Νέα

Οίκοι του δεκάρικου = φόλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κυνικός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.318
Πόντοι
736
μετα τη ζανα ειχα εμφανισει κατι κοκκινιλες στη βαλανο. μπορει να ηταν ερπης μπορει και απλα ερεθισμος. πριν 6 μηνες ειχα παει. σε ολο αυτο το διαστημα μου εχουν εμφανιστει 4 φορες για διαστημα 2-3 ημερων και μετα εξαφανιζονται. λογικα δεν ειναι κατι αλλα να εχετε το νου

Καλησπέρα συναγωνιστή επειδή διάβασα το ποστ σου θέλω να πω τη ταπεινή μου άποψη, λοιπόν πριν κανά δύο χρόνια έιχα πάρει ακάποτο μπούκι σ ένα σπίτι και μετά από λίγο καιρό βδομάδα δηλαδή είχα κ εγω αυτές τις κοκκινίλες στο πούτσο μου, λοιπόν στην αρχή δν έδωσα σημασία μετά είδα ότι δεν έφευγαν και γενικά υπάρχει μια περίεργη μυρωδία τέσπα ψάχτηκα και έμαθα ότι είναι μύκητες οι οποίοι σου ρχονται από σεξ χωρίς προφυλακτικό και με στοματικό χωρίς προφυλακτικό, στα σπίτια σεξ χωρίς σκουφί δεν έχω κάνει άρα το στοματικό ήταν, όποιος βγάλει τέτοια σημάδια απλά πάει φαρμακείο και παίρνει αλοιφή lomexin με 4-5 ευρο κόστος και σε 2-3 μέρες περδίκι αυτα συναγωνιστές
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.318
Πόντοι
736
Επίσης και κάτι άλλο ξέρω ότι όταν μιλάει η καύλα κάποιοι συναγωνιστές ίσως λένε έλα μωρέ δεν θα πάθω τίποτα τα κορίτσια κάνουν εξετάσεις κτλπ, ναι κάποιες κάνουν συχνά ίσως αλλά ποτε δεν ξέρεις, θέλω να αναφέρω ότι πολύ καλός μου φίλος και μεγάλος συναγωνιστής έχει πάθει μια φορά βλεννόρροια από φυλής και ακόμα χειρότερα έχει κληρονομήσει κονδυλώματα μην πει κάποιος γάμησε χωρίς καπότα γιατλι κολάς και με τα υγρά της άλλης άμα ο ιος εκέινη τι στιγμη είναι σε έξαψη στον οργανισμό της, δεν θέλω να φοβίσω και εγώ είμαι ακόμα στον αγώνα απλά θέλω να πω προσοχή παιδιά δεν αξίζει να χαντακοθείς
 

kokopops12

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστή επειδή διάβασα το ποστ σου θέλω να πω τη ταπεινή μου άποψη, λοιπόν πριν κανά δύο χρόνια έιχα πάρει ακάποτο μπούκι σ ένα σπίτι και μετά από λίγο καιρό βδομάδα δηλαδή είχα κ εγω αυτές τις κοκκινίλες στο πούτσο μου, λοιπόν στην αρχή δν έδωσα σημασία μετά είδα ότι δεν έφευγαν και γενικά υπάρχει μια περίεργη μυρωδία τέσπα ψάχτηκα και έμαθα ότι είναι μύκητες οι οποίοι σου ρχονται από σεξ χωρίς προφυλακτικό και με στοματικό χωρίς προφυλακτικό, στα σπίτια σεξ χωρίς σκουφί δεν έχω κάνει άρα το στοματικό ήταν, όποιος βγάλει τέτοια σημάδια απλά πάει φαρμακείο και παίρνει αλοιφή lomexin με 4-5 ευρο κόστος και σε 2-3 μέρες περδίκι αυτα συναγωνιστές
ακριβως φιλε..μυκητες ηταν..πηγα σε δερματολογο και μου ειπε το ιδιο...πριν κατι μηνες αυτο..με αλοιφη κανα μηνα κομπλε...για οσους θελουν να ξερουν το επαθα ειτε απο ζανα ειτε απο σοφια κολωνου 27 γιατι διαβαζω κριτικες τελευταια για σοφια...το νου..εγω ποτε ξανα ακαποτο τσιμπουκι απο τανα...και πλεον προσπαθω να αποφευγω και τα ντελα...τα σιχαινομαι
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Χυστες μην κανετε μαλακιες! Δειξτε αυτοσυγκρατηση!
Καλητερα να σας κανουν μεταγγιση με ιο του Εμπολα!!!
Δοξα τον γιαραμπι, δεν εχω αναγκαστει να πεσω κατω απο την ζωνη ασφαλειας των 20 Ευρω και ετσι τα βραδια κοιμαμαι ησυχος!
υγ.
Υπαρχουν βεβαια και καποιοι που δεν εμπιστευονται την Δυτικη Ιατρικη και κανουν Αγιουβερδα με ουροθεραπεια και πινουν Μουνοζυμα!
Αλλο αυτοι, ντοντ τραι ιτ ατ χομ!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.653
Κριτικές
15
Like
11.224
Πόντοι
3.846
Πέρασα από Κεραμεικό πριν λίγες βδομάδες με συναγωνιστή.
Τέτοιο χάλι δεν έχω ξαναδεί.
Απέξω βρωμαγε ούρα, μέσα οι γκόμενες σάπιες και μόνο πακια και Αιγύπτιοι, Συριοι κλπ κυκλοφορουσαν.
Έβρισα τον φίλο για την επιλογή και πήγα μια βόλτα από Λιοσίων που με 30€ χτυπάς 2 κουκλίτσες.
 

DiltoWarrior

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Guys δεν ξερω για εσας αλλα εγω 10 ευρα μπουρδελα βρισκω μονο στο μεταξι και εκει φετος η ιασονος εχει γινει αβατο με τοσα πρεζακια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom