Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 421K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.105
Κριτικές
86
Like
3.657
Πόντοι
5.015
Παίδες την Πέμπτη γύρω στις 3:30 - 4:00 μετά τα μεσάνυχτα υπήρχαν στη Σωκράτους στο γνωστό σημείο περίπου 10 μαυράκια, τί έγινε ξαναζούμε ιστορικές εποχές; Συγκινήθηκα, θυμήθηκα τον παλιό καλό καιρό, μερικές απ' αυτές μάλιστα ήταν σαν τα τούμπανα που σύχναζαν παλιότερα εκεί κι όχι οι μισοριξιές που βλέπαμε τα τελευταία χρόνια, με τις βυζάρες τους, τις κωλάρες τους, τα όλα τους...
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Παίδες την Πέμπτη γύρω στις 3:30 - 4:00 μετά τα μεσάνυχτα υπήρχαν στη Σωκράτους στο γνωστό σημείο περίπου 10 μαυράκια, τί έγινε ξαναζούμε ιστορικές εποχές; Συγκινήθηκα, θυμήθηκα τον παλιό καλό καιρό, μερικές απ' αυτές μάλιστα ήταν σαν τα τούμπανα που σύχναζαν παλιότερα εκεί κι όχι οι μισοριξιές που βλέπαμε τα τελευταία χρόνια, με τις βυζάρες τους, τις κωλάρες τους, τα όλα τους...
πρεπει να εβαλε το χερακι του ο μεγας ''Σουκερας''  :2funny: :rockon:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

Προχτες τη νυχτα, Σωκρατους κ' Θεατρου κλπ δεν υπηρχε ψυχη...

Πηγα στην παραλληλη της Βερανζερου, ψωνισα με μαυρη για blowjob και μπαλαμουτι στο αμαξι (ειχα ΑΠΕΙΡΕΣ καβλες, αλλα καμια διαθεση να γαμησω σε ντελο), και, για να πω την αληθεια, μου βγηκε ξινο!

Στο σημειο της πιπας μας γυροφερναν κατι μυστηριοι (διαρηξη εκαναν? ντιλεριες εκαναν? ματι μας επαιρναν...?), οι οποιοι, μαλιστα απο 2 εγιναν σε μια φαση 4. Μετα, σκαει μυτη ενας ξυρισμενος, με μηχανη, που μου θυμιζε φασιστα.

Παραλληλα, Δελταδες και περιπολικα ανεβοκατεβαιναν την 3ης Σεπτεμβριου, αγχωτικα (Λεω, "εχει γουστο να με τραβανε στο τμημα με το παντελονι κατεβασμενο, ξημερωματα...")

Εν τελει, ξεχαρμανιασα μια χαρα με την ωραια μαυρουλα, αλλα μεχρι να χυσω ειχα χασει 5 χρονια απ' τη ζωη μου. Η ιδια δεν μου ζητησε να την μεταφερω εκει που την πηρα και, φευγοντας, ακουσα πισω φωνες (σαν να την εβριζαν οι μυστηριοι που προανεφερα και να την ειχαν παρει στο κυνηγι). Δυστυχως, δεν ημουν σε θεση να παω πισω να δω τι παιζει, γτ ειχα ακομα τον πουτσο μου κρεμαμενο, με την καποτα και κοιταζα να βρω ενα μερος να συμμαζευτω (Εφυγα βιαστικα γτ κοντευαμε να γινουμε δημοσιο θεμα, στο κωλοδρομο που βρεθηκαμε  :jerking:)

Ελπιζω να μην την πειραξανε την καημενη...

Προσωπικα, θα το σκεφτω ΠΟΛΥ σοβαρα πριν ξαναπαρω black blowjob στα περιξ της 3ης Σεπτεμβριου.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
σε πιο δρομο ψωνισες αραπακι?

Ή Βερανζερου, ή μια πιο πανω (οπως απομακρυνεσαι απο Ομονοια).

Η πιπα εγινε στον ακομα πιο πανω δρομο - αυτον που στριβει δεξια απο 3ης Σεπτεμβριου.
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Ή Βερανζερου, ή μια πιο πανω (οπως απομακρυνεσαι απο Ομονοια).

Η πιπα εγινε στον ακομα πιο πανω δρομο - αυτον που στριβει δεξια απο 3ης Σεπτεμβριου.
ποσα σου πηρε για τσιμπουκι?
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

10.

Αλλα με απεριοριστα χουφτωματα, μεσα και εξω απ' τα εσωρουχα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.105
Κριτικές
86
Like
3.657
Πόντοι
5.015
Προχτες τη νυχτα, Σωκρατους κ' Θεατρου κλπ δεν υπηρχε ψυχη...

Πηγα στην παραλληλη της Βερανζερου, ψωνισα με μαυρη για blowjob και μπαλαμουτι στο αμαξι (ειχα ΑΠΕΙΡΕΣ καβλες, αλλα καμια διαθεση να γαμησω σε ντελο), και, για να πω την αληθεια, μου βγηκε ξινο!

Στο σημειο της πιπας μας γυροφερναν κατι μυστηριοι (διαρηξη εκαναν? ντιλεριες εκαναν? ματι μας επαιρναν...?), οι οποιοι, μαλιστα απο 2 εγιναν σε μια φαση 4. Μετα, σκαει μυτη ενας ξυρισμενος, με μηχανη, που μου θυμιζε φασιστα.

Παραλληλα, Δελταδες και περιπολικα ανεβοκατεβαιναν την 3ης Σεπτεμβριου, αγχωτικα (Λεω, "εχει γουστο να με τραβανε στο τμημα με το παντελονι κατεβασμενο, ξημερωματα...")

Εν τελει, ξεχαρμανιασα μια χαρα με την ωραια μαυρουλα, αλλα μεχρι να χυσω ειχα χασει 5 χρονια απ' τη ζωη μου. Η ιδια δεν μου ζητησε να την μεταφερω εκει που την πηρα και, φευγοντας, ακουσα πισω φωνες (σαν να την εβριζαν οι μυστηριοι που προανεφερα και να την ειχαν παρει στο κυνηγι). Δυστυχως, δεν ημουν σε θεση να παω πισω να δω τι παιζει, γτ ειχα ακομα τον πουτσο μου κρεμαμενο, με την καποτα και κοιταζα να βρω ενα μερος να συμμαζευτω (Εφυγα βιαστικα γτ κοντευαμε να γινουμε δημοσιο θεμα, στο κωλοδρομο που βρεθηκαμε  :jerking:)

Ελπιζω να μην την πειραξανε την καημενη...

Προσωπικα, θα το σκεφτω ΠΟΛΥ σοβαρα πριν ξαναπαρω black blowjob στα περιξ της 3ης Σεπτεμβριου.

Πάντα έχει αυτά τα ρίσκα η πίπα σε απομόνωση, κι εγώ τις ίδιες φρίκες τραβούσα παλιότερα στο δρομάκι που με πήγαιναν οι μαυρούλες της Σωκράτους που έπαιρνα για πίπα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Πάντα έχει αυτά τα ρίσκα η πίπα σε απομόνωση, κι εγώ τις ίδιες φρίκες τραβούσα παλιότερα στο δρομάκι που με πήγαιναν οι μαυρούλες της Σωκράτους που έπαιρνα για πίπα.
μονο πιπες τυπε?
οχι γαμησι?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αχαχα  :cheesy:
Θέλω να ζήσω και εγώ την επική φάση να γαμάω μαύρη και να περιμένει ξυρισμένος φασίστας στη μηχανή καρτέρι όπως ο τύπος kosamf  :2funny:
ο κοσαμ ειναι μεγαλη μορφη τυπε
εχει πει και θα πει πολλες ιστοριες :grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.105
Κριτικές
86
Like
3.657
Πόντοι
5.015
απο τριχοπτωση πως πας τυπε? :grin:

Κανένα πρόβλημα τύπε, πριν πάω είχα πάρει την πρώτη version του ελιξηρίου του Μαρή και με είχε πιάσει, βέβαια στη συνέχεια ο γνωστός μας πανεπιστήμονας το εξέλιξε και τώρα γράφει ιστορία στα κινέζικα μυστικά εργαστήρια ως γνωστόν. Και να φανταστείς ότι όταν είχα πάει ο μπάρμπας στη ρεσεψιόν του ΞΒ μου είχε πει ότι δεν εγγυάται για τη συγκεκριμένη που είχα πάρει γιατί δεν την ήξερε αλλά εγώ επειδή είχα πιστέψει από τότε στον Μαρή όταν κάποιοι τον αμφισβητούσαν, πήρα θαρρετά τη γαζέλα μου και ανεβήκαμε στα ρομαντικά δωμάτια του αλησμόνητου ξενοδοχείου.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μαγκες κανενα μπαρακι που να μαζευει μαυρα πιπινακια ξερετε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom