Νέα

Οι πουτάνες που μας μεγάλωσαν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dbaba
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Πολυ ωραιο thread σαν σκεψη, αλλα μετα απο γρηγορη αναγνωση απογοητευτηκα..
Σπανε-που σπανε τα αρχιδια μας ολη μερα με την Αφρο με το αφροσπιτο τη Μαρινα με το μαρινοσπιτο και τα παπαρια του Καραμπελα, τις φερατε και εδω μεσα!!
Δεν πα να ειπε ο παικτης:Ας μιλησουν οι παλιοι πρωτα..
Ο καθενας γραφει τη μαλακια του χωρις πολλη σκεψη!
Φανταστειτε λοιπον,ενα θρεντ οπου γραφουμε παικτες τυο ΠΑΟΚ ή του ΑΡΗ που εγραψαν ιστορια, και να αρχισει ο καθενας να γραφει Αθανασιαδης ή Τσιριλο ή Νετο ή Σηφακης..

Δίκιο έχεις αλλά όπως είδες μόνο ένας ανταποκρίθηκε και είπε κάτι για την Αμαλία που έγραψα, και κανείς για την Χριστίνα. Τουλάχιστον για την Χριστίνα περίμενα να ανταποκριθούν κάποιοι, μιας που δεν έχει πολλά χρόνια που αποχώρησε και όλο και κάποιος από εδώ μέσα κάτι θα είχε να πει για αυτήν.  :dunno:

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Πολυ ωραιο thread σαν σκεψη, αλλα μετα απο γρηγορη αναγνωση απογοητευτηκα..
Σπανε-που σπανε τα αρχιδια μας ολη μερα με την Αφρο με το αφροσπιτο τη Μαρινα με το μαρινοσπιτο και τα παπαρια του Καραμπελα, τις φερατε και εδω μεσα!!
Δεν πα να ειπε ο παικτης:Ας μιλησουν οι παλιοι πρωτα..
Ο καθενας γραφει τη μαλακια του χωρις πολλη σκεψη!
Φανταστειτε λοιπον,ενα θρεντ οπου γραφουμε παικτες τυο ΠΑΟΚ ή του ΑΡΗ που εγραψαν ιστορια, και να αρχισει ο καθενας να γραφει Αθανασιαδης ή Τσιριλο ή Νετο ή Σηφακης..
εισαι πολυ κοντα σε αυτο που σκεφτηκα οταν πρωτοδιαβασα το αθηναικο θρεντ και ειπα να ανοιξω αυτο......δεν ειναι εξαλλου τυχαιο που δεν ποσταρισα.....


στα ποστ του γκειμοβερ ομως ρεσπεκτ :rockon:
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Εμπνευση της στιγμης...Θυμαμαι μια Κροατισσα που πρωτα δουλευε σε ενα απο τα 3 μπουρδελα στην οδο αφροδιτης πανω απο την εγνατια και μετα ειχε παει στο προμηθεως 25.Ηταν ψηλη ξανθια με σκυλοφατσα και μεγαλους πλαστικους βυζους,ψιλομιλφ αμα θυμαμαι καλα.Και αλλη μια που δουλευε στο προμηθεως 11 Ελληνιδα με ραστα μαλλι,νομιζω την ελεγαν Ρενα και δηλωνε Αθηναια.Ωραιο κορμι  :fuck1: :fuck1:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
16
Εμπνευση της στιγμης...Θυμαμαι μια Κροατισσα που πρωτα δουλευε σε ενα απο τα 3 μπουρδελα στην οδο αφροδιτης πανω απο την εγνατια και μετα ειχε παει στο προμηθεως 25.Ηταν ψηλη ξανθια με σκυλοφατσα και μεγαλους πλαστικους βυζους,ψιλομιλφ αμα θυμαμαι καλα.Και αλλη μια που δουλευε στο προμηθεως 11 Ελληνιδα με ραστα μαλλι,νομιζω την ελεγαν Ρενα και δηλωνε Αθηναια.Ωραιο κορμι   :fuck1: :fuck1:
Tι μου θυμησες...2004 δουλευε....Ηταν η πρωτη πουτανα που μ εκανε να τρεμουν τα ποδια μου απο τα τεραστια βυζια που ειχε...Ηταν τα τα πρωτα μεγαλα βυζια που αγγιζα.....Λιγο ψυχρη ομως αν θυμαμαι καλα,αλλα αξιζε η εμπειρια για τα βυζια της...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Θυμαμαι μια Γερμανιδα,ψηλη,milf, νταρντανα με απιστευτα σιλικονατα βυζομπαλα κ σολαριουμ που επαιζε μπαλα στην Προμηθεως κ συνηθως την παρουσιαζε ο γνωστος πουστης-τσατσος...αν δε κανω λαθος την λεγανε Ευα?...ειχα ριξει πολλα φραγκα σ αυτην... :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Ζανετ!!μπραβο στον Αλ καβλονε που μου θυμισε το ονομα σωστα... :rockon:
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
87
Κριτικές
9
Like
57
Πόντοι
0
Ωραίο το θέμα που άνοιξες !!! Μας θύμησες παλιές ιστορίες !!!
Έχω ένα κενό μνήμης όμως :) ... Ξεχνάω εύκολα :)
Εκείνο όμως που έμεινε στην Ιστορία είναι η Εκπληκτική "ΝΑΤΑΣΣΑ" ... Ουκρανή γύρω στα 20-25 τότε, σταμάτησε τη δουλεία Δεκέμβριο 2004, να δουλέψει ανεξάρτητη στο σπίτι, από τότε χάθηκε ...
Παραμιλούσε ο Βαρδάρης για πάρτη της !!! Και όμορφη !!! Και καβλιάρα !!!
Και φυσικά από νεότερες η Άφρω !!! που συνεχίζει φυσικά η κοπέλα να γράφει !!!
 

nek3

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2011
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0


Νατασσα-τσαρινα στο Ερως 16 και Μαντζαρου 14. Αυτην την γυναικα την ερωτευτηκαν πολλοι, αναμεσα του κι εγω. Εκανε δυο τετραμηνα περασματα στην μικρη της καριερα  κι οσοι την προλαβαν ειναι πολυ τυχεροι. Ουτε αυτη η γυναικα επρεπε να ειναι εκει που ηταν. Γλυκεια και ευγενικη ψυχη. Οταν φετος τα Χριστουγεννα την ρωτησα τι ζητουσε απ΄τον Αι Βασιλη οταν ηταν μικρη, στη Σαμαρα της Ρωσσιας, δακρυσε και μου ειπε οτι ζητουσε να μην ξαναγινει πολεμος!! Ποιος ξερει τι τραβηξαν οι γονεις της ή οι παπουδες της στη Ρωσσια.
Ποιος ξερει τι τραβηξε και η ιδια για να ειναι εδω. Αν και θα εδινα το μισο μου βασιλειο για να την ξαναδω, πραγματικα ευχομαι να ειναι καλα εκει που ειναι!!

καλησπερα εχω να προαισθημα οτι θα ξανα εμφανιστη.πιστεθω θα με παρει τηλ καποια στιγμη γιατι εχουμε ανοιχτους λογαριασμους(οχι οικονομικους)και θα ενημερωσω.
α μην νομιζετε οτι γυρισε πισω.εδω ειναι εδω και παρα πολλα χρονια.
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
Εμπνευση της στιγμης...Θυμαμαι μια Κροατισσα που πρωτα δουλευε σε ενα απο τα 3 μπουρδελα στην οδο αφροδιτης πανω απο την εγνατια και μετα ειχε παει στο προμηθεως 25.Ηταν ψηλη ξανθια με σκυλοφατσα και μεγαλους πλαστικους βυζους,ψιλομιλφ αμα θυμαμαι καλα.Και αλλη μια που δουλευε στο προμηθεως 11 Ελληνιδα με ραστα μαλλι,νομιζω την ελεγαν Ρενα και δηλωνε Αθηναια.Ωραιο κορμι   :fuck1: :fuck1:
αναφέρεσαι στην Λάιλα με τις λευκές πανύψηλες μπότες της πάνω απτο γόνατο! η συγκεκριμένη ήτανε πολύ GFE φάση αν κ μιλφ, εγώ μαζί της θυμάμαι περνούσα πολύ ωραία αφού η γκόμενα το γούσταρε το γαμήσι ή εμένα που ήμουνα τότε φαντάρος σχετικά νεαρούλης και όταν έπαιρνα άδεια πήγαινα πάντα μ'αυτην τότε με 25ευρουλακια που είχε η ταρίφα κάναμε στάση 69+κωλαράκι+γλωσσόφιλα. Πάντως έδειχνε να το γουστάρει το πρωκτικό αφού μια φορά με παρακαλούσε να την πάρω από πίσω χωρίς να της πω εγώ τπτ! Θυμάμαι τότε της έδινα μέσα στο δωμάτιο έξτρα 5ευρώ για γυμνό στοματικό. Δυστυχώς δεν κάθισε πολύ.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Καλημέρα  πολύ καλό θρεντ  του  πρόεδρου , μας θύμισες τα παλιά Φρεντ !
Ας αρχίσουμε από το Τρίδυμο  την Αφροδίτη  , την Έφη και την Σάρα από την Κωλετη  , Θα μείνουν στην Ιστορία αν και δεν έγραψα κριτικές τις χρωστώ στα πιο όμορφα λουλούδια της Θες/νικης.
Μετά  η  Εμμανουέλλα  η μελαχρινή  , την είχα  πετυχει στην Κατεχακη .
Η  Νατάσσα  η τσαρίνα στο Έρως 16 και  Ματζαρου 14 . Όλα τα λεφτά  το μωρό  δεν έγραψα  ούτε  για αυτήν κριτική.
Η  Καρμεν  η ξεπετα με τις παρτουζες  της από την Κατεχακη. :fuck2: :fuck1: :zfuck:
Την  Ευα  Milf   από Ανδρέα Γεωργίου 4  μετα τα υπέροχα καραμπαλινκ  !  :pipa1:
Και  η Κορινα από το Λαφ Φαμ παρόλο που δεν ητο εμφανισιακά  καλή  , που πολλοί κοιτανε  τα φωτομοντελα ,  στο κρεβατι :fuck2: με άφησε άγαλμα .
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Καθε κοριτσι ειναι ενα λουλουδι
καθε λουλουδι εχει το δικο του μοναδικο αρωμα
για να μυριζει ωραια ο κηπος πρεπει να εχει πολλα λουλουδια
ακομη και γαιδουραγκαθα και τσουκνιδες ...

Γεια σας κοριτσια  :smitten:
valentinos-298x300.jpg


Εγω λογο της σχετικα προσφατης ενασχολησης μου με το σπορ
δε θα μπορεσω να αραδειασω παλια ονοματα θρυλους
με μερικες μαλιστα δεν εχω "συνεργαστει" οπως η Αφρουλα


hagem  :rockon: ωραια τα ειπες , εως πολυ ωραια
θα φανερωσω και ενα μυστικο τωρα που μας πηραν τα ζουμια ..
Ολες οι συνευρεσεις μου ειναι αναρτημενες στον καταλογο των κριτικων
ολες εκτος απο μια ... μια κριτικη που αν την διαβασει καποιος ισως την θεωρησει "μαυρη"
αφου το "τελος" δεν ηρθε ποτε .. η κορασιδα αποχωρησε απογουτευμενη και γω γεματος απορια
Πως ειναι δυνατον να "αγαπησεις" εναν ανθρωπο που τον ξερεις μιση ωρα ? :think:
γιατι αυτο ηταν η αιτια .Ειναι τοσο γλυκια και αξιαγαπητη που την κανει λιγοτερο "αξιαγαμητη" μερικες φορες
Δε μιλαω για αγαπες και λουλουδια και ερωτες και σχεσεις , για την αγαπη προς τον ανθρρωπο λεω και οχι προς "το μουνι "
Το ξερω ακουγεται περιεργο ,:dunno:  ομως ετσι ειναι

Δε θα σας πω για ποια μιλαω ομως  :birdman: , και οχι δεν ειναι απο το Βερολινο οπως ισως φανταστηκατε
Ευχαριστω για τα σχολια στο βιντεακι παντως ... :rolleyes:  :grin:  Τα ευσημα στην μουσα αυτου  ;)

Τωρα που ειπα Βερολινο ομως τι θυμηθηκα ? Εχω επετειο γνωριμιας με το μωγο μου  :dancing:
παω να ετοιμασω παρτακι ...


Δεν παιζεσε ρε Jo εχεις πιασει το νοημα της μπουρδελοεπισκεψης
Και αγω καπως ετσι λειτουργω
Θελει και συναισθημα οχι αγαπες και ερωτες ειναι αλλο πραμα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Επίσης θα κάνω αναφορά και σε μια πουτάνα ζωντανό θρύλο, όνομα δεν θυμάμαι, αλλά τελευταία την συνάντησα να δουλεύει ως τσατσά , πριν κάνα εξάμηνο στο Σαπφώς 20 σε βάρδια της Κέλυς.

Δεν δούλεψε σε μπουρδέλο από όσο τουλάχιστον θυμάμαι εγώ, αλλά έκανε πιάτσα εκεί έξω από το παλιό γηπεδάκι του μπάσκετ της ΧΑΝΘ, στη Νικολάου Γερμανού οδηγώντας ένα VW σκαραβαίο, σε έπαιρνε με το αμάξι από εκεί και σε πήγαινε σε ένα υπόγειο στην Ακριτίδη αν θυμάμαι καλά, στις φοιτητογειτονιές εκεί κάπου πίσω από το Νοσοκομείο Γεννηματά.

Έχει αποσυρθεί ως πουτάνα εδώ και πάρα πολλά χρόνια, εγώ την πέτυχα στα τελευταία της την μία και μοναδική φορά που της τον έδωσα.
Δεν ήταν κάτι το πολύ δυνατό σε εμφάνιση αλλά ήταν καυλιάρα από όσο θυμάμαι το γούσταρε το γαμήσι, ήταν θαρρείς γεννημένη για αυτή τη δουλειά. :fuck2:
Την συνάντησα και ως τσατσά όπως είπα σε βάρδια της Κέλυς , και για την ηλικία της κρατιέται ακόμη σχετικά καλά, για γαμήσι βέβαια ούτε για αστείο (εκτός του ΤΑΚΜΑΝ βέβαια :cheesy:), της έπιασα μάλιστα την κουβέντα και της θύμισα τα παλιά, φάνηκε να συγκινήθηκε μιας που είναι και πολύ ομιλητική και τα θυμήθηκε τα παλιά της.

Κατάλαβε κανείς για πια μιλάω ?

Την  έχεις πάρει κανείς σας ?

Δεν απάντησε κανείς είτε γιατί δεν κατάλαβε για ποιαν μιλάω, είτε γιατί βαρέθηκε, είτε γιατί δεν υπάρχει κάποιος παλιός εδώ μέσα.

Θα απαντήσω λοιπόν εγώ έτσι για να ανάψω λίγο την περιέργεια σας. Την συγκεκριμένη λοιπόν την συνάντησα ξανά την περασμένη Δευτέρα σε μπουρδέλο του Βαρδάρη στη σύντομη μπουρδελότσαρκα μου στα στενά του Βαρδάρη λίγο πριν καταλήξω στην Νικόλ.
Παρόλο που είναι μια αξιοσέβαστη γριούλα πλέον, μου παρουσίασε το κορίτσι της με τέτοια καύλα λες και θα ήταν αυτή που θα με εξυπηρετούσε μέσα στο δωμάτιο. Δεν πέρασα, στο δωμάτιο όχι για την παρουσίαση που όντως ήταν εξαίσια, αλλά για άλλους λόγους.

Ζωντανός θρύλος η συγκεκριμένη θα έχει σίγουρα πάρα πολλά να πει για τον ανδρικό μπουρδελοπληθυσμό της Θεσσαλονίκης σε κάποιον που θα μπορέσει να ανοίξει την καρδιά της.

Κατάλαβε μετά από όλα αυτά, κανείς για πια μιλάω?

Την  έχεις πάρει κανείς σας ?

 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Λεμε αυτην που δουλευει πολλες φορες τσατσα στο Σ20?
Χοντρουλα?
μιλαει αργα?
μακρυ μαλλι?
γυρω στα 55??
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Λεμε αυτην που δουλευει πολλες φορες τσατσα στο Σ20? Έχει δουλέψει και στο Σ20
Χοντρουλα? Ναι
μιλαει αργα? Χμμμ καμιά φορά
μακρυ μαλλι? Όχι κοντό
γυρω στα 55?? Όχι, εδώ τα χαλάμε γύρω στα 65

Κοντά είσαι Sauron, αλλά δεν πρέπει να την έχεις πάρει.

 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
ΓΛΥΚΕΡΙΑ  στο  σαπφους 5, ξανθο μωρο που εμοιαζε την ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΟΘΕΤΗ απο τον αντ1
και ΝΑΤΑΣΣΑ στο προμηθεος 11 με τα στητα βυζακια!!!
μαλλον και οι δυο κοπελες δουλευαν προς τα τελη το 90 εκει οταν υπηρχε το κτελ Κατερινης!!!
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
στις αρχες του 90 στη ναυαρινου η ΣΟΥΛΑ που επερνε 2000δρχ. και δεν εκανε τσιμπουκια!!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δεν παιζεσε ρε Jo εχεις πιασει το νοημα της μπουρδελοεπισκεψης
Και αγω καπως ετσι λειτουργω
Θελει και συναισθημα οχι αγαπες και ερωτες ειναι αλλο πραμα

Γεια σου rastafari :grouphug:
συναγαπουλη  :smitten:



Γαμεοβερ μη μου πεις οτι πηδουσες την φαφουτα καπνιζουσα  του ερως  :S
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
στις αρχες του 90 στη ναυαρινου η ΣΟΥΛΑ που επερνε 2000δρχ. και δεν εκανε τσιμπουκια!!!

Στην Ναυαρίνου είχα πηδήξει κάποτε μία πολύ milf αδύνατη με γυμνασμένο σώμα, πολύ ονομαστή για την εποχή της, δεν ξέρω αν ήταν η Σούλα, που θυμάμαι χαρακτηριστικά, ότι έμπαινες πηδούσες, και μετά όταν τελείωνες της άφηνες τα χρήματα πάνω στο κομοδίνο αφού είχε βγει από το δωμάτιο.
 

Palios76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Γεια σας κι από μένα. Δεν γράφω συχνά αλλά μεράκλωσα με το θέμα. Δεκαετία '90 Τζένη στην Προμηθέως, ξεπαρθένιασμα του μισού Ευκλείδη και της Βιαμύλ... Μετακόμισε Αθήνα και μετά χάθηκαν τα ίχνη της. Νομίζω Κατερινιώτισσα. Κατερίνα και Χριστίνα Ιπποδρομείου και Ζέτα και Χριστίνα άνω Λαδάδικα (δικά τους σπίτια χωρίς τσατσo και νταβά οι τελευταίες!!)...90ς...
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Κοντά είσαι Sauron, αλλά δεν πρέπει να την έχεις πάρει.

στο 65 της ηλικιας μπορει να μη διαφωνησω, τωρα που το σκεφτομαι..
αν λεμε την ιδια, την ειχα παρει στο ισογειο σπιτακι που υπηρχε στα λαδαδικα, ακριβως 10 μετρα αριστερα στο τελευταιο νομιζω στενακι της Τσιμισκη..Της ειχα προτεινει δειλα να τη χυσω στα βυζια(πραγμα αδιανοητο τοτε, αρχες δεκαετιας 90), αλλα αυτη μου ειπε να τη χυσω στο στομα!!
Με καψουρευτηκε και ηθελε να βγουμε και εξω!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom