Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 468K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

Πως θέλουμε την γκόμενα [αν βρούμε γκόμενα] στο κρεβάτι; [Έως 4 ψήφοι]

  • Sexy lingerie, high heels, garter belt.

  • Να με ταίζει μουσακά, όπως η Μαμά μου.

  • Shibari bondage.

  • Δεν έχω κρεβάτι. Κοιμάμαι σε παγκάκι.

  • Όταν καταφέρω να βρω γκόμενα, θα σου πω πως την θέλω.

  • Ντυμένη Επίσκοπος της Καθολικής Εκκλησίας.

  • Εγώ θέλω γκόμενο.

  • Role play. Δασκάλα, Γραμματέας, Νοσοκόμα, Αθλήτρια κλπ.

  • Να μοσχοβολά καθαριότητα.

  • Μην είσαι αδιάκριτος. Εγώ θα την γαμήσω. Όχι εσύ.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.403
Κριτικές
40
Like
19.226
Πόντοι
26.096
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::smiling-face-with-heart-eyes:
Καλημέρα λατρεμένοοι μού κύριοι...
Η κ.Ουρανια έχει γενέθλια σήμερα γίνεται 69 ετών...
Φεύ εις την μακροημέρευση !!!!
birthday-cartoon-2.jpg
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.403
Κριτικές
40
Like
19.226
Πόντοι
26.096
Για αυτό & εγώ έχω δύο κυρίες υπερήλικες μένουμε όλοι μαζί εξ ού & το Δώμα & η ζωή συμβαδίζει άψογα.
Τι να της κάνω τις νεαρές??
Να μου σπάνε τα @@@@@
Φεύ Χ 3
Σεις τις έχετε δύο - δύο ...!!
Και μετά οι άλλοι ψάχνουν να βρουν γκόμενα ...
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.501
Κριτικές
2
Like
18.846
Πόντοι
3.836
Τι γίνεται εδώ; Ξυπνήσατε;

Για τον φίλο μου τον κύριο Αρίστο που του αρέσουν τα ποιοτικά...

Μα και σε εμένα αρέσουν τα ποιοτικά.
Αλλά, βέβαια, εγώ δεν είμαι ΑΕΚ ΜΟΝΟ, όπως ο Αρίσταρχος...
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.385
Πόντοι
1.336
Μα και σε εμένα αρέσουν τα ποιοτικά.
Αλλά, βέβαια, εγώ δεν είμαι ΑΕΚ ΜΟΝΟ, όπως ο Αρίσταρχος...
Τι; Δεν είσαι ΑΕΚ; Ντροπή σου. Τέλος πάντων. Και για σένα, μήπως και κόψεις τον σφακιανάκι
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.501
Κριτικές
2
Like
18.846
Πόντοι
3.836
Τι; Δεν είσαι ΑΕΚ; Ντροπή σου. Τέλος πάντων. Και για σένα, μήπως και κόψεις τον σφακιανάκι
Δεν είμαι ΑΕΚ ΜΟΝΟ.
Είμαι Πανοινούσσιος. Ήταν ο παππούς από τις Οινούσσες και ο μπαμπάς και εγώ, διατηρούμε την παράδοση.
Αλλά, από τις μεγάλες ομάδες, είμαι ΑΕΚ. Άρα είμαι ΑΕΚ ΛΙΓΟ.

Τέλος πάντων. Ευχαριστώ!
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
243
Κριτικές
11
Like
1.019
Πόντοι
311
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::smiling-face-with-heart-eyes:
Καλημέρα λατρεμένοοι μού κύριοι...
Η κ.Ουρανια έχει γενέθλια σήμερα γίνεται 69 ετών...
Φεύ εις την μακροημέρευση !!!!
Καλημέρα αγαπητέ, Χρόνια πολλά στα αγαπημένα μας κορίτσια και ευχές για ένα καλύτερο αύριο με περισσότερο σεξ και λιγότερους πολέμους...
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
243
Κριτικές
11
Like
1.019
Πόντοι
311
Δεν είμαι ΑΕΚ ΜΟΝΟ.
Είμαι Πανοινούσσιος. Ήταν ο παππούς από τις Οινούσσες και ο μπαμπάς και εγώ, διατηρούμε την παράδοση.
Αλλά, από τις μεγάλες ομάδες, είμαι ΑΕΚ. Άρα είμαι ΑΕΚ ΛΙΓΟ.

Τέλος πάντων. Ευχαριστώ!
Το να είσαι λίγο ΑΕΚ είναι λίγο ντροπή οπότε είσαι μια χαρά, σκέψου να ήσουν πολύ Ολυμπιακός... Τι ντροπή θεέ μου:tooth:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.737
Κριτικές
36
Like
35.555
Πόντοι
18.565
:boobies: 21,5/30
Ευνουχισμενος και παραιτημένος πλέον από τις ηδονές της ψυχής, προσπάθησα να βρω μια διέξοδο στο αδιέξοδο, αναζητώντας κάποια χαρά στις ηδονές του κορμιού, ξοδεύοντας το λιγοστό σπέρμα που μου έχει απομείνει για το υπόλοιπο της ζωής μου, ασκοπα.
Τραγικό. Φευ. Το βράδυ επιστρέφω. Ξανά φευ.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.403
Κριτικές
40
Like
19.226
Πόντοι
26.096
:boobies: 21,5/30
Ευνουχισμενος και παραιτημένος πλέον από τις ηδονές της ψυχής, προσπάθησα να βρω μια διέξοδο στο αδιέξοδο, αναζητώντας κάποια χαρά στις ηδονές του κορμιού, ξοδεύοντας το λιγοστό σπέρμα που μου έχει απομείνει για το υπόλοιπο της ζωής μου, ασκοπα.
Τραγικό. Φευ. Το βράδυ επιστρέφω. Ξανά φευ.
21,5/27!
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.947
Κριτικές
32
Like
11.266
Πόντοι
11.746
:boobies: 21,5/30
Ευνουχισμενος και παραιτημένος πλέον από τις ηδονές της ψυχής, προσπάθησα να βρω μια διέξοδο στο αδιέξοδο, αναζητώντας κάποια χαρά στις ηδονές του κορμιού, ξοδεύοντας το λιγοστό σπέρμα που μου έχει απομείνει για το υπόλοιπο της ζωής μου, ασκοπα.
Τραγικό. Φευ. Το βράδυ επιστρέφω. Ξανά φευ.
Διέξοδο στο αδιέξοδο? :think:
Νομίζω πρέπει να βάλω καψουροτράγουδο
 

Dirty69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
5.459
Κριτικές
49
Like
7.213
Πόντοι
24.237
Αυτή 101%

Δεν υπάρχει "εάν" υπάρχει ΜΟΝΟ "πόσο" .

Οτι και όνομα

Για τις τραγουδιάρες, παρουσιάστριες και σταρλετς, πρώτα έπρεπε να έχεις κονέ, τώρα ......... :

"
Για κρατήσεις και εκδηλώσεις , booking τηλ χχχχχχχχχχχ email xxxxxxxxxχχχχ
- < Καλησπέρα σας, θα ήθελα να σας κλείσω για μία εκδήλωση
-> περί τίνος πρόκειται?
-< είναι μία εκδήλωση κατ ιδίαν
-> δηλαδή? μπορείτε να μου εξηγήσετε?
-< Συνοδεία σε δείπνο
-> Που βρίσκεται η εκδήλωση, το δείπνο
-< όπου σας αρέσει είναι για τους 2 μας, με την κατάλληλη αμοιβή, δώρο
-> Γνωριζόμαστε?
-< Instagram xxxxxxxx
"

Διάλογος 100% αληθής, τα υπόλοιπα με 1-2 ντρίπλες στο δείπνο το γκολ είναι σίγουρο. Επιλέξτε roof-top restaurant σε 5***** και κλείστε δωμάτιο από κάτω. Πετάξτε μια μαλακία στυλ " έχω πάντα 1 δωμάτιο κλεισμένο στα ξενοδοχεία που συνεργάζομαι γιατί μετα το φαγητό βαραίνω" . Το 60% γουστάρει να πηδηχτεί ΠΡΙΝ το φαγητό μην τον πάρουν από πίσω και γίνει κανένα ατύχημα.

Υπάρχει τεράστια έλλειψη χρόνου για να είμαι συστηματικός στο προσφιλές μου πεολιλιπούτειο νήμα, σας διαβάζω και ευθυμώ, θα συμμετέχω αγαπητοί μου γεροξούρες όσο το δυνατόν...

Το ραντεβού έγινε σε πολυτελές ξενοδοχείο στο Κεφαλλάρι πλήρους διαμονής. Η συμφωνία ήταν μεσημεριανό για να σπάσει ο πάγος και στη συνέχεια

Shake it baby
Shake it baby, one time for me
One time for me
Look baby, just smile

Ελα που το ξενοδοχείο ήταν φουλ μεσημεριάτικα, γαμούν σαν τα κοκόρια έχουν και άλλοι την ίδια ιδέα. Ρωτάω το φίλο στη ρεσεψιόν τι μπορεί να βρει γιατί δεν θα ήθελε να πηδηχτεί φαντάζομαι σε κανένα δίκλινο, τελικά το μούτρο βρήκε μία σουίτα με late arrival να με χώσει εμένα να κάνω τη δουλειά μου μεσημέρι με το αζημίωτο overbooked, αγιόπαιδο τι να λέμε τώρα....

- Ελα χχχ μπες στο ξενοδοχείο πήγαινε στο restaurant και ζήτα την κράτηση του ΧΧΧ
- καλύτερα να συναντηθούμε έξω και να μπούμε μαζί
- έχω κλείσει σε ήσυχο μερος, εαν μπούμε μαζί τι θα ...?
- επαγγελματικό ραντεβού
-... μάλιστα....

Η τηλεπαρουσιάστρια ήταν εντυπωσιακή και χωρίς τα άπειρα φίλτρα της τηλεόρασης chique ντυμένη αλλά όχι προκλητικά αν και από τη μπλούζα πουλοβερ προέβαλε μία δαντέλλα...

Μπήκαμε μέσα αφού χαιρετηθήκαμε με τα μικρά μας για ξεκάρφωμα αλλά και για να σπάσει ο πάγος, προχωρήσαμε στον χώρο εστίασης, τον ήσυχο που λέγαμε. ΩΝΣΓ τι ήσυχο? όλες οι κότες και οι γεροξούρες σαν του λόγου μου που βλέπω ενίοτε ήταν εκεί, γυρίσανε τα κεφάλια όλοι συντονισμένα, ήταν εντυπωσιακή η καριόλα, κοιτούσα ποιος λοχίας έδωσε το σύνθημα "κλείνατε επ αρι - στεράαααα". Ευτυχώς κάποιο προιον μου θα έβγαινε στην ΤV οπότε θα μασούσα καμμιά δικαιολογία, αστα να πάνε.

Καθήσαμε παράγγειλα ένα Κυρ Γιάννη Gewurtztraminer λευκό, φρουτώδες, πιασσάρικο για τα κορίτσια. Παραγγείλαμε, πήρε κάτι ελαφρύ σε σαλάτα, διάολε είπα μέσα μου τι φοβάται? Μην βαρύνει και μπατάρει από το κρεβάττι ? Εκ των υστέρων κατάλαβα ότι δεν ήθελε να ερεθίσει το αντεράκι της μια και είχε προετοιμάσει το κωλαράκι της προς χρήση με την ιδιαίτερα γνωστή διαδικασία "μα όχι από 'κει - σιγά σιγά - έλα δώστα - από εκεί δεν το κάνω " :2funny::2funny::2funny:

Μιλήσαμε για δουλειές, κουτσομπολιά γνωστών ποιες το κάνουν .... απροκάλυπτα ... και όχι με φειδώ.... :jerking: . Ηταν όμως χρήσιμο για μελλοντικούς στόχους....

Η συνάντηση μαζί της κόστιζε όσο ένα μεταχειρισμένο Mini Cooper οπότε αποφάσισα σε κάποια φάση για να το αποσβέσω να το οδηγήσω - συγνώμη - να το πηδήξω.

Η αποκάλυψη έφερε στην επιφάνεια ένα σετ Lise Charmel όπου τα πολύχρωμα χρώματα έδεναν με το εξωτερικό ντύσιμο. Το σουτιέν ήταν έτοιμο να εκραγεί από το 3άρι φτιαγμένο στήθος ενώ ακουμπώντας το αιδοίο απόλαυσα μία βελούδινη αίσθηση την οποία αφήνει μόνο η αποτρίχωση με laser.

Μισό μπουκάλι άσπρο κρασί ήταν αρκετό να φύγουν όλες οι αναστολές (υπήρχαν? :coffee::headbang:) εγώ είχα ορμήσει σκεφτόμενος τα φράγκα όπως η Πατουλίδου "για την Ελλάδα ρε γαμώτο" 2 1/2 ώρες όπου μισή ώρα η πίσω πόρτα ομοίαζε πλέον με γκαραζόπορτα.

Σε κατάσταση σοκ μετά ανάσκελα μισολυπόθυμος και ενώ είχε κουρνιάσει στα μπράτσα μου, ερχόταν ο Ντάνυ Γκλόβερ στο μυαλό μου στο Leathal weapon "I am too old for this shit", σύρθηκα στο αμάξι μου τρεμάμενος, άνοιξα το ντουλαπάκι και χλαπάκιασα ένα υπογλώσσιο. Της είπα όποτε θέλει, και θέλει κάτι ας μ στείλει....

Την επόμενη μέρα ήρθε whatsappάτο μύνημα


tv-png.1119469


Τώρα εγώ είμαι, τα φράγκα μου είναι πάμε παρακάτω....
 

Συνημμένα

  • tv.png
    tv.png
    471,1 KB · Εμφανίσεις: 27

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.532
Κριτικές
5
Like
7.641
Πόντοι
2.586
Το ραντεβού έγινε σε πολυτελές ξενοδοχείο στο Κεφαλλάρι πλήρους διαμονής. Η συμφωνία ήταν μεσημεριανό για να σπάσει ο πάγος και στη συνέχεια

Shake it baby
Shake it baby, one time for me
One time for me
Look baby, just smile

Ελα που το ξενοδοχείο ήταν φουλ μεσημεριάτικα, γαμούν σαν τα κοκόρια έχουν και άλλοι την ίδια ιδέα. Ρωτάω το φίλο στη ρεσεψιόν τι μπορεί να βρει γιατί δεν θα ήθελε να πηδηχτεί φαντάζομαι σε κανένα δίκλινο, τελικά το μούτρο βρήκε μία σουίτα με late arrival να με χώσει εμένα να κάνω τη δουλειά μου μεσημέρι με το αζημίωτο overbooked, αγιόπαιδο τι να λέμε τώρα....

- Ελα χχχ μπες στο ξενοδοχείο πήγαινε στο restaurant και ζήτα την κράτηση του ΧΧΧ
- καλύτερα να συναντηθούμε έξω και να μπούμε μαζί
- έχω κλείσει σε ήσυχο μερος, εαν μπούμε μαζί τι θα ...?
- επαγγελματικό ραντεβού
-... μάλιστα....

Η τηλεπαρουσιάστρια ήταν εντυπωσιακή και χωρίς τα άπειρα φίλτρα της τηλεόρασης chique ντυμένη αλλά όχι προκλητικά αν και από τη μπλούζα πουλοβερ προέβαλε μία δαντέλλα...

Μπήκαμε μέσα αφού χαιρετηθήκαμε με τα μικρά μας για ξεκάρφωμα αλλά και για να σπάσει ο πάγος, προχωρήσαμε στον χώρο εστίασης, τον ήσυχο που λέγαμε. ΩΝΣΓ τι ήσυχο? όλες οι κότες και οι γεροξούρες σαν του λόγου μου που βλέπω ενίοτε ήταν εκεί, γυρίσανε τα κεφάλια όλοι συντονισμένα, ήταν εντυπωσιακή η καριόλα, κοιτούσα ποιος λοχίας έδωσε το σύνθημα "κλείνατε επ αρι - στεράαααα". Ευτυχώς κάποιο προιον μου θα έβγαινε στην ΤV οπότε θα μασούσα καμμιά δικαιολογία, αστα να πάνε.

Καθήσαμε παράγγειλα ένα Κυρ Γιάννη Gewurtztraminer λευκό, φρουτώδες, πιασσάρικο για τα κορίτσια. Παραγγείλαμε, πήρε κάτι ελαφρύ σε σαλάτα, διάολε είπα μέσα μου τι φοβάται? Μην βαρύνει και μπατάρει από το κρεβάττι ? Εκ των υστέρων κατάλαβα ότι δεν ήθελε να ερεθίσει το αντεράκι της μια και είχε προετοιμάσει το κωλαράκι της προς χρήση με την ιδιαίτερα γνωστή διαδικασία "μα όχι από 'κει - σιγά σιγά - έλα δώστα - από εκεί δεν το κάνω " :2funny::2funny::2funny:

Μιλήσαμε για δουλειές, κουτσομπολιά γνωστών ποιες το κάνουν .... απροκάλυπτα ... και όχι με φειδώ.... :jerking: . Ηταν όμως χρήσιμο για μελλοντικούς στόχους....

Η συνάντηση μαζί της κόστιζε όσο ένα μεταχειρισμένο Mini Cooper οπότε αποφάσισα σε κάποια φάση για να το αποσβέσω να το οδηγήσω - συγνώμη - να το πηδήξω.

Η αποκάλυψη έφερε στην επιφάνεια ένα σετ Lise Charmel όπου τα πολύχρωμα χρώματα έδεναν με το εξωτερικό ντύσιμο. Το σουτιέν ήταν έτοιμο να εκραγεί από το 3άρι φτιαγμένο στήθος ενώ ακουμπώντας το αιδοίο απόλαυσα μία βελούδινη αίσθηση την οποία αφήνει μόνο η αποτρίχωση με laser.

Μισό μπουκάλι άσπρο κρασί ήταν αρκετό να φύγουν όλες οι αναστολές (υπήρχαν? :coffee::headbang:) εγώ είχα ορμήσει σκεφτόμενος τα φράγκα όπως η Πατουλίδου "για την Ελλάδα ρε γαμώτο" 2 1/2 ώρες όπου μισή ώρα η πίσω πόρτα ομοίαζε πλέον με γκαραζόπορτα.

Σε κατάσταση σοκ μετά ανάσκελα μισολυπόθυμος και ενώ είχε κουρνιάσει στα μπράτσα μου, ερχόταν ο Ντάνυ Γκλόβερ στο μυαλό μου στο Leathal weapon "I am too old for this shit", σύρθηκα στο αμάξι μου τρεμάμενος, άνοιξα το ντουλαπάκι και χλαπάκιασα ένα υπογλώσσιο. Της είπα όποτε θέλει, και θέλει κάτι ας μ στείλει....

Την επόμενη μέρα ήρθε whatsappάτο μύνημα


tv-png.1119469


Τώρα εγώ είμαι, τα φράγκα μου είναι πάμε παρακάτω....
Υποκλεινομαι στον τρισμεγιστο και μεγα μοντελοπνιχτη Dirty 69
Keep Fucking !!!!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.152
Κριτικές
167
Like
84.734
Πόντοι
46.423
Μπονασέρα !!!

:coffee:

 

Dirty69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
5.459
Κριτικές
49
Like
7.213
Πόντοι
24.237
Αύριο θα ανεβάσω φωτό. Εν γνώση της. Μην περιμένετε γεροξούρες πρόσωπο. Πίπα παίρνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom