Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.224
Like
46.895



www.bdsmdungeon.gr/][size=30pt]Kingdom of Fantasy[/size]
tastemaker-click-here.png

[/url]
 

thrilos07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
36
Like
177
Πόντοι
290
Η mistress pandora στο στουντιο φυλής 104.Τι φαση παιζει? Γνωρίζει καποιος να μας πει?
Την έχω τιμήσει αε Ξενοδοχείο 2 φορές. Εάν σου αρέσουν οι αφέντρες που είναι λεπτές με γυμνασμένο κορμί και τους δίνεις τον πλήρη έλεγχο του κορμιού σου και του μυαλού σου, τότε είναι η ιδανική. Κοιτάει να περνά καλά και εκείνη οπότε δεν σε βλέπει σαν πελάτη αλλά σαν το ερωτικό της παιχνίδι.
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Thrilos07 ευχαριστώ για τις πληροφορίες
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
549
Like
952
Πόντοι
86
Ρε φίλε sorry κιόλας...με τη Πανδώρα θες να πας? Αυτή όπου έχει πάει την έχουν σουτάρει στο πρώτο μήνα. Κάνει sessions για εξασφαλίσει τις ουσίες της... Τόσες υπάρχουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leskon

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Η πανδώρα είναι φουλ στην ντρόγκα στα βαριά μακρυά αυτός είναι και ο λόγος που δεν στεριώνει πουθενά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leskon

thrilos07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
36
Like
177
Πόντοι
290
Συγγνώμη αλλά όποιος έχει κάνει session μαζί της ας καταθέσει εδω την εμπειρία του .... εμενα μου έδειξε πολύ ζωηρή και δυναμική. Συνηθως άτομα που είναι εθισμένα σε ουσίες δεν έχουν διαύγεια - ευφραδεια λόγου και δεν μπορούν να μετέχουν σε δυναμικά sessions.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Συγγνώμη αλλά όποιος έχει κάνει session μαζί της ας καταθέσει εδω την εμπειρία του .... εμενα μου έδειξε πολύ ζωηρή και δυναμική. Συνηθως άτομα που είναι εθισμένα σε ουσίες δεν έχουν διαύγεια - ευφραδεια λόγου και δεν μπορούν να μετέχουν σε δυναμικά sessions.
έκανε και σαν σουιτς όταν ήταν στο λίμιτ απ,και η κυρία Αλεξάνδρα γιατί την σταμάτησε?μίλα και με άλλους και θα σου πουν και άλλα
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
549
Like
952
Πόντοι
86
Συγγνώμη αλλά όποιος έχει κάνει session μαζί της ας καταθέσει εδω την εμπειρία του .... εμενα μου έδειξε πολύ ζωηρή και δυναμική. Συνηθως άτομα που είναι εθισμένα σε ουσίες δεν έχουν διαύγεια - ευφραδεια λόγου και δεν μπορούν να μετέχουν σε δυναμικά sessions.
Καλα εντάξει, άστο καλύτερα γι αυτούς που ξέρουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leskon

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.224
Like
46.895
έκανε και σαν σουιτς όταν ήταν στο λίμιτ απ,και η κυρία Αλεξάνδρα γιατί την σταμάτησε?μίλα και με άλλους και θα σου πουν και άλλα

Γιατί τότε μπήκε στην διαδικασία να την εκπαίδευσει; Αν είχε θέμα η Πανδώρα θα το γνώριζε η Αλεξάνδρα και δεν θα σπαταλούσε άδικα τον χρόνο τής μαζί της.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Γιατί τότε μπήκε στην διαδικασία να την εκπαίδευσει; Αν είχε θέμα η Πανδώρα θα το γνώριζε η Αλεξάνδρα και δεν θα σπαταλούσε άδικα τον χρόνο τής μαζί της.
θεματάρα έχει ρώτα και τις 4 που  εχουν συνεργαστεί μαζί της τι πάθανε στην πρέζα χρόνια τώρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leskon

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Γιατί τότε μπήκε στην διαδικασία να την εκπαίδευσει; Αν είχε θέμα η Πανδώρα θα το γνώριζε η Αλεξάνδρα και δεν θα σπαταλούσε άδικα τον χρόνο τής μαζί της.
και που να ήξερε διάβασε τι γράφειη κυρία Αλεξάνδρα όταν την έδιωξε κατώτερη των περιστάσεων τι να γράφε?μέχρι και το ρεύμα της είχαν κόψει καμένο χαρτί ρώτα και θα μάθεις και άλλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leskon
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Αν ειναι ετσι οντως δεν πρόκειται να παω μαζι της και για λογους υγείας που ειναι το σημαντικότερο για μενα.Απλα ελεγα για αλλαγή.
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Παιζει κατι αλλο καλο αυτο το καιρο σε στούντιο? Εχει δικιμασει κανεις κατι τωρα τελευταια?
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Καποια laoura diamant απο το Facebook την εχει δοκιμασει κανεις?
 

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Αν ειναι ετσι οντως δεν πρόκειται να παω μαζι της και για λογους υγείας που ειναι το σημαντικότερο για μενα.Απλα ελεγα για αλλαγή.

Πρόσεχε! Έχουν απαντήσει άλλοι! Για περισσότερα κατ' ιδίαν!
 

thrilos07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
36
Like
177
Πόντοι
290
Μάλλον εδώ μέσα ξέρουμε περισσότερα απο την Άντζελα που την προσέλαβε???
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Με την Πανδώρα έχω πάει όταν ήταν στο limit up και είχα γράψει τότε. Είναι ωραία λεπτή γυναίκα και εγώ προσωπικά είχα περάσει πολύ καλά. Αν θέλει κάποιος την σκληρή αφέντρα με γαμήσι και ξύλο, ίσως και να μην του αρέσει. Δεν κάνει το κλασικό αυταρχικό πρόγραμμα, το πράγμα πάει προς το αισθησιακό και η όλη φάση μου άρεσε, γιατί μου φάνηκε ότι της άρεσε κι εκείνης. Τώρα για τις ουσίες και τα οινοπνεύματα δεν ξέρω και δεν έχω γνώμη. Έχω ακούσει και εγώ τις διάφορες φήμες που κυκλοφορούν και εύχομαι να είναι απλά φήμες, όχι για κανένα άλλο λόγο, αλλά γιατί είναι νέα κοπέλα και έχει όλη την ζωή μπροστά της.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Καλημέρα καί από εμένα πρόσφατα συνάντησα την Ερίκα
δύο φορές  και ομολογώ ότι το σεσσιόν μαζί της ήταν μοναδικό,προηγήθηκε δέκα λεπτά συζήτηση να σπάσει ο πάγος και να ξεκομπλαριστώ ιδίως την πρώτη φορά ήμουν πολύ κομπλαρισμένος τα δέκα αυτά λεπτά ηταν αρκετά ώστε να με διαβάσει πρόκειται για μία όμορφη και έμπειρη γυναίκα πεντάκαθαρη και ευτυχώς δεν έχει καβαλήσει το καλάμι ότι είχαμε συμφωνήσει στο τηλέφωνο έγιναν όλα αλλά η ερίκα με τον χαρακτήρα της με κέρδισε καί την εμπιστεύτηκα και προχώρησα και σε άλλα. εκτός από ποδολαγνεία χαστούκια,υποταγή και να την λατρέψω φυσικά έκανα για πρώτη φορά ουρολαγνεία,στράπ αλλά το καλύτερο ήταν το μασάζ προστάτη όποιος δεν το έχει κάνει μην το φοβηθεί είναι φοβερή εμπειρία αυτά από εμένα και να συμπληρώσω ότι θα ήθελα να ξαναδώ καὶ την Αλεξάνδρα έχει καιρό να μας ξανατιμήσει με την παρουσία της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom