Νέα

Οι πουτάνες που μας μεγάλωσαν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dbaba
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
εμμανουελα κυπρια(ετσι έλεγε...) και εμμανουελα ρουμάνα. υπάρχει καμια απο αυτες τις 2?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
εμμανουελα κυπρια(ετσι έλεγε...) και εμμανουελα ρουμάνα. υπάρχει καμια απο αυτες τις 2?

Η κυπρια δουλευε σαν ανεξαρτητη για καμποσο καιρο
Τελευταια ηταν σαλονικη
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.743
Κριτικές
6
Like
3.401
Πόντοι
736
Γνωρίζει κανείς εάν και που μπορώ να βρω την εβελινα?
Ψηλή ξανθιά με βυζαρες και κωλαρα την είχα επισκεφθεί αρκετές φορές στο παρελθόν..
Η Εβελίνα είναι κλασικά στο δεύτερο από τα τρίδυμα εδώ και πολύ καιρό , προ καραντίνας δούλευε κάθε μέρα βράδυ εκτός Δευτέρας που δούλευε πρωί.

Έχει 3-4 μέρες που ξαναγύρισε.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Χμμμ... νομίζω δεν με μεγάλωσε μία πουτάνα γιατί μου άρεσε πάντα να έχω ποικιλία!!! :grin:
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Λογικά δεν θα ζουν πια
 

Antonis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2020
Μηνύματα
54
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα διάβασα για την Τζώρτζια την Ιταλίδα από προηγούμενη αναφορά ότι δούλευε ιδιωτικά.αν και έχει περάσει καιρός υπάρχει περίπτωση να δουλεύει ακόμη;αν ξέρει κάποιος ας με ενημερώσει σας παρακαλώ.διαβασα κάτι για Περαία.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Βαλέρια από Διδυμου και Αγκύρας.
Έρωτας...
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Καλησπέρα διάβασα για την Τζώρτζια την Ιταλίδα από προηγούμενη αναφορά ότι δούλευε ιδιωτικά.αν και έχει περάσει καιρός υπάρχει περίπτωση να δουλεύει ακόμη;αν ξέρει κάποιος ας με ενημερώσει σας παρακαλώ.διαβασα κάτι για Περαία.

Την Ζορζετ εννοεις που ηταν στην Προμηθέως χαμηλά? Ψηλή αλογα με πλαστικά βυζια, ξανθια κοντο μαλλι;
Περίοδο 2009 περίπου
 

Antonis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2020
Μηνύματα
54
Like
12
Πόντοι
0
Δεν ξέρω για ζο
Την Ζορζετ εννοεις που ηταν στην Προμηθέως χαμηλά? Ψηλή αλογα με πλαστικά βυζια, ξανθια κοντο μαλλι;
Περίοδο 2009 περίπου
Δεν ξέρω για ζορζετ.τζωρτζια με μεγάλα φυσικά βυζιά.δηλωνε Ιταλίδα.διαβασα μετά από χρόνια ότι δούλευε Περαία ιδιωτικά.αν ξέρει καποιος
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Δεν ξέρω για ζο

Δεν ξέρω για ζορζετ.τζωρτζια με μεγάλα φυσικά βυζιά.δηλωνε Ιταλίδα.διαβασα μετά από χρόνια ότι δούλευε Περαία ιδιωτικά.αν ξέρει καποιος
Λαθος στο ονομα έκανα.Ζανέτ εννοουσα.
 

Rafaelarafaelitacros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ θα πάω αρκετά πιο πίσω χρονολογία περίπου 1997 στο στενό στην Γιαννιτσών που κατεβαίνεις προς οπαπ και προς πιάτσα τραβεστί είχε 2-3 μπουρδελα τα οποία σήμερα έχουν γίνει κινέζικα .σε αν από αυτά ήταν η Τζένη Ελληνίδα μελαχρινή τότε γύρω στα 40 όμορφη ωραίο νορμάλ στήθος φυσικό και σώμα σχετικά αδύνατο όχι κοκαλιάρα .το σεξ της ήττα υπέροχο νόμιζες ότι σε γούσταρε και ότι γάμουσες την γκόμενά σου .τζεναρα σε αγαπάω μου έμαθες έρωτα έρωτα .
 
OP
OP
D

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.520
Πόντοι
2.480
Εγώ θα πάω αρκετά πιο πίσω χρονολογία περίπου 1997 στο στενό στην Γιαννιτσών που κατεβαίνεις προς οπαπ και προς πιάτσα τραβεστί είχε 2-3 μπουρδελα τα οποία σήμερα έχουν γίνει κινέζικα .σε αν από αυτά ήταν η Τζένη Ελληνίδα μελαχρινή τότε γύρω στα 40 όμορφη ωραίο νορμάλ στήθος φυσικό και σώμα σχετικά αδύνατο όχι κοκαλιάρα .το σεξ της ήττα υπέροχο νόμιζες ότι σε γούσταρε και ότι γάμουσες την γκόμενά σου .τζεναρα σε αγαπάω μου έμαθες έρωτα έρωτα .
Ο πρώτος κώλος που τρύπησα. Τι μου θύμισες τώρα.
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
131
Like
288
Πόντοι
21
Κατερίνα ελληνίδα στην οδό Ταντάλου (αν θυμάμαι καλά) πριν 22 χρόνια.
Και μια Αννα-Μαρία που δήλωνε Καταλάνα (όπως έλεγε) αλλά μια τσατσά της μου είπε πως ήταν από χώρα της πρώην Σοβιετικής Ένωσης.....
 

petros2000.

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Like
85
Πόντοι
0
βλεπω με νοσταλγια κατι τσατσαδεσ 100+ χρονων και θυμαμε τα νιατα μου. πρ.νικολαου τη τυπισσα με τα xl βυζια που τα κουνουσε περα δωθε πανω στο πουλι μασ (μεγαλεσ στιγμεσ) την αλλη με την αστεια αγγελια (εκτοσ το κολακι μου) πρωτα τσιμισκη και μετα ναυαρινο τη κατερινα ιπποδρομιου και απεναντι τη βυζουμπα στο υπογειο. ωραια χρονια. ποιοσ θα ξεχασει τη πιατσα οπισθεν λεσχησ αξιωματικων και τη πουτανα πολυτελειασ στα σκαλια τησ εταιριασ μακ. σπουδων.παλια καλα χρονια με ελληνιδεσ.
Ωραιααα χρονιααα που ναιιι τα χρονιαααα α ρεεεε τι μου θύμησες ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom