Νέα

Οι πουτάνες που μας μεγάλωσαν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dbaba
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
το ελιωσες τυπε !!!!!!
Μητσο εσυ που εισαι και ανθρωπος της πιατσας,τι αλλο που αμα το αφησεις εχει ζητηση και μπορεις να τα κονομησεις μετα απο χρονια? εκτος απο νομισματα,κομιξ κλπ?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Μητσο εσυ που εισαι και ανθρωπος της πιατσας,τι αλλο που αμα το αφησεις εχει ζητηση και μπορεις να τα κονομησεις μετα απο χρονια? εκτος απο νομισματα,κομιξ κλπ?
Τα παντα ολα τυπε !!!!!
Αρκει να βρεις το ατομο που να το θελει

Εχω λιωσει στο διαβασμα αυτα εδω.....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

Συνημμένα

  • 40dsrqaWERqwerQEWRTqwe35r4q3ERW 002.jpg
    40dsrqaWERqwerQEWRTqwe35r4q3ERW 002.jpg
    58,9 KB · Εμφανίσεις: 100
  • CT BAZAAR 2011 - 7.jpg
    CT BAZAAR 2011 - 7.jpg
    48,2 KB · Εμφανίσεις: 94

duonitis

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
καπου 2002 γαμησα πρωτη φορα και έχυσα με μια ξανθιά με ράστα μαλλιά στο βαρδάρη και ωραίο κώλο αλλα μικρό βυζί. Την θυμάται κανένας ?? Επίσης μια θεία που έλεγε ότι ηταν ιταλίδα την τζόρτζια. Παίζε να τανε 50 κ βαλε απο τότε είχε βυζάρες και φορούσε μια σωβρακοκυλώτα άσπρη ποτε στρινγκ χαχχα !! Και γω σαν ανώμαλος μου άρεζε.
Την θυμάμαι! Η κοπέλα είχε τεράστια ρωγα και μοντέλο σώμα....Ρενα συστήνονται και κάθισε κανά 6 μηνο με χρόνο Σαλονικιά...
 

pet1661

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Μια  ψηλή από  Κ.Σχοινά 2, Εύα νομιζω. Καστανοξανθη, κοντό μαλλία πριν και μετα  το 2000  πρεπει να έπαιζε. Σούπερ ήταν.
 

Odyseas

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2007
Μηνύματα
20
Like
12
Πόντοι
0
;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Εγω την πρόλαβα την Αμαλία, το 1976 στα λαδάδικα, ημουν έφηβος, ηταν η πρώτη μου φορα, ηταν ακριβώς οπως την περιγράφεις, καθε φορα που εβγαινε απο το δωματιο εκανε πλυση με  λαστιχο που ειχε συνδεσει στην βρύση στην τουαλεττα με ανοικτη την πορτα και την βλεπαμε απο το σαλονι 
 

Odyseas

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2007
Μηνύματα
20
Like
12
Πόντοι
0
Η επόμενη πουτάνα που θυμάμαι και άφησε εποχή στη Θεσσαλονίκη ήταν η Χριστίνα. Πολλοί από εσάς ίσως θα την θυμούνται ακόμη μιας και δεν έχει περισσότερο από 4 χρόνια που κρέμασε το βρακί της.

Ξεκίνησε την καριέρα της σε ένα μπουρδέλο στιες αρχές της Λέοντος Σοφού με Βαλαωρίτου, σε όροφο και τότε γινότανε χαμός.
Δυστυχώς τότε δεν είχα την υπομονή να περιμένω το 2ωρο που ήταν απαραίτητο για να έρθει η σειρά σου και τότε δεν την είχα δοκιμάσει.
Πολλά χρόνια αργότερα την πήρα στο μπουρδέλο που ήταν στον ακάλυπτο της Αγαπήνου εκεί κοντά στην Καμάρα που ήταν διό μπουρδέλα μαζί για όσους θυμούνται. Ήταν ήδη σε κατάσταση milf αλλά η περδικούλα της το έλεγε ακόμα.
Τελευταία την πήρα στο Προμηθέως 14 πριν από 4 -5  χρόνια και από τότε δεν την ξαναείδα ποτέ.
Λεπτός σωματότυπος με μεγάλα στητά βυζιά ,και κορμάρα, όμορφη και  πάντοτε με πολύ φιλική διάθεση, ήταν η πουτάνα με την πιο GFE κατάσταση δεν σε άφηνε ποτέ ανικανοποίητο.

Ας αναφέρουν όσοι την θυμούνται. :fuck2:
Χαχαχαχαχ  :2funny: :2funny: :2funny: συνταξιούχος μπουρδελιάρης λέει...


;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Εγω την πρόλαβα την Αμαλία, το 1976 στα λαδάδικα, ημουν έφηβος, ηταν η πρώτη μου φορα, ηταν ακριβώς οπως την περιγράφεις, καθε φορα που εβγαινε απο το δωματιο εκανε πλυση με  λαστιχο που ειχε συνδεσει στην βρύση στην τουαλεττα με ανοικτη την πορτα και την βλεπαμε απο το σαλονι 
 

Panomegas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Η επόμενη πουτάνα που θυμάμαι και άφησε εποχή στη Θεσσαλονίκη ήταν η Χριστίνα. Πολλοί από εσάς ίσως θα την θυμούνται ακόμη μιας και δεν έχει περισσότερο από 4 χρόνια που κρέμασε το βρακί της.

Ξεκίνησε την καριέρα της σε ένα μπουρδέλο στιες αρχές της Λέοντος Σοφού με Βαλαωρίτου, σε όροφο και τότε γινότανε χαμός.
Δυστυχώς τότε δεν είχα την υπομονή να περιμένω το 2ωρο που ήταν απαραίτητο για να έρθει η σειρά σου και τότε δεν την είχα δοκιμάσει.
Πολλά χρόνια αργότερα την πήρα στο μπουρδέλο που ήταν στον ακάλυπτο της Αγαπήνου εκεί κοντά στην Καμάρα που ήταν διό μπουρδέλα μαζί για όσους θυμούνται. Ήταν ήδη σε κατάσταση milf αλλά η περδικούλα της το έλεγε ακόμα.
Τελευταία την πήρα στο Προμηθέως 14 πριν από 4 -5  χρόνια και από τότε δεν την ξαναείδα ποτέ.
Λεπτός σωματότυπος με μεγάλα στητά βυζιά ,και κορμάρα, όμορφη και  πάντοτε με πολύ φιλική διάθεση, ήταν η πουτάνα με την πιο GFE κατάσταση δεν σε άφηνε ποτέ ανικανοποίητο.

Ας αναφέρουν όσοι την θυμούνται. :fuck2:


Πωωω, ρε τι μου θύμισες!.. Φοιτητής εξ Αθηνών στη Σαλονίκη, δεκαετία του '80... Όλο το χαρτζιλίκι που μου στέλναν οι δικοί μου στη Χριστίνα πήγαινε... Πιπινάκι τότε, συνομήλική μου... Στη Λέοντος Σοφού και αργότερα Αγαπηνού... Ώστε συνέχιζε να εργάζεται μέχρι πριν οκταετία; Για τα δεδομένα των '80s ήταν ό,τι καλύτερο και κουκλάρα... Αναρωτιέμαι πως θα είναι τώρα ως milf... Ε, ρε νοσταλγίες πρωινιάτικα...
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Zanet Γερμανίδα ψηλή που δούλεψε Προμηθεοσ και Σαπφούς οι ουκρανεσ Ηρα και Βερονικα η Ιταλίδα Τζορτζια και η Ελληνίδα Χριστινα που ξεκίνησετο 1987 περίπου στην Λεοντος Σοφου.   
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Η θρυλικη φωφω στη νικηφορου φωκα τα τελη της δεκαετιας του70 αρχες 80.Τελευταια τιμη θυμαμαι 700 δρχ.για πιπα ουτε λογος!
 

superstar45

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
29
Like
18
Πόντοι
0
στη κωλετη διπλα απο τις γραμμες ηταν μια ρουμανα νομιζω εφη πριν καμια δεκαρια χρονια σταματησε η πηγε αλλου
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Με τη Τζωρτζια ειχα κανει και εγω, σε δικο της χωρο στην Περαια στη στροφη 1ος οροφος, φοραγε εκεινο το ασπρο εσωρουχο, σπαστικη με το μπανιο με το λερωσεις με τα νερα...και με 50 ευρω δηλωνε ειδικη σε πιπα αυταρχικο και λαγνειες, αλλα στα 4 γαμιοταν καλα....
μια αλλη επισης θυμαμαι...κοντη με ξανθο κοντο μαλλι καρφακια στυλ...που ηταν 40αρα στην αρχη ηταν στο μπουρδελο στον 1 οροφο εκει σε ενα στενο εγνατιας με αριστοτελους..και μετα πηγε σε αλλο στουντιο σε ενα στενο στα λαδαδικα..μετα απο χρονια την ειδα ως τσατσα..ειχε ομως κωλαρα
επισης εκεινη η ξανθια που δουλευε στον οικο ανοχης στην καθετο στη γιαννιτσων στο πρωτο μπουρδελο βραδινη...στην καθετο μετα το carrefur....κωλαρα...το 2000..μετα απο χρονια εβαλε αγγελια πηγα σε ενα σπιτι στην τουμπα..αγνωριστη ειχε μεινει μιση διοτι ειχεπροβλημα η μεση της
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Εγώ πρώτη φορά που γαμησα ηταν πριν 9 χρόνια στα 18 μου... Ιάσωνος 44 μια νεαρή ήταν ψηλή με ωραία βυζια, και θυμάμαι έδωσα 30 ευρώ επειδή ήταν η πρώτη μου φορά
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Πουτάνα: Τζένη, 30άρα Ελληνίδα, μελαχροινή με μακριά μαλλιά, τρελό κορμί, αδύνατη και σχετικά γυμνασμένη, κωλάρα, βυζί 2άρι και μπάσα φωνή!
Σπιτάκι: Φυλής 54Α (στα σκαλιά που τότε ήταν μια σιδερένια σκάλα!).
Κόστος: 2000 δρχ.
Εποχή: Γύρω στο '88-'89.
Story: Όταν πρωτοπήγα σε αυτή, είχα γαμήσει άλλες 2 φορές (συμμαθήτριά μου). Πιτσιρικάς και ψαρωμένος την περιμένω ντυμένος κανονικά, δεν είχα βγάλει ούτε μπουφάν!!! :tooth: Μπαίνει μέσα, με βλέπει και απορεί αρχικά αλλά μετά καταλαβαίνει αμέσως ότι είμαι νιούφης! Με πλησιάζει με χαμόγελο και μου λέει "έλα να σε βηθήσω παληκαράκι μου!" και αρχίζει να με γδύνει. Περνάει λάστιχο κι αρχίζει το τρομπόνι, μετά από πάνω μου, μετά πισωκολλητό. Δεν χύνω με τίποτα. Με ξαναρχίζει στο τρομπόνι. Πάλι δεν χύνω. Βγάζει καπότα και συνεχίζει ακάποτο τρομπόνι. Πάλι δεν χύνω. Αρχίζει να μου τον παίζει και να μου λέει βρωμόλογα και ω εκ του θαύματος χύνω! "Αμάν βρε παιδί μου, με πόνεσε το χέρι μου να στην παίζω!!!"

Για κάνα χρόνο δεν πήγαινα σε άλλη πουτάνα, ούτε καν έμπαινα σε άλλο σπιτάκι, πήγαινα καρφί εκεί κατευθείαν στο 54. Επειδή ήμουν πιτσιρικάς και άρα θεωρητικά safe ως προς αρρώστιες κτλ, πίπα πάντα μου έκανε ακάποτα (που τότε σπάνια γινόταν). Πάλι καλά που δεν κονόμησα κάνα παράσημο γιατί σε τέτοια ηλικία (15-16 χρονών) όταν λειτουργούσε ο κάτω εγκέφαλος, ο πάνω έκανε shut down! Όσο ξεψάρωνα κι εγώ τόσο καλύτερο το γαμήσι. Μέχρι που σε κάποια φάση εξαφανίστηκε εντελώς ξαφνικά. Απλά δεν την ξαναείδα ούτε εκεί ούτε σε κανένα άλλο τσαρδί.

Τι να έγινε άραγε? :think:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Εγώ πρώτη φορά που γαμησα ηταν πριν 9 χρόνια στα 18 μου... Ιάσωνος 44 μια νεαρή ήταν ψηλή με ωραία βυζια, και θυμάμαι έδωσα 30 ευρώ επειδή ήταν η πρώτη μου φορά

30 ευρώ στο Μετάξι???? Μεγάλε σου έπιασαν τον κώλο κανονικά, όπως ακριβώς έπιασες κι εσύ της πουτάνας!!!
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.551
Πόντοι
3.346
Πουτάνα: Τζένη, 30άρα Ελληνίδα, μελαχροινή με μακριά μαλλιά, τρελό κορμί, αδύνατη και σχετικά γυμνασμένη, κωλάρα, βυζί 2άρι και μπάσα φωνή!
Σπιτάκι: Φυλής 54Α (στα σκαλιά που τότε ήταν μια σιδερένια σκάλα!).
Κόστος: 2000 δρχ.
Εποχή: Γύρω στο '88-'89.
Story: Όταν πρωτοπήγα σε αυτή, είχα γαμήσει άλλες 2 φορές (συμμαθήτριά μου). Πιτσιρικάς και ψαρωμένος την περιμένω ντυμένος κανονικά, δεν είχα βγάλει ούτε μπουφάν!!! :tooth: Μπαίνει μέσα, με βλέπει και απορεί αρχικά αλλά μετά καταλαβαίνει αμέσως ότι είμαι νιούφης! Με πλησιάζει με χαμόγελο και μου λέει "έλα να σε βηθήσω παληκαράκι μου!" και αρχίζει να με γδύνει. Περνάει λάστιχο κι αρχίζει το τρομπόνι, μετά από πάνω μου, μετά πισωκολλητό. Δεν χύνω με τίποτα. Με ξαναρχίζει στο τρομπόνι. Πάλι δεν χύνω. Βγάζει καπότα και συνεχίζει ακάποτο τρομπόνι. Πάλι δεν χύνω. Αρχίζει να μου τον παίζει και να μου λέει βρωμόλογα και ω εκ του θαύματος χύνω! "Αμάν βρε παιδί μου, με πόνεσε το χέρι μου να στην παίζω!!!"

Για κάνα χρόνο δεν πήγαινα σε άλλη πουτάνα, ούτε καν έμπαινα σε άλλο σπιτάκι, πήγαινα καρφί εκεί κατευθείαν στο 54. Επειδή ήμουν πιτσιρικάς και άρα θεωρητικά safe ως προς αρρώστιες κτλ, πίπα πάντα μου έκανε ακάποτα (που τότε σπάνια γινόταν). Πάλι καλά που δεν κονόμησα κάνα παράσημο γιατί σε τέτοια ηλικία (15-16 χρονών) όταν λειτουργούσε ο κάτω εγκέφαλος, ο πάνω έκανε shut down! Όσο ξεψάρωνα κι εγώ τόσο καλύτερο το γαμήσι. Μέχρι που σε κάποια φάση εξαφανίστηκε εντελώς ξαφνικά. Απλά δεν την ξαναείδα ούτε εκεί ούτε σε κανένα άλλο τσαρδί.

Τι να έγινε άραγε? :think:
Κάτσε σε άφησαν να μπεις 16 χρονών στο μπουρδελάκι?
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
10
Like
4.767
Πόντοι
4.895
καλα τα λετε ρε μαγκες, αλλα μπερδεψατε τις πολεις
 

Lexlex1616

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς εάν και που μπορώ να βρω την εβελινα?
Ψηλή ξανθιά με βυζαρες και κωλαρα την είχα επισκεφθεί αρκετές φορές στο παρελθόν..
 

Lexlex1616

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Ξέχασα να αναφέρω πως δούλευε σε σπιτάκια στη Θεσσαλονίκη εκεί πίσω από το jumbo.
Ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom