 10 το βραδυ αν θελω να ξαναμιλησουμε.
με συμπαθησε και νιωθει σαν να με ξερει καιρο. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

το βραδυ θα τις φερθω γλυκα μηπως και ανοιξει την καρδια τις,και γινουμε ζευγαρι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
επεισοδιο νο2.

η συζητηση απο το facebook μεταφερθηκε στο skype και ετσι υπαρχει εικονα και ηχος πλεον.
(οπως μιλαει τα ελληνικα η γκομενα φαινετε οτι εχει αρκετα χρονια στην ελλαδα,απο γραφη ειναι απαραδεκτη).
ειναι λιγο σπασμενη στο προσωπο αν και ειναι εμφανισιμη,σωμα εχει ωραιο, αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι μουναρα,μια νορμαλ γκομενα ειναι.
μενει μονης τις με την κορη τις,και εχει μια βουλγαρα να κραταει την κορη τις,οταν αυτη εχει ραντεβου με πελατισες.αυτο το καιρο λεει οτι μαζευει χρηματα για να ανοιξει δικο τις κομμωτηριο στην πατρα,και ψαχνει να παρει και δανειο απο τραπεζα,αλλα σε οποια τραπεζα παει δεν τις δινουν,και με ρωτησε αν εχω καποιο γνωστο σε καποια τραπεζα για να την βοηθησει.αυτο τον καιρο δεν εχει γκομενο διοτι δεν εχει χρονο,ασχολητε μονο με την κορη τις και την δουλεια τις,αλλα θελει να κανει σοβαρη σχεση λεει,με καποιον που θα την αγαπαει,ολους οσους γνωριζει τις ζητανε σεξ απο το πρωτο βραδυ,και ετσι εχει φοβηθει τους ελληνες,αλλα εμενα με εχει συμπαθησει πολυ,γιατι ειμαι καλο παιδι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μου ειπε να παω στην πατρα οποτε θελω και να γνωριστουμε,και αν με γνωρισει καλυτερα λεει,δεν εχει προβλημα να μεινω και στο σπιτι τις για να μην πληρωνω ξενοδοχεια.παντως μου ειπε οτι το σπιτι που μενει ειναι του πεθερου τις,και δεν πληρωνει νοικια-ρευματα-νερα- τα πληρωνει ολα αυτος,λογο του παιδιου τις,και οτι την βοηθαει σε ολα,αλλα και αυτος δεν εχει πλεον πολλα λεφτα,διοτι πληρωνει ακομα χρεη για τον τζογαδορο γιο του.
τωρα τα υπολοιπα που εχουμε πει δεν τα αναφεω διοτι ειναι ανευ σημασιας.
η συνομιλια διακοπηκε διοτι εχει ραντεβου με μια πελατισα να τις κανει τα νυχια.
μου ειπε οτι κατα τις 10 το βραδυ αν θελω να ξαναμιλησουμε.
με συμπαθησε και νιωθει σαν να με ξερει καιρο. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

το βραδυ θα τις φερθω γλυκα μηπως και ανοιξει την καρδια τις,και γινουμε ζευγαρι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μέγα Arcans! Η ιντερνετική μάχη που δίνεις με την Ουκρανίδα είναι σκληρή και είμαστε μαζί σου!!!
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Μέγα Arcans! Η ιντερνετική μάχη που δίνεις με την Ουκρανίδα είναι σκληρή και είμαστε μαζί σου!!!
φιλε την εγραψα στα αρχιδια μου και γιαυτο δεν εγραψα τιποτα.

η γκομενα εντελως βαρετη και πριξαρχιδο εντελως.δεν ξανασχολουμε την διεγραψα και απο το facebook.
αλλα τις ελεγα εγω αλλα αυτη. αρχιδια ολε με λιγα λογια.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
φιλε την εγραψα στα αρχιδια μου και γιαυτο δεν εγραψα τιποτα.

η γκομενα εντελως βαρετη και πριξαρχιδο εντελως.δεν ξανασχολουμε την διεγραψα και απο το facebook.
αλλα τις ελεγα εγω αλλα αυτη. αρχιδια ολε με λιγα λογια.
OOOOOOXIIIII!!!!!!

Εξάντλησες τις πιθανότητες να τη γαμήσεις? 'Ενα μουνι παραπάνω είναι υπόθεση όσα και να έχεις πάρει στη ζωή σου!!!!
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
OOOOOOXIIIII!!!!!!

Εξάντλησες τις πιθανότητες να τη γαμήσεις? 'Ενα μουνι παραπάνω είναι υπόθεση όσα και να έχεις πάρει στη ζωή σου!!!!
για εναν που γαμαει ανα 5 χρονια ναι.
τετοιο προβλημα μεχρι στιγμης δεν εχω φιλε.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
για εναν που γαμαει ανα 5 χρονια ναι.
τετοιο προβλημα μεχρι στιγμης δεν εχω φιλε.
Και κάθε μέρα να γαμάς το καινούργιο μουνί το θες! Εδώ υπάρχουν φορές που γαμάμε το στάνταρ γκομενάκι νωρίς και μετά το στέλνουμε για ύπνο και πάμε για το καινούργιο...

Πάντος ζηλεύω πολύ αυτούς που δεν έχουν στο μυαλό τους το μουνί ως πρώτη προτεραιότητα...
Χτές κόντεψα να κλάψω όταν έβλεπα τα Ρωσίδια στο Colorado(το μεγαλύτερο τουριστικό κλάμπ στη πόλη)! Ήταν πολλά τρελά και άπιαστα... Προσπαθήσαμε να παίξουμε ένα-δύο αλλά τίποτα! Σήμερα θα παίξω σε Ξενοδοχείο με Ρωσο-Ουκρανούς!!!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Και κάθε μέρα να γαμάς το καινούργιο μουνί το θες! Εδώ υπάρχουν φορές που γαμάμε το στάνταρ γκομενάκι νωρίς και μετά το στέλνουμε για ύπνο και πάμε για το καινούργιο...

Πάντος ζηλεύω πολύ αυτούς που δεν έχουν στο μυαλό τους το μουνί ως πρώτη προτεραιότητα...
Χτές κόντεψα να κλάψω όταν έβλεπα τα Ρωσίδια στο Colorado(το μεγαλύτερο τουριστικό κλάμπ στη πόλη)! Ήταν πολλά τρελά και άπιαστα... Προσπαθήσαμε να παίξουμε ένα-δύο αλλά τίποτα! Σήμερα θα παίξω σε Ξενοδοχείο με Ρωσο-Ουκρανούς!!!
Μόλις χτύπησα Ρωσίδα! Απο Αγία Πετρούπολη!!! Ωραίο σωματάκι με μεγάλα βυζάκια! Δεν είναι πρωτοκλασάτη αλλά τι να κάνουμέ....
Το ραντεβού είναι το βράδυ! Μου είπε Maybe(συνήθως είναι όχι αλλα ποτέ δεν ξέρεις...)
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Μόλις χτύπησα Ρωσίδα! Απο Αγία Πετρούπολη!!! Ωραίο σωματάκι με μεγάλα βυζάκια! Δεν είναι πρωτοκλασάτη αλλά τι να κάνουμέ....
Το ραντεβού είναι το βράδυ! Μου είπε Maybe(συνήθως είναι όχι αλλα ποτέ δεν ξέρεις...)
ρωτα την μηπως ξερει το πορνομεταναστη και αν εχει γαμηθει μαζι του.
ο δημητρακης δεν εχει αφησει αγαμητη ρωσιδα,τις εχει παρει ολες.
 

Yannis_D

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας,

Εδώ και κάποιους μήνες έχω γνωριστεί μέσω Internet με μία Ουκρανή και αλληλογραφούμε.
Να μην τα πολυλογώ, κανονίσαμε να έρθει να με δει στην Αθήνα. Ενώ λοιπόν, όλα ήταν έτοιμα και απλά περίμενε τη βίζα, ξαφνικά μου έστειλε το παρακάτω μήνυμα:

"...with visa all is Ok, but I will need to have with me prove of solvency. I need to show 350 Euro in the travel agency and also in the airport"

Ξέρετε αν αυτό ισχύει; Αν δηλαδή, κάποια από εκεί, για να πραγματοποιήσει αυτό το ταξίδι μπορεί να βρεθεί σ' αυτή την κατάσταση ή μου λέει ιστορίες;

 

styleman32

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
469
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
1
Γειά σας,

Εδώ και κάποιους μήνες έχω γνωριστεί μέσω Internet με μία Ουκρανή και αλληλογραφούμε.
Να μην τα πολυλογώ, κανονίσαμε να έρθει να με δει στην Αθήνα. Ενώ λοιπόν, όλα ήταν έτοιμα και απλά περίμενε τη βίζα, ξαφνικά μου έστειλε το παρακάτω μήνυμα:

"...with visa all is Ok, but I will need to have with me prove of solvency. I need to show 350 Euro in the travel agency and also in the airport"

Ξέρετε αν αυτό ισχύει; Αν δηλαδή, κάποια από εκεί, για να πραγματοποιήσει αυτό το ταξίδι μπορεί να βρεθεί σ' αυτή την κατάσταση ή μου λέει ιστορίες;

Εχω να σου δώσω 3 συμβουλές
1) Μην στείλεις λεφτά
2) Μην στείλεις λεφτά
3) Μην στείλεις λεφτά

Αυτά.
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.320
Πόντοι
216
Απλά,

ΜΗΝ στείλεις λεφτάαααα!!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
φιλε την εγραψα στα αρχιδια μου και γιαυτο δεν εγραψα τιποτα.

η γκομενα εντελως βαρετη και πριξαρχιδο εντελως.δεν ξανασχολουμε την διεγραψα και απο το facebook.
αλλα τις ελεγα εγω αλλα αυτη. αρχιδια ολε με λιγα λογια.
:2funny: :2funny: :tooth: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Γειά σας,

Εδώ και κάποιους μήνες έχω γνωριστεί μέσω Internet με μία Ουκρανή και αλληλογραφούμε.
Να μην τα πολυλογώ, κανονίσαμε να έρθει να με δει στην Αθήνα. Ενώ λοιπόν, όλα ήταν έτοιμα και απλά περίμενε τη βίζα, ξαφνικά μου έστειλε το παρακάτω μήνυμα:

"...with visa all is Ok, but I will need to have with me prove of solvency. I need to show 350 Euro in the travel agency and also in the airport"

Ξέρετε αν αυτό ισχύει; Αν δηλαδή, κάποια από εκεί, για να πραγματοποιήσει αυτό το ταξίδι μπορεί να βρεθεί σ' αυτή την κατάσταση ή μου λέει ιστορίες;
φιλε μην κανεις μαλακιες.
να σου πει οτι ψοφαει και για 1 ευρω, μην το στειλεις.
ολες το ιδιο ποιημα λενε.
θα σου φαει τα φραγκα,και δεν προκειτε να ερθει στην ελλαδα ουτε το 2080.

ΞΥΠΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Φίλε μου σε βλέπω πολύ προβληματισμένο πολύ καιρό! Σε πρώτη φάση μην κάνεις κάποια κίνηση! Βρες κάποια ηλήθια δικαιολογία για να κερδίσεις χρόνο μέχρι να σου πει κάποιος που γνωρίζει πραγματικά τι παίζει με τις Βίζες και τη ψυχολογία τους! Μπορεί να έχει και πραγματικά προβλημα (0,00001 πιθανότης)...
Ο πλέον ειδικός για την περιπτωσή σου είναι ο Μέγας Διδάσκαλος Ιωσηφ Μπλάσκος!!!Είσαι τυχαιρός αν σου απαντήσει καθώς κι εμένα με βοήθησε πολύ!!!
 

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
δηλαδή εγω να ρωτήσω κάτι...

σου στέλνει μία γκόμενα που δεν γνωρίζεις και ούτε έχεις δει ποτέ σου μπροστά σου το παρακάτω:

with visa all is Ok, but I will need to have with me prove of solvency. I need to show 350 Euro in the travel agency and also in the airport"


και μετά εσύ ρωτάς κάποιους που δεν γνωρίζεις και δεν έχεις σει ποτέ σου το παρακάτω:

Ξέρετε αν αυτό ισχύει; Αν δηλαδή, κάποια από εκεί, για να πραγματοποιήσει αυτό το ταξίδι μπορεί να βρεθεί σ' αυτή την κατάσταση ή μου λέει ιστορίες;

Δώστα τα ρημάδια τα 350 μέσψ πιστωτικής όμως για να έχεις απόδειξη ότι τα έδωσες :dancing:  και αν ερθει και δεν σου αρέσει θα στα δώσψ εγώ πίσω....

 

Yannis_D

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Σύντροφοι, σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Κατατοπιστικότατες! Στην προκειμένη περίπτωση, αλλά μόνον σ'αυτή, δέχομαι και βαριές κουβέντες!

Την κοπέλα τη γνώρισα στο "travelgirls.com". Μάλιστα, ήταν αυτή που μου την έπεσε, δίνοντάς μου την ηλεκτρονική της διεύθυνση. Μου την είχαν πέσει κι άλλες, αλλά μετά την απάντησή μου δεν είχαν συνέχεια!
Η αλήθεια είναι ότι μου έχει στείλει καμιά εικοσαριά φωτογραφίες της. Μάλιστα, σε 2 είναι μαζί με τη μητέρα καιτην αδερφή της! Ανταλλάζουμε e-mail σχεδόν κάθε μέρα. Επίσης, επικοινωνούμε διά μέσω Skype. Αρχικά είχε η ίδια επιμείνει και για ανταλλαγή αριθμών κινητού, μετά από ένα μήνα όμως, μου ήταν αδύνατον να την πετύχω (στο κινητό). Μου είπε ότι φταίει το σήμα. Ζει σε μια κωμόπολή έξω από το Ντονέσκ. Της είπα ότι της είχα βρει δωμάτιο σε ένα καλό ξενοδοχείο (το οποίο αύριο θα ακυρώσω) και αρχικά μου είπε ότι προτιμούσε το σπίτι μου. Της εξήγησα ότι δε ζω μόνος και "κατάλαβε". Προχθές μου ζήτησε συμβουλές και για τα ρούχα που θα φέρει.
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Σύντροφοι, σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Κατατοπιστικότατες! Στην προκειμένη περίπτωση, αλλά μόνον σ'αυτή, δέχομαι και βαριές κουβέντες!

Την κοπέλα τη γνώρισα στο "travelgirls.com". Μάλιστα, ήταν αυτή που μου την έπεσε, δίνοντάς μου την ηλεκτρονική της διεύθυνση. Μου την είχαν πέσει κι άλλες, αλλά μετά την απάντησή μου δεν είχαν συνέχεια!
Η αλήθεια είναι ότι μου έχει στείλει καμιά εικοσαριά φωτογραφίες της. Μάλιστα, σε 2 είναι μαζί με τη μητέρα καιτην αδερφή της! Ανταλλάζουμε e-mail σχεδόν κάθε μέρα. Επίσης, επικοινωνούμε διά μέσω Skype. Αρχικά είχε η ίδια επιμείνει και για ανταλλαγή αριθμών κινητού, μετά από ένα μήνα όμως, μου ήταν αδύνατον να την πετύχω (στο κινητό). Μου είπε ότι φταίει το σήμα. Ζει σε μια κωμόπολή έξω από το Ντονέσκ. Της είπα ότι της είχα βρει δωμάτιο σε ένα καλό ξενοδοχείο (το οποίο αύριο θα ακυρώσω) και αρχικά μου είπε ότι προτιμούσε το σπίτι μου. Της εξήγησα ότι δε ζω μόνος και "κατάλαβε". Προχθές μου ζήτησε συμβουλές και για τα ρούχα που θα φέρει.
μεγαλε ευχομαι να εμφανιστει ο δασκαλας και να λυσει το προβλημα σου.
αλλιως σε βλεπω ετοιμο να κανεις την μαλακια τις ζωη σου.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
ο δημητρακης γαμαει το αφρο στην ρωσσια ρε. δεν ειναι πιρφορος.
ειναι ο εθνικος γαμιας.
Καλα αυτοι που μενουν στα νησια ειναι να τους κλαις τα καλοκαιρια  :knockinb: ολη τη Σαβουρα ολα τα αποβλητα που πετανε στη Ρωσσια.Γκομενες που κανενας δεν πηγαινει μαζι τους τη παιρνουνε και της  :knockinb:!Οταν τελειωσει η Σεζον απο τον Σεπτεβρη μεχρι το Μα'ι' αν ειναι τυχεροι και βρουνε καμια κατσικουλα να  :zfuck: αν ειναι ατυχοι  :jerking:.Το καλοκαιρι ειναι υποφερτα οταν ομως τελειωσει η σεζον ειναι Νεκροταφειο! :2funny:!τα παιζεις απο  :jerking:.Οι δε γκομενες τους θεωρουνε σαν αγριους σαν κατι παραδοσιακο.Εχω δει πολλες φωτογραφιες στο vkontakte που βαζουν οι γκομενες διπλα σε εναν Αιγυπτιο ή καποιον αλλο μαυριδερο σα να βγαζανε φωτο με καμια Μα'ι'μου στο Ζωολογικο κηπο.Πολλοι απο τα Τουριστικα μερη παντρευοντε με Ρωσσιδες φυσικα απο τη Ρωσσικη επαρχια ή την Ουκρανια.Εγω να μενω σε νησι δεν θα μπορουσα ποτέ θα τα παιζα!Στην Αρματα στις Σπετσες ειχα παει για 4 μερες και απο την τριτη μερα ηθελα να γυρισω πισω.Δεν ειχε τιποτα να κανεις.Τα ιδια μερη οι ιδιοι ανθρωποι.Γαμησε τα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom