Νέα

Οι παντρεμένοι γαμούν την γυναίκα τους:

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pezoporos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσο συχνά γαμάτε την γυναίκα σας;

  • Κάθε μέρα

    Ψήφοι: 18 9,0%
  • Δύο με τρεις φορές την εβδομάδα

    Ψήφοι: 48 23,9%
  • Δύο με τρεις φορές τον μήνα

    Ψήφοι: 74 36,8%
  • Δύο με τρεις φορές το τρίμηνο

    Ψήφοι: 21 10,4%
  • Δύο με τρεις φορές τον χρόνο

    Ψήφοι: 18 9,0%
  • Δεν θυμάμαι, πάνε χρόνια

    Ψήφοι: 22 10,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    201

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.932
Κριτικές
62
Like
40.380
Πόντοι
8.530
Αργυροτοξε
χωρις να θελω να διαφωνησω,ολα αυτα που λενε για επαρχια οτι γαμιουνται αβερτα ειναι φιδιες ?
δεν σου κανω τον εξυπνο,γιατι δεν ειμαι!!
ερωτηση κανω,διοτι εγω μια ζωη Αθηνα ειμαι,ασχετος απο επαρχια!!
δηλαδη η επαρχια ειναι καταδικασμενη στην αγαμια ? :angel:
Στην Αθήνα είστε τυχεροί γιατί ακόμα και αν την πέσετε αλά Greek Lover σε κάποια στον δρόμο υπάρχει περίπτωση να νιώσει κολακευμενη από την εκ του σύνεγγυς ανθρώπινη επαφή/ επικοινωνία σε καιρούς διαδικτυακής αλλοτρίωσης...
Στην επαρχία χωρίς κονέ μέσω κοινών γνωστών ( απεχθάνομαι την έκφραση...)ΔΕΝ....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.932
Κριτικές
62
Like
40.380
Πόντοι
8.530
Αργυροτοξε
χωρις να θελω να διαφωνησω,ολα αυτα που λενε για επαρχια οτι γαμιουνται αβερτα ειναι φιδιες ?
δεν σου κανω τον εξυπνο,γιατι δεν ειμαι!!
ερωτηση κανω,διοτι εγω μια ζωη Αθηνα ειμαι,ασχετος απο επαρχια!!
δηλαδη η επαρχια ειναι καταδικασμενη στην αγαμια ? :angel:
Αυτοί που τα λένε η εμπορεύονται φίδια η πραγματικά είναι γνωστοί της κουμπαράς που δουλεύει στο διπλανό μαγαζί και την ώρα που άπλωνε ρούχα άκουσε ότι χώρισε η τάδε ....
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
207
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Εγώ με ανώμαλους δεν μιλάω
 

T@los

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2022
Μηνύματα
113
Like
861
Πόντοι
81
Συνηθως και οι δυο κουραζονται μεσα απο τη συνεχη τριβη της εγγαμης ζωης , οπως ειπε φιλος πριν, η ρουτινα ειναι μεγας sex killer.
οταν καθε μερα μοιραζεσαι με τον αλλον δεκαδες υποχρεωσεις (παιδια, λογαριασμους, φροντιστηρια κλπ) δεν μενει ουτε χρονος ουτε διαθεση για πολλα στο κρεβάτι.
Υπαρχουν ζευγαρια που με ταξιδακια, εξοδους κλπ καταφερνουν και ανανεωνουν τη σχεση τους καθε τοσο.
Αν ομως η οικονομικη κατασταση ή αλλες συνθηκες δεν επιτρεπουν τετοιες αλλαγες σκηνικου ή αποδρασεις, ειναι πολυ πιθανο και οι δυο να ψαξουν την αρχικη καυλα αλλού.
Οποιος δεν το αντιλαμβανεται ως μια αναμενομενη φυσικη εξελιξη της πολυετούς παντρεμένης ζωης και για τους δυο , μαλλον εθελοτυφλει.
Να προσθέσω ότι υπάρχει και η εμμηνόπαυση....και μάλιστα ορισμένες φορές έρχεται γρήγορα....(παθών).... Να έχει ξεκινήσει η εμμηνόπαυση στη υναικα σου από τα 47. Να τη θέλεις και αυτή να έχει τα δικά της.... Νεύρα, εξάψεις, μία ζεστενεται μια κρυώνει. Και το κερασάκι να έχει απέχθεια στο σεξ και να ποναει οοοοταν τύχει να μας να την πηδήξεις γιατί έχει ξηρότητα.... Τι άλλο??? Αισίος μπαίνουμε στον 3 χρόνο... Πολύ ζόρι...
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
249
Like
317
Πόντοι
21
Αργυροτοξε
χωρις να θελω να διαφωνησω,ολα αυτα που λενε για επαρχια οτι γαμιουνται αβερτα ειναι φιδιες ?
δεν σου κανω τον εξυπνο,γιατι δεν ειμαι!!
ερωτηση κανω,διοτι εγω μια ζωη Αθηνα ειμαι,ασχετος απο επαρχια!!
δηλαδη η επαρχια ειναι καταδικασμενη στην αγαμια ? :angel:
Και στην επαρχια γαμιουντε αυτες που θελουν να γαμηθουν δεν αλλαζει κατι απλα ισως ειναι λιγοτερες σε σχεση με της μεγαλες πολεις.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.502
Like
65.315
Πόντοι
11.956
Να προσθέσω ότι υπάρχει και η εμμηνόπαυση....και μάλιστα ορισμένες φορές έρχεται γρήγορα....(παθών).... Να έχει ξεκινήσει η εμμηνόπαυση στη υναικα σου από τα 47. Να τη θέλεις και αυτή να έχει τα δικά της.... Νεύρα, εξάψεις, μία ζεστενεται μια κρυώνει. Και το κερασάκι να έχει απέχθεια στο σεξ και να ποναει οοοοταν τύχει να μας να την πηδήξεις γιατί έχει ξηρότητα.... Τι άλλο??? Αισίος μπαίνουμε στον 3 χρόνο... Πολύ ζόρι...
Χύνεις όμως μέσα ελεύθερα χαχαχα
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.286
Πόντοι
1.046
Όλα αυτά στην Αθήνα και σε μεγάλα αστικά κέντρα...στην κυρίως επαρχία οι ατυχησασες θα πουν :"Αυτός μου έτυχε,με αυτόν θα πορευθώ ,καλύτερα έτσι από το να γυρίσω πίσω στους γονείς μου και να στενοχωριουνται για την επιτυχία του εγχειρήματος."
Σαν για πολύ οπισθοδρομική τη φαντάζεστε εσείς οι Αθηναίοι την επαρχία. Αλλάξαν οι καιροί, ταξιδέψτε λίγο και πιο πέρα από τη χαβούζα. Γεμίσαμε διαζευγμένους και διαζευγμένες και μονογονεϊκές οικογένειες. Και πολύ κόσμο που δεν παντρεύονται με τίποτα, τόσο άντρες όσο και γυναίκες.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.119
Like
15.699
Πόντοι
3.656
Σαν για πολύ οπισθοδρομική τη φαντάζεστε εσείς οι Αθηναίοι την επαρχία. Αλλάξαν οι καιροί, ταξιδέψτε λίγο και πιο πέρα από τη χαβούζα. Γεμίσαμε διαζευγμένους και διαζευγμένες και μονογονεϊκές οικογένειες. Και πολύ κόσμο που δεν παντρεύονται με τίποτα, τόσο άντρες όσο και γυναίκες.

Οι άντρες που δεν παντρεύονται στην επαρχία,σε μεγάλο ποσοστό δεν βρίσκουν γυναίκα.Λίγοι είναι αυτοί που είναι κατ'επιλογήν ανύπαντροι.

Οι γυναίκες που δεν παντρεύονται στην επαρχία,θα'ναι κλινικές περιπτώσεις ή τίποτα θεούσες.Δεν υπάρχει περίπτωση γυναίκα στην επαρχία να μείνει ανύπαντρη,ακόμα και χοντρή,άσχημη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.932
Κριτικές
62
Like
40.380
Πόντοι
8.530
Σαν για πολύ οπισθοδρομική τη φαντάζεστε εσείς οι Αθηναίοι την επαρχία. Αλλάξαν οι καιροί, ταξιδέψτε λίγο και πιο πέρα από τη χαβούζα. Γεμίσαμε διαζευγμένους και διαζευγμένες και μονογονεϊκές οικογένειες. Και πολύ κόσμο που δεν παντρεύονται με τίποτα, τόσο άντρες όσο και γυναίκες.
Βόρειος είμαι....
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
1
Like
5.958
Πόντοι
2.306
Να προσθέσω ότι υπάρχει και η εμμηνόπαυση....και μάλιστα ορισμένες φορές έρχεται γρήγορα....(παθών).... Να έχει ξεκινήσει η εμμηνόπαυση στη υναικα σου από τα 47. Να τη θέλεις και αυτή να έχει τα δικά της.... Νεύρα, εξάψεις, μία ζεστενεται μια κρυώνει. Και το κερασάκι να έχει απέχθεια στο σεξ και να ποναει οοοοταν τύχει να μας να την πηδήξεις γιατί έχει ξηρότητα.... Τι άλλο??? Αισίος μπαίνουμε στον 3 χρόνο... Πολύ ζόρι...
η εμμηνοπαυση δεν συνεπαγεται αυτοματα και παυση της ερωτικης επιθυμιας της γυναικας.
Για τα συμπτώματα που αναφερεις ενας γυναικολογος μπορει να βοηθησει με καταλληλη αγωγη.
Βασικη προϋποθεση βεβαια να θελει η γυναικα να κανει κατι γι’ αυτο, αναγνωριζοντας οτι ετσι θα κρατησει τη σχεση της ζωντανη και θα κρατήσει και η ιδια την νεανικοτητα της. Διαφορετικα ειτε ενα μερος του διαθεσιμου οικογενειακου εισοδηματος θα πηγαινει σταθερα σε ιεροδουλες, ειτε, ακομη χειροτερα, θα υπαρξει αλλο ατομο που θα καλυψει το κενο, με απροσμενα πολλες φορες αποτελεσματα.
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.691
Like
7.162
Πόντοι
1.056
Όλα αυτά στην Αθήνα και σε μεγάλα αστικά κέντρα...στην κυρίως επαρχία οι ατυχησασες θα πουν :"Αυτός μου έτυχε,με αυτόν θα πορευθώ ,καλύτερα έτσι από το να γυρίσω πίσω στους γονείς μου και να στενοχωριουνται για την επιτυχία του εγχειρήματος."
Αυτα ισχυαν το 1970 αντε βαρια αρχες του 80.
Πλέον η γυναικα θελει να το γλενταει το μουνι της.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.691
Like
7.162
Πόντοι
1.056
Να προσθέσω ότι υπάρχει και η εμμηνόπαυση....και μάλιστα ορισμένες φορές έρχεται γρήγορα....(παθών).... Να έχει ξεκινήσει η εμμηνόπαυση στη υναικα σου από τα 47. Να τη θέλεις και αυτή να έχει τα δικά της.... Νεύρα, εξάψεις, μία ζεστενεται μια κρυώνει. Και το κερασάκι να έχει απέχθεια στο σεξ και να ποναει οοοοταν τύχει να μας να την πηδήξεις γιατί έχει ξηρότητα.... Τι άλλο??? Αισίος μπαίνουμε στον 3 χρόνο... Πολύ ζόρι...
Η σωστη γυναικα δινει την "αλλη διοδο" για να ευχαριστησει τον αντρα της. Μετα μην παραπονιεται αν το πουλάκι βρει αλλη σπηλια να κουρνιασει
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.187
Like
10.536
Πόντοι
2.256
ειχα κανει παιχνιδι με παντρεμενη οταν ημουν αθηνα
και για την συναντηση εκλεισε μονη της airbnb
ουτε χοτελ ουτε γαμιστρωνες

κατσαμε απο το πρωι μεχρι το απογευμα και μετα γυρισε σπιτι της
και ξανα το επομενο πρωι μεχρι το απογευμα

ουτε αδιακριτα ματια ουτε να φοβασαι μην σε δει κανεις ουτε τιποτα
απλα και ομορφα
Έτσι. Και εμένα προ διμήνου με φιλοξένησε 4ημερο στη πόλη της, σε κλεισμένο από αυτήν airbnb. Καθημερινές επισκέψεις πρωϊ και απόγευμα, να τον αρπάζει ασύστολα, ανάμεσα στις εργασιακές και οικογενειακές της υποχρεώσεις...

Μετά σου λένε ότι οι επαρχιώτισσες δεν πηδιούνται. Τώρα που βρίσκουνε εύκολα και εκτός έδρας από τα σόσιαλ, ούτε από τη εξώπορτα δεν χωράνε οι κερατάδες.
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.207
Κριτικές
12
Like
2.534
Πόντοι
506
η εμμηνοπαυση δεν συνεπαγεται αυτοματα και παυση της ερωτικης επιθυμιας της γυναικας.
Για τα συμπτώματα που αναφερεις ενας γυναικολογος μπορει να βοηθησει με καταλληλη αγωγη.
Βασικη προϋποθεση βεβαια να θελει η γυναικα να κανει κατι γι’ αυτο, αναγνωριζοντας οτι ετσι θα κρατησει τη σχεση της ζωντανη και θα κρατήσει και η ιδια την νεανικοτητα της. Διαφορετικα ειτε ενα μερος του διαθεσιμου οικογενειακου εισοδηματος θα πηγαινει σταθερα σε ιεροδουλες, ειτε, ακομη χειροτερα, θα υπαρξει αλλο ατομο που θα καλυψει το κενο, με απροσμενα πολλες φορες αποτελεσματα.
Η εμμηνόπαυση δεν επηρεάζει ιδιαίτερα την ερωτική ζωή .πολλές εργαζόμενες ιερόδουλες έχουνε καβαντζαρει τα 50-55 χρόνια και μια χαρά κάνουνε 3-4 ραντεβού την ημέρα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.932
Κριτικές
62
Like
40.380
Πόντοι
8.530
Η σωστη γυναικα δινει την "αλλη διοδο" για να ευχαριστησει τον αντρα της. Μετα μην παραπονιεται αν το πουλάκι βρει αλλη σπηλια να κουρνιασει
Αυτή που θα δώσει την άλλη δίοδο πρέπει να είναι αρκετά καυλιάρα και αυτό δεν βγαίνει τον καιρό τον δύσκολο αλλά όταν τα πράγματα είναι πιο εύκολα...αν δεν το κάνει σε καλές εποχές στα δύσκολα πιθανότατα δεν θα το κάνει καθόλου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.932
Κριτικές
62
Like
40.380
Πόντοι
8.530
Έτσι. Και εμένα προ διμήνου με φιλοξένησε 4ημερο στη πόλη της, σε κλεισμένο από αυτήν airbnb. Καθημερινές επισκέψεις πρωϊ και απόγευμα, να τον αρπάζει ασύστολα, ανάμεσα στις εργασιακές και οικογενειακές της υποχρεώσεις...

Μετά σου λένε ότι οι επαρχιώτισσες δεν πηδιούνται. Τώρα που βρίσκουνε εύκολα και εκτός έδρας από τα σόσιαλ, ούτε από τη εξώπορτα δεν χωράνε οι κερατάδες.
Βρήκες και φραγκατη...ποιος την χάρη σου...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.932
Κριτικές
62
Like
40.380
Πόντοι
8.530
Έτσι. Και εμένα προ διμήνου με φιλοξένησε 4ημερο στη πόλη της, σε κλεισμένο από αυτήν airbnb. Καθημερινές επισκέψεις πρωϊ και απόγευμα, να τον αρπάζει ασύστολα, ανάμεσα στις εργασιακές και οικογενειακές της υποχρεώσεις...

Μετά σου λένε ότι οι επαρχιώτισσες δεν πηδιούνται. Τώρα που βρίσκουνε εύκολα και εκτός έδρας από τα σόσιαλ, ούτε από τη εξώπορτα δεν χωράνε οι κερατάδες.
Τυχερός είσαι,έπεσες σε φραγκατη....απλά μια εξαίρεση είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom