Νέα

Οι πουτάνες που μας μεγάλωσαν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dbaba
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Το ξενοδ. ητανε επι της Εγνατιας, λιγο μετα το σταυροδρομι,τρια-τεσσερα κτητια,οπως θυμαμαι.Ισως να υπαρχει ακομα ,στο αριστερο πεζοδρομιο(οχιτης παραλιας).Πρι Ασλανιδη,εγραφα δεν ξερω απο ποδοσφαιρο,γι αυτο ρωτουσα χρονο. Ευχαριστώ
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
Πριν καμμια 10ετια βαρδαρη σε σπιτι..μια τυπισσα μελαχρινη με τατουαζ να με συγχωρεσετε δε θυμαμαι ονομα αμερικανοφατσα καυλα..στο σπιτι επαιζαν  τσοντες  δικες της και μιλαμε γινοταν μακελειο  :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καθε κοριτσι ειναι ενα λουλουδι
καθε λουλουδι εχει το δικο του μοναδικο αρωμα
για να μυριζει ωραια ο κηπος πρεπει να εχει πολλα λουλουδια
ακομη και γαιδουραγκαθα και τσουκνιδες ...

Γεια σας κοριτσια  :smitten:
valentinos-298x300.jpg


Εγω λογο της σχετικα προσφατης ενασχολησης μου με το σπορ
δε θα μπορεσω να αραδειασω παλια ονοματα θρυλους
με μερικες μαλιστα δεν εχω "συνεργαστει" οπως η Αφρουλα


hagem  :rockon: ωραια τα ειπες , εως πολυ ωραια
θα φανερωσω και ενα μυστικο τωρα που μας πηραν τα ζουμια ..
Ολες οι συνευρεσεις μου ειναι αναρτημενες στον καταλογο των κριτικων
ολες εκτος απο μια ... μια κριτικη που αν την διαβασει καποιος ισως την θεωρησει "μαυρη"
αφου το "τελος" δεν ηρθε ποτε .. η κορασιδα αποχωρησε απογουτευμενη και γω γεματος απορια
Πως ειναι δυνατον να "αγαπησεις" εναν ανθρωπο που τον ξερεις μιση ωρα ? :think:
γιατι αυτο ηταν η αιτια .Ειναι τοσο γλυκια και αξιαγαπητη που την κανει λιγοτερο "αξιαγαμητη" μερικες φορες
Δε μιλαω για αγαπες και λουλουδια και ερωτες και σχεσεις , για την αγαπη προς τον ανθρρωπο λεω και οχι προς "το μουνι "
Το ξερω ακουγεται περιεργο ,:dunno:  ομως ετσι ειναι

Δε θα σας πω για ποια μιλαω ομως  :birdman: , και οχι δεν ειναι απο το Βερολινο οπως ισως φανταστηκατε
Ευχαριστω για τα σχολια στο βιντεακι παντως ... :rolleyes:  :grin:  Τα ευσημα στην μουσα αυτου  ;)

Τωρα που ειπα Βερολινο ομως τι θυμηθηκα ? Εχω επετειο γνωριμιας με το μωγο μου  :dancing:
παω να ετοιμασω παρτακι ...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

:grin: :grin: :grin:


Οριστε , τα διαφορετικα αρωματα που λεγαμε ...
αααχ τι τσοντιαρικα γαμησια καναμε με το μωγο μου  :smitten:

 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Δεν μ΄αρέσει το "πουτάνα" στον τίτλο του θέματος γιατί, αν και ισχυεί για το 90% αυτών που κάνουν αυτή τη δουλειά, το βρίσκω πολύ μειωτικό για τις πραγματικά καλές κοπέλες.

Ως νεώτερος, και το δικό μου pick είναι η Αφρούλα. Κομμάτι της ιστορίας της Θεσσαλονίκης γενικότερα.

ΥΓ. Νατάσα μας λείπεις =/
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
θα τα πω οπως θυμαμαι τυχαια γτ ειναι τοσες πολλες κ δε 8υμαμαι κ ονοματα με μερικες νοελ ολλανδεζα κ οποιες ολλανδεζες περασαν χριστινα γερμανιδα (πολυ παλια μια μελαχροινη με σπαστη προφορα) μια πορτογαλεζα (νομιζω μπαρμπαρα την λεγαν) που περασε απο το μπλε για λιγο καιρο ξανθια με μποτες μια ελληνιδα επισης στο ιδιο σπιτι αλλη μια ξαν8ια ελληνιδα που δουλεψε προμηθεως 11.Απο τις νεωτερες σιμονα αφρουλα νατασα τσαρινα δαναη μαρινα εφη κ να με συγχωρησουν οι κοπελες που τυχον ξεχασα και που δε 8υμαμαι ονοματα  :lheel:  :rockon:  :grin:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Δεν μ΄αρέσει το "πουτάνα" στον τίτλο του θέματος γιατί, αν και ισχυεί για το 90% αυτών που κάνουν αυτή τη δουλειά, το βρίσκω πολύ μειωτικό για τις πραγματικά καλές κοπέλες.

Ως νεώτερος, και το δικό μου pick είναι η Αφρούλα. Κομμάτι της ιστορίας της Θεσσαλονίκης γενικότερα.

ΥΓ. Νατάσα μας λείπεις =/

Τα σεβη μου! +1000
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Α ρε hagem με συγκινησες με αυτα που ειπες για τη Νατασσα  :( ...
Πραγματι πολυ γλυκια και ευθραστη παρουσια και ταυτοχρονα sex-machine!
Απο τη μια χαιρομαι που ισως εχει ξεφυγει απο το χωρο, απο την αλλη λυπαμαι που μαλλον δε θα την ξανασυναντησω :knockinb:...
Καποτε ρωτησαν εναν διασημο ζωγραφο να τους πει τι ειναι "ομορφια" κατα τι γνωμη του.
Αυτος απαντησε οτι δεν υπαρχει ορισμος για την "ομορφια", αλλα αυτος που την βλεπει την αναγνωριζει.
Την "ομορφια", σε ολους τους τομεις, της Νατασσας, την αναγνωρισαν ολοι οσοι την ειδαν!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δεν μ΄αρέσει το "πουτάνα" στον τίτλο του θέματος γιατί, αν και ισχυεί για το 90% αυτών που κάνουν αυτή τη δουλειά, το βρίσκω πολύ μειωτικό για τις πραγματικά καλές κοπέλες.

Ως νεώτερος, και το δικό μου pick είναι η Αφρούλα. Κομμάτι της ιστορίας της Θεσσαλονίκης γενικότερα.

ΥΓ. Νατάσα μας λείπεις =/
οχι ρε τι λες , μια χαρα ειναι το πουτανα  :dancing:
ντομπρο και αληθινο , σαν τις πουτανες  ;)
Η λεξη βεβαια εχει πολλες ενοιες , σαν το "μαλακας"
Το καλυτερο σου φιλο μαλακα δε τον φωναζεις ?  ;)

ΥΓ Νατασαα Ναι  :-
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Καθε κοριτσι ειναι ενα λουλουδι
καθε λουλουδι εχει το δικο του μοναδικο αρωμα
για να μυριζει ωραια ο κηπος πρεπει να εχει πολλα λουλουδια
ακομη και γαιδουραγκαθα και τσουκνιδες ...


hagem  :rockon: ωραια τα ειπες , εως πολυ ωραια
θα φανερωσω και ενα μυστικο τωρα που μας πηραν τα ζουμια ..
Ολες οι συνευρεσεις μου ειναι αναρτημενες στον καταλογο των κριτικων
ολες εκτος απο μια ... μια κριτικη που αν την διαβασει καποιος ισως την θεωρησει "μαυρη"
αφου το "τελος" δεν ηρθε ποτε .. η κορασιδα αποχωρησε απογουτευμενη και γω γεματος απορια
Πως ειναι δυνατον να "αγαπησεις" εναν ανθρωπο που τον ξερεις μιση ωρα ? :think:
γιατι αυτο ηταν η αιτια .Ειναι τοσο γλυκια και αξιαγαπητη που την κανει λιγοτερο "αξιαγαμητη" μερικες φορες
Δε μιλαω για αγαπες και λουλουδια και ερωτες και σχεσεις , για την αγαπη προς τον ανθρρωπο λεω και οχι προς "το μουνι "
Το ξερω ακουγεται περιεργο ,:dunno:  ομως ετσι ειναι

Δε θα σας πω για ποια μιλαω ομως  :birdman: , και οχι δεν ειναι απο το Βερολινο οπως ισως φανταστηκατε
Μου συνεβει και μενα με καποια αυτο, πριν χρονια. Αισθανθηκα ασχημα τοτε που αυτο συνεβει με μια πορνη!
Τωρα αισθανομαι πολυ καλα που της το εδειξα και δεν εχω καμια ενοχη. Δεν την ξαναειδα απο τοτε.

Μου αρεσαν πολυ οι ιστορικες αναφορες των παλιοτερων! Συνεχιστε. Μαλλον αυτην ειναι η ουσια του theard.
Περιμενουμε την τοποθετηση του gl.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
θα αναφερω κ γω δικες μου αναμνησεις-εμπειριες,απο εποχη 2001 κ μετα...πριν την Θεσ/κη την ηξερα μονο απο ημερησιες εκδρομες με το σχολειο.... :grin: :grin: :grin:
Δεν ξερω αν αυτες που θα αναφερω γραψανε ιστορια,αλλα μερικες ηταν πολυ χαρακτηριστικες...Βεβαια το τοπιο στο μυαλο μου ειναι λιγο θολο πια,μιας κ ο ογκος των κοριτσιων που επισκεπτομουνα ηταν 2 με 3 καθε βδομαδα Χ αρκετα ετη...

π.χ. η μαιρουλα που ανεφεραι καποιο παιδι πιο πανω,τραγουδαει χρονια στο μπλε κ απο την πρωτη στιγμη με τραβηξανε κ εμενα οι βυζαρες της...την τιμησα πολλακις γιατι μου εβγαζε μια απιστευτη καυλα,παρολο που απο υπηρεσιες δεν ηταν κ κατι το τρομερο...
Θυμαμαι μια Γερμανιδα,ψηλη,milf, νταρντανα με απιστευτα σιλικονατα βυζομπαλα κ σολαριουμ που επαιζε μπαλα στην Προμηθεως κ συνηθως την παρουσιαζε ο γνωστος πουστης-τσατσος...αν δε κανω λαθος την λεγανε Ευα?...ειχα ριξει πολλα φραγκα σ αυτην... :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Θυμαμαι μια Αφροδιτη στο μπουρδελο διπλα απο το μπλε (τωρα δεν υπαρχει),αυτο που βρισκοτανε σε οροφο,ξανθια,με ωραιο στηθος που γεμιζε το χερι,ελεγε οτι ηταν Κυπρια...πολυ καυλα στο κρεβατι κ eye contact στο καθρεπτη του δωματιου...δεν ξερω αν ειναι το ιδιο προσωπο με αυτην στην Κωλλετη (δεν εχω παει ποτε μεχρι εκει..)
Θυμαμαι μια Ρουμανα,με τσιμπουκοχειλα κ απιστευτα φυσικα βυζομπαλα,με μεγαλες ρωγες,μελαχροινη με μαυρα μαλια,επαιζε μπαλα τερμα κατω στην Προμηθεως.Νομιζω οτι το κατεδαφισανε αυτο το μπουρδελακι,βρισκοτανε διπλα απο το προμηθεως 11...

Ακολουθουν Ραμονα με τις βυζαρες της,Μαρινα (που ειναι ακομη στην Τανταλου),το πουλεν του gl την Δαναη (την ειχα πρωτοπαρει στο μπλε στην προμηθεως,ηταν πολυ μικρουλα τοτε),μια μελαχροινη αλλοδαπη στην Προμηθεως που ειχε κ ενα σκυλο που συνεχως γαυγιζε κ ακουγοταν μεσα στο δωματιο,μια ακομη Γερμανιδα,με μακρυα μαυρα μαλλια κ ωραιο φυσικο στηθος,κατασπρη στο δερμα κ αρκετα φιλοτιμη μεσα...επαιζε μπαλα σε ισογειο μπουρδελο στην προμηθεως παραδιπλα απο το μπλε,με ολα κ ολα δυο δωματια κ φατσα φορα τους καθρεπτες οταν εμπανες μεσα στο οικημα...(σημερα δεν υπαρχει)...
Τελος μια ξανθια,αλλοδαπη κ αυτη,νεαρη,με ωραιο σωμα,τουμπανο βυζι,τραγουδουσε στην Σαπφους (νομιζω το 5?),εβγαινε στο σαλονι με ενα δυχτιωτο κορμακι,ολα τα λεφτα...Ητνα απο τις πρωτες μου που τσιμπουκωνανε με εσενα ορθιο διπλα στο κρεβατι.Επισης θυμαμαι κ αλλο μπουρδελο διπλα στο Σαπφους 8,αλλα συνηθως επαιζαν κατι κομοδινα εκει... :P :P :P
Αυτα προς το παρον,αν θυμηθω κ αλλα θα γραψω...το κακο ειναι οτι εχω παρει πολλα κοριτσια,που προσφερανε καλες υπηρεσιες κ σημερα τα θυμαμαι ολα σαν ονειρο...πολλες δυστηχως προλαβα να της παρω μονο μια φορα κ δεν τις ξαναπετυχα...
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Aπ΄το χθεσινο μου μυνημα ξεχασα μια σημαντικη και μου την θυμισε ο φιλος παραπανω.

Μαρινα στο τανταλου 8 η Μαρινοσπιτο. Απ΄τις πιο παλιες εν ενεργεια κοπελες. Ξεκινησε σαν κοριτσακι αδυνατο, χαριτωμενο
και τσαχπινικο. Με τον τροπο της ομως, παντα εβαζε ορια στο τι μπορουσες να κανεις. Το πρωτο πραγματικο GFE που γνωρισα.
Τωρα μεγαλωσε και αλλαξε πολυ. Παραμενει ομως θυληκο. Μεχρι πριν λιγο καιρο ειχε τον υψηλοτερο αριθμο επισκεψεων απο μενα
-καμια εικοσαρια-. Τωρα την εχουν περασει αλλες. Σιγουρα εχει "μεγαλωσει" πολλους εδω μεσα.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
10
Like
4.641
Πόντοι
4.895
προφανώς η Άννα Μαρία παίχτες δε σας συγκινούσε...
άλλες τοπ επιλογές που δεν υπάρχουν πια
Χριστινα Πολωνέζα...
Μιλάνα...

Κατά τ άλλα το Κωλεττόσπιτο έκανε τη διαφορά...

Υ.Γ. άξια αναφοράς η Νίκη Γερμανίδα Κεφαλληνίας την είχα πετύχει...τι Χιτλερόπλασμα
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Νομιζω πως πουτανα σαν την Αννα-Μαρια δε θα ξαναπερασει απο την πολη μας  :pipa2: :pipa2: :pipa2: Και απο εμφανιση αλλα και απο επιδοσεις,οχι παντως τα τελευταια 2 της χρονια στην πιατσα.Επισης πολυ καυλιαρα πουτανα ηταν και η Ζανετ η νταρντανομιλφ Γερμανιδα με τις τουμπανοβυζαρες τις  :tits: :tits: :tits:Πολυ καυλιαρα γυναικα μιλαμε.Ποιος μπορει βεβαια να ξεχασει και την ολγα τη Ρωσσιδα,δεν ελεγε και πολλα απο εμφανιση,αλλα ειχε μια κωλαρα φωτια και οποτε εμπαινες μεσα ξεχνουσες το ονομα σου,δουλευε στο σαπφους σε αυτο που δουλευει συνηθως η Ηρα και αργοτερα ειχε δουλεψει και σε ενα στη Γιαννιτσων σε οροφο που ηταν.Αλλη μια Ρωσσιδα που ειχε αφησει εποχη αν και δεν εκατσε πολλα χρονια ηταν μια Νατασσα που εγω την προλαβα να δουλευει απο το Προμηθεως αυτο που τωρα εχει λαμπα απο επανω αλλα μονιμως ειναι κλειδωμενο... :think: :think:Νομιζω παλαιοτερα ενωνοταν με το διπλανο και ηταν ενιαιος χωρος και για εκεινα τα δεδομενα του βαρδαρη ηταν απο τα καλυτερα μαγαζια.Αλλη μια που μου ερχεται στο μυαλο ειναι επισης μια του ανατολικου μπλοκ,αλλα δε θυμαμαι ονομα.Απο εμφανιση εσκιζε,κοντοπουτανο σε στυλ Μαρινας με απιστευτο κωλο και τρομερο παθος στο κρεβατι,δουλευε στο Μαρινοσπιτο με τσατσα την αυμνηστη Ελενα την ξανθια ευγενεστατη θεια.Απο οτι ειχα μαθει μετα ειχε αγορασει εκεινη το Μαρινοσπιτο και δουλευε για αυτην η Μαρινα...Η Τζαστιν ή Τζασμιν η Ολλανδεζα που αναφερθηκε και πιο πριν πανεμορφη,αλλα εγω οσες φορες την ειχα παρει δε με ενθουσιασε οπως οι υπολοιπες στις επιδοσεις...Αυτα εν'ολιγης απο μενα,πολυ καλο ρετροσυγκινησιακο το θεμα.Θυμαμαι κι αλλες πολλες αλλα δε με φτανουν ουτε 3 μερες να γραψω... :grin: :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Θυμαμαι μια Αφροδιτη στο μπουρδελο διπλα απο το μπλε (τωρα δεν υπαρχει),αυτο που βρισκοτανε σε οροφο,ξανθια,με ωραιο στηθος που γεμιζε το χερι,ελεγε οτι ηταν Κυπρια...πολυ καυλα στο κρεβατι κ eye contact στο καθρεπτη του δωματιου...δεν ξερω αν ειναι το ιδιο προσωπο με αυτην στην Κωλλετη (δεν εχω παει ποτε μεχρι εκει..)

Προφανώς είναι η ίδια, η Αφροδίτη έλεγε παλιά ότι ήταν από Κύπρο, είχε τότε και λίγα παραπανίσια κιλάκια, που δεν την χάλαγαν όμως. Η απόδοση της βέβαια στο δωμάτιο από τότε ήταν άψογη.

Αν έχεις να την δεις από τότε σίγουρα τώρα δεν θα την γνωρίσεις, έχει χάσει πολλά κιλά, είναι πολύ γυμνασμένη, σου θυμίζει αθλήτρια του μήκους το σώμα της, και έχει βάλει και διό τεράστιους πλαστικούς βύζους. :tits:

Συνεχίζει να γράφει Ιστορία πάντως ακόμη και τώρα και έχει μπροστά της τουλάχιστον 10 χρόνια καριέρας αν αποφασίσει να συνεχίσει στη δουλειά.
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Πολυ ωραιο thread σαν σκεψη, αλλα μετα απο γρηγορη αναγνωση απογοητευτηκα..
Σπανε-που σπανε τα αρχιδια μας ολη μερα με την Αφρο με το αφροσπιτο τη Μαρινα με το μαρινοσπιτο και τα παπαρια του Καραμπελα, τις φερατε και εδω μεσα!!
Δεν πα να ειπε ο παικτης:Ας μιλησουν οι παλιοι πρωτα..
Ο καθενας γραφει τη μαλακια του χωρις πολλη σκεψη!
Φανταστειτε λοιπον,ενα θρεντ οπου γραφουμε παικτες τυο ΠΑΟΚ ή του ΑΡΗ που εγραψαν ιστορια, και να αρχισει ο καθενας να γραφει Αθανασιαδης ή Τσιριλο ή Νετο ή Σηφακης..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom