Νέα

Οι ΠΙΡΦΟΡΟΙ κατεστρεψαν την Ελλαδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 396
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
μητσε τοσα χρονια μακρια απο ελλαδα και με τοσες περγαμηνες στο πορνογραφικο λευκωμα εξακολουθεις να κανεις σα γρια κουσκουσιαρα στην ελληνικη παραμεθοριο.
Ο Πιτσιλιστης ειχε γραψει ενα κειμενο στο Thread Russia Sex&Vodka Οτι οι ΠΙΡΦΟΡΟΙ κατεστρεψαν την Ελλαδα.Εγω δεν συμφωνισα.---ΕΤΣΙ ΑΡΧΙΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ!ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟ ΟΤΙ Ο ΠΙΡΦΟΡΟς ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ!Αν και εδω με την ΕΝΝΟΙΑ ΠΙΡΦΟΡΟς ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ αλλα τους αγαμητους φουκαραδες.ΣΕ ΤΙ ΔΙΑΦΩΝΟ:ΟΙ ΑΓΑΜΗΤΟΙ ΦΟΥΚΑΡΑΔΕς ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ.Αφου καθονται και  :jerking:.ΤΟ ΚΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ το κανουν ΕΛΛΗΝΕς ΧΩΡΙΑΤΕς ΜΙΚΡΟΑΠΑΤΕΩΝΕς  που εχουν κατακλισει τη Ρουμανια ,Βουλγαρια αυτοι μας ρεζιλευουν!Αν τωρα και αυτοι θεωρουνται Πιρφοροι τοτε συμφωνο οτι οι Πιρφοροι κατεστρεψαν την Ελλαδα :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Ο Πιτσιλιστης ειχε γραψει ενα κειμενο στο Thread Russia Sex&Vodka Οτι οι ΠΙΡΦΟΡΟΙ κατεστρεψαν την Ελλαδα.Εγω δεν συμφωνισα.---ΕΤΣΙ ΑΡΧΙΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ!ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟ ΟΤΙ Ο ΠΙΡΦΟΡΟς ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ!Αν και εδω με την ΕΝΝΟΙΑ ΠΙΡΦΟΡΟς ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ αλλα τους αγαμητους φουκαραδες.ΣΕ ΤΙ ΔΙΑΦΩΝΟ:ΟΙ ΑΓΑΜΗΤΟΙ ΦΟΥΚΑΡΑΔΕς ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ.Αφου καθονται και  :jerking:.ΤΟ ΚΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ το κανουν ΕΛΛΗΝΕς ΧΩΡΙΑΤΕς ΜΙΚΡΟΑΠΑΤΕΩΝΕς  που εχουν κατακλισει τη Ρουμανια ,Βουλγαρια αυτοι μας ρεζιλευουν!Αν τωρα και αυτοι θεωρουνται Πιρφοροι τοτε συμφωνο οτι οι Πιρφοροι κατεστρεψαν την Ελλαδα :2funny:

κουτσομπολευεις λεπτομερως και σκιαγραφεις πικροχολα αλλα μελη του σαιτ. σα γρια ξεδοντιαρα κοτσομπολα κανεις. απαραδεκτο για πορνοπρεσβη με το δικο σου εκτοπισμα :tickedoff:
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
κουτσομπολευεις λεπτομερως και σκιαγραφεις πικροχολα αλλα μελη του σαιτ. σα γρια ξεδοντιαρα κοτσομπολα κανεις. απαραδεκτο για πορνοπρεσβη με το δικο σου εκτοπισμα :tickedoff:
ΕΓΩ????δες εδω ο Πίτσι εκανε διασημο τον Πιρφόρο εκεινος διεδιδει το καινουργιο ρημα ΠΙΡΦΟΡΙΖΩ και οχι εγω     εγω εκανα το Thread θα ελεγα ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΠΙΡΦΟΡΟΥ!για να αναλυσουμε με τον Πίτσι το θεμα.και Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ οτι ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ!ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΕΓΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!ο Πίτσι και οι αλλοι το λενε
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ΕΓΩ????δες εδω ο Πίτσι εκανε διασημο τον Πιρφόρο εκεινος διεδιδει το καινουργιο ρημα ΠΙΡΦΟΡΙΖΩ και οχι εγω     εγω εκανα το Thread θα ελεγα ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΠΙΡΦΟΡΟΥ!για να αναλυσουμε με τον Πίτσι το θεμα.και Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ οτι ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ!ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΕΓΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!ο Πίτσι και οι αλλοι το λενε

ο πιτσι πεταει μια ατακα και αυτο ειναι. εσυ μας εχεις ζαλισει ταρχιδια με το πως ειναι τα δοντια του ενος, απο που ειναι η καταγωγη του αλλου, τι δουλειες εκανε πριν και μετα πως ειναι εμφανισιακα και αλλες τετοιες αρχιδιες. μας εχεις ζαλισει ταρχιδια στην κοτσομπολιστικη λεπτομερεια. αν δεν σε ειχαν για βλακα τελειως θα σου εριχναν και κανα μπερτακι να ξερεις.
με κουρασες.
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Συγγνωμη πεταει μια ατακα!? :2funny:Αυτος διεδωσε το ρημα ΠΙΡΦΟΡΙΖΩ!και οχι εγω.Πες του το αυτουνου!ΕΓΩ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕς ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΠΙΡΦΟΡΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΚΑΚΟ αυτος και οι ομοιοι του!Ανοιξα αυτο το Thread για να μην γεμιζουμε με ασχετα πραγματα το Thread της Ρωσσιας.Και για να συζητισουμε ειναι ενα πολυ ωραιο θεμα για αναλυση.
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Ενδιαφέρον από τους Τούρκους μας απελευθέρωσαν οι Ρώσσοι μήπως ήταν και κουμουνιστές??
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Και η πλάκα είναι ότι ο Πιρφόρος ούτε που ασχολείται... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Αυτο που του φταιει καταρχην ειναι η συμπεριφορα του με της γκομενες που ειναι ΑΠΑΙΣΙΑ!Και το ντυσιμο του ΧΑΛΙΑ!--------κατα τη γνωμη μου  αυτα τα 2 ειναι η αρχη του κακου

ρε συ Μητσο για να λες ΕΣΥ για τον αλλον οτι ντυνεται χαλια, τι σκατα, με κουρελια κυκλοφορει  :think:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Όχι απλά ντύνεται κανονικά :cheesy:

Εδω επισης τιθεται και το εξης ερωτημα: ο Μητσος υποστηριζει οτι οι πουτανες τον σιχαινονται επειδη δεν ξερει να ντυνεται, τι σκατα με τα ρουχα πηδαει  :think:
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Εδω επισης τιθεται και το εξης ερωτημα: ο Μητσος υποστηριζει οτι οι πουτανες τον σιχαινονται επειδη δεν ξερει να ντυνεται, τι σκατα με τα ρουχα πηδαει  :think:
μιλαω για της πουτανες στην ντισκο στο Κισινιωφ.Συμφωνα με τον Πιτσιλιστη ο Πίτσι ειχε παρει μια πουτανα και ο Πιρφορος της την επεφται και της προτεινε και 50 ευρω για να την  :knockinb:πηγαινε να τη χουφτωσει και αυτη τον απεφευγε.Ας σας τα πει ο Πίτσι καλητερα.ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑς ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ?ο ανθρωπος Πιρφορος?ή οι Πιρφοροι καταστρεψαν την Ελλαδα.Αν διαβασεται και πιο πανω ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟς ΠΙΡΦΟΡΟς ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΚΑΚΟ!Γραψτε μου ποιους εννοειται Πιρφόρους?ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ ΠΙΡΦΟΡΟΥ?για να καταλαβουμε?Και θα ξαναπω οτι την Ελλαδα την κατεστρεψαν οι ΑΛΗΤΑΡΑΔΕς που πανε Βουλγαρια και Ρουμανια και οι χωριατες που φερονται σα  :jerking: με της γκομενες.Αν τωρα και αυτοι θεωρουνται Πιρφοροι τοτε ναι συμφωνο οτι οι Πιρφοροι κατεστρεψαν την Ελλαδα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ο Ελληνας δεν έχει ιδιαίτερη φήμη στο εξωτερικό αφού ο πληθυσμός της Ελλάδας είναι μικρός και ευτυχώς που γίνεται αυτό γιατί θα μας έπαιρναν με τις ντομάτες με τα μούσια που λέμε.Αντίθετα οι γκόμενες που μένουν Ελλάδα ή έρχονται στην Ελλάδα για παρατεταμένη περίοδο διακοπών είναι πολύ υποψιασμένες για τους Ελληνες.Παραθέτω εδώ ένα πρόσφατο ανάγνωσμα από το ISG:

''A Moscow girl friend of mine (with whom I am not have sex anymore. But still sorta friends) who just returned from a vacation in Greece. She complained about the Greek men always hitting on her relentlessly and said that "the the Greek men were always HUNGRY for sex just like our Russian girls.''

Δηλαδή οι Ελληνες πολύ πιθανόν να αποκτήσουν τη φήμη λιγούρηδων τώρα που αυξάνει ο τουρισμός από Ρωσία.Πρακτικά ο κάθε Ελληνας είτε κουτσός,είτε υπερήλιξ ή ανάπηρος,ζέχνων ή ό,τιδήποτε θέλει να πηδήξει και βάζει μπροστά το παραμύθι.Αυτό μετά κάνει τις γκόμενες επιφυλακτικές.Παρατήρησα οτι στην Τουρκία παρ' όλο που όλοι είναι πέφτουλες και σε βαθμό ακόμη μεγαλύτερο από την Ελλάδα οι γκόμενες δεν έχουν τόσο αρνητική εντύπωση.Επίσης ένα μεγάλο πρόβλημα στην Ελλάδα είναι οτι πολλοί που παρουσιάζονται σαν Ελληνες είναι στην πραγματικότητα Αλβανοί και έχουν άξεστες συμπεριφορές δυσφημίζοντας τη χώρα.Ακόμα ένα πολύ ορατό ποσοστό Ελλήνων είναι πουσταίοι και γίνεται πάντα αντιληπτό από τις ξένες γκόμενες.

''ahoj ziju v Kavale memu priteli je o 43 let vic nez mne takze jsem asi posledni clovek ktery nekoho krituzuje Jen jsem se setkala s nekolika ceskama co my vypravely o tom svem Rekovi a ja potom zjistila ,ze je to jen obycejny albanec s kterym vetsina nema zrovna na ruzich ustlano A deti cesky nemluvi ani jedno rada se prijedu na ty deti co mluvi cesky podivat Nevadi mi ze si ceske holky komplikujou zivot s albanskyma chlapama ,ale vadfi mi ze neumnej priznat pravdu''


Εδώ μια Τσέχα που μένει στην Καβάλα με το γκόμενό της εξηγεί πώς πολλές Τσέχες που έχει συναντήσει της έδειξαν τους γκόμενούς τους που γνώρισαν ως Ελληνες ενώ εκείνη τους κατάλαβε αμέσως οτι είναι Αλβανοί αφού μένει στην Ελλάδα.

 

Επισκέπτης
ο πιτσι πεταει μια ατακα και αυτο ειναι. εσυ μας εχεις ζαλισει ταρχιδια με το πως ειναι τα δοντια του ενος, απο που ειναι η καταγωγη του αλλου, τι δουλειες εκανε πριν και μετα πως ειναι εμφανισιακα και αλλες τετοιες αρχιδιες. μας εχεις ζαλισει ταρχιδια στην κοτσομπολιστικη λεπτομερεια. αν δεν σε ειχαν για βλακα τελειως θα σου εριχναν και κανα μπερτακι να ξερεις.
με κουρασες.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εχο λιοσει!!!!!!!!!!!!RESPECT!!!!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
μιλαω για της πουτανες στην ντισκο στο Κισινιωφ.Συμφωνα με τον Πιτσιλιστη ο Πίτσι ειχε παρει μια πουτανα και ο Πιρφορος της την επεφται και της προτεινε και 50 ευρω για να την  :knockinb:πηγαινε να τη χουφτωσει και αυτη τον απεφευγε.Ας σας τα πει ο Πίτσι καλητερα.ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑς ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ?ο ανθρωπος Πιρφορος?ή οι Πιρφοροι καταστρεψαν την Ελλαδα.Αν διαβασεται και πιο πανω ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟς ΠΙΡΦΟΡΟς ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΚΑΚΟ!Γραψτε μου ποιους εννοειται Πιρφόρους?ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ ΠΙΡΦΟΡΟΥ?για να καταλαβουμε?Και θα ξαναπω οτι την Ελλαδα την κατεστρεψαν οι ΑΛΗΤΑΡΑΔΕς που πανε Βουλγαρια και Ρουμανια και οι χωριατες που φερονται σα  :jerking: με της γκομενες.Αν τωρα και αυτοι θεωρουνται Πιρφοροι τοτε ναι συμφωνο οτι οι Πιρφοροι κατεστρεψαν την Ελλαδα.

Αφού ρε Μήτσο ο Πιρφόρος πήγε να φάει την πουτάνα του Πίτσι, πώς λες ότι δεν έκανε κανένα κακό;  :think:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.100
Like
5.669
Πόντοι
1.206
Τί καρακατιναριά είσαστε ρε!

Και άκου "Οι πυρφόροι κατέστρεψαν την Ελλάδα"!!!  :headbang: :headbang: :headbang:
Εγώ νόμιζα πως το έκανε η πολιτική που είχε ξεκινήσει ο Α.Γ.Π. και συχεχίστηκε έκτοτε αδιαλείπτως...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom