Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bigbangtheory

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2019
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Αρχικα, ισχυει οτι αμα μπεις σε ενα μπαρ η γκομενα αμα σε δει και σε γουσταρει θα ερθει διπλα σου και ισως και σου μιλησει;
Επίσης, πως μπορείς να βρεις Ουκρανέζα και να την φέρεις κάτω για...δουλειές;

 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Αρχικα, ισχυει οτι αμα μπεις σε ενα μπαρ η γκομενα αμα σε δει και σε γουσταρει θα ερθει διπλα σου και ισως και σου μιλησει;
Επίσης, πως μπορείς να βρεις Ουκρανέζα και να την φέρεις κάτω για...δουλειές;
Ξεχασες οτι μετα την πρωτη γνωριμια κ το πρωτο ONS  θα χαραξει το ονομα σου στο μπρατσο τησ
Ουκρανεζεσ για ..δουλειες ξερω αγω απο λβιβ 2/3 και αλλεσ 2 απο Οντεσα
Στειλε 2000 στην καθεμια για εισητηρια κι εξοδα κι ερχονται κατω μονεσ τουσ
Εισαι ετοιμοσ ??
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Εγω Χαρρι παντα το ελεγα οτι εισαι σοβαρο ατομο! Παρατο γεγονος οτι πας συνεχεια στην Ουκρανια και συχναζεις σε γιδοΠαρκα! Και φορας ολο φορμες και οχι επωνυμα ρουχα!
υγ.
Ασε τα ΠΜ και κοιτα να δεις να κανονισει ο Δασκαλος να γραψει αλλη μερα!
Ψαξε να δεις εαν εχουμε σαμποταζ η τεχνικο προβλημα!
Κομπλε πουβεισαι ρε ,???
Πεθανεσ????
 

HornyGuy4

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2018
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Αρχικα, ισχυει οτι αμα μπεις σε ενα μπαρ η γκομενα αμα σε δει και σε γουσταρει θα ερθει διπλα σου και ισως και σου μιλησει;
Επίσης, πως μπορείς να βρεις Ουκρανέζα και να την φέρεις κάτω για...δουλειές;
Α)Όχι
Β)Όχι
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Ξεχασες οτι μετα την πρωτη γνωριμια κ το πρωτο ONS  θα χαραξει το ονομα σου στο μπρατσο τησ
Ουκρανεζεσ για ..δουλειες ξερω αγω απο λβιβ 2/3 και αλλεσ 2 απο Οντεσα
Στειλε 2000 στην καθεμια για εισητηρια κι εξοδα κι ερχονται κατω μονεσ τουσ
Εισαι ετοιμοσ ??
φιλαρακι απο ορθογραφια κι εσυ χαρης;
ειχαμε το χαρη να βγαζουμε τα ματια μας οταν γραφει
τωρα εχουμε κι εσενα
 
Εγγρ.
18 Μαΐ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Σεβαστά μέλη του Φόρουμ,

επιτρέψατε μου να συστηθώ. Ονομάζομαι Ιωσήφ Μπλάσκος κι είμαι ευρύτερα γνωστός στους κύκλους της διεθνούς Μπουρδελολογίας ως ο "Ουκρανολόγος". Κατοικώ μόμιμα στην Ουκρανία δώδεκα χρόνια. Πρώτη φορά διάβασα το φόρουμ σας και με διασκέδασε αφάνταστα. Διάβασα επίσης και πολλές μαλακείες για την Ουκρανία και κατάλαβα ότι σας πιάνουν λούτσους οι μουνίτσες και διάφοροι που έχουν πάει στην Ουκρανία με την τράπεζα Πειραιώς ή με τον Κόκκαλη και νομίζουν ότι έμαθαν κάτι...
Εμπρός λοιπόν το μάθημα αρχίζει περιμένω τις απορίες σας !
Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες αλλά φοβόσασταν να ρωτήσετε!
Με τιμή

Ιωσήφ (Joe) Μπλάσκος
επίτιμος Δρ Ουκρανολογίας
  Γεια σας να ρωτήσω αν θέλει κάποιος σοβαρή γνωριμία με κάποια από ανατολικές χώρες Ευρώπης που να απευθυνθώ και πως ευχαριστώ
 
Εγγρ.
18 Μαΐ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες χαιρετώ την ωραία παρέα αν θέλει κάποιος σοβαρή γνωριμία για γάμο σχέση που να απευθυνθώ και πως σε χώρες της ανατολικής Ευρώπης ευχαριστώ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
επαθα ψυχολογικα τωρα με παιρνει ο θειος μου απο οδυσσο απο την νεα σπιταρωνα
στην θαλασα και μου δειχνει την θεα,επαθα καταθληψη.
θα ημουνα κιεβ σε 6 μερες και μειναμε εδω εγλωβισμενοι σαν μαλακες.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
812
Κριτικές
3
Like
539
Πόντοι
306
καμια πληροφορια για Ουκρανια; παω πρωτη φορα.
σεξοτουρισμο
επικοινωνια και μεσω μυνημα...
ευχαριστω
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
καμια πληροφορια για Ουκρανια; παω πρωτη φορα.
σεξοτουρισμο
επικοινωνια και μεσω μυνημα...
ευχαριστω
Μην πας διότι έχει ακόμα πόλεμο .... Πολλούς μισθοφόρους πολλές συμμορίες και γίνονται πολλές βομβιστικές επιθέσεις ....Αν έχεις φράγκα κάνε κάτι άλλο !!! Αναροτιεσαι τι;; Στηλε μου πμ να σου πω !!
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.974
Κριτικές
33
Like
6.992
Πόντοι
3.496
Ντάξει ο Δημητράκης είναι εισοδηματίας πορνομετανάστης.Δώς μου κι εμένα εισόδημα να μένω Αγία Πετρούπολη και μάλιστα τις καλές εποχές της δεκαετίας του '90 και τα λέμε.Αυτός βρέθηκε με άφθονο χρόνο και χρήμα στην καλύτερη περίοδο στην καλύτερη πόλη.
τουλαχιστον εδω ειχες καταλαβει τι παιζει..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εισοδηματίας.Εχει εισοδήματα από ενοικίαση ακινήτων που του έχουν δωρίσει οι γονείς του.

Νόμιζα ότι είχε λεφτά λόγω του παραπάνω αλλά αυτός δεν είχε τίποτα.Μας ειχε φλομωσει στα παραμύθια.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.974
Κριτικές
33
Like
6.992
Πόντοι
3.496
Νόμιζα ότι είχε λεφτά λόγω του παραπάνω αλλά αυτός δεν είχε τίποτα.Μας ειχε φλομωσει στα παραμύθια.
Αν πιστευεις οτι ειπε ψεματα.. καθησε και εσυ 6 μηνες σε μια ξενη χωρα και να ψωλαρεις.. 0χι να δουλευεις.. μπορεις; δεν νομιζω τακη
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αν πιστευεις οτι ειπε ψεματα.. καθησε και εσυ 6 μηνες σε μια ξενη χωρα και να ψωλαρεις.. 0χι να δουλευεις.. μπορεις; δεν νομιζω τακη

Φυσικά και μπορώ.Αλλα θα ειμαι σα μαλακας με 1500 μηνιαίως.Τι θα γαμαω με αυτα τα λεφτά?Θα γυρναω εδώ κι εκεί σα μαλακας.
Αυτο ειναι αμα εισαι μέχρι τα 35,μετα πετάει το πουλάκι.Αμα το κανεις οταν εισαι νεος και ψωλαρεις με τα έτοιμα ,ξεφτιλιζεσαι μετα τα 40.
Ο δημητρακης μας φλομωσε στα παραμύθια οτι είχε εισοδήματα απο Ελλάδα,εγω νομιζα οτι είχε ακινητα ενω αυτός εννοούσε το επίδομα που του εστελναν οι γονείς και που τους εξεβιαζε για να το πάρει.

Η μαγκιά είναι και να κάνεις καριερα και να γαμας,αυτό είναι το δύσκολο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Φυσικά και μπορώ.Αλλα θα ειμαι σα μαλακας με 1500 μηνιαίως.Τι θα γαμαω με αυτα τα λεφτά?Θα γυρναω εδώ κι εκεί σα μαλακας.
Αυτο ειναι αμα εισαι μέχρι τα 35,μετα πετάει το πουλάκι.Αμα το κανεις οταν εισαι νεος και ψωλαρεις με τα έτοιμα ,ξεφτιλιζεσαι μετα τα 40.
Ο δημητρακης μας φλομωσε στα παραμύθια οτι είχε εισοδήματα απο Ελλάδα,εγω νομιζα οτι είχε ακινητα ενω αυτός εννοούσε το επίδομα που του εστελναν οι γονείς και που τους εξεβιαζε για να το πάρει.

Η μαγκιά είναι και να κάνεις καριερα και να γαμας,αυτό είναι το δύσκολο.
Σε ξεφτίλισαν στα άλλα Thread και άρχισες να γράφεις εδώ  :2funny:ποιά 1.500?Εσύ γιά να βγάλεις τα 1.500 κουβαλάς πτώματα και μένεις στον αποθηκευτικό χώρο του νοσοκομείου  :2funny:
  Νομίζεις ξεχάσαμε που μας έβαλες διαμέρισμα που νοίκιασες μέσω R bnb στην Αθήνα γιά δικό σου  :2funny:ούτε 15 μέρες δεν μπορείς να μείνεις κάπου  :2funny:αν δε δουλέψεις 15 μέρες θα πεθάνεις από την πείνα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Οι φώτο από της Η.Π.Α που είναι? :2funny:6 μήνες της περιμένουμε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Αν ο ΚΜΑΝ ειχε παει ΗΠΑ θα ειχε ποσταρει φωτογραφιες και θα μιλουσε για σπονσορετς που βρηκε.

Εδω εχει ποσταρει τα Ουκρανικα στεκια δε θα ποσταρε τα Αμερικανικα?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αν ο ΚΜΑΝ ειχε παει ΗΠΑ θα ειχε ποσταρει φωτογραφιες και θα μιλουσε για σπονσορετς που βρηκε.

Εδω εχει ποσταρει τα Ουκρανικα στεκια δε θα ποσταρε τα Αμερικανικα?

Ο σκατακης προσπαθεί να πλήξει την αξιοπιστία καποιου με ψεμματα,συκοφαντίες,μαλακιες,ανυποστατα στοιχεία κτλ.Προσπαθει να δημιουργήσει αμφιβολίες με επιχειρήματα της πουτσας.
Εγω θεωρω απριορι όποιον πειθεται απο το σκατακη το ιδιο μαλακα με το σκατακη.Δε θα καταναλωσω φαια ουσία να πεισω για το αντίθετο.
Μπορεί να μην είναι σωστό,να έχει ενστάσεις ο άλλος αλλά έτσι παίζει στην πραξη.
Μαζί με τα ξερα καίγονται και τα χλωρά.Αυτη είναι η βασική αρχή.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
KMAN, απο τα γραπτα σου φαινεται οτι σου αρεσει να δειχνεις τα επιτευγματα σου. Σπονσορετς, μασες , ταξιδια κλπ.

Μου κανει ετσι εντυπωση που δεν εχεις δειξει κατι απο Αμερικα. Μπορει να ησουν με την οικογενεια σου η σε επαγγελματικο ταξιδι που σε εμποδισε να δεις κατι.

Αλλα οταν ποσταρεις σπιτια, μισθους, μασες κλπ, σιγουρα κατι θα εβαζες και απο εκει. Οπως και αν ειχες κανα μερσεντες θα το ποσταρες .

Δεν ειναι ο Δημητρακης που με πειθει, ειναι το πατερν συμπεριφορας που βλεπω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom