Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 420K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
χθες βραδυ φωκιωνος νεγρη κυκλοφορουσαν κατι μαυρα πιπινακια αμαρτια σκετη, σορτσακι συριζα στον κωλο, φανελακι, για να βαρας μαλακια δημοσιως!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
Συνάδελφοι, έκανα μια αποτυχημένη, όπως αποδείχτηκε εκ των υστέρων, πορνοεπιδρομή στις νέγρικες πιάτσες.  Καποδιστρίου 2 – 3 ψιλοαδιάφορα έως μέτρια που ζήταγαν 10 € για πίπα στο αμάξι, το κλασικό 20 € για γαμίσι στο αμάξι,  30 € για το ξενοδοχείο. Στο δρόμο προς την αγορά, επί της Σωκράτους, 4 – 5 με τις ίδιες απαιτήσεις. Διάλεξα μια κατά δήλωσή της από τη Ζιμπάμπουε, ονόματι Ρίτσα (λέμε τώρα), με βύζους και κωλάρα. Αν και έκανα εξήγηση πριν πάμε ξενοδοχείο, ότι γαμιέται από πίσω και ότι βγάζει τα ρούχα της, απλά κατέβασε τα μπλουζάκι να βλέπω τα βυζιά της και έβγαλε το κολάν. Δεν συζητάμε για μπάνιο, το νερό κάνει κακό. Τέλος πάντων, η πίπα της δεν ήταν κακιά και το μουνί της αρκετά στενό, αλλά οι καλές εποχές με τις γαζέλες πέρασαν ανεπιστρεπτί, όλες πάνε για ξεπέτα.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
:)
 

Συνημμένα

  • arapaki.jpg
    arapaki.jpg
    27,4 KB · Εμφανίσεις: 34
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
παιδια περιπου 5 με 6 κοριτσια αραπινες πισω απο το δημαρχειο,εδωσα πιπα στην ριτα απο ζιμπαμπουε,η οποια μου εκοψε τα γονατα στο χυσιμο,τρελο ρουφηγμα,και ειχε 3 πιτσιρικια σκετη καυλα,οποιοι θελουν ας πανε να τα χυσουν ηταν δυνατα,10 ευρω πιπα 20 γαμησι :cum: :cum: θα παθω τριχοπτωση οπως λεει και o apolytos,οπως επαθε ο soukeras
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.599
Πόντοι
5.015
Απόψε στις 5:30 το απόγευμα στην Καποδιστρίου στο κομμάτι ανάμεσα σε Πατησίων και Γ' Σεπτεμβρίου εθεάθη αραπίνα σκέτη κάβλα με ροζ ρουχαλάκια και ποδάρες, όσο πρόλαβα να τη δω τουλάχιστον γιατί είχα κι άλλο αμάξι από πίσω μου.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Ρε παιδια, εχω περασει 100 φορες απ' το σημειο πισω απο τη Βαρβακειο και δεν εχω βρει ουτε μια μαυρη...

Εχει αλλαξει το στεκι τους?

Οταν λετε "πισω απο το Δημαρχειο", εννοειτε ακριβως πισω απο το Δημαρχειο? Δηλαδη ειναι αλλη πιατσα απ' αυτην που ηξερα??
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.599
Πόντοι
5.015
Ρε παιδια, εχω περασει 100 φορες απ' το σημειο πισω απο τη Βαρβακειο και δεν εχω βρει ουτε μια μαυρη...

Εχει αλλαξει το στεκι τους?

Οταν λετε "πισω απο το Δημαρχειο", εννοειτε ακριβως πισω απο το Δημαρχειο? Δηλαδη ειναι αλλη πιατσα απ' αυτην που ηξερα??

Εννοούμε αυτή που ήταν πάντα απλά έχει περιοριστεί λίγο, π.χ. δεν υπάρχουν γαζέλες στην πλατεία Θεάτρου που έβρισκες παλιά... Αλλά έχουν επανεμφανιστεί κάποιες στη Σωκράτους και μάλιστα καλές.
 

lol!!

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς καμιά μαύρη που να μιλάει κάπως ελληνικά της προκοπής;
Με 2-3 που έχω πάει δεν μπορώ να συνεννοηθώ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
Ξέρει κανείς καμιά μαύρη που να μιλάει κάπως ελληνικά της προκοπής;
Με 2-3 που έχω πάει δεν μπορώ να συνεννοηθώ.

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά οι μαύρες που είχαν κάποια χρόνια στην Ελλάδα και ξέραν λίγα Ελληνικά, φύγαν όλες. Αυτές είναι όλες καινούριες και μιλάνε μόνο αγγλικά.
 

Επισκέπτης
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά οι μαύρες που είχαν κάποια χρόνια στην Ελλάδα και ξέραν λίγα Ελληνικά, φύγαν όλες. Αυτές είναι όλες καινούριες και μιλάνε μόνο αγγλικά.

τύπε Μπόκολε δε σε βλέπω να σχολιάζεις στο θέμα της Γάζας και την κατακτητικότητα των Εβραίων  :rockon: :rockon: :rockon:
 

lol!!

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά οι μαύρες που είχαν κάποια χρόνια στην Ελλάδα και ξέραν λίγα Ελληνικά, φύγαν όλες. Αυτές είναι όλες καινούριες και μιλάνε μόνο αγγλικά.

Εκνευριστικό...
Ευχαριστώ πάντως για τη πληροφορία.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
τύπε Μπόκολε δε σε βλέπω να σχολιάζεις στο θέμα της Γάζας και την κατακτητικότητα των Εβραίων  :rockon: :rockon: :rockon:

Στο θέμα για τις μαύρες πόρνες, μάλλον δεν χωράει. Οι Εβραίοι δεν είναι πολύ διαφορετικοί από όλους τους άλλους Λαούς. Όταν οι Πέρσες μπορούσαν, δημιούργησαν τεράστια Αυτοκρατορία. Όταν ο Αλέξανδρος κατάλαβε ότι μπορεί να τους υποτάξει, τους την έκανε. Όταν οι Ρωμαίοι μπορούσανε, κατάκτησαν σχεδόν όλο τον τότε γνωστό κόσμο. Και τη σειρά πήρανε οι Μογγόλοι, οι Ευρωπαίοι, κλπ. Το κακό με τους Εβραίους, είναι ότι πάντα κάναν ολοκληρωτικό πόλεμο, καταστρέφοντας όλα τα έργα αυτών που κατακτούσανε, σφάζοντας ακόμα και τα γυναικόπεδα και σκοτώνοντας ακόμα και τα ζώα τους, ενώ όλοι οι άλλοι λαοί χρησιμοποιούσαν τον κατακτημένο αντίπαλο. Πιό μισάνθρωποι,ήταν μόνο οι Μογγόλοι. Αλλά έχουν πολλά λεφτά, ξέρουν τη δύναμη του κινηματογράφου και της τηλεόρασης και μας ταίζουν  φόδι, αχ τι κακό που τους έκανε ο Χίτλερ. Δεν είναι καθόλου διαφορετικοί, τα ίδια κάνουν στους Παλαιστίνιους. 'Οταν ο νταβάς που τους προστατεύει λήψει, στην πράξη έχει χρεωκοπήσει εδώ και 10ετίες, τότε θα γυρίσει ο τροχός. Και δυστυχώς, θα χυθεί πολύ αίμα. Σε κάλυψα;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
τύπε Μπόκολε δε σε βλέπω να σχολιάζεις στο θέμα της Γάζας και την κατακτητικότητα των Εβραίων  :rockon: :rockon: :rockon:

Μια τελευταία ερώτηση, από περιέργεια. Κανένας άλλος ποτέ δεν έχει ρωτήσει τη γνώμη μου για οτιδήποτε. Από που ορμώμενος τη ζήτησες για το συγκεκριμένο θέμα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom