Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Δημητρακη, αφου το λες εσυ ετσι θαναι.
Συγνωμη λοιπον απο τον μεγα αρχιερέα και δασκαλο.....
Αυτον που μας εμαθε οτι τα θηλεα αποκαλουνται Ουκρανιδες οχι Ουκρανεζες, Καναδες οχι Καναδεζες και Ιαπωνιδες και οχι Γιαπωνεζες......
 

Επισκέπτης
ουδεμία παρεξήγησις αγαπητέ Ελευθέριε άλλωστε έχομε συνομιλήσει δια μέσου του πορνομετανάστου και χαίρεστε της εκτιμήσεως και του σεβασμού μου, καλό μεσημέρι!
 
D

dude901123

Επισκέπτης
όλα δια την παιδείαν και τον διαφωτισμό της σπουδαζούσης νεολαίας. Επί τροχάδην αναγιγνώσκω αυτά που έγραφε ο κ. Χάρης κατά την απουσίαν μου, ξέρετε το μουνί είναι όπως όλα τα αγαθά του χρηματηστηρίου και διέπεται από περιόδους πτώσεων και ανόδων. Πάντοτε αγοράζεις στην πτώσιν και πάντοτε πωλείς στην άνοδον. Εσείς πάτε να αγοράσετε στην φούσκα...Θα τα πούμε τον Οκτώβριον διότι δεν εχω χρόνο αλλά το δεύτερον που μου έκαμε εντύπωσιν είναι ότι πολλοί εξ υμών έχετε νοοτροπία συνταξιούχου ναυτικού που διηγείται για θαλάσσια τέρατα και πώς επήδηξε όλες τις πουτανες σε κάθε λιμάνι. Κάνετε την τρίχα τριχιά!  Οταν σας έγραφα αυτά που σας έγραφα, είχα ήδη 10 χρόνια στην ουκρανία και τώρα έχω 20. Καλώς ή κακώς αυτό κάτι σημαίνει... Αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλους τους παλαιούς μαθητάς! Αυτιά...
Χαιρετίζω την επάνοδο σου δόκτορα. Όντως τώρα η Ουκρανία έχει μετατραπεί σε μια τεράστια φούσκα. Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω μαζί σου και ειδικά έπειτα από όσα διάβασα από τους διάφορους όψιμους 'επί χρήμασι' ουκρανολόγους.
Και πάλι καλώς όρισες.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
όλα δια την παιδείαν και τον διαφωτισμό της σπουδαζούσης νεολαίας. Επί τροχάδην αναγιγνώσκω αυτά που έγραφε ο κ. Χάρης κατά την απουσίαν μου, ξέρετε το μουνί είναι όπως όλα τα αγαθά του χρηματηστηρίου και διέπεται από περιόδους πτώσεων και ανόδων. Πάντοτε αγοράζεις στην πτώσιν και πάντοτε πωλείς στην άνοδον. Εσείς πάτε να αγοράσετε στην φούσκα...Θα τα πούμε τον Οκτώβριον διότι δεν εχω χρόνο αλλά το δεύτερον που μου έκαμε εντύπωσιν είναι ότι πολλοί εξ υμών έχετε νοοτροπία συνταξιούχου ναυτικού που διηγείται για θαλάσσια τέρατα και πώς επήδηξε όλες τις πουτανες σε κάθε λιμάνι. Κάνετε την τρίχα τριχιά!  Οταν σας έγραφα αυτά που σας έγραφα, είχα ήδη 10 χρόνια στην ουκρανία και τώρα έχω 20. Καλώς ή κακώς αυτό κάτι σημαίνει... Αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλους τους παλαιούς μαθητάς! Αυτιά...

καλή επάνοδο δόκτορα και περιμένουμε με ανυπομονησία να γράψεις ξανά στο νήμα  :hi:

η απουσία σου τόσων ετών από εδώ ήταν αισθητή
 

Επισκέπτης
Λοιπόν αρχίζουμε:  η πουτάνα είναι συνειδητοποιημένη περί του επαγγελματός της και θέλει απολύτως μετρητά: για να αγοράσει ένα διαμέρισμα, για να κάνει εγχείρησιν η άρρωστη γάτα της, για να πιεί ένα καφάσι κόκα (κόλες), για να τα δώσει στον γκόμενο να τα παίξει στα φρουτάκια, για,για...Στην ουκρανία όπως και στον υπόλοιπον κόσμον η πουτάνα ότι πουτανεύει το κρατά κρυφό και σε άλλη πόλη απ αυτήν που την ξέρουν.Ένα το κρατούμενον...
Οι πουτάνες πάντοτε ήσαν μειοψηφία. Εκείνο που ήταν γεμάτο ήταν διάφορα πουτανάκια αυτά τα semi pro που γράφετε από τα παραλληρήματα του Θύμιου. Και αυτές πουτάνες είναι! η διαφορά είναι ότι τα πουτανάκια έιναι πολύ τεμπέλικα να γαμηθούν κυριολεκτικώς στην δουλειά με 40 και ψάχνουν ανά περιόδους να βρουν  τύπους κσι δέχονται πληρωμή και σε είδος (ρούχα, τηλέφωνα, ενοίκια κλπ)Τα πουτανάκια έχουν κάποια δουλειά ή το παίζουν φοιτήτριες αλλά η δουλειά αυτή είναι διακοσμητική, τις βοηθά απλώς να γνωρίσουν νέους πελάτες, θύματα, αγαπούληδες βρείτε την λέξη που σας ταιριάζει και βάλτε την...Για πουτάνες και πουτανάκια το κινητήριον έλασμα είναι ότι είναι ρέστες από λεφτά και δεν έχουν άλλη πηγή εισοδήματος πέραν του μουνιού τους
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Φτιάξαμε και τον καινούργιον κωδικόν διότι τον παλαιόν δεν τον εδέχετο το σάιτ με τίποτα και τώρα σιγά - σιγά διορθώνουμε τα γραπτά των τελευταίων 6 ετών δια να είμεθα έτοιμοι τον Οκτώβριον. Καλή πρόοδον!
Τα σέβη μου  :hi: :hi: :hi:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ειναι ο δασκαλος επιβαιβαιωμενο
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Δημητρακη, αφου το λες εσυ ετσι θαναι.
Συγνωμη λοιπον απο τον μεγα αρχιερέα και δασκαλο.....
Αυτον που μας εμαθε οτι τα θηλεα αποκαλουνται Ουκρανιδες οχι Ουκρανεζες, Καναδες οχι Καναδεζες και Ιαπωνιδες και οχι Γιαπωνεζες......
Ούτε ουκρανέζες ούτε ουκρανιδες,ουκρανές είναι το σωστό  :hi:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Μπλεξαμε τα ουξρανοθρεντ μας που λενε  :respect:
Ντομπρε ποζολοβατ δρ Νο  :hi:
Ο συνδιααμος ποστ με αυτα του πορσομεταναστη αναμενω να απογειωσουν αμφοτερα τα θρεντ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Ούτε ουκρανέζες ούτε ουκρανιδες,ουκρανές είναι το σωστό  :hi:
Το ουκρανεζα με καβλωνει καλυτερα
Ουκρανη οπβς σωστα ειπς ο δρ ειναι σαν Καναδή
Δηλ του δινουμε κι αξία
Οποτε εμμένω στο Ουκρανεζα που παραπέμπει σε ξεκωλο
:erection:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Σεβαστά μέλη του Φόρουμ,

επιτρέψατε μου να συστηθώ. Ονομάζομαι Ιωσήφ Μπλάσκος κι είμαι ευρύτερα γνωστός στους κύκλους της διεθνούς Μπουρδελολογίας ως ο "Ουκρανολόγος". Κατοικώ μόμιμα στην Ουκρανία δώδεκα χρόνια. Πρώτη φορά διάβασα το φόρουμ σας και με διασκέδασε αφάνταστα. Διάβασα επίσης και πολλές μαλακείες για την Ουκρανία και κατάλαβα ότι σας πιάνουν λούτσους οι μουνίτσες και διάφοροι που έχουν πάει στην Ουκρανία με την τράπεζα Πειραιώς ή με τον Κόκκαλη και νομίζουν ότι έμαθαν κάτι...
Εμπρός λοιπόν το μάθημα αρχίζει περιμένω τις απορίες σας !
Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες αλλά φοβόσασταν να ρωτήσετε!
Με τιμή

Ιωσήφ (Joe) Μπλάσκος
επίτιμος Δρ Ουκρανολογίας
 
εδω παντως ο οριγκιναλε. Τζοε Μπλασκος λεει... Ουκρανιδες...  :think:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Λοιπόν αρχίζουμε:  η πουτάνα είναι συνειδητοποιημένη περί του επαγγελματός της και θέλει απολύτως μετρητά: για να αγοράσει ένα διαμέρισμα, για να κάνει εγχείρησιν η άρρωστη γάτα της, για να πιεί ένα καφάσι κόκα (κόλες), για να τα δώσει στον γκόμενο να τα παίξει στα φρουτάκια, για,για...Στην ουκρανία όπως και στον υπόλοιπον κόσμον η πουτάνα ότι πουτανεύει το κρατά κρυφό και σε άλλη πόλη απ αυτήν που την ξέρουν.Ένα το κρατούμενον...
Οι πουτάνες πάντοτε ήσαν μειοψηφία. Εκείνο που ήταν γεμάτο ήταν διάφορα πουτανάκια αυτά τα semi pro που γράφετε από τα παραλληρήματα του Θύμιου. Και αυτές πουτάνες είναι! η διαφορά είναι ότι τα πουτανάκια έιναι πολύ τεμπέλικα να γαμηθούν κυριολεκτικώς στην δουλειά με 40 και ψάχνουν ανά περιόδους να βρουν   τύπους κσι δέχονται πληρωμή και σε είδος (ρούχα, τηλέφωνα, ενοίκια κλπ)Τα πουτανάκια έχουν κάποια δουλειά ή το παίζουν φοιτήτριες αλλά η δουλειά αυτή είναι διακοσμητική, τις βοηθά απλώς να γνωρίσουν νέους πελάτες, θύματα, αγαπούληδες βρείτε την λέξη που σας ταιριάζει και βάλτε την...Για πουτάνες και πουτανάκια το κινητήριον έλασμα είναι ότι είναι ρέστες από λεφτά και δεν έχουν άλλη πηγή εισοδήματος πέραν του μουνιού τους
Καλως ηρθες.Τον ορισμό λίγο πολύ όλοι τον ξέρουν,άσχετα αν μερικοί κυρίως απόντες φοράνε γυαλιά με λάθους βαθμό και βλέπουν αλλα ντ αλλων. Σε τι ποσοστό της πρώτης και δεύτερης κατηγορίας ανήκουν οι γυναίκες της Ουκρανίας από 18 έως 30 ετών.Έχω την δική μου άποψη για το θέμα και θέλω να δω αν υπάρχει ταύτιση.  
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
πολυ ακτιβ σε βρισκω θειο
Ειδικα σε τετοια ηληκια κ δεν χανεις συνεδρια  :heavymetalbig:
Περναω την περιοδο της δευτερης εφηβειας.
γιατι νομιζεις οτι επανηλθε και ο δασκαλος? ειμεθα πλεον στην καλυτερη ηλικια  :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Χαιρετίσματα στον φίλο Popov

Χαίρομαι που σε ξαναβλέπω φίλε και χαίρομαι επίσης και για την επανεμφάνιση
του αγαπητού Δρος Μπλάσκου! Σε αντίθεση με μερικούς άλλους που μαγαρίζουν τα ανατολικά νήματα
και προκαλούν αηδία...
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Χαιρετουμε την επανοδο του μεγαλου διδασκαλου Ι. Μπλασκου!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Χαίρομαι που σε ξαναβλέπω φίλε και χαίρομαι επίσης και για την επανεμφάνιση
του αγαπητού Δρος Μπλάσκου! Σε αντίθεση με μερικούς άλλους που μαγαρίζουν τα ανατολικά νήματα
και προκαλούν αηδία...
Το κάθε χωριό έχει το δικό του τρελό φεύγει ο ένας ερχετε άλλος  :2funny:

έτσι να κρατάμε ζωντανή την παράδοση  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom