Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Άντε και βρήκαμε γκόμενα. Μετά τι κάνουμε; [Έως 3 ψήφοι]

  • Την πάω στην μαμά για να την εγκρίνει.

  • Κράζεις; Ζηλεύεις!

  • Της ζητώ να μου γνωρίσει μια φίλη της.

  • Εσύ βρήκες γκόμενα. Εγώ πως θα βρω;

  • Λέτε να ακούει τη μουσική του νεαρού Αρίσταρχου;

  • Θα την πάω στον Εσπερινό της Ενορίας μου.

  • Θα την κεράσω τουλουμπακι στο ζαχαροπλαστείο.

  • Θα διαβάσουμε τα περί σεξουαλικής πράξης στην Εγκυκλοπαίδεια.

  • Αν δεν είναι παρθένα, θα την χωρίσω!


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006
ενα λαικο μουνι με μινι στον αφαλο αβυσσαλεο μπουστο και τρακτερωτους τακους παπουτσια  :2funny:
SANY0809.JPG
:grin:
[URL unfurl="true"]http://efhmeris.blogspot.gr/2013/07/blog-post_4770.html[/url]
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
[move][size=14pt]ΑΝΑΓΓΕΛΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ[/size][/move]

Το νήμα με χαρμολύπη σας αναγγέλλει ότι σήμερα ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΟΥΛΙΟΥ το σωτήριον έτος 2016 το μέλος μας DOUBLE VISION απεκλείσθη από τα δρώμενα του χώρου και κατά δήλωση του δεν θα επανακάμψει.

Στη μνήμη του εκλιπόντος, αντί στεφάνων, προτείνεται να κατατεθεί μια προσφορά για την ενίσχυση του φιλανθρωπικού έργου της Ελληνίδας "εργαζομένης".

 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.422
Κριτικές
90
Like
32.602
Πόντοι
24.700
Άγιε, μέχρι να μπορέσω να απαντήσω άκου ενα τραγούδι......

´´ οι φίλοι ´´ του Πάριου

Αν μπορεί ας το ανεβάσει κάποιος

Αυτά  :hi:

Δεν χρειάζεται να απαντήσετε. Ρητορικό ήταν το ερώτημα. Άλλωστε περισσότερο αφελής απ’ αυτόν που τα ξέρει όλα είναι αυτός που διαφωνεί μαζί του.  :)
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
[move][size=14pt]ΑΝΑΓΓΕΛΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ[/size][/move]

Το νήμα με χαρμολύπη σας αναγγέλλει ότι σήμερα ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΟΥΛΙΟΥ το σωτήριον έτος 2016 το μέλος μας DOUBLE VISION απεκλείσθη από τα δρώμενα του χώρου και κατά δήλωση του δεν θα επανακάμψει.

Στη μνήμη του εκλιπόντος, αντί στεφάνων, προτείνεται να κατατεθεί μια προσφορά για την ενίσχυση του φιλανθρωπικού έργου της Ελληνίδας "εργαζομένης".


Τον μπάναρε πάλι ;  :headbang: :headbang:
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Ρε γμτ, κάθε φορά που ξανά μπαίνω στο νήμα μετά από λίγο μπανάρουνε τον Βλαχάντερ.

Μπας και είμαι εγώ ο Αντισθένης;  :think:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Δεν χρειάζεται να απαντήσετε. Ρητορικό ήταν το ερώτημα. Άλλωστε περισσότερο αφελής απ’ αυτόν που τα ξέρει όλα είναι αυτός που διαφωνεί μαζί του.  :)

Δεν είναι όμως κακό, να αναφέρουμε τις πηγές, από τυχόν ατάκες που χρησιμοποιούμε, ενώ δεν μας ανήκουν...  :hi:

"The only fool bigger than the person who knows it all is the person who argues with him"

Stanislaw Jerzy Lec (1909-1966)
 

koumpater

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
251
Κριτικές
8
Like
246
Πόντοι
281
[move][size=14pt]ΑΝΑΓΓΕΛΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ[/size][/move]

Το νήμα με χαρμολύπη σας αναγγέλλει ότι σήμερα ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΟΥΛΙΟΥ το σωτήριον έτος 2016 το μέλος μας DOUBLE VISION απεκλείσθη από τα δρώμενα του χώρου και κατά δήλωση του δεν θα επανακάμψει.

Στη μνήμη του εκλιπόντος, αντί στεφάνων, προτείνεται να κατατεθεί μια προσφορά για την ενίσχυση του φιλανθρωπικού έργου της Ελληνίδας "εργαζομένης".
Θα παρω διωρο αποψε, εις μνημην του εκλιπωντος πρασινου τρολλ. Ευλογησον.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.234
Πόντοι
25.786
Δεν χρειάζεται να απαντήσετε. Ρητορικό ήταν το ερώτημα. Άλλωστε περισσότερο αφελής απ’ αυτόν που τα ξέρει όλα είναι αυτός που διαφωνεί μαζί του.  :)
Ήθελα απλά να ξέρω αν έχετε αποδείξεις ή απλά ενδείξεις. Και γιατί ζητάτε πάντα να αποδεικνύουν οι άλλοι την αθωότητα τους. Δεν την έχουν κατά τεκμήριο;

Μετα την αυτοκτονία δεν έχει νόημα.....
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Ήθελα απλά να ξέρω αν έχετε αποδείξεις ή απλά ενδείξεις. Και γιατί ζητάτε πάντα να αποδεικνύουν οι άλλοι την αθωότητα τους. Δεν την έχουν κατά τεκμήριο;

Μετα την αυτοκτονία δεν έχει νόημα.....

Την έχουν, αλλά εδώ δεν είναι δικαστήριο.

Ή είναι;  :think:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.422
Κριτικές
90
Like
32.602
Πόντοι
24.700
Ακόμη χειρότερα για αυτόν που δικάζει τότε  ;)

Δεν νομίζω ότι αυτό το σχόλιο θα αρέσει στο φίλο σας που καταδικάζει σε εξοστρακισμούς και περνάει από τέστ ( αλήθειας-αθωότητος) όλα τα νεοεισερχόμενα μέλη.  :)
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Δεν νομίζω ότι αυτό το σχόλιο θα αρέσει στο φίλο σας που καταδικάζει σε εξοστρακισμούς και περνάει από τέστ ( αλήθειας-αθωότητος) όλα τα νεοεισερχόμενα μέλη.  :)

Παρόλα αυτά κύριε Saint ο κύριος Νικοτρίβης λέει κάτι πολύ σωστό. Δεν υπάρχουν στοιχεία που να τεκμηριώνουν την ενοχή του νηματοθέτη. Μόνο ενδείξεις. Τεκμηριωμένη είναι μόνο η έκδηλη αντιπάθειά του προς τον άλεξ.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.422
Κριτικές
90
Like
32.602
Πόντοι
24.700
Παρόλα αυτά κύριε Saint ο κύριος Νικοτρίβης λέει κάτι πολύ σωστό. Δεν υπάρχουν στοιχεία που να τεκμηριώνουν την ενοχή του νηματοθέτη. Μόνο ενδείξεις. Τεκμηριωμένη είναι μόνο η έκδηλη αντιπάθειά του προς τον άλεξ.

Τρία πράγματα:

1ον) Όποιος δεν θέλει να τρέφουν υποψίες για το άμεμπτο του χαρακτήρα του, και επιθυμεί να τον θεωρούν αμέτοχο κατά τεκμήριο καθώς και να μην κηλιδώνεται το νικ του, δεν  στρέφει από μόνος τα βέλη  επάνω του με δηλώσεις τύπου: "Έχω στη κατοχή μου φωτογραφίες που έχουν υποκλαπει από κινητό", "εχω στην κατοχή μου π.μ. του τάδε προς τον τάδε"  κλπ.

2ον) Κατά τεκμήριο, οι όψιμες κωλοτούμπες, επηρεάζουν πάντα το τεκμήριο της αλήθειας κατά τεκμήριο.

3ον) Και κυριότερον : Ο παρόντας είναι ιστότοπος  και όχι λαϊκό δικαστήριο όπως μανιωδώς επιθυμούν να τον μετατρέψουν αυτοί που κατά το πρόσφατο παρελθόν έθεσαν μέχρι και ψηφοφορίες εξοστρακισμού μελών.


 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.234
Πόντοι
25.786
Μάλιστα....

Θυσιάσατε με ατεκμηρίωτες επιθέσεις το Νίκ Νταμπλ Βιζιον με σκοπό να πλήξετε το κύρος του νηματοθετη

Καλημέρα σε ολους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom