Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
έχω κάνει σέσσιον μαζί της στη Θεσνικη, και πιο συγκεκριμένα Κ. Τούμπα. Πολύ ξηγημένο άτομο, εμφανίσιμη και πολύ ψηλή ( 1,78μ  χωρίς τακούνι ), με πολύ όμορφα πόδια και ειδικά πατούσες... Τής άρεσε το τράμπλινγκ και η ποδολαγνεία. ..

Δεν έχει ιδιαίτερο επαγγελματισμό, αλλά αποπνέει κυριαρχικότητα και αισθησιασμό, οπότε τήν προτείνω ανεπιφύλακτα.
Και είναι και εντάξει άτομο. ...
ποια λες τυπε?
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
1. δεν το έπιασες (το περί χορτοφάγου) ?
2. πιστεύω πως δεν πρέπει να προτείνουμε κάποια Κυρία χωρίς να ξέρουμε σίγουρα πως μπορεί να εκπληρώσει συγκεκριμένες επιθυμίες. 


Βρε τι χορτοφάγο; αυτός έχει άγριες φαντασιώσεις. Του πρότεινα και τη Νανά, χωρίς να έχω βρεθεί ποτέ μαζί της βέβαια, αλλά τουλάχιστον έχει πολύ καλή εικόνα στους περισσότερους συνφορουμίτες.
 

Ray

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
79
Like
538
Πόντοι
360
Καλησπέρα. Την αφέντρα ΝΑΝΤΙΝ από το Same Place την έχει επισκευθεί κανείς να μας πει γνώμη?

Καλή?
Διεκπεραιωτική?
Σκληρή?

Ευχαριστώ.
 

Dimaaggelos

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2017
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σε σχέση με ότι γνωρίζω Συμφωνώ μαζί σου. Λογικά πρέπει να Είσαι αρκετά αξιόπιστος
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
1. Έχει τα πιασίματά της σε σχέση με τις φωτος.
2. μικρομεσαίο ύψος
3. συμπαθητικό πρόσωπο 35άρα
4. τα sessions εκεί κρατούν 1 ώρα
5. δεν μπορεί να είναι η σκληρή σαδίστρια του στρατοπέδου, αν εσύ δήλωσες πως π.χ. δεν θέλεις σημάδια.
6. Καλή σε γενικές γραμμές, αξίζει μία επίσκεψη.
7. το ντάντζεον αυτό γενικά έχει μιά κλίση στο στραπονάρισμα



Καλησπέρα. Την αφέντρα ΝΑΝΤΙΝ από το Same Place την έχει επισκευθεί κανείς να μας πει γνώμη?

Καλή?
Διεκπεραιωτική?
Σκληρή?

Ευχαριστώ.
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
5. δεν μπορεί να είναι η σκληρή σαδίστρια του στρατοπέδου, αν εσύ δήλωσες πως π.χ. δεν θέλεις σημάδια.
χαχα, νομίζω ότι ούτως ή άλλως δεν είναι η ''σκληρή σαδίστρια του στρατοπέδου'', λογω χαρακτήρα αλλωστε.. !! χαχα

Πού το σκεφτηκες ρε θηρίο αυτό !;;  :worship: :worship: :kneel: :kneel:
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
απαντώ:
O τίτλος είναι από ταινία που είδα πολύ παλιά και λεγόταν Ilsa - She Wolf of The SS και είχε μεταφραστεί στην Ελλάδα ως Η σαδίστρια του στρατοπέδου.
Όσο αφορά τον χαρακτήρα της Ναντίν δεν τον γνωρίζω, ούτε με ενδιαφέρει να τον μάθω, ούτε ψυχολόγος είμαι, αλλά πελάτης και θέλω απλά να περάσω καλά σύμφωνα με αυτά που ζητώ και πληρώνω.


χαχα, νομίζω ότι ούτως ή άλλως δεν είναι η ''σκληρή σαδίστρια του στρατοπέδου'', λογω χαρακτήρα αλλωστε.. !! χαχα

Πού το σκεφτηκες ρε θηρίο αυτό !;;  :worship: :worship: :kneel: :kneel:
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
απαντώ:
διάβασε ξανά τι έγραψα. Το να έχει κλίση ο Χ στο ποδόσφαιρο δεν σημαίνει ότι είναι ο Καραπιάλης.
Δεν τοποθέτησα καμμία στην κορυφή της πυραμίδας για να μην αρχίσετε πάλι τις αψιμαχίες μεταξύ σας.
Όταν πήγα στην Ερρικα, δεν δοκίμασα την σπεσιαλιτέ που γράφεις, ούτε και πολλά άλλα, γιατί δεν μου άρεσε αυτό το στυλ το βαριεστημένα μάγκικο που έχει η συγκεκριμένη.


λάαθος,, στο ξεκώλιασμα έχει φήμη η Έρικα, ,,, μήν χαλάς την πιάτσα τώρα...
 

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
580
Κριτικές
6
Like
62
Πόντοι
6
Κριμα ... δεν αφηνω "στοιχεια" μεσω fb επειδη ειμαι καχυποπτος. Η Λολα για να ειναι 10 χρονια στο χωρο πρεπει να ειναι μεγαλουλα εεε. 32-33 ( μεγαλη για το επαγγελμα)
μεγαλουλα 33 ? οι 40αρες ειναι οι καλυτερες ,κατω απο 30 δυσκολα βρισκεις εμπειρη .Η Λολα οντως καπου εκει ειναι και παραμενει τοπ
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
ναι, συμφωνώ με Τζότζο, στα 35 βγάζουν την καλύτερη απόδοση, κράμα εμπειρίας και ομορφιάς. Η συγκεκριμένη πρέπει να είναι εκεί.
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
απαντώ:
διάβασε ξανά τι έγραψα. Το να έχει κλίση ο Χ στο ποδόσφαιρο δεν σημαίνει ότι είναι ο Καραπιάλης.
Δεν τοποθέτησα καμμία στην κορυφή της πυραμίδας για να μην αρχίσετε πάλι τις αψιμαχίες μεταξύ σας.
Όταν πήγα στην Ερρικα, δεν δοκίμασα την σπεσιαλιτέ που γράφεις, ούτε και πολλά άλλα, γιατί δεν μου άρεσε αυτό το στυλ το βαριεστημένα μάγκικο που έχει η συγκεκριμένη.
μάλλον δεν καταλαβες ότι το έγραψα ειρωνικά ( όχι προς εσένα) και δίκην αστεϊσμού. ( πάει προς τους ''φενταγίν της Έρικας'').

Η τελευταία πρότασή σου με βρίσκει 100% σύμφωνο.

 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
απαντώ:
διάβασε ξανά τι έγραψα. Το να έχει κλίση ο Χ στο ποδόσφαιρο δεν σημαίνει ότι είναι ο Καραπιάλης.
Δεν τοποθέτησα καμμία στην κορυφή της πυραμίδας για να μην αρχίσετε πάλι τις αψιμαχίες μεταξύ σας.
Όταν πήγα στην Ερρικα, δεν δοκίμασα την σπεσιαλιτέ που γράφεις, ούτε και πολλά άλλα, γιατί δεν μου άρεσε αυτό το στυλ το βαριεστημένα μάγκικο που έχει η συγκεκριμένη.
Προσωπικά την βλέπω χρόνια και μόνο βαριεστημένο στύλ δεν έχει,σίγουρα δεν υπήρξε χημεία μεταξύ σας,με την έρικα και την θεανώ έχω κάνει τα καλύτερα session.
 

Ray

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
79
Like
538
Πόντοι
360
1. Έχει τα πιασίματά της σε σχέση με τις φωτος.
2. μικρομεσαίο ύψος
3. συμπαθητικό πρόσωπο 35άρα
4. τα sessions εκεί κρατούν 1 ώρα
5. δεν μπορεί να είναι η σκληρή σαδίστρια του στρατοπέδου, αν εσύ δήλωσες πως π.χ. δεν θέλεις σημάδια.
6. Καλή σε γενικές γραμμές, αξίζει μία επίσκεψη.
7. το ντάντζεον αυτό γενικά έχει μιά κλίση στο στραπονάρισμα

Κι εσύ πως ξέρεις ότι της δήλωσα "όχι σημάδια".

Ρεεεεε υπάρχει τελικά κάποιος "πελάτης" στο forum ή κοροιδεύεστε μεταξύ σας οι "αφέντρες και οι φίλοι"???

Στα την επίσκεψης, θα την έλεγα ιδιαίτερο χαρακτήρα, αρκετά καλή σε αυτό που κάνει, έχει φαντασία, την αυστηρότητα που χρειάζεται, και προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις οπως το σκέφτεσαι.  

Τα φάουλ:
1) Της λείπει ένα δόντι, όπου φαίνεται στο χαμόγελο. Όσο κι αν γελάσετε για μένα είναι μείον ειδικά σε γυναίκα και δη αφέντρα.
2) Όταν κάνεις αυτή τη δουλειά πρέπει να έχεις βαμένα νύχια και πεντικιούρ στην εντέλεια 24/7 και όχι να είναι αφημένα.... Αν και τα πόδια της είναι αρκετά καλά.
3) Όταν οι αγγελίες λένε 70 και 80 ευρώ, και δίνω 80 λεει τότε "εμένα μου είπαν για 90"... Εντάξει έχουμε κρίση αλλά μη χαλάς το image σου για ένα 10άρικο. Τελικά δεν επέμεινε καθόλου και δέχτηκε τα 80. Θα το σχολίαζα απόπειρα αρπαχτής της πλάκας.
4) Φάουλ για το SamePlace γενικά η ακρίβεια στην ώρα. Ρυθμίζεις άνετα το ρολόι σου στη 1 ώρα χωρίς απόκλιση... Αφού τα εν λόγω μαγαζιά δεν είναι και πίτα γεμάτα γιατί δεν το αφήνουν να τελειώνει χαλαρά και όμορφα το παιχνίδι. Το αντιλαμβάνεσαι προς το τέλος οτι το βλέμα είναι στο ρολοι... Η Έρικα πχ έχει πολλή πελατεία γιατί ακριβώς δεν σου δινει την αίσθηση της ακρίβειας στην  ώρα.

Τα σύν:
1) ο εξοπλισμός ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ.
2) Η ατμόσφαιρα εξαιρετική.
3) Καθαρές πετσέτες ντους κλπ
4) Ακολούθησε χαλαρή συζήτηση μετά το τελος
5) Ο κορυφαίος τρόπος εισαγωγής και εκκίνησης του παιχνιδιού από την Nadine.
6) Προσαρμόστηκε αμέσως όταν της είπα "όχι σημάδια"
7) Ο χαρακτήρας της - ο χαρακτήρας της - ο χαρακτήρας της. Πολύ ιδιάιτερη προσωπικότητα και τρόπος, πρέπει να τη γνωρίσεις για να καταλάβεις.  Σοφιστικέ αφέντρα που της πάει 1000% στο ρόλο.

 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπέρα Και Γω Που Βλέπω Χρονια Την Ερικα Ποτε δεν εχει βαριεστημενο στυλ.Αντίθετα εχει Μεγάλη διαθεση και ορεξη σε καθε σεσσιον που κανουμ ε.Οσο για το βαριεστημενο στυλ που α ναφερεις φιλε μου ισως να μην ταιρια κατε και σου φανηκε ετσι!!!!
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Makis Kotsiadis και Peterdkwf12, επειδή, όπως σεις οι ίδιοι δηλώνετε, την βλέπετε χρόνια, ονομάζεστε τακτικοί πελάτες.
Επομένως λαμβάνετε και περισσότερα.
Το ίδιο εξ άλλου συμβαίνει και στις ταβέρνες, στα μπαράκια, στους γιατρούς οπουδήποτε.
και η χημεία παίζει, όπως γράφετε.


 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
1) Το "π.χ." που έγραψα εκεί στα σημάδια το είδες ?
2) δεν νομίζω να διαφέρουν οι κριτικές μας, όσο αφορά την αξιολόγηση και το συμπέρασμα
3) Χαίρομαι που κέντρισα το ενδιαφέρον σου και ήσουν αναλυτικότατος.


Κι εσύ πως ξέρεις ότι της δήλωσα "όχι σημάδια".

Ρεεεεε υπάρχει τελικά κάποιος "πελάτης" στο forum ή κοροιδεύεστε μεταξύ σας οι "αφέντρες και οι φίλοι"???

Στα την επίσκεψης, θα την έλεγα ιδιαίτερο χαρακτήρα, αρκετά καλή σε αυτό που κάνει, έχει φαντασία, την αυστηρότητα που χρειάζεται, και προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις οπως το σκέφτεσαι. 

Τα φάουλ:
1) Της λείπει ένα δόντι, όπου φαίνεται στο χαμόγελο. Όσο κι αν γελάσετε για μένα είναι μείον ειδικά σε γυναίκα και δη αφέντρα.
2) Όταν κάνεις αυτή τη δουλειά πρέπει να έχεις βαμένα νύχια και πεντικιούρ στην εντέλεια 24/7 και όχι να είναι αφημένα.... Αν και τα πόδια της είναι αρκετά καλά.
3) Όταν οι αγγελίες λένε 70 και 80 ευρώ, και δίνω 80 λεει τότε "εμένα μου είπαν για 90"... Εντάξει έχουμε κρίση αλλά μη χαλάς το image σου για ένα 10άρικο. Τελικά δεν επέμεινε καθόλου και δέχτηκε τα 80. Θα το σχολίαζα απόπειρα αρπαχτής της πλάκας.
4) Φάουλ για το SamePlace γενικά η ακρίβεια στην ώρα. Ρυθμίζεις άνετα το ρολόι σου στη 1 ώρα χωρίς απόκλιση... Αφού τα εν λόγω μαγαζιά δεν είναι και πίτα γεμάτα γιατί δεν το αφήνουν να τελειώνει χαλαρά και όμορφα το παιχνίδι. Το αντιλαμβάνεσαι προς το τέλος οτι το βλέμα είναι στο ρολοι... Η Έρικα πχ έχει πολλή πελατεία γιατί ακριβώς δεν σου δινει την αίσθηση της ακρίβειας στην  ώρα.

Τα σύν:
1) ο εξοπλισμός ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ.
2) Η ατμόσφαιρα εξαιρετική.
3) Καθαρές πετσέτες ντους κλπ
4) Ακολούθησε χαλαρή συζήτηση μετά το τελος
5) Ο κορυφαίος τρόπος εισαγωγής και εκκίνησης του παιχνιδιού από την Nadine.
6) Προσαρμόστηκε αμέσως όταν της είπα "όχι σημάδια"
7) Ο χαρακτήρας της - ο χαρακτήρας της - ο χαρακτήρας της. Πολύ ιδιάιτερη προσωπικότητα και τρόπος, πρέπει να τη γνωρίσεις για να καταλάβεις.  Σοφιστικέ αφέντρα που της πάει 1000% στο ρόλο.
 

Otkgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Ψάχνω συνάντηση με καλή υποτακτική. Είδα μια Μαρία μαζί με την αφέντρα Αλεξανδρα. Γνωρίζει κανείς σχετικά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom