Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 468K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Πως θέλουμε την γκόμενα [αν βρούμε γκόμενα] στο κρεβάτι; [Έως 4 ψήφοι]

  • Sexy lingerie, high heels, garter belt.

  • Να με ταίζει μουσακά, όπως η Μαμά μου.

  • Shibari bondage.

  • Δεν έχω κρεβάτι. Κοιμάμαι σε παγκάκι.

  • Όταν καταφέρω να βρω γκόμενα, θα σου πω πως την θέλω.

  • Ντυμένη Επίσκοπος της Καθολικής Εκκλησίας.

  • Εγώ θέλω γκόμενο.

  • Role play. Δασκάλα, Γραμματέας, Νοσοκόμα, Αθλήτρια κλπ.

  • Να μοσχοβολά καθαριότητα.

  • Μην είσαι αδιάκριτος. Εγώ θα την γαμήσω. Όχι εσύ.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
Καλημέρα γερόντισσες και γέροντες.

Η σοφία των γηρατειών μας ή έστω αυτή του Glamour ας είναι σύντροφος μας στο υπόλοιπο του βίου μας!
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
26
Like
595
Πόντοι
4.475
Μάλιστα....

Θυσιάσατε με ατεκμηρίωτες επιθέσεις το Νίκ Νταμπλ Βιζιον με σκοπό να πλήξετε το κύρος του νηματοθετη

Καλημέρα σε ολους

Μόνος του ο zigfried δεν αποκάλυψε την ταυτότητά του? Για ποια θυσία μιλάς? Ο Αντισθενής είναι που δεν τον θέλει, κάνω λάθος?

Ρε συ Νικ μπέσα τώρα. Τα παρουσιάζεις όλα ένα αθώο τρολάρισμα. Ενδεχομένως να είναι. Εγώ έτσι και αλλιώς είμαι περιστασιακός επισκέπτης με αποσπασματική εικόνα, λόγω έλλειψης χρόνου.
Αλλά και στο προηγούμενο νήμα σας, είχε παιχτεί κάτι με διακίνηση κάποιας φωτό. Η Έριναλ απειλούσε θεούς και δαίμονες, μέχρι και για δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος μιλούσε και ξαφνικά.................................

ο νηματοθέτης παραδέχεται ότι αυτός διακίνησε την φωτό και μετά σιωπή. Όλα ΟΚ. Καταλαβαίνεις ότι ολα αυτά δεν φαντάζουν πολύ φυσιολογικά. Επίσης δεν καταλαβαίνω το μένος εναντίων του Άλεξ. Και εγώ κάποιες φορές τον έχω πειράξει αλλά μέχρι εκεί. Αν τους έχει κάνει κάτι ΟΚ. Αν όχι, τότε μόνο ως εμπάθεια μπορεί να χαρακτηριστεί.

Υπάρχει και μια άλλη εκδοχή. Κάποιοι από τους πρωταγωνιστές να στήνουν ένα σενάριο, έτσι απλά για το μπάχαλο.

Η Έριναλ ήταν ενημερωμένη για τον ηθικό αυτουργό, πριν την δημόσια ομολογία του. Έτσι δεν είναι κύριε Saint?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.769
Κριτικές
36
Like
35.635
Πόντοι
18.565
Ρε παιδια, και εγω δεν γαμαω, αλλα δεν κανω ετσι.
Αραγε οταν γερασω, θα γινω και εγω μανουρας; :grin:

Καλημερα πιτσιρικια.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.619
Like
21.564
Πόντοι
5.506
Μόνος του ο zigfried δεν αποκάλυψε την ταυτότητά του? Για ποια θυσία μιλάς? Ο Αντισθενής είναι που δεν τον θέλει, κάνω λάθος?

Ρε συ Νικ μπέσα τώρα. Τα παρουσιάζεις όλα ένα αθώο τρολάρισμα. Ενδεχομένως να είναι. Εγώ έτσι και αλλιώς είμαι περιστασιακός επισκέπτης με αποσπασματική εικόνα, λόγω έλλειψης χρόνου.
Αλλά και στο προηγούμενο νήμα σας, είχε παιχτεί κάτι με διακίνηση κάποιας φωτό. Η Έριναλ απειλούσε θεούς και δαίμονες, μέχρι και για δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος μιλούσε και ξαφνικά.................................

ο νηματοθέτης παραδέχεται ότι αυτός διακίνησε την φωτό και μετά σιωπή. Όλα ΟΚ. Καταλαβαίνεις ότι ολα αυτά δεν φαντάζουν πολύ φυσιολογικά. Επίσης δεν καταλαβαίνω το μένος εναντίων του Άλεξ. Και εγώ κάποιες φορές τον έχω πειράξει αλλά μέχρι εκεί. Αν τους έχει κάνει κάτι ΟΚ. Αν όχι, τότε μόνο ως εμπάθεια μπορεί να χαρακτηριστεί.

[size=30pt]Υπάρχει και μια άλλη εκδοχή. Κάποιοι από τους πρωταγωνιστές να στήνουν ένα σενάριο, έτσι απλά για το μπάχαλο.[/size]

Η Έριναλ ήταν ενημερωμένη για τον ηθικό αυτουργό, πριν την δημόσια ομολογία του. Έτσι δεν είναι κύριε Saint?



Και έτσι έφτασε αισίως το παρόν νήμα τις 9k σελίδες.

Ε ρε κάτι προβλήματα που έχουν μερικοί στη ζωή τους.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.619
Like
21.564
Πόντοι
5.506
Ρε παιδια, και εγω δεν γαμαω, αλλα δεν κανω ετσι.
Αραγε οταν γερασω, θα γινω και εγω μανουρας; :grin:

Καλημερα πιτσιρικια.



Εσύ μην παραπονιέσαι, μπορεί να μη γαμάς αλλά μαζεύεις υλικό για 10 ζωές!!!!  :grin:



Καλημέρα παππούδι.
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
Ρε παιδια, και εγω δεν γαμαω, αλλα δεν κανω ετσι.
Αραγε οταν γερασω, θα γινω και εγω μανουρας; :grin:

Καλημερα πιτσιρικια.
Καλημέρα αγαπητέ!

Αν είχατε την καλοσύνη να αναρτήσετε καμμιά από τις φώτο, που μόνο εσείς μπορείτε, να ελαφρύνει λίγο  το ζοφερό κλίμα του νήματος ...
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.411
Κριτικές
40
Like
19.262
Πόντοι
26.096
hurray.gif
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.411
Κριτικές
40
Like
19.262
Πόντοι
26.096
Το παρακάτω αφιερούται στον αγαπητό φίλο, που είχα την τιμή να γνωρίσω στο μπου. Τον κ. Ζιγκ, Βλαχάντερ ή όπως αλλιώς τον ενθυμείστε!

raylenerichardssexy.jpg
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
Το παρακάτω αφιερούται στον αγαπητό φίλο, που είχα την τιμή να γνωρίσω στο μπου. Τον κ. Ζιγκ, Βλαχάντερ ή όπως αλλιώς τον ενθυμείστε!

raylenerichardssexy.jpg
DOUBLE VISION τον ενθυμούμαι καλύτερα! Δεν ξέρω γιατί το συνδέω και με την παραπάνω φώτο ...
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Ειμαι σε διλημμα σημερα,να παω η να μην παω παραλια  :grin: βασικα δεν πολυγουσταρο οταν ειναι τιγκα στον κοσμο και δεν μπορεις να βρεις να κατσεις καπου, ασε που ειναι παντου γεματο μωρα και ατομα που παιζουν ρακετες. :S
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.619
Like
21.564
Πόντοι
5.506
Καλησπερα τι λεει  :grin:


Γειά σου ρε παικταρά μου Βίκινγκ, καλησπέρα, να εδώ δουλειά!!!!


DOUBLE VISION τον ενθυμούμαι καλύτερα! Δεν ξέρω γιατί το συνδέω και με την παραπάνω φώτο ...


Αφού ήταν μουνάρα η Autovision!!!!!!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.619
Like
21.564
Πόντοι
5.506
Ειμαι σε διλημμα σημερα,να παω η να μην παω παραλια  :grin: βασικα δεν πολυγουσταρο οταν ειναι τιγκα στον κοσμο και δεν μπορεις να βρεις να κατσεις καπου, ασε που ειναι παντου γεματο μωρα και ατομα που παιζουν ρακετες. :S



Κυριακή είναι η χειρότερη μέρα για παραλία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom