Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τι έγραφε ο Dr. Love πριν από 5 μήνες.

Ναι γάμησα αλλά και στην ακατόρθωτη Ελλάδα όπως γενικά λέγεται χτες πήδηξα την 13η γκόμενα σε 8 μηνες χωρίς πολύ clubbing

Και τώρα γράφει:

Συμφωνω και Ελλάδα πηδάς αλλά εξαρτάται τον αριθμό..Αν μιλάς για 4-5 το χρόνο (ξένες-Ελληνίδες) είναι οκ..Αν όμως ζητάς μεγάλους αριθμούς είναι αδύνατο.

Τελικά Ελλάδα γαμάς δεκάδες ή μόνο 4-5 το χρόνο?
Πολλή κωλοτούμπα παιδιά,αν θέλετε να δείτε πώς ακριβώς έχουν τα πράγματα και όχι με στερεότυπα διαβάστε Kman.
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
οπως ελεγε και ο δασκαλος "κατα 99% δεν τους αρεσει ο ξενος και το μονο που τους αρεσει ειναι το παραδακι σαν τον Σκρουτζ μακ Ντακ"
 

marinos marin

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2016
Μηνύματα
116
Like
16
Πόντοι
1
φυτευει μαρουλια και μπρόκολα στον Βαρναβα
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Τι έγραφε ο Dr. Love πριν από 5 μήνες.

Και τώρα γράφει:

Τελικά Ελλάδα γαμάς δεκάδες ή μόνο 4-5 το χρόνο?
Πολλή κωλοτούμπα παιδιά,αν θέλετε να δείτε πώς ακριβώς έχουν τα πράγματα και όχι με στερεότυπα διαβάστε Kman.

Πόσες φορές πρέπει να σου γράψω πως αναφέρομαι στον μέσο όρο? Πόσες???ΈΛΕΟΣ!!!
Εγώ πέρσι γάμησα 16 τελικά στην Ελλάδα!! έχω φίλους όμως που δεν γάμησαν καμία!!
Ο μέσος όρος είναι κάπου στο 4-5..Αυτό κοιτάμε. Δεν ανήκω όμως στον μέσο όρο στο έχω ξαναπεί. Εχω εμπειρία απο 20 χώρες και πολύ καλό λέγειν, ηλικια normal και καλή εμφάνιση.Δεν είναι όλοι το ιδιο. Αλλά μπορώ να εκτιμήσω τον μέσο όρο του Έλληνα και που κινείται..

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πόσες φορές πρέπει να σου γράψω πως αναφέρομαι στον μέσο όρο? Πόσες???ΈΛΕΟΣ!!!
Εγώ πέρσι γάμησα 16 τελικά στην Ελλάδα!! έχω φίλους όμως που δεν γάμησαν καμία!!
Ο μέσος όρος είναι κάπου στο 4-5..Αυτό κοιτάμε. Δεν ανήκω όμως στον μέσο όρο στο έχω ξαναπεί. Εχω εμπειρία απο 20 χώρες και πολύ καλό λέγειν, ηλικια normal και καλή εμφάνιση.Δεν είναι όλοι το ιδιο. Αλλά μπορώ να εκτιμήσω τον μέσο όρο του Έλληνα και που κινείται..

Ο μέσος Ελληνας αλλάζει γκόμενα κάθε δίμηνο απλά πού και πού ξεσκάει στα μπορδέλα για ποικιλία.Αλλά εσύ γαμάς τριπλάσιες γιατί έχεις καλύτερο λέγειν στα αγγλικά και ενθουσιάζονται οι Πολωνέζες,Ουκρανές που ακούν τόσο καλά αγγλικά.
Τι λέτε ρε σεις?
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
και στην ελλαδα εχει μουναρες γυναικες αλλοδαπες και ελληνιδες  σε ποσοτητα που ειναι ευκολες και δεν θα χρειαστει να κανεις τοσα χιλομετρα και κοπο ιντερνετικο για να γαμησεις. πιο φθηνα θα σου βγει να παιξεις μπαλα στην εδρα σου π.χ. στην αθηνα παρα στην ουκρανια γιατι πρεπει να υπολογισεις το κοστος της διαδρομης τη διαμονη και πολλα ακομη απροβλεπτα.

δλδ μου λες οτι στην ουκρανια εχει πολλες ξεμπαρκες και διαθεσιμες ενω εδω στην ελλαδα δεν εχει, απλα σου λεω οτι παντου εχει δεν μπορω να καταλαβω το σκεπτικο σου.

πχ. στο βερολινο που πηγα τον προηγουμενο ιανουαριο δλδ πριν τρεις μηνες εκει να δεις διαθεσημο μουνι για σεξ και δεν αναφερομαι μονο στα γνωστα μπουρδελακια αλλα στο καμακι σε μαγαζια του βερολινου  :hi:
Αν μου πεις που θα βρω Ουκρανή 25-40 με καλη κοινωνική παιδεία και μορφωμενη και εργαζομενη, στην Αθήνα, θα σε κερνάω κάθε εβδομάδα καφέ στο Θησείο.
Εδώ και χρόνια ψάχνω Ανατολικού μπλοκ τύπισσα και μία της προκοπής δεν έχω βρει. Αυτές του Κιέβου που έχω γνωρίσει, το 90% ειχαν τελείως διαφορετικό επίπεδο, φυσικά ανωτερο, μόρφωσης από τις εν Ελλάδι.
Αναμένω την απάντηση σου για τα μέρη στην Αθήνα που μπορεί να γνωρίσει κάποιος Ουκρανή της προκοπής.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αθήνα δεν έχει τίποτα από Ουκρανές αφού με το που φτάνουν Ελλάδα η αξία και η ζήτησή τους ανεβαίνουν 20 φορές,το ίδιο και η μύτη τους.Με έναν δυο σπόνσορες και λίγο κωλόμπαρο το έχουν το τριχίλιαρο χαλαρά οι εμφανίσιμες άμα τη αφίξει.
Οι μόνες που μένουν με τη μύτη χαμηλά και δεν εξελίσσονται όσα χρόνια και να μείνουν Ελλάδα είναι οι Πολωνέζες,αυτές ό,τι και να γίνει με αποτυχημένους θα καταλήγουνε απόλυτη μιζέρια.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Kman2, να ήταν μόνο οι Ουκρανες που χαλάνε εδώ στην Ελλάδα. Πρόσθεσε Ρωσίδες, Μολδαβες, Ρουμανες, ακόμη ακόμη και τις μαύρες νεαρές ή και τις 30+ που δεν εκδίδονται. Ακομή κι αυτές με παιδιά το παίζουν δύσκολες.
Περιμένω την απάντηση του πάπα Βενέδικτου Β' για να δω ποια είναι η/οι περιοχή-ες της επαγγελίας στην Αθήνα για γνωριμία με Ουκρανή της προκοπής.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Kman2, να ήταν μόνο οι Ουκρανες που χαλάνε εδώ στην Ελλάδα. Πρόσθεσε Ρωσίδες, Μολδαβες, Ρουμανες, ακόμη ακόμη και τις μαύρες νεαρές ή και τις 30+ που δεν εκδίδονται. Ακομή κι αυτές με παιδιά το παίζουν δύσκολες.
Περιμένω την απάντηση του πάπα Βενέδικτου Β' για να δω ποια είναι η/οι περιοχή-ες της επαγγελίας στην Αθήνα για γνωριμία με Ουκρανή της προκοπής.

Καλλιθέα έχει αρκετές Ρωσίδες και Ουκρανές.Πρακτικά όλες οι νεαρές,εμφανίσιμες Ουκρανές,Λευκορρωσίδες ξεκινάνε από κωλόμπαρο,μπορδέλο ή στριπτιζάδικο.Δε δουλεύει καμία σαν καθαρίστρια ας πούμε.
Μετά γρήγορα φτιάχνονται.
Για εύκολα γαμήσια είναι μόνο οι Πολωνές που συχνά δεν ξεκινάνε με κωλόμπαρο και δεν ανεβαίνει η μύτη τους.
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
μορφωμενη σωληνου σε κωλομπαρ της καλλιθεας χαχα οτι ναναι.. αν θες ουκρανιδα πηγαινε ουκρανια τυπε και μεινε κανα μηνα!
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Τύπε μου ZeroHedge, αν δεν μου τυχαιναν έξοδα για οδοντικές θεραπείες θα την είχα κάνει αυτές τις μέρες για 2η φορά στην Ουκρανία τους τελευταίους 4 μήνες.
Ήρθα επαρχία για Πάσχα και δεν την πολύ παλεύω. Δεν βγαίνω έξω βραδυ για να μην εκνευριστω από το μπλαζε υφακι των Ελλεηνίδων.
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Τύπε μου ZeroHedge, αν δεν μου τυχαιναν έξοδα για οδοντικές θεραπείες θα την είχα κάνει αυτές τις μέρες για 2η φορά στην Ουκρανία τους τελευταίους 4 μήνες.
Ήρθα επαρχία για Πάσχα και δεν την πολύ παλεύω. Δεν βγαίνω έξω βραδυ για να μην εκνευριστω από το μπλαζε υφακι των Ελλεηνίδων.
:hi: :hi: :hi:
ΠΑΣΧΑ ΟΥΚΡΑΝΙΑ ηταν ωραια προπερσυ,ψησαμε σασλικ σε παρκο εξω απο το ΚΙΕΒ με τις ντεβουσκες και ειπαμε "ΚΡΙΣΤΟΒΟΣΚΡΕΣ"!!τι ωραιες εποχες...τωρα πασχα Ελλαδα ,τα local μιλφ ειναι "οικογενειακα" οποτε κλαιν..
 

MalcoLinge

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλό Πάσχα ! Θα ήθελα την γνώμη σας , ειδικά αν έχετε εμπειρία με κίεβο !!!
Το στόρυ :
-φεύγω κίεβο σε δυο μέρες 18/04 !
-τελευταία (δηλ. τον δεκεμβριο) που είχα ξαναπάει είχα γνωρίσει μια απο ντονετσκ , η οποία επισκεπτόταν το κίεβο, στο mamba (μόνο απο εκεί έπαιρνα , δεν εβγαινα κλάμπς ούτε καμάκι στο δρόμο..) & την πήρα βιζιτα την πρώτη φορά (80 Ευρω) 4 ωρες .
-Την αμέσως επόμενη της τηλεφώνησα & ήρθε έμεινε στο σπίτι όλη νύχτα, όπου δεν ζήτησε λεφτά , έφαγε & ήπιε τον άμπακο βέβαια. 
-Το μεσημέρι της επομένης είχα αναχώρηση για αθήνα (δεν της το είχα πεί), οταν της το ανακοίνωσα εριξε κλάμα κλπ κλπ, με παρακάλεσε να ακυρώσω και να κάτσουμε μαζί παραπάνω και οτι με γούσταρε κλπ κλπ...., μετα μου ρώτησε πόσα έδινα για το διαμέρισμα γιατι ήθελε να το κρατήσει για μια εβδομάδα μόνη της...???, προφανώς μέχρι να γυρίσει ντονετσκ....????
-το απέφυγα γιατι δεν ήθελα να μπλεχθώ με την σπιτονοικοκυρά .
-Παρότι δεν ζήτησε τίποτα της έδωσα όλες τις γκρίβνες & τα κέρματα (ψιλολοιδια κάπου 30 ευρώ) που μουχαν απομείνει απο το ταξίδι & υποσχέθηκα οτι θα ξαναβρεθούμε φλεβάρη, οπου βέβαια αυτο αναβλήθηκε για τώρα (Απρίλη).
-Η τύπισσα : άψογα αγγλικά και ομιλία & γράψιμο(πρωτοφανές!!) 8άρι θα έλεγα, 25αρα, κρατήσαμε επαφή 4 μήνες τώρα μυνηματα & τηλεφωνήματα απο τότε και μουρθε η φαιενή ιδέα να την καλέσω να μείνει μαζί μα για 10 μερες τώρα που θα πάω.
-Μου ειπε οτι πήρε άδεια απο δουλειά και είναι μέσα.
- Ανναρωτιέμμαι: 1) αν θα εμφανιστει!! 2)στα τηλεφωνα δεν έθιξε θέμα χρημάτων, αν εμφανιστεί λές να ζητήσει επιτόπου αμοιβή για την διαμονή της??? και τι ποσο θα ναι αυτό?!! 3) μήπως έκανα μαλακία και συντρέχει θέμα ασφάλειας (βεβαια χρημα & διαβατηριο θα τα χει ο συνεργατης μου καλου κακού) 4) πέραν του μικρού ονόματος & του κινητού της δεν έχω κανένα άλλο στοιχείο για πάρτη της. Υ.Γ είμαι ιδαίτερα επιρρεπής σε ουκρανοπουτανακια & ουκρανοστριπτιζούδες.....
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Καλό Πάσχα ! Θα ήθελα την γνώμη σας , ειδικά αν έχετε εμπειρία με κίεβο !!!
Το στόρυ :
-φεύγω κίεβο σε δυο μέρες 18/04 !
-τελευταία (δηλ. τον δεκεμβριο) που είχα ξαναπάει είχα γνωρίσει μια απο ντονετσκ , η οποία επισκεπτόταν το κίεβο, στο mamba (μόνο απο εκεί έπαιρνα , δεν εβγαινα κλάμπς ούτε καμάκι στο δρόμο..) & την πήρα βιζιτα την πρώτη φορά (80 Ευρω) 4 ωρες .
-Την αμέσως επόμενη της τηλεφώνησα & ήρθε έμεινε στο σπίτι όλη νύχτα, όπου δεν ζήτησε λεφτά , έφαγε & ήπιε τον άμπακο βέβαια. 
-Το μεσημέρι της επομένης είχα αναχώρηση για αθήνα (δεν της το είχα πεί), οταν της το ανακοίνωσα εριξε κλάμα κλπ κλπ, με παρακάλεσε να ακυρώσω και να κάτσουμε μαζί παραπάνω και οτι με γούσταρε κλπ κλπ...., μετα μου ρώτησε πόσα έδινα για το διαμέρισμα γιατι ήθελε να το κρατήσει για μια εβδομάδα μόνη της...???, προφανώς μέχρι να γυρίσει ντονετσκ....????
-το απέφυγα γιατι δεν ήθελα να μπλεχθώ με την σπιτονοικοκυρά .
-Παρότι δεν ζήτησε τίποτα της έδωσα όλες τις γκρίβνες & τα κέρματα (ψιλολοιδια κάπου 30 ευρώ) που μουχαν απομείνει απο το ταξίδι & υποσχέθηκα οτι θα ξαναβρεθούμε φλεβάρη, οπου βέβαια αυτο αναβλήθηκε για τώρα (Απρίλη).
-Η τύπισσα : άψογα αγγλικά και ομιλία & γράψιμο(πρωτοφανές!!) 8άρι θα έλεγα, 25αρα, κρατήσαμε επαφή 4 μήνες τώρα μυνηματα & τηλεφωνήματα απο τότε και μουρθε η φαιενή ιδέα να την καλέσω να μείνει μαζί μα για 10 μερες τώρα που θα πάω.
-Μου ειπε οτι πήρε άδεια απο δουλειά και είναι μέσα.
- Ανναρωτιέμμαι: 1) αν θα εμφανιστει!! 2)στα τηλεφωνα δεν έθιξε θέμα χρημάτων, αν εμφανιστεί λές να ζητήσει επιτόπου αμοιβή για την διαμονή της??? και τι ποσο θα ναι αυτό?!! 3) μήπως έκανα μαλακία και συντρέχει θέμα ασφάλειας (βεβαια χρημα & διαβατηριο θα τα χει ο συνεργατης μου καλου κακού) 4) πέραν του μικρού ονόματος & του κινητού της δεν έχω κανένα άλλο στοιχείο για πάρτη της. Υ.Γ είμαι ιδαίτερα επιρρεπής σε ουκρανοπουτανακια & ουκρανοστριπτιζούδες.....


"την πήρα βιζιτα την πρώτη φορά (80 Ευρω) 4 ωρες . "

Θα σου πω τι μου έλεγε ο κυρ Παναγιώτης 65 χρόνων πλέον από τους παλιούς κοπής άντρες.."Αφήνει η πουτάνα το γαμήσι?"

Μην προσπαθήσεις να γυρίσεις την πουτάνα σε δεσμό..Πάς σε μια χώρα με υπερ-πληθώρα γυναικών..Μπες badoo άσε mamba (μόνο πουτάνες) βρες μια καλή και άραξε μαζί της ένα δεκαήμερο αν σου αρέσει η φάση του σύντομου love-story..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δεν ισχύουν αυτά.Ολα τα σάιτ στην Ουκρανία(mamba,tinder,badoo) έχουν και κανονικές γκόμενες και πουτάνες.Εξαρτάται τι ψάχνει κανείς.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Και επειδή λέτε για badoo ιδού διάλογος που είχα μόλις τώρα με γκόμενα από badoo.

SzZyBr.jpg


moCPSW.jpg


Δηλαδή:
-Αν μου κάνεις δώρο iphone 7,θα μείνω μαζί σου...
Θα με κάνεις ευτυχισμένη θα σε κάνω ευτυχισμένο
δε θα συναντηθούμε?
-Iphone είναι δύσκολο να σου κάνω δώρο.Το κάνω μόνο σε μοντέλα ή αν κάνεις τα πάντα στο σεξ.
-Γιατί?
Α,χα,χα μωρό μου δεν είμαι η πουτάνα σου.
Ούτε εσύ είσαι Αλαίν Ντελόν.
Μωρό μου τι νομίζεις,οτι στην Ουκρανία θα κάτσουν να πηδηχτούν κοπέλες μαζί σου έτσι απλά ή θα γνωριστούν μαζί σου?Σαν εσένα η Ουκρανία είναι γεμάτη.
Κάτσε και τράβα μαλακία.

Αυτό περίπου είναι το στυλ που έχουνε.Σαν ανώτερος Βαλκάνιος πρέπει να γράφεις τις προσβολές τους στα αρχίδια σου δε σε αγγίζουν καθόλου.Οι τυχερές γεύονται το βαλκανικό πέος οι άλλες μένουν με το μουνί στη χούφτα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εδώ αντίστοιχη συνομιλία προ 5 λεπτών με κανονική γκόμενα από mamba.

3gpWER.jpg


9w66A4.jpg




-Ο σκοπός της γνωριμίας μας?
-Αν κοιμηθείς μαζί μου.
-Πού?
-Θα έρθω στο Κίεβο το Σάββατο.
-Το ποσό της αποζημίωσης?
-200 ευρώ.
-Συγγνώμη,δεν ενδιαφέρομαι.
-300 ευρώ.
-Οχι και όχι.Με αυτά ποσά έχεις την προσοχή από τις τοπικές πουτάνες.
-Πόσα θες?
-1000 ευρώ.
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
εκτος απο τα κλαμπς που πηγαινεις βρε "βαλκανιε" χορηγε ολες οι πουτανες ειναι κ ονλαιν  :idiot: αφου ρωτας τιμη τι θα ηταν κανονικη γκομενα ???  :grin:
για σενα ειναι μουνολιβαδο για εσκορτς ..αυτες λενε "ηρθε ο ξενος  να του τα φαμε ευκολα"  
καμακι σε εσκορτ υπαρχει ρε  :idiot: ασε που πληρωνεις τα διπλα για να βγαζεις και φωτο?  :rockon:
να σου κανουν αγαλμα χερσατικ... :rockon:κρατας μαζι με τους τουρκο- αραβες και τους αγαμητους της δυσης το GDP της χωρας !!! κ μετα τα τρωνε με τον ταρας μπουλμπα στην υγεια σας!!1 :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom