Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Δεν φταίει η έρικα για το τι γράφει ο καθένας,τα περισσότερα προφίλ εδώ γράφουν για αυτές τις δυο αφέντρες Θεανώ και έρικα σαφέστατα υπάρχουν και άλλες καλές αφέντρες εδώ γράφουμε για τις καλύτερες επίσης το θεωρώ άδικο φετιχιστές και ποδολάγνοι όπως είμαι εγώ να πληρώνουμε τα ίδια χρήματα στο session με άλλους υποτακτικούς που κάνουν πολλά περισσότερα όπως ντυσίματα,δεσίματα,μαστίγια,στράπ και πολλά άλλα.Πατουσάκια γλύφουμε.

Νομίζω ότι η πλειοψηφία των Αφεντρών για ποδολαγνικά προγράμματα μόνο έχει χαμηλότερες τιμές.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Συνάδελφοι και συναγωνιστές παρακαλώ τα φώτα σας για :

1. Domina Mary Pappa (f/k)

2. Cleopatra Kiriakidou (f/k)

3. Domina Gabi . ( f/k )

Για την 2η, είναι αλήθεια κάποια όχι τόσο κολακευτικά πράγματα που έχουν γραφτεί ;

Αν θέλετε, μπορείτε να μού στείλετε και πμ.

Ελπίζω κάποιος να γνωρίζει και να είναι σε θέση να μέ διαφωτίσει !

Και την 1 Mary Papa αστην εκτός , η Gabi τι ειναι πάλι new entry ?
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Για μενα από τις καλυτερες που εχω δοκιμασει είναι η DOMINAXRISTINA

αυτη ξεκινησε σαν σκλαβα αν πας στο θρεντ ελενα γυναικα υποταγης αυτη ειναι κατεβασε ολες τις αγγελιες σαν υποτακτικη και τωρα το γυρισε στο αφεντριλικι αφου ξεκινινησε σαν υποτακτικη μπορει να ειναι καλη και σαν αφεντρα
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
102
Πόντοι
1
Η Λολα δουλεύει ακόμα και πως την βρίσκει κανείς ;
Ναι δουλευει και αξιζει να την γνωρισεις καταπληκτικη.Οσο για το οικονομικο αυτα ζηταει οποιος θελει τα δινει,ειναι η πιο διασημη Ελληνιδα Αφεντρα.
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
102
Πόντοι
1
Καλησπέρα!!!Το Σπανκ σοου δεν μου αρεσε και τοσο το Σαββατο.Το Μαγαζί ηταν Πολυ Μεγαλύτερο Απο το Προηγούμενο και Ηταν Στο Μεταξουργείο.Ηταν Τιγκα στον κοσμο και το μονο αρνητικό για μενα για να βλέπεις το σοου έπρεπε να εισαι η μπροστά.η στην μεση.Το Καλυτερο σοου ηταν μια γυναικαρα που βγηκε γυμνη.Γαμω τα σοου εκανε η γκομεναρα.Προφανώς σε Πολλούς θα πεταχτηκαν τα ματια εξω.
Εχω διαφορετικη αποψη,ειχε πολυ κοσμο αλλα ειναι πολυ μεγαλο club,πολυ καλυτερο απο το προηγουμενο,η Μισελ και η Κατια εκαναν πολυ καλο σοου και κουκλες,η Ερικα με τα κοκκινα μαλλια κουκλαρα και αλλη μια Αφεντρα που την ειδα στο spank και ειναι κουκλακι σαν ζωγραφια ειναι η Νοα που ειναι στο limit up.
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
αυτη ξεκινησε σαν σκλαβα αν πας στο θρεντ ελενα γυναικα υποταγης αυτη ειναι κατεβασε ολες τις αγγελιες σαν υποτακτικη και τωρα το γυρισε στο αφεντριλικι αφου ξεκινινησε σαν υποτακτικη μπορει να ειναι καλη και σαν αφεντρα
καμμία σχέση η μία με την άλλη.
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Και την 1 Mary Papa αστην εκτός , η Gabi τι ειναι πάλι new entry ?
Αν αφήσω την Παπά, δεν μένει και καμμία. η Γκάμπυ δεν απαντά λέει σε ψεύτικα προφίλ- θέλει πλήρες ονοματεπώνυμο, και ημερομηνία γέννησης.  :jerking: :jerking:  Μαλακισμενες
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Αυτή η Gabi έχει πολλές ψεύτικες φωτογραφίες στο προφίλ της και σε συνδυασμό με αυτά που είπε ο μιλφάκιας ότι ζητεί αληθινά προφίλ, ονόματα κλπ επειδή μου έχει τύχει να μου ζητούν και μενα αληθινά προφίλ και φωτογραφίες κλπ, την έκανα μακριά. Από πότε θα δίνουμε τα στοιχεία μας στα εργαζόμενα κορίτσια και δεν το ξέραμε?
 

TzelaDeltaForever

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2016
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Αυτή η Gabi έχει πολλές ψεύτικες φωτογραφίες στο προφίλ της και σε συνδυασμό με αυτά που είπε ο μιλφάκιας ότι ζητεί αληθινά προφίλ, ονόματα κλπ επειδή μου έχει τύχει να μου ζητούν και μενα αληθινά προφίλ και φωτογραφίες κλπ, την έκανα μακριά. Από πότε θα δίνουμε τα στοιχεία μας στα εργαζόμενα κορίτσια και δεν το ξέραμε?

Καλά προφανώς δεν θα της έδινα στοιχεία μου, απλώς καθαρά για λόγους περιέργιας και γιατί οι φωτό της μου άρεσαν (οι 2 φωτό που έχει και φαίνονται αληθινές). Αν είναι κλεμμένες, τότε από ποια κυρία είναι γιατί θα με ενδιέφερε :Ρ
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
36
Πόντοι
1
Αυτή η Gabi έχει πολλές ψεύτικες φωτογραφίες στο προφίλ της και σε συνδυασμό με αυτά που είπε ο μιλφάκιας ότι ζητεί αληθινά προφίλ, ονόματα κλπ επειδή μου έχει τύχει να μου ζητούν και μενα αληθινά προφίλ και φωτογραφίες κλπ, την έκανα μακριά. Από πότε θα δίνουμε τα στοιχεία μας στα εργαζόμενα κορίτσια και δεν το ξέραμε?

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
και μένα 2 μου φαίνονται αληθινές. Δεν έγραψα όλες, έγραψα πολλές φωτογραφίες ψεύτικες. (Καύλα εκεί στην σκάλα , ε ? )


Καλά προφανώς δεν θα της έδινα στοιχεία μου, απλώς καθαρά για λόγους περιέργιας και γιατί οι φωτό της μου άρεσαν (οι 2 φωτό που έχει και φαίνονται αληθινές). Αν είναι κλεμμένες, τότε από ποια κυρία είναι γιατί θα με ενδιέφερε :Ρ
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Παιδια , για μια Αφροδιτη απο Θεσσαλονικη για ποδολαγνεια που ακουσα οτι ειναι καλη εχει κανενας fb η αλλο τροπο επικοινωνιας ?
 

theo_1993

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2017
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά.Είμαι νέος στο χώρο και θέλω να δοκιμάσω για πρώτη φορά strap-on και αλλαγή ρόλων.Έχετε να μου προτείνετε καμία;Επίσης τη γνώμη έχετε για τη mistress Valentina; Ευχαριστω!
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Καλησπέρα παιδιά.Είμαι νέος στο χώρο και θέλω να δοκιμάσω για πρώτη φορά strap-on και αλλαγή ρόλων.Έχετε να μου προτείνετε καμία;Επίσης τη γνώμη έχετε για τη mistress Valentina; Ευχαριστω!

Tόσο η Βαλεντίνα όσο και η Αφροδίτη από Θεσνικη είναι πολύ καλές. ! Η Αφροδίτη από Θεσνίκη εχει ΥΠΕΡΟΧΑ πόδια.
 

TzelaDeltaForever

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2016
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Την συγκεκριμένη κυρία την έχει επισκεφτεί κανείς;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom