Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σκεφτωμε οπως και παλαιοτερα για κυργισταν.βρηκα εισιτηριο μεσο μοσχασ 420 αλλα θελω τρανζιτ βιζα.θα δω και απο κονσταντινουπολη τι λεει.νομιζω τουρκμενισταν δεν θελουμε βιζα η περνεισ εκει οπως κιργισταν.εχουν ελευθερη βιζα εε χωρεσ εκτοσ κυπροσ,ρουμανια,βουλγαρια.εβρισκα παλαιοτερα απο κιεβ στο καζακτασν αλλα παλι κολισα στην βιζα.πρεπει να πασ κιεβ η αθηνα για βιζα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.953
Like
10.350
Πόντοι
2.406
σκεφτωμε οπως και παλαιοτερα για κυργισταν.βρηκα εισιτηριο μεσο μοσχασ 420 αλλα θελω τρανζιτ βιζα.θα δω και απο κονσταντινουπολη τι λεει.νομιζω τουρκμενισταν δεν θελουμε βιζα η περνεισ εκει οπως κιργισταν.εχουν ελευθερη βιζα εε χωρεσ εκτοσ κυπροσ,ρουμανια,βουλγαρια.εβρισκα παλαιοτερα απο κιεβ στο καζακτασν αλλα παλι κολισα στην βιζα.πρεπει να πασ κιεβ η αθηνα για βιζα.
:headbang:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
αγαπητα τεκνα μου
ποιος γνωριζει πολιτισμενα λεωφορεια για μεταβαση απο κιεβο αεροδρομιο σε οδησσον?
καποιος εχει κατι αναφερει παλιοτερα,,δεν μπορενα να το βρω
δεν ομιλω για μασρουτκες της συμφορας αλλα για νεοπλαν μεγαλα λεωφωρεια κλπ
αμπερ αλερτ
ευχαριστω
υγ υπαρχει ηρεμια-ασφαλεια την στιγμην ταυτην  εις την οδησον για τον διακριτικο επισκεπτη?
που αναζητα την εωτικην του τυχη?
Τι παίχτηκε εδώ 2 χρόνια πριν?Ταξιδάκια στην Οδυσσο απο μεγάλους δασκάλους του παρελθόντος προς αναζήτηση της ερωτικής τους τύχης....???Έχει πολύ ενδιαφέρον και πήγε να περάσει απαρατήρητο... :think:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Συμπεράσματα από Ουκρανία με 2 ταξίδια το τελευταίο τετράμηνο.

Νοέμβριο 10 μέρες ταξίδι...Πολλές πεφτικές σε clubs,πολλά ξενύχτια, πεφτικές σε καφετέριες, πεφτικές στα υπόγεια μετρό και λίγο Internet (tinder,badoo).Προσοχή δεν είχα προετοιμάσει πολύ ομιλία απο διαδίκτυο πριν πάω.3-4 μέρες πριν και εκεί ότι γινόταν match.
Αποτέλεσμα: Μηδέν(0) Πήδημα σε Ουκρανέζα μόνο πολλά ραντεβού καφέ και φαΐ και μαλακία σπίτι μετά..Μία από Καζακστάν έκατσε από Tinder..Δεν την μετράω καν..Αποτέλεσμα ταξιδιού...ΣΚΑΤΑ!!!! Καλύτερα τα απόλυτα σκατά..Έφυγα βρίζοντας!!

Φεβρουάριος 10 μέρες ταξίδι πάλι..Πλήρης αλλαγή Στρατηγικής...Προετοιμασία από διαδίκτυο με 5 κοπέλες και στα clubs όχι πολύ αργά να έχω δυνάμεις την μέρα.Μιλάγαμε με ΟΛΕΣ δικτυακά κοντά στον ΈΝΑ ΜΗΝΑ πριν πάω..Πολυ γράψιμο μεσημέρι και βράδυ...Αποτέλεσμα ΠΕΝΤΕ ΓΑΜΗΣΙΑ (5 γυναίκες) σε 10 μέρες χωρίς να πληρώσω καμία!!! 4 από τις 5 που μιλάγαμε δικτυακά (την τελευταία ξέμεινα από χρόνο) και μία έκπληξη από shoοters (πολύ σπάνιο αλλά έκατσε)..Έπαιξε ρόλο και η τύχη σίγουρα αλλά πιστεύω όποιος πηγαίνει Ουκρανία να πηδήξει από clubs απλά χάνει τον χρόνο του.. Θέλει πολύ ομιλία από πριν δικτυακή να σε νιώσει οικεία και σίγουρα να το έχετε γυρίσει και λίγο στο sexoualiko..

Όποιος πάει για λιγότερο από 10 μέρες και δεν έχει κάνει σοβαρή διαδικτυακή προετοιμασία (minimun ένα μήνα) από αυτά που είδα και έζησα πολύ χλωμό. Πάντα μιλάμε για τσάμπα. Πληρωμένα έχει παντού.

Θα δοκιμάσω το ίδιο σε επόμενο ταξίδι στο επόμενο δίμηνο.

Καλή επιτυχία.

Υ.Γ

Αναφέρομαι Κίεβο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
[...]

Όποιος πάει για λιγότερο από 10 μέρες και δεν έχει κάνει σοβαρή διαδικτυακή προετοιμασία (minimun ένα μήνα) από αυτά που είδα και έζησα πολύ χλωμό. Πάντα μιλάμε για τσάμπα. Πληρωμένα έχει παντού.

Υ.Γ

Αναφέρομαι Κίεβο

Από το ποστάρισμά σου, κρατώ κυρίως το παραπάνω, που είναι όλο το ζουμί στην υπόθεση. Καλή συνέχεια και καλή
τύχη (διότι όπως σωστά λες, παίζει και αυτή τον καθοριστικό της ρόλο)...

:thumbsup:  :hi:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Συμπεράσματα από Ουκρανία με 2 ταξίδια το τελευταίο τετράμηνο.

Νοέμβριο 10 μέρες ταξίδι...Πολλές πεφτικές σε clubs,πολλά ξενύχτια, πεφτικές σε καφετέριες, πεφτικές στα υπόγεια μετρό και λίγο Internet (tinder,badoo).Προσοχή δεν είχα προετοιμάσει πολύ ομιλία απο διαδίκτυο πριν πάω.3-4 μέρες πριν και εκεί ότι γινόταν match.
Αποτέλεσμα: Μηδέν(0) Πήδημα σε Ουκρανέζα μόνο πολλά ραντεβού καφέ και φαΐ και μαλακία σπίτι μετά..Μία από Καζακστάν έκατσε από Tinder..Δεν την μετράω καν..Αποτέλεσμα ταξιδιού...ΣΚΑΤΑ!!!! Καλύτερα τα απόλυτα σκατά..Έφυγα βρίζοντας!!

Φεβρουάριος 10 μέρες ταξίδι πάλι..Πλήρης αλλαγή Στρατηγικής...Προετοιμασία από διαδίκτυο με 5 κοπέλες και στα clubs όχι πολύ αργά να έχω δυνάμεις την μέρα.Μιλάγαμε με ΟΛΕΣ δικτυακά κοντά στον ΈΝΑ ΜΗΝΑ πριν πάω..Πολυ γράψιμο μεσημέρι και βράδυ...Αποτέλεσμα ΠΕΝΤΕ ΓΑΜΗΣΙΑ (5 γυναίκες) σε 10 μέρες χωρίς να πληρώσω καμία!!! 4 από τις 5 που μιλάγαμε δικτυακά (την τελευταία ξέμεινα από χρόνο) και μία έκπληξη από shoοters (πολύ σπάνιο αλλά έκατσε)..Έπαιξε ρόλο και η τύχη σίγουρα αλλά πιστεύω όποιος πηγαίνει Ουκρανία να πηδήξει από clubs απλά χάνει τον χρόνο του.. Θέλει πολύ ομιλία από πριν δικτυακή να σε νιώσει οικεία και σίγουρα να το έχετε γυρίσει και λίγο στο sexoualiko..

Όποιος πάει για λιγότερο από 10 μέρες και δεν έχει κάνει σοβαρή διαδικτυακή προετοιμασία (minimun ένα μήνα) από αυτά που είδα και έζησα πολύ χλωμό. Πάντα μιλάμε για τσάμπα. Πληρωμένα έχει παντού.

Θα δοκιμάσω το ίδιο σε επόμενο ταξίδι στο επόμενο δίμηνο.

Καλή επιτυχία.

Υ.Γ

Αναφέρομαι Κίεβο

Ακριβώς το αντίθετο.Από κλαμπς είναι πάρα πολύ εύκολο και το επίπεδο δύο μονάδες πάνω από αυτές που γαμάς μέσω ίντερνετ.Εχω ποστάρει συγκριτικές φωτό.
Το ίντερνετ είναι η έύκολη λύση.Οι πραγματικοί παίκτες εγκαταλείπουν το ίντερνετ μετά την τρίτη μέρα αφού η ποιότητα είναι απείρως ανώτερη στα κλαμπ και στο δρόμο.
Παίζει τεράστιο ρόλο πώς παρουσιάζεσαι.Το στυλ Βαλκάνιου άρχοντος(φραγκάτος,μεγαλειώδης,υπεράνω,χουβαρδάς) πάντα επικρατεί.
Ενας άρχοντας γαμάει μίνιμουμ 3 γκόμενες τη μέρα.Για μια δυο γκόμενες τη μέρα δεν έχει νόημα να πάτε Κίεβο πάτε επαρχία καλύτερα.
Ο μόνος που ποστάρει φωτός είμαι έγώ γιατί κανείς άλλος δεν μπορεί να ποστάρει δικές του φωτός από γκόμενες που γάμησε πρόσφατα χωρίς κίνδυνο να ρεζιλευτεί.

10 μέρες είναι υπερβολικές αφού σε αυτό το διάστημα θα έχεις γαμήσει
30-50 γκόμενες και πιθανότατα θα έχεις αρρωστήσει.
Απλά πας έχοντας έτοιμα 10 κοννέ που θα γαμήσεις γρήγορα και μετά τις δύο πρώτες μέρες ασχολείσαι κανά τριήμερο με τις γκόμενες που γνώρισες στο έδαφος.Ολες οι γκόμενες ζητάνε λεφτά δεν παίζει να γαμήσετε τζάμπα.Αν πάτε με συμβουλές Dr. Love απλά μαλακία στο σπίτι.
Κουβαλήστε ένα πακέτο 2000 ευρώ για να είστε μέσα και χύστε τους όλους στη μάπα.
Αυτά που λέτε στο μιλητό δεν παίζουν κανένα ρόλο αφού οι γκόμενες χρησιμοποιούν το google translate δεν καταλαβαίνουν τι μαλακίες λέτε ή γράφετε στα αγγλικά.Αυτό που μετράει είναι το κασέρι στο δια ταύτα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Για τους παραμυθάδες κτλ και αυτούς που πιστεύουν γιατί να παραιτηθώ από τα όπλα μου εγώ θα το παίξω συναίσθημα και θα γαμήσω φτηνότερα ή ακόμα και τζάμπα έχω να πω είστε βαθιά νυχτωμένοι.
Ολα αυτά είναι γνωστά και τα ξέρουν οι αρχίδες.Ειδικά οι Ουκρανέζες κοιτάνε μόνο στάτους και σκληρό ρευστό.Το ίδιο κάνουν και οι Πολωνέζες,οι Τσέχες,οι Ρωσίδες κτλ.Δεν έχει κανένα απολύτως νόημα να το παίξετε συναισθηματικοί,αγαπούληδες κτλ.Αρκεί να φλασάρετε το κασέρι σας.Εντάξει οι άλλοι θα αντιδράσουν θα σας χτυπήσουν αλλά σαν άρχων με την πούτσα έξω πάντα επικρατείς στην τελική.
Αυτές που γουστάρουν γουστάρουν.Είναι ακριβώς οι ίδιες αυτές που ενδιαφέρονται για πέος.
Οποιον αντιδρά γαμήστε του το κέρατο.Τεράστια βαλκανική υπεροχή.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
αμα δεν σταξεις μπαγιοκο κοκο τζαμπα δεν εχει στην ουκρανια γιατι ταλαιπωρησε αδικα για να πεις οτι γαμησες χωρις φραγκα δεν εχει νοημα και ουσια αυτο που κανεις εχουν δει αγαπουληδες στα κρατη της πρωην σοβιετικης ενωσης ενα σωρο σαν εμας  :grin:

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Για τους παραμυθάδες κτλ και αυτούς που πιστεύουν γιατί να παραιτηθώ από τα όπλα μου εγώ θα το παίξω συναίσθημα και θα γαμήσω φτηνότερα ή ακόμα και τζάμπα έχω να πω είστε βαθιά νυχτωμένοι.
Ολα αυτά είναι γνωστά και τα ξέρουν οι αρχίδες.Ειδικά οι Ουκρανέζες κοιτάνε μόνο στάτους και σκληρό ρευστό.Το ίδιο κάνουν και οι Πολωνέζες,οι Τσέχες,οι Ρωσίδες κτλ.Δεν έχει κανένα απολύτως νόημα να το παίξετε συναισθηματικοί,αγαπούληδες κτλ.Αρκεί να φλασάρετε το κασέρι σας.Εντάξει οι άλλοι θα αντιδράσουν θα σας χτυπήσουν αλλά σαν άρχων με την πούτσα έξω πάντα επικρατείς στην τελική.
Αυτές που γουστάρουν γουστάρουν.Είναι ακριβώς οι ίδιες αυτές που ενδιαφέρονται για πέος.
Οποιον αντιδρά γαμήστε του το κέρατο.Τεράστια βαλκανική υπεροχή.

δεν εχω λογια εσυ δεν θαραπευεσαι με τιποτα
:2funny: :2funny: :2funny:
:priest: :priest: :priest:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εγώ προκαλώ όποιον θέλει να αποδείξει τις θεωρίες του να μπουκάρουμε μαζί στα κλαμπ.Αν καταφέρει να σταυρώσει γκόμενα ενώ εγώ όχι θα του βγάλω το καπέλο.
Αλλά το αντίθετο είναι πιθανότερο.Οπως και οτι θα πει χάλια περιβάλλον,πούστη μου δεν κάνεις τίποτα εδώ,κακές συνθήκες,πολύς ανταγωνισμός,πού να χωθείς,εδώ γαμάνε μόνο οι δικοί τους,στημένα όλα κτλ.
Το θέμα είναι να πας εκεί που είναι όλα εναντίον σου και να ανατρέπεις τους συσχετισμούς ασκώντας βία με τη γκλίτσα του τσομπάνη.Υπερπέουλας που λένε.Αντί να προσαρμόζεστε εσείς στο περιβάλλον πρέπει το περιβάλλον να προσαρμοστεί σε εσάς.Είναι η αρχή του πουτσοκέφαλου Βαλκάνιου κεφάλια σαν πούτσες.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Συμπεράσματα από Ουκρανία με 2 ταξίδια το τελευταίο τετράμηνο.

Νοέμβριο 10 μέρες ταξίδι...Πολλές πεφτικές σε clubs,πολλά ξενύχτια, πεφτικές σε καφετέριες, πεφτικές στα υπόγεια μετρό και λίγο Internet (tinder,badoo).Προσοχή δεν είχα προετοιμάσει πολύ ομιλία απο διαδίκτυο πριν πάω.3-4 μέρες πριν και εκεί ότι γινόταν match.
Αποτέλεσμα: Μηδέν(0) Πήδημα σε Ουκρανέζα μόνο πολλά ραντεβού καφέ και φαΐ και μαλακία σπίτι μετά..Μία από Καζακστάν έκατσε από Tinder..Δεν την μετράω καν..Αποτέλεσμα ταξιδιού...ΣΚΑΤΑ!!!! Καλύτερα τα απόλυτα σκατά..Έφυγα βρίζοντας!!

Φεβρουάριος 10 μέρες ταξίδι πάλι..Πλήρης αλλαγή Στρατηγικής...Προετοιμασία από διαδίκτυο με 5 κοπέλες και στα clubs όχι πολύ αργά να έχω δυνάμεις την μέρα.Μιλάγαμε με ΟΛΕΣ δικτυακά κοντά στον ΈΝΑ ΜΗΝΑ πριν πάω..Πολυ γράψιμο μεσημέρι και βράδυ...Αποτέλεσμα ΠΕΝΤΕ ΓΑΜΗΣΙΑ (5 γυναίκες) σε 10 μέρες χωρίς να πληρώσω καμία!!! 4 από τις 5 που μιλάγαμε δικτυακά (την τελευταία ξέμεινα από χρόνο) και μία έκπληξη από shoοters (πολύ σπάνιο αλλά έκατσε)..Έπαιξε ρόλο και η τύχη σίγουρα αλλά πιστεύω όποιος πηγαίνει Ουκρανία να πηδήξει από clubs απλά χάνει τον χρόνο του.. Θέλει πολύ ομιλία από πριν δικτυακή να σε νιώσει οικεία και σίγουρα να το έχετε γυρίσει και λίγο στο sexoualiko..

Όποιος πάει για λιγότερο από 10 μέρες και δεν έχει κάνει σοβαρή διαδικτυακή προετοιμασία (minimun ένα μήνα) από αυτά που είδα και έζησα πολύ χλωμό. Πάντα μιλάμε για τσάμπα. Πληρωμένα έχει παντού.

Θα δοκιμάσω το ίδιο σε επόμενο ταξίδι στο επόμενο δίμηνο.

Καλή επιτυχία.

Υ.Γ

Αναφέρομαι Κίεβο

Κύριε Doctor τα γράφω εδώ και 3,4 χρόνια για Μολδαβία στην αρχή και μετά το 2014 για Ουκρανία. Το μέρος προσφέρει πολλές ευκαιρίες αλλά θέλει διαδυκτιακή προετοιμασία. Εγώ που δεν πάιζω με καμάκι δρόμου και club, αλλά αποκλειστικά μέσω site με καλή προετοιμασία τα γράφω κατ' επανάλληψη. Χαίρομαι που με επιβεβαιώνεις. Και για να το καταφέρνεις αυτό στο Κίεβο που να κάνεις παιχνίδι τότε στην επαρχία.. δεν θα βάλεις πουλάκι στο βρακί.

Εύγε, πάντα τέτοια.

Ουκρανία γαμάς με παραμύθι (αγάπες, έρωτες) που έχεις προετοιμάσει διαδυκτιακά αρκετό καιρό πριν πας και με χρήματα. Για όλα τα άλλα.. πήγαινε σε ένα ελληνικό νησί το καλοκαίρι που έρχονται χαλαρές για διακοπές, παρά στη χώρα τους.
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
Ακριβώς το αντίθετο.Από κλαμπς είναι πάρα πολύ εύκολο και το επίπεδο δύο μονάδες πάνω από αυτές που γαμάς μέσω ίντερνετ.Εχω ποστάρει συγκριτικές φωτό.
Το ίντερνετ είναι η έύκολη λύση.Οι πραγματικοί παίκτες εγκαταλείπουν το ίντερνετ μετά την τρίτη μέρα αφού η ποιότητα είναι απείρως ανώτερη στα κλαμπ και στο δρόμο.
Παίζει τεράστιο ρόλο πώς παρουσιάζεσαι.Το στυλ Βαλκάνιου άρχοντος(φραγκάτος,μεγαλειώδης,υπεράνω,χουβαρδάς) πάντα επικρατεί.
Ενας άρχοντας γαμάει μίνιμουμ 3 γκόμενες τη μέρα.Για μια δυο γκόμενες τη μέρα δεν έχει νόημα να πάτε Κίεβο πάτε επαρχία καλύτερα.
Ο μόνος που ποστάρει φωτός είμαι έγώ γιατί κανείς άλλος δεν μπορεί να ποστάρει δικές του φωτός από γκόμενες που γάμησε πρόσφατα χωρίς κίνδυνο να ρεζιλευτεί.

10 μέρες είναι υπερβολικές αφού σε αυτό το διάστημα θα έχεις γαμήσει
30-50 γκόμενες και πιθανότατα θα έχεις αρρωστήσει.
Απλά πας έχοντας έτοιμα 10 κοννέ που θα γαμήσεις γρήγορα και μετά τις δύο πρώτες μέρες ασχολείσαι κανά τριήμερο με τις γκόμενες που γνώρισες στο έδαφος.Ολες οι γκόμενες ζητάνε λεφτά δεν παίζει να γαμήσετε τζάμπα.Αν πάτε με συμβουλές Dr. Love απλά μαλακία στο σπίτι.
Κουβαλήστε ένα πακέτο 2000 ευρώ για να είστε μέσα και χύστε τους όλους στη μάπα.
Αυτά που λέτε στο μιλητό δεν παίζουν κανένα ρόλο αφού οι γκόμενες χρησιμοποιούν το google translate δεν καταλαβαίνουν τι μαλακίες λέτε ή γράφετε στα αγγλικά.Αυτό που μετράει είναι το κασέρι στο δια ταύτα.
σκασε επιτελους ρε αγαμητε καραγκιοζη! μας ΤΑ ΕΧΕΙς ΚΑΝΕΙ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ παλιοψευταρα, σαλτα γαμησου επιτελους
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ακριβώς το αντίθετο.Από κλαμπς είναι πάρα πολύ εύκολο και το επίπεδο δύο μονάδες πάνω από αυτές που γαμάς μέσω ίντερνετ.Εχω ποστάρει συγκριτικές φωτό.
Το ίντερνετ είναι η έύκολη λύση.Οι πραγματικοί παίκτες εγκαταλείπουν το ίντερνετ μετά την τρίτη μέρα αφού η ποιότητα είναι απείρως ανώτερη στα κλαμπ και στο δρόμο.
Παίζει τεράστιο ρόλο πώς παρουσιάζεσαι.Το στυλ Βαλκάνιου άρχοντος(φραγκάτος,μεγαλειώδης,υπεράνω,χουβαρδάς) πάντα επικρατεί.
Ενας άρχοντας γαμάει μίνιμουμ 3 γκόμενες τη μέρα.Για μια δυο γκόμενες τη μέρα δεν έχει νόημα να πάτε Κίεβο πάτε επαρχία καλύτερα.
Ο μόνος που ποστάρει φωτός είμαι έγώ γιατί κανείς άλλος δεν μπορεί να ποστάρει δικές του φωτός από γκόμενες που γάμησε πρόσφατα χωρίς κίνδυνο να ρεζιλευτεί.

10 μέρες είναι υπερβολικές αφού σε αυτό το διάστημα θα έχεις γαμήσει
30-50 γκόμενες και πιθανότατα θα έχεις αρρωστήσει.
Απλά πας έχοντας έτοιμα 10 κοννέ που θα γαμήσεις γρήγορα και μετά τις δύο πρώτες μέρες ασχολείσαι κανά τριήμερο με τις γκόμενες που γνώρισες στο έδαφος.Ολες οι γκόμενες ζητάνε λεφτά δεν παίζει να γαμήσετε τζάμπα.Αν πάτε με συμβουλές Dr. Love απλά μαλακία στο σπίτι.
Κουβαλήστε ένα πακέτο 2000 ευρώ για να είστε μέσα και χύστε τους όλους στη μάπα.
Αυτά που λέτε στο μιλητό δεν παίζουν κανένα ρόλο αφού οι γκόμενες χρησιμοποιούν το google translate δεν καταλαβαίνουν τι μαλακίες λέτε ή γράφετε στα αγγλικά.Αυτό που μετράει είναι το κασέρι στο δια ταύτα.

Είναι λογικό να ποστάρεις φωτος γιατί αυτές που πηγαίνεις είναι Πουτάνες, οπότε ούτως η άλλως έχουν φωτογραφίες στο διαδίκτυο..Δεν έχεις ποστάρει ποτέ μια normal γκόμενα και θεωρώ κανένας normal δεν θα το κάνει.. Ποστάρεις φώτος με δίδυμες γκόμενες στημένες στα τέσσερα να ανοίγουν το μουνί τους!! Υπάρχει άνθρωπος στον πλανήτη γη που δεν καταλαβαίνει πως αυτές είναι απλά πόρνες που τις παράγγειλες 2 ώρες?

Εγώ αυτές που πηγαίνω είναι πάντα γκόμενες εργαζόμενες που έχουν μια κανονική ζωή και δεν πληρώνονται. Για το επίπεδο που λές απο το Ιντερνετ είσαι τελείως λάθος..Όλες οι προβληματικές βγαίνουν νύχτα και μέτριες εμφανησιακά να τις καμακώσουν οι άπειροι Τούρκοι και οι βρωμίλοι που πάνε εκεί και να ανεβάσουν την ψυχολογία τους ..Οι μόνες ωραίες νύχτα είναι συνήθως πληρωμένες αυτές που γνωρίζεις δηλαδή.

Απο το διαδίκτυο αυτές που ασχολήθηκα είναι απο 6,5-7 και πάνω εμφανησιάκα normal γκόμενες με δουλειά οι οποίες δεν βγαίναν καν στα clubs ή πάνε σε κανά χαλαρό clubaki μια στο τόσο με φίλες. Αυτές είναι πάντα το καλύτερο target group..Όποιος ασχολείται χρόνια με τον love-τουρισμό ξέρει και με καταλαβάίνει γιατι πρέπει να κίνησε σε αυτές..
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Εγω προσωπικα οτι κανω με αλλοδαπές το κανω μετα απο πολυμηνη internetiki προετοιμασια.
Θα συμφωνησω με τον DR_LOVE  :sunglasses:

Και την ουκρανη γκομενα που ειχα 2,5 χρόνια, μιλάγαμε 2 μηνες στο skype προτου βρεθούμε.

Βεβαια εχει ενα καλο το internetiko, οτι η γκομενα αμα σε γουστάρει, οπωσδήποτε θα το παει στο σεξουαλικο οταν εισαι cam2cam στο skype, οποτε ξέρεις οτι σιγουρα θα γαμηθεί στην real life μιας και έχει χτιστεί ενα ελάχιστο κομματι εμπιστοσύνης.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
επειδη διαβαζω τα ποσταρισματα ορισμενων συναγωνιστων οτι πανε να βγαλουν γκομενα στην ουκρανια και να γαμησουν χωρις να πληρωσουν και οτι κανουν προετοιμασια ιντερνετικη 2 με 3 μηνες. δλδ για να καταλαβω εσας ολους που κανετε 2000 χιλιομετρα και λιωνεται στον υπολογιστη για να βγαλετε γομενα ή γκομενες στην ουκρανια δεν σας εχω καταλαβει ποτε, προφανως δεν ξερετε οτι οι ελλαδα ανα την επικρατεια ειναι τινγκα στις αλλοδαπες απο τις χωρες τις πρωην σοβ. ενωσης και με κακαμακι και μετριο πορτοφολι μπορεις να γαμας ασυστολα πολλες γομενες ελληνιδες και αλλοδαπες. δεν ξερω εσεις γιατι δυσκολευεσται να βγαλετε γκομενες εδω στην ελλαδα οχι απαραιτητα ελληνιδες.

ξυπνηστε ρε δεν ειναι στραβος ο γιαλος εσεις στραβα αρμενιζετε. αρε μνημονια που σας χρειαζονται  :grin:

Υ.Γ. η ουκρανια ενδεικνυται μονο για φθηνο σεξοτουρισμο και τιποτα αλλο, δλδ αν καποιος δεν θελει να πληρωνει 150 και 200 ευρω για μια ωρα στην ελλαδα θα παει στην ουκρανια για να γαμησει με 50-60 ευρω τη ωρα  :grin:
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
επειδη διαβαζω τα ποσταρισματα ορισμενων συναγωνιστων οτι πανε να βγαλουν γκομενα στην ουκρανια και να γαμησουν χωρις να πληρωσουν και οτι κανουν προετοιμασια ιντερνετικη 2 με 3 μηνες. δλδ για να καταλαβω εσας ολους που κανετε 2000 χιλιομετρα και λιωνεται στον υπολογιστη για να βγαλετε γομενα ή γκομενες στην ουκρανια δεν σας εχω καταλαβει ποτε, προφανως δεν ξερετε οτι οι ελλαδα ανα την επικρατεια ειναι τινγκα στις αλλοδαπες απο τις χωρες τις πρωην σοβ. ενωσης και με κακαμακι και μετριο πορτοφολι μπορεις να γαμας ασυστολα πολλες γομενες ελληνιδες και αλλοδαπες. δεν ξερω εσεις γιατι δυσκολευεσται να βγαλετε γκομενες εδω στην ελλαδα οχι απαραιτητα ελληνιδες.

ξυπνηστε ρε δεν ειναι στραβος ο γιαλος εσεις στραβα αρμενιζετε. αρε μνημονια που σας χρειαζονται  :grin:

Υ.Γ. η ουκρανια ενδεικνυται μονο για φθηνο σεξοτουρισμο και τιποτα αλλο, δλδ αν καποιος δεν θελει να πληρωνει 150 και 200 ευρω για μια ωρα στην ελλαδα θα παει στην ουκρανια για να γαμησει με 50-60 ευρω τη ωρα  :grin:



Θα συμφωνησω με δρ λαβ οπως και με κμαν,η ουκρανια εχει 2 εκδοχες Α)πουτανες-προ-σεμιπρο με λεφτα και Β) γκομενες κανονικες,εξαρταται τι θες και τι μπορεις να εχεις!!
Για χαι μερη τυπου αρενα καραμπιαν dlux dekadance κλπ πανε ξενοι (τουρκοι και αραβες κυριως)και μονο παρ-σαβ,αν φορτωσεις θα ειναι εσκορτ εστω και αματερ- σπονσοραιζντ , η κανονικη ουκρανιδα δεν παει σε αυτα τα μερη κι αν παει σε κανα κλαμπ θα παει με την παρεα της και εκει δεν την τρως με τιποτε γιατι θα βγει μονο για διασκεδαση και θα παει σε μαγαζι που δεν ειναι ξενοι,!πχ ειπα σε καποιες να παμε σε αυτα και μονο που δεν με εκραξαν και τελικα πηγαμε σε κατι πορτερ παμπ ή στο ντοκερς στην κερσατικ!
Κανονικη ουκρανιδα απο την εμπειρια μου την βγαζεις με ιντερνετικο μπλαμπλα πριν πας και δημιουργεις μια ατμοσφαιρα εμπιστοσυνης,θελει χρονο τροπο και να πας πανω απο μια βδομαδα, μιλας με διαφορες εστω να εχεις backup γιατι δεν καθονται ολες,δεν ειστε οι μονοι αγαπουληδες που πανε εκει και πουλανε ερωτες και γαμους στην Ευρωπη ακομη και οι Τουρκοι να δειτε ποσες φορτωνουν..το πολυ πολυ αν σ αρεσει την καλεις και διακοπες ελλαδα !!
Τωρα αν εισαι τυπος που πας μονο στουντιο κατσε δω δεν αξιζει!! Αν θες καλο μουνι εστω για σορτ ταιμ ή λονγκ ταιμ και την εμπειρια του ταξιδιου τοτε αξιζει γιατι τα κομματια που θα γνωρισεις εκει δεν θα τα βρεις Ελλαδα!

"Παπα" βγαζουμε και ελλαδα γκομενες δεν ασχολουμεθα ολοι με μπουρδελακια αλλα ουκρανια ειναι τοπ για ολες τις επιλογες και φτηνα, οι μονες ουκρανιδες που θα βρεις Ελλαδα απο την "μολδοβλαχια" θα ειναι σε κανα κωλομπαρο και λεβελ γ διαλογης!


HARASHO!

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Θα συμφωνησω με δρ λαβ οπως και με κμαν,η ουκρανια εχει 2 εκδοχες Α)πουτανες-προ-σεμιπρο με λεφτα και Β) γκομενες κανονικες,εξαρταται τι θες και τι μπορεις να εχεις!!
Για χαι μερη τυπου αρενα καραμπιαν dlux dekadance κλπ πανε ξενοι (τουρκοι και αραβες κυριως)και μονο παρ-σαβ,αν φορτωσεις θα ειναι εσκορτ εστω και αματερ- σπονσοραιζντ , η κανονικη ουκρανιδα δεν παει σε αυτα τα μερη κι αν παει σε κανα κλαμπ θα παει με την παρεα της και εκει δεν την τρως με τιποτε γιατι θα βγει μονο για διασκεδαση και θα παει σε μαγαζι που δεν ειναι ξενοι,!πχ ειπα σε καποιες να παμε σε αυτα και μονο που δεν με εκραξαν και τελικα πηγαμε σε κατι πορτερ παμπ ή στο ντοκερς στην κερσατικ!
Κανονικη ουκρανιδα απο την εμπειρια μου την βγαζεις με ιντερνετικο μπλαμπλα πριν πας και δημιουργεις μια ατμοσφαιρα εμπιστοσυνης,θελει χρονο τροπο και να πας πανω απο μια βδομαδα, μιλας με διαφορες εστω να εχεις backup γιατι δεν καθονται ολες,δεν ειστε οι μονοι αγαπουληδες που πανε εκει και πουλανε ερωτες και γαμους στην Ευρωπη ακομη και οι Τουρκοι να δειτε ποσες φορτωνουν..το πολυ πολυ αν σ αρεσει την καλεις και διακοπες ελλαδα !!
Τωρα αν εισαι τυπος που πας μονο στουντιο κατσε δω δεν αξιζει!! Αν θες καλο μουνι εστω για σορτ ταιμ ή λονγκ ταιμ και την εμπειρια του ταξιδιου τοτε αξιζει γιατι τα κομματια που θα γνωρισεις εκει δεν θα τα βρεις Ελλαδα!

"Παπα" βγαζουμε και ελλαδα γκομενες δεν ασχολουμεθα ολοι με μπουρδελακια αλλα ουκρανια ειναι τοπ για ολες τις επιλογες και φτηνα, οι μονες ουκρανιδες που θα βρεις Ελλαδα απο την "μολδοβλαχια" θα ειναι σε κανα κωλομπαρο και λεβελ γ διαλογης!


HARASHO!

και στην ελλαδα εχει μουναρες γυναικες αλλοδαπες και ελληνιδες  σε ποσοτητα που ειναι ευκολες και δεν θα χρειαστει να κανεις τοσα χιλομετρα και κοπο ιντερνετικο για να γαμησεις. πιο φθηνα θα σου βγει να παιξεις μπαλα στην εδρα σου π.χ. στην αθηνα παρα στην ουκρανια γιατι πρεπει να υπολογισεις το κοστος της διαδρομης τη διαμονη και πολλα ακομη απροβλεπτα.

δλδ μου λες οτι στην ουκρανια εχει πολλες ξεμπαρκες και διαθεσιμες ενω εδω στην ελλαδα δεν εχει, απλα σου λεω οτι παντου εχει δεν μπορω να καταλαβω το σκεπτικο σου.

πχ. στο βερολινο που πηγα τον προηγουμενο ιανουαριο δλδ πριν τρεις μηνες εκει να δεις διαθεσημο μουνι για σεξ και δεν αναφερομαι μονο στα γνωστα μπουρδελακια αλλα στο καμακι σε μαγαζια του βερολινου  :hi:
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Το θεμα μας ειναι ουκρανια,τι ουκρανιδες εχει πλεον στην Ελλαδα ρε φιλε και ποιες εμειναν απο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ μπλοκ???εκτος απο κωλομπαρο-στουντιο, σε κανα νησι καλοκαιρι οπως κρητη ροδο κερκυρα ,ουκρανιδες ελαχιστες θα βρεις γιατι πανε τουρκια -αιγυπτο!!!αν βρεις ρωσιδες μονο σε γκρουπ και καμμια πολωνη τρελλιαρα !!τον υπολοιπο χρονο με τι θα παιξεις,τι θα γαμησεις??? για ελληνιδες που λες οκ εχει αλλα  τα καλα κομματια Under30 την εχουν καταδει και τα αποθεωνουν πολλοι πυρφοροαγαπουληδες ασε που θελουν σχεση-γαμο, παιζω μεγαλυτερες μιλφ 35-45 γιατι θελω να γαμαω κι οχι να πυρφοριζω. Ομως το λεβελ με ουκρανιδες δεν συγκρινεται... ! μπερλιν που λες μονο για αρτεμις πηγα και κατι underground club με  τεκνο. Γουσταρω το ταξιδι σιγα τα km 2ωρες πτηση και εισαι στο κοντινοτερο "μουνοπαραδεισο" εδω εκανα 15 ωρες με ανταποκριση! μια βολτα στο guliver και μετα μια στο athens mall θα σε πεισει!!!
σποκονι νοτσι :hi:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Το θεμα μας ειναι ουκρανια,τι ουκρανιδες εχει πλεον στην Ελλαδα ρε φιλε και ποιες εμειναν απο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ μπλοκ???εκτος απο κωλομπαρο-στουντιο, σε κανα νησι καλοκαιρι οπως κρητη ροδο κερκυρα ,ουκρανιδες ελαχιστες θα βρεις γιατι πανε τουρκια -αιγυπτο!!!αν βρεις ρωσιδες μονο σε γκρουπ και καμμια πολωνη τρελλιαρα !!τον υπολοιπο χρονο με τι θα παιξεις,τι θα γαμησεις??? για ελληνιδες που λες οκ εχει αλλα  τα καλα κομματια Under30 την εχουν καταδει και τα αποθεωνουν πολλοι πυρφοροαγαπουληδες ασε που θελουν σχεση-γαμο, παιζω μεγαλυτερες μιλφ 35-45 γιατι θελω να γαμαω κι οχι να πυρφοριζω. Ομως το λεβελ με ουκρανιδες δεν συγκρινεται... ! μπερλιν που λες μονο για αρτεμις πηγα και κατι underground club με  τεκνο.Γενικα μας αρεσει το ταξιδι σιγα τα km 2ωρες πτηση και εισαι στο κοντινοτερο "μουνοπαραδεισο" εδω εκανα 15 ωρες με ανταποκριση! μια βολτα στο guliver και μετα μια στο athens mall θα σε πεισει!!!

δεν εχεις και αδικο με τοσους πυροφορους αγαμητους εχουνε χαλασει και τις αλλοδαπες γιατι τις ελληνιδες τις χαλασαν χρονια πριν δυστυχως γι' αυτο ειμαστε ακομα υπο καθεστος μνημονιων θελουμε μνημονια και πυρφορισμο δυστυχως.

εμπειρικα η αποψη μου ειναι και το τζαμπα μουνι θελει χρηματα ας μη γελιωμαστε, τι εννοω μ' αυτο δλδ για να πηδαει καποιος γκομενες διαφορετικες σε μικρα χρονικα διαστηματα πρεπει να βγαινει να ξοδευει να κερναει (οχι χωρις αντικρισμα γιατι υπαρχουν και τετοιοι μπουφοι που χαλανε λεφτα και δεν γαμανε)

γιατι οπως και να το κανουμε τα γκομενακια θελουν γουστα, χλιδη και καλο πορτοφολι εν ετη 2017 για να μας κατσουν για σεξ
το τζαμπα πεθανε εδω και πολλες δεκαετιες που κερνουσε καποιος ενα κουτακι μπυρα στο παγκακι της πλατειας και με λιγο μπλα μπλα γαμουσε, δυστυχως τελειωσαν αυτα.

παπας βενεδικτος θ΄
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom