Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
64
Like
55
Πόντοι
0
Αν αφήσω την Παπά, δεν μένει και καμμία. η Γκάμπυ δεν απαντά λέει σε ψεύτικα προφίλ- θέλει πλήρες ονοματεπώνυμο, και ημερομηνία γέννησης.  :jerking: :jerking:  Μαλακισμενες

Πώς προκύπτει ότι δεν απαντάει σε ψεύτικα προφίλ; Από μία εικόνα που έχει ανεβάσει και το γράφει; Και τι εννοεί ψεύτικο προφίλ; Πώς τα ξεχωρίζει δηλαδή;
Δοκίμασες να της στείλεις μήνυμα και δεν σου απάντησε; Χλωμό το βλέπω να ζητάει κανονικό προφίλ με ονοματεπώνυμο καθώς δεν νομίζει ότι θα το δώσει και κανένας.
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Πώς προκύπτει ότι δεν απαντάει σε ψεύτικα προφίλ; Από μία εικόνα που έχει ανεβάσει και το γράφει; Και τι εννοεί ψεύτικο προφίλ; Πώς τα ξεχωρίζει δηλαδή;
Δοκίμασες να της στείλεις μήνυμα και δεν σου απάντησε; Χλωμό το βλέπω να ζητάει κανονικό προφίλ με ονοματεπώνυμο καθώς δεν νομίζει ότι θα το δώσει και κανένας.
τής έχω στείλει μήνυμα- καμμία ανταπόκριση. Από οτι γνωρίζω και σε άλλους δεν απαντάει.
Βέβαια αν δέχεται 100 μηνύματα την ημέρα από όλη την συνομοταξία των πυρφόρφων -σ ''σκλαβων''- υποψήφιων γαμπρών πώς να απαντήσει στο καθένα ;;;
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
αυτη ξεκινησε σαν σκλαβα αν πας στο θρεντ ελενα γυναικα υποταγης αυτη ειναι κατεβασε ολες τις αγγελιες σαν υποτακτικη και τωρα το γυρισε στο αφεντριλικι αφου ξεκινινησε σαν υποτακτικη μπορει να ειναι καλη και σαν αφεντρα

Έτσι φίλε άμα δεν κάνεις τον μούτσο πως θα γίνεις καπετάνιος  :-) :-) :-)
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.614
Κριτικές
2
Like
5.239
Πόντοι
1.056
Η Αφροδίτη από τη Θεσσαλονίκη ποια είναι;;
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Η Αφροδίτη από τη Θεσσαλονίκη ποια είναι;;
μηπως είναι η αφροδιτη που δουλευε ένα φεγγαρι στο κιφησου 30 και φημηζοταν για το αυταρχικο της?ειχαν πει ότι ηταν και τραβελι.
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
102
Πόντοι
1
Την συγκεκριμένη κυρία την έχει επισκεφτεί κανείς;

Το εγραψα και πριν οι φωτογραφιες ειναι της Μαιρης Σταμου ετσι ηταν παλια στο facebook,κοντα στον σταθμο Αττικης.Εχει κανει αλλαγη φυλλου και εχει κορμαρα.
 

Ray

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
79
Like
538
Πόντοι
360
Καλησπέρα παιδιά.Είμαι νέος στο χώρο και θέλω να δοκιμάσω για πρώτη φορά strap-on και αλλαγή ρόλων.Έχετε να μου προτείνετε καμία;Επίσης τη γνώμη έχετε για τη mistress Valentina; Ευχαριστω!

Καλησπέρα φίλε. Η mistress Valentina δεν είναι και ότι καλύτερο. Μεγάλης ηλικίας γύρω στα 55-60 με ωραίο σώμα και ικανοποιητικά πόδια αλλά παρόλο που λέει μία ώρα 60 ευρώ, κοιτάει στο μισάωρο-εικοσάλεπτο να σε ξεπετάξει με γρήγορες στραπονιές και γενικά ενώ φαίνεται χαλαρή μετά την πιάνει βιασύνη...

Την συνάντησα σε υπόγειο στην Κυψέλη. Έχει και ντους, σου δίνει και πετσέτα. Ο χώρος δεν είναι κάτι, ένα δωμάτιο με ένα κρεβάτι και έχει μερικούς δονητές, ένα λαστιχένιο μαστίγιο και ένα πλαστικό μικρό paddle. Αν θες στραπ-ον καλύτερα να πας στη Νανά στο Same-Place. Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη, δεν θα έλεγα πως κάνει για σκληρό παιχνίδι, και έχει πλήρη εξοπλισμό και θα ασχοληθεί μαζί σου 1 ώρα με επαγγελματισμό. Και η Έρικα είναι καλή αλλά θα την πρότεινα για πιο έντονες καταστάσεις ώστε να το απολαύσεις πλήρως...
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
102
Πόντοι
1
Με την Μαρια Παπασωτηριου έχει κανεις εμπειρια;

Αναφορά στον συντονιστή    Καταγράφηκε
Subis
Kανονικό μέλος
*
Offline Offline

Μηνύματα: 9
Likes στο φόρουμ: 4

Προφίλ Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Απ: Οι καλύτερες στο αυταρχικό προγραμμα
« Απάντηση #700 στις: 12/08/17, 17:05 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
Χαιρετω τους βτσιόζους συναγωνιστές , βλέποντας ότι καποιοι θέλουν να δοκιμάσουν πιο kinky πραγματα παραθέτω καi εγώ τις προσωπικές μου εμπειρίες και ελπίζω να φανουν χρησιμές. Να τονίσω εδώ ότι απόψεις ειναι καθαρά πρσσωπικές πραγμα που σημαινει περί ορεξεως κολοκυθόπιτα  Grin

Domina Lola

Η Κυρία που έβγαλε το BDSM και το Kinky στην επιφάνεια , λογικά τώρα πρέπει να συμπληρωνει 10 χρόνια παρουσίας στο χωρο.Είναι ίσως η πιο διάσημη Ελληνίδα μίας και εχει κανέι πολλές εμφανίσεις σε show τόσο σε Ελλάδα όσο και εξωτερικό. Συστήνεται και σε αρχάριους οι παλιοί σίγουρα την ξέρουν. Εχει δικό της χώρο , δεχεται επιλεκτικά και το "δωράκι" της τριψήφιο και μη διαπραγματεύσιμο

Domina Errica

Σχεδόν όσα χρόνια υπάρχει BDSM σκηνή στην Ελλάδα υπάρχει και η Errica, για ένα διάστημα ήταν εκτός γιατί έδερνε κόσμο στο εξωτερικό :-) Την Errica θα τη συνιστούσα σε αυτούς που έχουν ήδη μυηθεί έστω και λίγο και όχι σε εντελώς αρχάριους. Είναι ένας πολύ αυθεντικός άνθρωπος απ όλες τις πλευρές. Καθόλου δήθεν , με αυθεντική μαγκιά ωραίο σωμα και σαδίστρια με τα όλα της. Είναι ευχάριστη και οποιος παει θα περάσει πολυ καλά και αν τον συμπαθήσει θα φύγει τρεκλίζοντας οχι από το ξύλο αλλά απο τις βότκες. Ναι η Ερρικα δεν ειναι με το ρολοι στο χέρι, άμα εχει κέφια μετά το session θα σε κεράσει και τα ποτά σου και θα συζητήσει μαζί σου ακομα και για μπαλα. Ναι ειναι ενημερη !!!!  headbaning2

Domina Secilia

Οταν είδα τις φωτό της δεν υπήρχε περίπτωση να μην κάνω μια επίσκεψη από τον γνωστο χώρο με τον οποίο συνεργαζεται. Υπο προυποθέσεις έχω μια ροπή προς τον "μεγάλο κυβισμό" άλλωστε. Η Σεσίλια είναι ψηλή έχει κάτι αερόσακους που θα αληθωρίσεις (φυσικούς όχι  ψευτικους) και όταν τη δείς λες "αυτη η γυναικάρα θέλω να με υποτάξει". Το σύνολο,  σωμα και πρόσωπο βγάζουν τουλάχιστον σε εμένα κάτι έντονα αυταρχικό. Ηλικιακά πρεπει να είναι γύρω στα 27-28, δεν θα την έλεγα 100% έμπειρη αλλά η εμπειρια μαζί της είναι μοναδική. s&m_2

Goddess Theano

Η προσωποποιηση του αριστοκρατικου και της κομψότητας. Η κυρία Θεανω μάλλον έχει δικιά της μπουτικ ! Εχει τα περισσότερα ψηλοτακουνα και sexy ντυσίματα που κυκλοφορούν. Δε θα ήταν υπερβολή να πουμε ότι έχει μόνη της όσα έχουν όλες οι άλλες Κυριες του χώρου. Μια ματια στις φωτογραφίες της και θα συμφωνησετε μαζί μου

Εχει μία μοναδική ευγένια η οποία ξεφεύγει από τα γνωστά κλισε του χωρου. Μη σας ξεγελά όμως αυτο γιατί την ωρα του session το γλυκό χαμόγελο της μεταμορφώνεται σε σατανικό και γίνεται μία άκρως σαδιστικη Αφέντρα εκτός φυσικά εάν εχετε από την αρχή πεί ότι είστε αρχαριοι οπότε θα έχετε μία υπέροχη εισαγωγη στο χώρο του BDSM. Οι ποδολάγνοι θα τη λατρέψουν εχει υπέροχα πόδια. Εαν σας αρέσει να ντύνεστε με γυνακεία έχει ειδικη καρνταρόμπα για να σας μεταμορφωσει σε κοριτσι των ονειρων σας. 2funny HappyBounce_4K8GSO

Κάτια & Μισέλ

Εμφανισιακά προσωπικά εμένα δε μου λένε κάτι,  όμως επειδή πάιζουν πάντα παρέα συμφέρουν απο οικονομικης άποψης. Το κατέχουν το αντικείμενο, αλλά εάν πάτε φροντίστε να έχετε ήδη εμπειρίες  zfuck


Αναστασία Βαρώνη

Εχει παψει να συνεργάζεται με γνωστο χώρο που συνεργαζόταν και έχει τώρα δικό της. Στο εμφανισιακό (πάντα κατά τη δική μου άποψη) νομίζω ότι σε σχέση με καποιες που προανέφερα υστερεί, εάν δεν είστε τόσο της ποδολαγνειας τραβάτε μια βόλτα εάν σας κάνει και καλή τιμή γιατί οχι fuck1

Αφέντρα Νανά

Δεν την έχω υπηρετήσει μεχρι στιγμης την έχω βάλει όμως στο πρόγραμμα μίας και από τς φωτό φάινεται πολύ καλή και εχω ακουσει πολύ θετικά σχόλια


Μαρια Παπασωτηριου- Κλεόπατρα Κυριακίδου  Thubs Down

Εάν θέλετε να συναντησετε 2 ωραιες κοπέλλες αλλά να κλάψετε τα λεφτά σας τραβάτε άφοβα. Πολύ ψωνισμένες , εάν δεν υπήρχε το Facebook δε θα υπήρχαν και αυτές και απο εμπειρία καλύτερα να πάτε σε studio οπου στο τέλος θα ρίξετε και ενα τεμαχιο και θα σας εχει κοστίσει το μισό  Spam Thubs Down


Κλείνω εδώ, σίγουρα υπάρχουν και δεκάδες άλλες ομως περιορίζομαι μόνο οπου μπορώ να εκφέρω προσωπικη άποψη
Σε 1 μέλος άρεσε αυτό το post
Αναφορά στον συντονιστή    Καταγράφηκε
Αυτα εχει γραψει ο subis που εχει παει και αλλος ενας εχει γραψει,διαβασε προηγουμενες σελιδες να εχεις μια αποψη,εγω δεν εχω παει.
 

TzelaDeltaForever

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2016
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Αναφορά στον συντονιστή    Καταγράφηκε
Subis
Kανονικό μέλος
*
Offline Offline

Μηνύματα: 9
Likes στο φόρουμ: 4

Προφίλ Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Απ: Οι καλύτερες στο αυταρχικό προγραμμα
« Απάντηση #700 στις: 12/08/17, 17:05 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
Χαιρετω τους βτσιόζους συναγωνιστές , βλέποντας ότι καποιοι θέλουν να δοκιμάσουν πιο kinky πραγματα παραθέτω καi εγώ τις προσωπικές μου εμπειρίες και ελπίζω να φανουν χρησιμές. Να τονίσω εδώ ότι απόψεις ειναι καθαρά πρσσωπικές πραγμα που σημαινει περί ορεξεως κολοκυθόπιτα  Grin

Domina Lola

Η Κυρία που έβγαλε το BDSM και το Kinky στην επιφάνεια , λογικά τώρα πρέπει να συμπληρωνει 10 χρόνια παρουσίας στο χωρο.Είναι ίσως η πιο διάσημη Ελληνίδα μίας και εχει κανέι πολλές εμφανίσεις σε show τόσο σε Ελλάδα όσο και εξωτερικό. Συστήνεται και σε αρχάριους οι παλιοί σίγουρα την ξέρουν. Εχει δικό της χώρο , δεχεται επιλεκτικά και το "δωράκι" της τριψήφιο και μη διαπραγματεύσιμο

Domina Errica

Σχεδόν όσα χρόνια υπάρχει BDSM σκηνή στην Ελλάδα υπάρχει και η Errica, για ένα διάστημα ήταν εκτός γιατί έδερνε κόσμο στο εξωτερικό :-) Την Errica θα τη συνιστούσα σε αυτούς που έχουν ήδη μυηθεί έστω και λίγο και όχι σε εντελώς αρχάριους. Είναι ένας πολύ αυθεντικός άνθρωπος απ όλες τις πλευρές. Καθόλου δήθεν , με αυθεντική μαγκιά ωραίο σωμα και σαδίστρια με τα όλα της. Είναι ευχάριστη και οποιος παει θα περάσει πολυ καλά και αν τον συμπαθήσει θα φύγει τρεκλίζοντας οχι από το ξύλο αλλά απο τις βότκες. Ναι η Ερρικα δεν ειναι με το ρολοι στο χέρι, άμα εχει κέφια μετά το session θα σε κεράσει και τα ποτά σου και θα συζητήσει μαζί σου ακομα και για μπαλα. Ναι ειναι ενημερη !!!!  headbaning2

Domina Secilia

Οταν είδα τις φωτό της δεν υπήρχε περίπτωση να μην κάνω μια επίσκεψη από τον γνωστο χώρο με τον οποίο συνεργαζεται. Υπο προυποθέσεις έχω μια ροπή προς τον "μεγάλο κυβισμό" άλλωστε. Η Σεσίλια είναι ψηλή έχει κάτι αερόσακους που θα αληθωρίσεις (φυσικούς όχι  ψευτικους) και όταν τη δείς λες "αυτη η γυναικάρα θέλω να με υποτάξει". Το σύνολο,  σωμα και πρόσωπο βγάζουν τουλάχιστον σε εμένα κάτι έντονα αυταρχικό. Ηλικιακά πρεπει να είναι γύρω στα 27-28, δεν θα την έλεγα 100% έμπειρη αλλά η εμπειρια μαζί της είναι μοναδική. s&m_2

Goddess Theano

Η προσωποποιηση του αριστοκρατικου και της κομψότητας. Η κυρία Θεανω μάλλον έχει δικιά της μπουτικ ! Εχει τα περισσότερα ψηλοτακουνα και sexy ντυσίματα που κυκλοφορούν. Δε θα ήταν υπερβολή να πουμε ότι έχει μόνη της όσα έχουν όλες οι άλλες Κυριες του χώρου. Μια ματια στις φωτογραφίες της και θα συμφωνησετε μαζί μου

Εχει μία μοναδική ευγένια η οποία ξεφεύγει από τα γνωστά κλισε του χωρου. Μη σας ξεγελά όμως αυτο γιατί την ωρα του session το γλυκό χαμόγελο της μεταμορφώνεται σε σατανικό και γίνεται μία άκρως σαδιστικη Αφέντρα εκτός φυσικά εάν εχετε από την αρχή πεί ότι είστε αρχαριοι οπότε θα έχετε μία υπέροχη εισαγωγη στο χώρο του BDSM. Οι ποδολάγνοι θα τη λατρέψουν εχει υπέροχα πόδια. Εαν σας αρέσει να ντύνεστε με γυνακεία έχει ειδικη καρνταρόμπα για να σας μεταμορφωσει σε κοριτσι των ονειρων σας. 2funny HappyBounce_4K8GSO

Κάτια & Μισέλ

Εμφανισιακά προσωπικά εμένα δε μου λένε κάτι,  όμως επειδή πάιζουν πάντα παρέα συμφέρουν απο οικονομικης άποψης. Το κατέχουν το αντικείμενο, αλλά εάν πάτε φροντίστε να έχετε ήδη εμπειρίες  zfuck


Αναστασία Βαρώνη

Εχει παψει να συνεργάζεται με γνωστο χώρο που συνεργαζόταν και έχει τώρα δικό της. Στο εμφανισιακό (πάντα κατά τη δική μου άποψη) νομίζω ότι σε σχέση με καποιες που προανέφερα υστερεί, εάν δεν είστε τόσο της ποδολαγνειας τραβάτε μια βόλτα εάν σας κάνει και καλή τιμή γιατί οχι fuck1

Αφέντρα Νανά

Δεν την έχω υπηρετήσει μεχρι στιγμης την έχω βάλει όμως στο πρόγραμμα μίας και από τς φωτό φάινεται πολύ καλή και εχω ακουσει πολύ θετικά σχόλια


Μαρια Παπασωτηριου- Κλεόπατρα Κυριακίδου  Thubs Down

Εάν θέλετε να συναντησετε 2 ωραιες κοπέλλες αλλά να κλάψετε τα λεφτά σας τραβάτε άφοβα. Πολύ ψωνισμένες , εάν δεν υπήρχε το Facebook δε θα υπήρχαν και αυτές και απο εμπειρία καλύτερα να πάτε σε studio οπου στο τέλος θα ρίξετε και ενα τεμαχιο και θα σας εχει κοστίσει το μισό  Spam Thubs Down


Κλείνω εδώ, σίγουρα υπάρχουν και δεκάδες άλλες ομως περιορίζομαι μόνο οπου μπορώ να εκφέρω προσωπικη άποψη
Σε 1 μέλος άρεσε αυτό το post
Αναφορά στον συντονιστή    Καταγράφηκε
Αυτα εχει γραψει ο subis που εχει παει και αλλος ενας εχει γραψει,διαβασε προηγουμενες σελιδες να εχεις μια αποψη,εγω δεν εχω παει.

Ωραίος, σε ευχαριστώ!
 

theo_1993

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2017
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
@Ray,ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και τις λεπτομέρειες.Με λίγο ψάξιμο βρήκα και εγώ την Νανα και την Ναντιν.Οπότε θα τιμήσω μια από τις δύο.Να τονίσω ότι θα είναι η 1η μου φορά οπότε δεν θέλω κάτι ακραίο.Όσο για την Έρρικα,την είχα δει αλλά όπως είπες είναι για πιο μετά.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Τη Mary Papa φίλε γιατί να την αφήσουμε εκτός; Έχει σταματήσει ή έκανες session μαζί της και δεν πέρασες καλά;


Μάλλον δεν επιασες το νοημα αυτών που έγραψα, εάν το Mary Papa ειναι εφδρικο προφιλ της Παπασωτηριου ειναι ναι πεταμενα λεφτα το γιατι δεν εχεις παρα να πας το thread προς τα πισω και θα καταλαβεις και προσεξε δε μιλαω απο πλευρας εμφανισης
 

serr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2006
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
Παιδια , για μια Αφροδιτη απο Θεσσαλονικη για ποδολαγνεια που ακουσα οτι ειναι καλη εχει κανενας fb η αλλο τροπο επικοινωνιας ?
Που την θυμηθήκατε αυτήν ρε παιδιά, έχει ξεχάσει και η ίδια ότι ήταν κάποτε στον χώρο
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Για μια ''Αριαδνη Κυριαρχη'' εχει καποιος εμπειρια η να εκφερει καποια αποψη ? Ενδιαφερομαι για ποδολαγνεια κυριως και λεκτικο εξευτελισμο- χαστουκια. Επικοινωνησα μαζι της και μου ειπε στα 50 ευρω για 1 ωρα , μου φανηκε αρκετα δελεαστικη τιμη. Για Θεσσαλονικη μιλαω παντα, ευχαριστω εκ των προτερων συναγωνιστες.
 

kostassex

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
29
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • afth.jpg
    afth.jpg
    128,6 KB · Εμφανίσεις: 52

kostassex

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
29
Πόντοι
1
Ποιος ξερει να πει σε ποιον χωρο κανει τωρα session η Afrodyte και σε ποιον η Persa ?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.614
Κριτικές
2
Like
5.239
Πόντοι
1.056
Για μια ''Αριαδνη Κυριαρχη'' εχει καποιος εμπειρια η να εκφερει καποια αποψη ? Ενδιαφερομαι για ποδολαγνεια κυριως και λεκτικο εξευτελισμο- χαστουκια. Επικοινωνησα μαζι της και μου ειπε στα 50 ευρω για 1 ωρα , μου φανηκε αρκετα δελεαστικη τιμη. Για Θεσσαλονικη μιλαω παντα, ευχαριστω εκ των προτερων συναγωνιστες.

Δεν είμαι έμπειρος στο "άθλημα" έχω κάνει γενικά μόνο δύο sessions, το ένα εξ αυτών με την Αριάδνη. Κάναμε ακριβώς ότι είχαμε συζητήσει, προσωπικά εγώ πέρασα καλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom