Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

Άντε και βρήκαμε γκόμενα. Μετά τι κάνουμε; [Έως 3 ψήφοι]

  • Την πάω στην μαμά για να την εγκρίνει.

  • Κράζεις; Ζηλεύεις!

  • Της ζητώ να μου γνωρίσει μια φίλη της.

  • Εσύ βρήκες γκόμενα. Εγώ πως θα βρω;

  • Λέτε να ακούει τη μουσική του νεαρού Αρίσταρχου;

  • Θα την πάω στον Εσπερινό της Ενορίας μου.

  • Θα την κεράσω τουλουμπακι στο ζαχαροπλαστείο.

  • Θα διαβάσουμε τα περί σεξουαλικής πράξης στην Εγκυκλοπαίδεια.

  • Αν δεν είναι παρθένα, θα την χωρίσω!


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Πρόσεχε γιατί από ότι βλέπεις οι απειλές πάνε και έρχονται
Γενικά εσείς οι 4-5 που μιλάτε λογικά
Μεγάλη προσοχή

Είχες απόλυτο δίκιο για τις ψυχοπαθητικές συμπεριφορές

ολι δεκεο
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.878
Like
6.653
Πόντοι
1.056
ιδου ι ροδοσ ιδου κε το πιδιμα
καλα ειπαμε το σκεφτομαστε ακομα:grin:
παρεμπιπτόντως τη γλωσσα ειναι αυτη που μιλατε:think:
ουτε ο γκουγκλης δεν την εχει:D:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
σι ιεσ κλονοσ του που ινε ολι κλονι εμενα αρα σαν πεδι μου θα σε εχο κατσε φρονμα λαγε πεκσε μουσικι
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
κσαναδεσ το βιδεο δεν το εχισ μελετισι καλα κανε απομαγνιτοφονισι γραψε τιν εδο να σε εγκρινο αν ιεν αλιθια αν κανισ πλακα δεκα μερεσ κρατισι
 

Dirty69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
5.459
Κριτικές
49
Like
7.213
Πόντοι
24.237
Το ραντεβού έγινε σε πολυτελές ξενοδοχείο στο Κεφαλλάρι πλήρους διαμονής. Η συμφωνία ήταν μεσημεριανό για να σπάσει ο πάγος και στη συνέχεια

Shake it baby
Shake it baby, one time for me
One time for me
Look baby, just smile

Ελα που το ξενοδοχείο ήταν φουλ μεσημεριάτικα, γαμούν σαν τα κοκόρια έχουν και άλλοι την ίδια ιδέα. Ρωτάω το φίλο στη ρεσεψιόν τι μπορεί να βρει γιατί δεν θα ήθελε να πηδηχτεί φαντάζομαι σε κανένα δίκλινο, τελικά το μούτρο βρήκε μία σουίτα με late arrival να με χώσει εμένα να κάνω τη δουλειά μου μεσημέρι με το αζημίωτο overbooked, αγιόπαιδο τι να λέμε τώρα....

- Ελα χχχ μπες στο ξενοδοχείο πήγαινε στο restaurant και ζήτα την κράτηση του ΧΧΧ
- καλύτερα να συναντηθούμε έξω και να μπούμε μαζί
- έχω κλείσει σε ήσυχο μερος, εαν μπούμε μαζί τι θα ...?
- επαγγελματικό ραντεβού
-... μάλιστα....

Η τηλεπαρουσιάστρια ήταν εντυπωσιακή και χωρίς τα άπειρα φίλτρα της τηλεόρασης chique ντυμένη αλλά όχι προκλητικά αν και από τη μπλούζα πουλοβερ προέβαλε μία δαντέλλα...

Μπήκαμε μέσα αφού χαιρετηθήκαμε με τα μικρά μας για ξεκάρφωμα αλλά και για να σπάσει ο πάγος, προχωρήσαμε στον χώρο εστίασης, τον ήσυχο που λέγαμε. ΩΝΣΓ τι ήσυχο? όλες οι κότες και οι γεροξούρες σαν του λόγου μου που βλέπω ενίοτε ήταν εκεί, γυρίσανε τα κεφάλια όλοι συντονισμένα, ήταν εντυπωσιακή η καριόλα, κοιτούσα ποιος λοχίας έδωσε το σύνθημα "κλείνατε επ αρι - στεράαααα". Ευτυχώς κάποιο προιον μου θα έβγαινε στην ΤV οπότε θα μασούσα καμμιά δικαιολογία, αστα να πάνε.

Καθήσαμε παράγγειλα ένα Κυρ Γιάννη Gewurtztraminer λευκό, φρουτώδες, πιασσάρικο για τα κορίτσια. Παραγγείλαμε, πήρε κάτι ελαφρύ σε σαλάτα, διάολε είπα μέσα μου τι φοβάται? Μην βαρύνει και μπατάρει από το κρεβάττι ? Εκ των υστέρων κατάλαβα ότι δεν ήθελε να ερεθίσει το αντεράκι της μια και είχε προετοιμάσει το κωλαράκι της προς χρήση με την ιδιαίτερα γνωστή διαδικασία "μα όχι από 'κει - σιγά σιγά - έλα δώστα - από εκεί δεν το κάνω " :2funny::2funny::2funny:

Μιλήσαμε για δουλειές, κουτσομπολιά γνωστών ποιες το κάνουν .... απροκάλυπτα ... και όχι με φειδώ.... :jerking: . Ηταν όμως χρήσιμο για μελλοντικούς στόχους....

Η συνάντηση μαζί της κόστιζε όσο ένα μεταχειρισμένο Mini Cooper οπότε αποφάσισα σε κάποια φάση για να το αποσβέσω να το οδηγήσω - συγνώμη - να το πηδήξω.

Η αποκάλυψη έφερε στην επιφάνεια ένα σετ Lise Charmel όπου τα πολύχρωμα χρώματα έδεναν με το εξωτερικό ντύσιμο. Το σουτιέν ήταν έτοιμο να εκραγεί από το 3άρι φτιαγμένο στήθος ενώ ακουμπώντας το αιδοίο απόλαυσα μία βελούδινη αίσθηση την οποία αφήνει μόνο η αποτρίχωση με laser.

Μισό μπουκάλι άσπρο κρασί ήταν αρκετό να φύγουν όλες οι αναστολές (υπήρχαν? :coffee::headbang:) εγώ είχα ορμήσει σκεφτόμενος τα φράγκα όπως η Πατουλίδου "για την Ελλάδα ρε γαμώτο" 2 1/2 ώρες όπου μισή ώρα η πίσω πόρτα ομοίαζε πλέον με γκαραζόπορτα.

Σε κατάσταση σοκ μετά ανάσκελα μισολυπόθυμος και ενώ είχε κουρνιάσει στα μπράτσα μου, ερχόταν ο Ντάνυ Γκλόβερ στο μυαλό μου στο Leathal weapon "I am too old for this shit", σύρθηκα στο αμάξι μου τρεμάμενος, άνοιξα το ντουλαπάκι και χλαπάκιασα ένα υπογλώσσιο. Της είπα όποτε θέλει, και θέλει κάτι ας μ στείλει....

Την επόμενη μέρα ήρθε whatsappάτο μύνημα


tv-png.1119469


Τώρα εγώ είμαι, τα φράγκα μου είναι πάμε παρακάτω....

Το ραντεβού έγινε σε πολυτελές ξενοδοχείο στο Κεφαλλάρι πλήρους διαμονής. Η συμφωνία ήταν μεσημεριανό για να σπάσει ο πάγος και στη συνέχεια

Shake it baby
Shake it baby, one time for me
One time for me
Look baby, just smile

Ελα που το ξενοδοχείο ήταν φουλ μεσημεριάτικα, γαμούν σαν τα κοκόρια έχουν και άλλοι την ίδια ιδέα. Ρωτάω το φίλο στη ρεσεψιόν τι μπορεί να βρει γιατί δεν θα ήθελε να πηδηχτεί φαντάζομαι σε κανένα δίκλινο, τελικά το μούτρο βρήκε μία σουίτα με late arrival να με χώσει εμένα να κάνω τη δουλειά μου μεσημέρι με το αζημίωτο overbooked, αγιόπαιδο τι να λέμε τώρα....

- Ελα χχχ μπες στο ξενοδοχείο πήγαινε στο restaurant και ζήτα την κράτηση του ΧΧΧ
- καλύτερα να συναντηθούμε έξω και να μπούμε μαζί
- έχω κλείσει σε ήσυχο μερος, εαν μπούμε μαζί τι θα ...?
- επαγγελματικό ραντεβού
-... μάλιστα....

Η τηλεπαρουσιάστρια ήταν εντυπωσιακή και χωρίς τα άπειρα φίλτρα της τηλεόρασης chique ντυμένη αλλά όχι προκλητικά αν και από τη μπλούζα πουλοβερ προέβαλε μία δαντέλλα...

Μπήκαμε μέσα αφού χαιρετηθήκαμε με τα μικρά μας για ξεκάρφωμα αλλά και για να σπάσει ο πάγος, προχωρήσαμε στον χώρο εστίασης, τον ήσυχο που λέγαμε. ΩΝΣΓ τι ήσυχο? όλες οι κότες και οι γεροξούρες σαν του λόγου μου που βλέπω ενίοτε ήταν εκεί, γυρίσανε τα κεφάλια όλοι συντονισμένα, ήταν εντυπωσιακή η καριόλα, κοιτούσα ποιος λοχίας έδωσε το σύνθημα "κλείνατε επ αρι - στεράαααα". Ευτυχώς κάποιο προιον μου θα έβγαινε στην ΤV οπότε θα μασούσα καμμιά δικαιολογία, αστα να πάνε.

Καθήσαμε παράγγειλα ένα Κυρ Γιάννη Gewurtztraminer λευκό, φρουτώδες, πιασσάρικο για τα κορίτσια. Παραγγείλαμε, πήρε κάτι ελαφρύ σε σαλάτα, διάολε είπα μέσα μου τι φοβάται? Μην βαρύνει και μπατάρει από το κρεβάττι ? Εκ των υστέρων κατάλαβα ότι δεν ήθελε να ερεθίσει το αντεράκι της μια και είχε προετοιμάσει το κωλαράκι της προς χρήση με την ιδιαίτερα γνωστή διαδικασία "μα όχι από 'κει - σιγά σιγά - έλα δώστα - από εκεί δεν το κάνω " :2funny::2funny::2funny:

Μιλήσαμε για δουλειές, κουτσομπολιά γνωστών ποιες το κάνουν .... απροκάλυπτα ... και όχι με φειδώ.... :jerking: . Ηταν όμως χρήσιμο για μελλοντικούς στόχους....

Η συνάντηση μαζί της κόστιζε όσο ένα μεταχειρισμένο Mini Cooper οπότε αποφάσισα σε κάποια φάση για να το αποσβέσω να το οδηγήσω - συγνώμη - να το πηδήξω.

Η αποκάλυψη έφερε στην επιφάνεια ένα σετ Lise Charmel όπου τα πολύχρωμα χρώματα έδεναν με το εξωτερικό ντύσιμο. Το σουτιέν ήταν έτοιμο να εκραγεί από το 3άρι φτιαγμένο στήθος ενώ ακουμπώντας το αιδοίο απόλαυσα μία βελούδινη αίσθηση την οποία αφήνει μόνο η αποτρίχωση με laser.

Μισό μπουκάλι άσπρο κρασί ήταν αρκετό να φύγουν όλες οι αναστολές (υπήρχαν? :coffee::headbang:) εγώ είχα ορμήσει σκεφτόμενος τα φράγκα όπως η Πατουλίδου "για την Ελλάδα ρε γαμώτο" 2 1/2 ώρες όπου μισή ώρα η πίσω πόρτα ομοίαζε πλέον με γκαραζόπορτα.

Σε κατάσταση σοκ μετά ανάσκελα μισολυπόθυμος και ενώ είχε κουρνιάσει στα μπράτσα μου, ερχόταν ο Ντάνυ Γκλόβερ στο μυαλό μου στο Leathal weapon "I am too old for this shit", σύρθηκα στο αμάξι μου τρεμάμενος, άνοιξα το ντουλαπάκι και χλαπάκιασα ένα υπογλώσσιο. Της είπα όποτε θέλει, και θέλει κάτι ας μ στείλει....

Την επόμενη μέρα ήρθε whatsappάτο μύνημα


tv-png.1119469


Τώρα εγώ είμαι, τα φράγκα μου είναι πάμε παρακάτω....


A promise is a promise

1709723935677.png
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.878
Like
6.653
Πόντοι
1.056
σι ιεσ κλονοσ του που ινε ολι κλονι εμενα αρα σαν πεδι μου θα σε εχο κατσε φρονμα λαγε πεκσε μουσικι
Δεν είμαι κλώνος κύριε κανενός -ενα προφίλ έχω οποίος αποδείξει ότι είμαι κλώνος δέχομαι να γίνω οικειοθελώς Λαγός στιφάδο στη κατσαρόλα - πάντως σας έχω δεί να μιλάτε κανονικά άρα η κατάσταση δεν είναι μη αναστρέψιμη- μήπως λέω εγώ μήπως χρειάζεστε μία γυναίκα να σας βάλει τα δύο πόδια σε ένα παπούτσι :buck2: σε τάξη
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
5
Like
7.386
Πόντοι
1.336
συμπαθητικο πισω συστημα θα ελεγα βεβαιως βεβαιως
Βεβαια για μενα κριτηριο ειναι οι αεροσακοι ...
Και αν καταλαβα καλα ,,η τιμη .....τιμη δεν εχει και χαρα του που την εχει ....
 

Dirty69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
5.459
Κριτικές
49
Like
7.213
Πόντοι
24.237
συμπαθητικο πισω συστημα θα ελεγα βεβαιως βεβαιως
Βεβαια για μενα κριτηριο ειναι οι αεροσακοι ...
Και αν καταλαβα καλα ,,η τιμη .....τιμη δεν εχει και χαρα του που την εχει ....
3άρι διακριτικά φτιαγμένο πολυ καλή δουλειά, αμμοβολημμένη προσθήκη, και από τη μασχάλη. Δεν φαίνεται τίποτα 8-10 θα έδωσε
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
838
Like
2.068
Πόντοι
446
Capex, ήδη αποσβεσμένα!
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
5
Like
7.386
Πόντοι
1.336
3άρι διακριτικά φτιαγμένο πολυ καλή δουλειά, αμμοβολημμένη προσθήκη, και από τη μασχάλη. Δεν φαίνεται τίποτα 8-10 θα έδωσε
σαν πολλα να εδωσε ....αλλα δεν εχει σημασια
Το ποσα εδωσες εσυ εχει ...
αν καταλαβα καλα ..κλααααμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Capex, ήδη αποσβεσμένα!
ειχε καλο ROI
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.254
Κριτικές
40
Like
18.725
Πόντοι
26.096
Τελευταία τροποποίηση:

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
5
Like
7.386
Πόντοι
1.336
You are a man of your word!
No matter the price, she is the prize.

Μακάρι να ξέραμε και ποια τηλεπαρουσιάστρια είναι ...

Φευ εις την άγνοιαν + υπεραλίευση amjik + αερόσακοι ιζνογκουντίου!
δε σου λεει γιατι πας και τα λες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom