Νέα

Οίκοι του δεκάρικου = φόλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κυνικός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
νεοσ στο φορουμ αλλαμε με μακρα εμπειρια στα σπιτακια και περιξ ειτε το πεις απροσεξια η ατυχημα εχω κανει 3 φορες εξετασεις και ημουν και στις τρεισ μια χαρα οποτε πιστευω οτι πρεπει να σαι πολυ ατυχος η να παρεις κανα τζανκι τελειωμενο
 

AlberttheGreek

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Μεγαλύτερος είναι ο φόβος μην κολλήσει κανείς κάτι από το δωμάτιο (σεντόνια κλπ) ή την τουαλέτα παρά από την συνεύρεση αυτή καθαυτή εφόσον φοράς προφυλακτικό.

Η σχέση τιμής προς ποιότητα είναι αποτέλεσμα πολλών παραμέτρων. Το πιο ακριβό δεν είναι πάντα και πιο καλό.
 

kokopops12

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
μακρυα απο ζανα και φωτεινη ακαποτου...αν θετε να τσιμπησετε παρασημο πηγαιντε
 

poutsoskabilos2018

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
168
Like
92
Πόντοι
1
τι να γαμήσει Λιοσίων, σαπιόγριες που ζητάνε 20άρι ?? Πάμε καλά?
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.687
Κριτικές
3
Like
4.259
Πόντοι
606
Θα σε συμβουλευα να κοψεις αμεσως αυτο το βιτσιο.... Αυτο που ΔΕΝ ξερεις ειναι οτι μερικα ειναι πολυ πιθανο (κ ευκολο)
να εχουν εικονα η καμερα χωρις να το ξερεις!! Μην εισαι τοσο αφελης..Μπορεις να βρεις ΧΟΝΤΡΟ προβλημα..κ πολυ μεγαλο.. Επισης το οτι το αναφερεις/διαφημιζεις δημοσια θα το αφησω... ασχολιαστο!!!!
ενώ είναι νόμιμο να έχουν τα σπίτια κάμερα μέσα στα δωμάτια, ε;
 

kokopops12

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Καλά για  τηνΦωτεινη όλοι το ξέρουν ότι γουστάρει ακαποτα γαμησια
μετα τη ζανα ειχα εμφανισει κατι κοκκινιλες στη βαλανο. μπορει να ηταν ερπης μπορει και απλα ερεθισμος. πριν 6 μηνες ειχα παει. σε ολο αυτο το διαστημα μου εχουν εμφανιστει 4 φορες για διαστημα 2-3 ημερων και μετα εξαφανιζονται. λογικα δεν ειναι κατι αλλα να εχετε το νου
 

kokopops12

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
μετα τη ζανα ειχα εμφανισει κατι κοκκινιλες στη βαλανο. μπορει να ηταν ερπης μπορει και απλα ερεθισμος. πριν 6 μηνες ειχα παει. σε ολο αυτο το διαστημα μου εχουν εμφανιστει 4 φορες για διαστημα 2-3 ημερων και μετα εξαφανιζονται. λογικα δεν ειναι κατι αλλα να εχετε το νου
η τυπισσα ειναι πολυ βρομιαρα
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
Ρε παίδες το κελπνο τι κάνει;;; οι μισές γαμιουνται ακαποτα άρα κ με μαθηματική ακρίβεια υπάρχουν οροθετικες
 

kokopops12

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
καλα στο 10ευρω τι περιμενες? πολυτελειες?
 

kokopops12

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
εγω προσωπικα μια φορα εκανα ελευθερο στη ζανα . ποτε ξανα απο τοτε. σε ολους οσους κανουν λεω ενα πραγμα. η τυπισα βαζει το λιγοτερο σε μια μερα 20-30 πουτσες στο στομα της συν τα πακια που μπορει να πηγαινουν και λεει και καλα οτι ξεπλενεται με στοματικο διαλυμα. ποσο μαλακας παιζει να ειναι καποιος για να πηγαινει μετα για ελευθερο στοματικο? δεν σιχαινεστε? επισης οσες το κανουν , το κανουν για να μας τελειωσουν πιο γρηγορα ειτε γιατι εχουν κολλησει κατι και απο κακια θελουν να μας το μεταδωσουν . ξυπνατε
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
αμα δεν εχεις πολλα φραγκα το ρισκαρεις
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
ενώ είναι νόμιμο να έχουν τα σπίτια κάμερα μέσα στα δωμάτια, ε;

Καθολου νομιμο..αλλα εσυ δεν το ξερεις οτι υπαρχουν!! Ενω αυτοι σε βλεπουν..
Κ αν σου χωσουν στο κωλοτρυπηδι το κινητο σου κ καλουνε με δονηση.... Τοτε ελα να μου πεις για νομιμοτητα..
 

vasilis2500

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
68
Like
286
Πόντοι
20
Καλημέρα σε όλους που είναι αυτή η Χάνα και η Φώτεινη που εργάζονται να ξέρουμε μην την πατήσουμε
 

akosdi

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
69
Like
2.836
Πόντοι
2.541

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
Θελω οι πιο εμπειροι χρηστες να μου πουν τι παιζει με αυτα , αν το HIV παει συννεφο , αξιζουν αμα εχεις καυλες και εισαι ταπι κτλπ.. :knockinb:


Μερικες φορες που πηγα δεν ενιωθα τιποτα χαχαχα...

φιλε μου επειδη σε βλεπω μικρο ισως και ανηλικο ακομα , και εχω περασει κ εγω σε καποια φαση στο λυκειο απο εκει που εισαι τωρα που ηθελα να τις παρω ολες μαζι σαν σουβλακι θα σ δωσω καποιες συμβουλες που θα εδινα και σ εμενα αν μπορουσα να γυρισω πισω τον χρονο..
παντα με προφυλακτικο ειτε με πουτανα ειτε με κοπελα!ελευθερο θα κανεις μονο με την κοπελα σου οταν μετα απο καιρο νιωθεις οτι θα εισαι ασφαλης! δεν θα ρισκαρεις την υγεια σου για καμια καριολα! αυριο μεθαυριο θα γνωρισεις μια κοπελα μια γυναικα μια μιλφαρα η οτι θες να γνωρισεις τελος παντων και δεν θα μπορεις να το ευχαριστηθεις αν εχεις κατι και υπαρχει περιπτωση να το μεταφερεις. η ηλικια της καθε γυναικας δεν παιζει ρολο για το ποσο ασφαλες ειναι να τις γαμησεις.
δεν υπαρχει μονο το aids... υπαρχουν κ αλλα. οπως τα κονδυλωματα οπου δεν σε σωζει ουτε το προφυλακτικο. επειδη ειμαστε αντρες μπορουμε να ειμαστε φορεις χωρις να νοσουμε..δλδ μπορει να εχεις κατι και να μην το ξερεις.
κανενα χρηματικο ποσο δεν μπορει να σου εξασφαλισει την ουτε την υγεια σου αλλα ουτε και το ποσο καλα θα περασεις με την πουτανα. αλλες ειναι καλες και αλλες σαπιες. αλλες φορες σε καλη μερα αλλες φορες γαμησε τα.. οποτε κανε οτι σηκωνει την τσεπη σου και το πουλι σου
και τελος επειδη για μενα τα μπουρδελα ειναι εθισμος και παρ ολο που εχω χρονια σχεση προσπαθω με τα 1000 ζορια να μην πηγαινω, γιατι μετα θελω να ειμαι καθε μερα εκει και να τις χυσω ολες μεχρι να μην εχω να βγαλω αλλο... εσυ δεν ξερω αν το εχεις αυτο αλλα αν εισαι κ εσυ ετσι προσπαθησε ν αντισταθεις για να μην στερεψεις απο χρημα
αυτα απο εμενα! καλα γαμησια και να προσεχεις τον εαυτο σου!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom