Νέα

Οι ΠΙΡΦΟΡΟΙ κατεστρεψαν την Ελλαδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 396
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.080
Πόντοι
456
Γιατί οι άντρες γίνονται πιρφόροι και δεν υπάρχουν γυναίκες πιρφόρισσες;

Μερικοί γίνονται για να γαμάνε.
Άλλοι γίνονται για να έχουν γυναικεία παρέα.

Ενώ οι γυναίκες:
δεν έχουν ανάγκη από σεξ.
παρέα βρίσκουν μεταξύ τους (φιλιά, αγκαλιές, χεράκι-χεράκι, συγκατοίκηση).

Άρα οι πιρφόροι θα συνεχίσουν να υπηρετούν τις βασίλισσες και να σπάνε τα μούτρα τους μέχρι να μάθουν πώς να ξεφορτωθούν το σεξουαλικό ένστικτο και την ανάγκη για παρέα.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.946
Πόντοι
3.496
Kαι ομως υπαρχουν και γυναικες πυρφορισσες.. (πραγμα σπανιο βεβαια). Ειναι αυτες που κανουν πολυ ακριβα δωρα, που διαφημιζουν την προικα τους, το επαγγελμα τους κτλπ.. Που κανουν τα παντα στο κρεβατι, ακομη και μασαζ.  :sunglasses:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Γιατί οι άντρες γίνονται πιρφόροι και δεν υπάρχουν γυναίκες πιρφόρισσες;

Υπαρχουν αλλα υπαρχει διαφορα δυναμικου, δλδ υπο κανονικες συνθηκες ο αντρας ειναι πολυ καλος για τη γυναικα. Ειχα φιλο που του εκανε ολο ακριβα δωρα η γκομενα. Αυτη ηταν μετρια, αυτος ηταν αθλητης, οπότε ηταν μεγαλο το mismatch.

Μια φορα παρολιγο να με πιρφορισουν και μενα. Ειχα πετυχει μια πρωην στο δρομο (πρωην = τα χαμε το 99-2000, αυτη εχει χαλασει παρα πολυ απο τοτε) και τα λεγαμε... αυτη γενικα ηθελε επανασυνδεση εγω παλι οχι... αυτη δε ξερει σε τι οικονομικη κατασταση ειμαι γιατι κραταω low profile στο πως κινουμαι... σε καποια φαση κατι μου δειχνε στο smartphone και της δειχνω ενα αρχαιο κινητο που εχω για να τη σοκαρω :P Μου προτεινε να μου αγορασει ενα καλο για να με γλυκανει να της κατσω... γελαγα καιρο με αυτο που εγινε... Και εδω ηταν περιπτωση mismatch γιατι εχει σπασει πολυ η γκομενα και πηγε να το αναπληρωσει με λεφτα (γιατι νομιζε οτι δεν εχω). Της λεω αραξε, δε το εχω επειδη δεν εχω λεφτα να αγορασω αλλο... απλα μ'αρεσει :grin:

Γνωστη περιπτωση mismatch και πιρφορισμου ειναι και η βροχοπουλου με τον ...φραν. Εκει και αν ειχε διαφορα δυναμικου (και ηλικιας). Νομιζω εβγαινε στα καναλια και ελεγε οτι του χει δωσει λεφτα κτλ και αυτος τη παρατησε.


Νομιζω εχει και κατι βιντεακια που της στελνουν 4ψηφια ποσα για να δουν το reaction.
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Νομιζω εχει και κατι βιντεακια που της στελνουν 4ψηφια ποσα για να δουν το reaction.

Γι Αυτο και θα εισαι πυρφορος μια ζωη και στην χουφτα σου θα πρεπει να βαζεις γρασο για τους καλλους  :jerking:  :2funny: :2funny:
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Αυτή στην εικόνα είναι μια μέτρια γκόμενα από Θεσσαλονίκη (μαλλί τρέσα, σοβάς με το κιλό, ποιότητα ανθρώπου μέτρια) που είχε σχέση με ένα καραγκιόζη. Ο καραγκιόζης την έχει ξεφτιλίσει στο πανελλήνιο, την έδιωξαν από το σπίτι οι γονείς της. Από σπουδές αρχιδια προφανώς.

Στο YouTube θα την βρείτε ως Helena live
Τον πρώην γκομενο ο οποίος είναι μέσα στους top 10 βλακες που έχω δει ποτέ λέγεται hayate ή arxhgos στο YouTube.

Αυτή έκανε το λάθος ότι δεν είχε τσαμπουκά και ανεχόταν ο αλλος να τη λέει πουτανα (και αλλα) και αυτό έκανε το λάθος να γεννηθεί.

Τώρα αυτος κάνει το κομμάτι του με Δήμητρα Αλεξανδρακη και αυτή προσπαθεί να βρει γκομενο - χορηγό (και δε βρίσκει γιατί όλοι ξέρουν τι βλήμα είναι)
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
11.984
Like
15.582
Πόντοι
3.656


Δεν υπάρχει σωτηρία :sad2::sad2::sad2:
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: Νίο

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
11.984
Like
15.582
Πόντοι
3.656

27 χρονών και ζήλευε το πουρό.Οι πιρφόροι κατέστρεψαν και την Ιταλία
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
11.984
Like
15.582
Πόντοι
3.656

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736
Mερικα πραγματα ειναι διαχρονικα. Δεν αλλαζουν με τιποτα.. :drooling-face:


 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.351
Πόντοι
206
Mερικα πραγματα ειναι διαχρονικα. Δεν αλλαζουν με τιποτα.. :drooling-face:


ποοοοοοοοοοοοο απιστευτο βιντεο πορνομεταναστισ τρουμπα!!!εμισ το ειχαμε τραβιξι αυτο το βιντεο εκινι τι νιχτα ιχαμε παι για εκπορνευσι μεχρι εσχατον τρουμπα μαζι με αλουσ σκλιρουσ πορνουσ!!!ποοοοοοο πορνονοσταλγια τρουμπααααα και τσαρκεσ στα κολομπαρα!!!!και το εψαχνα στο youtube και δε το εβρισκα!!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.351
Πόντοι
206
Το ATTILAS GYM μπαίνει νταής και καταδικάζει στο ερωτοδικείο τον σημερινό σύγχρονο άντρα πυρφόρο που έχει γεννήσει το βλακώδες κατεστημένο!
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
553
Κριτικές
16
Like
2.012
Πόντοι
2.257
Το ATTILAS GYM μπαίνει νταής και καταδικάζει στο ερωτοδικείο τον σημερινό σύγχρονο άντρα πυρφόρο που έχει γεννήσει το βλακώδες κατεστημένο!
Respect στον πιτσι.
Οι πυρφοροι μύστη μου πλέον έχουν αποσυνθεσει και το τελευταίο εγκεφαλικό κύτταρο. Αποθεώνουν και ακουμπάνε 350 άρια σε ξεβρακοκεφαλες ακαποτες καλντεριμιτζουδες σταρλετίτσες και μετά κλαίνε στην ουρηθροσκοπηση στο ιατρείο. Προτείνω 6μηνο εγκλεισμό στον Αττίλα με σκληρό πορνοπρογραμμα γυμναστικής. Αττίλας η τελευταία ελπίδα, τελευταίο οχυρό Ρούπελ απέναντι στο πυρφορισταν.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.351
Πόντοι
206
Respect στον πιτσι.
Οι πυρφοροι μύστη μου πλέον έχουν αποσυνθεσει και το τελευταίο εγκεφαλικό κύτταρο. Αποθεώνουν και ακουμπάνε 350 άρια σε ξεβρακοκεφαλες ακαποτες καλντεριμιτζουδες σταρλετίτσες και μετά κλαίνε στην ουρηθροσκοπηση στο ιατρείο. Προτείνω 6μηνο εγκλεισμό στον Αττίλα με σκληρό πορνοπρογραμμα γυμναστικής. Αττίλας η τελευταία ελπίδα, τελευταίο οχυρό Ρούπελ απέναντι στο πυρφορισταν.
ιμαστε το τελευτεο γαλατικο χοριο πορνε μου!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: DRMG

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom