Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
580
Κριτικές
6
Like
62
Πόντοι
6
Αν και θα πω ότι οι Πολωνέζες Mistress με Lady Perse και Evilwoman (με όλο το παρεάκι τους) για μένα είναι ότι πιο hot κυκλοφορεί στο χώρο... από εμφάνιση τουλάχιστον- το αγωνιστικό μάλλον δν θα το ζήσουμε ποτέ :wink:

ΥΓ. Η Lady Perse (από τα κυβικά της και το όνομα) μου βγάζει μια νοσταλγία για την "δική" μας σούπερουάου aka απόλυτο kinky θηλυκό Πέρσα Σωτησίου-Domina Persa
Η Persa δεν ειναι κατι ουαου ,ειναι και λιγο μινιον ,γενικα οι μινιον αφεντρες δεν κανουν ,εμφανισιακα τουλαχιστον .https://www.vice.com/el/article/akwez5/domina-persa-and-domina-jessy-bdsm-tour-greece
 
Τελευταία τροποποίηση:

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
576
Like
1.417
Πόντοι
206
Η Persa δεν ειναι κατι ουαου ,ειναι και λιγο μινιον ,γενικα οι μινιον αφεντρες δεν κανουν ,εμφανισιακα τουλαχιστον .https://www.vice.com/el/article/akwez5/domina-persa-and-domina-jessy-bdsm-tour-greece
Η Πέρσα Σωτηρίου (Domina Persa) η δική μας, έχει σταματήσει μετά τον κόβιντ, ήταν κοντά στα 1,75, με φοβερά θηλυκό κορμί (κατά τη γνώμη μου) και το σέσσιον της ήταν απίστευτα κίνκυ αισθησιακό για τα γούστα μου. Έχω κάνει σέσσιον μαζί της οπότε την έχω δει live. Η Lady Perse πρέπει να είναι κοντά στα 1.80 με επίσης απίστευτο κορμί (με όσα έχω δει σε βίντεο και φώτο). Ίσως αναφέρεσαι σε κάποιες άλλες, γιατι τουλάχιστον ο χαρακτηρισμός "μινιόν" δεν κολλάει. Γενικά όπου Πέρσα= εγγύηση :wink::cheesy::cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
580
Κριτικές
6
Like
62
Πόντοι
6
Η Πέρσα Σωτηρίου (Domina Persa) η δική μας, έχει σταματήσει μετά τον κόβιντ, ήταν κοντά στα 1,75, με φοβερά θηλυκό κορμί (κατά τη γνώμη μου) και το σέσσιον της ήταν απίστευτα κίνκυ αισθησιακό για τα γούστα μου. Έχω κάνει σέσσιον μαζί της οπότε την έχω δει live. Η Lady Perse πρέπει να είναι κοντά στα 1.80 με επίσης απίστευτο κορμί (με όσα έχω δει σε βίντεο και φώτο). Ίσως αναφέρεσαι σε κάποιες άλλες, γιατι τουλάχιστον ο χαρακτηρισμός "μινιόν" δεν κολλάει. Γενικά όπου Πέρσα= εγγύηση :wink::cheesy::cheesy:
Το μινιον δεν ειναι μονο στο υψος αλλα και στα σωματικα προσοντα ,αδυνατη για μενα ,την γνωρισα απο κοντα την πρωτη εβδομαδα που ξεκινησε ,πολυ απειρη τοτε ,εχουμε βγει και εξω για καφε μαζι . Ειχε βγει και σε εκπομπη στη τηλεοραση τοτε ,απλα εμενα αυτο το στυλ δεν μου κανει για αφεντρα ,γουστα ειναι βεβαια αυτα . Μετα εγκατελειψε το LIMIT UP .
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
576
Like
1.417
Πόντοι
206
Το μινιον δεν ειναι μονο στο υψος αλλα και στα σωματικα προσοντα ,αδυνατη για μενα ,την γνωρισα απο κοντα την πρωτη εβδομαδα που ξεκινησε ,πολυ απειρη τοτε ,εχουμε βγει και εξω για καφε μαζι . Ειχε βγει και σε εκπομπη στη τηλεοραση τοτε ,απλα εμενα αυτο το στυλ δεν μου κανει για αφεντρα ,γουστα ειναι βεβαια αυτα . Μετα εγκατελειψε το LIMIT UP .
Ναι στον Κωστόπουλο είχε βγει. Τέσπα γούστα είναι αυτά.... Για μένα είναι από τις πιο όμορφες-αισθησιακές γυναίκες που έχω γνωρίσει. Στη Γερμανία ξέρω ότι ζει μόνιμα πλέον... κάποτε στις επισκέψεις της έκανε και κάνα σέσσιον, μετά τον κόβιντ τα έκοψε και αυτά. Το χάσαμε το κορμί... Να περνάει καλά.
 

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
580
Κριτικές
6
Like
62
Πόντοι
6
Ναι στον Κωστόπουλο είχε βγει. Τέσπα γούστα είναι αυτά.... Για μένα είναι από τις πιο όμορφες-αισθησιακές γυναίκες που έχω γνωρίσει. Στη Γερμανία ξέρω ότι ζει μόνιμα πλέον... κάποτε στις επισκέψεις της έκανε και κάνα σέσσιον, μετά τον κόβιντ τα έκοψε και αυτά. Το χάσαμε το κορμί... Να περνάει καλά.
Οντως γουστα ειναι αυτα ,ας ειναι καλα .
 

Συνημμένα

  • 14657522_331340963902276_7826833834529609878_n.jpg
    14657522_331340963902276_7826833834529609878_n.jpg
    82,3 KB · Εμφανίσεις: 39
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: LB

Kotsobola

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Έχει κάποιος εμπειρία από κάποια που να είναι top στο roleplaying χωρίς απαραίτητα να κάνει σκληρό session ή να είναι "αφέντρα"..

*Top να προσέχει τις λεπτομέρειες, να έχει φαντασία "συγγραφέα" και να διασκεδάζει με τις ιστορίες που φτιάχνει.
Να μπορεί να καταλαβαίνει τις λεπτομέρειες που σου αρέσουν απο τις πληροφορίες που θα δώσεις και να ρυθμίζει το παιχνίδι ανάλογα, πιο πολύ με "εγκεφαλική" προσέγγιση, γιαυτο λέω όχι απαραίτητα αφέντρα του στυλ μικρή εισαγωγή και μετά "πατακιουτα πατακιουτα" ...
Στείλε της μνμ είναι η καλύτερή για παιχνίδι ρόλων
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
Στείλε της μνμ είναι η καλύτερή για παιχνίδι ρόλων
Ωωωω βεβαια εξαιρετική επαγγελματίας και απολυτα δικριτική απλά καμιά φορά συνηθιζει να βγάζει στη σεντρα τις συζητήσεις της με αυτους που της εστιελαν μνμ, μιλάμε για επαγγελματικη συμπεριφορά ανωτέρου επιπέδου :buck2:
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
502
Κριτικές
24
Like
1.640
Πόντοι
1.076
Ωωωω βεβαια εξαιρετική επαγγελματίας και απολυτα δικριτική απλά καμιά φορά συνηθιζει να βγάζει στη σεντρα τις συζητήσεις της με αυτους που της εστιελαν μνμ, μιλάμε για επαγγελματικη συμπεριφορά ανωτέρου επιπέδου :buck2:
εμφανισιακά πως είναι ; Σε κάποιες φωτογραφίες που φαίνεται το πιγούνι της, δείχνει 100 χρονών
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
734
Like
3.616
Πόντοι
446
Καλημέρα και καλό σαββατοκύριακο σε όλους.


Ενημέρωση....

Από Απρίλιο έως Σεπτέμβριο
Θα υπάρχει η δυνατότητα για ταξίδια μαζί μου .
Δηλαδή συνεδρίες με διακοπές μαζί..
Η τιμή θα είναι Φιξ για εισιτήρια διαμονή διατροφή και σεσσιον..


Όποιος ενδιαφέρεται για πληροφορίες σχετικά, μου στέλνει μήνυμα εδώ ή με καλεί στο τηλέφωνο επικοινωνίας.
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
135
Like
292
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους..... Δεν ξέρω για εσάς αλλά για εμένα η καλύτερη "τηλεοπτική" αφέντρα είναι η Νόνη Δούνια και μάλιστα με διαφορά...!!!
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
Καλημέρα σε όλους..... Δεν ξέρω για εσάς αλλά για εμένα η καλύτερη "τηλεοπτική" αφέντρα είναι η Νόνη Δούνια και μάλιστα με διαφορά...!!!
Αν σκεφτείς ότι αυτό βγήκε καπου στα μέσα της δεκαείας του 90 καταλήγουμε στο συμπεράσμα ότι ο σκηνοθέτης ήταν δικό μας παιδί !
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
502
Κριτικές
24
Like
1.640
Πόντοι
1.076
Μήπως έχει εμπειρία κάνεις από Roxy φυλής 104?
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Το μινιον δεν ειναι μονο στο υψος αλλα και στα σωματικα προσοντα ,αδυνατη για μενα ,την γνωρισα απο κοντα την πρωτη εβδομαδα που ξεκινησε ,πολυ απειρη τοτε ,εχουμε βγει και εξω για καφε μαζι . Ειχε βγει και σε εκπομπη στη τηλεοραση τοτε ,απλα εμενα αυτο το στυλ δεν μου κανει για αφεντρα ,γουστα ειναι βεβαια αυτα . Μετα εγκατελειψε το LIMIT UP .
Η πέρσα είναι του αισθησιακού σε καμία περίπτωση Αφέντρα στον κωστόπουλο κάθισε και της έριξε και ξυλιές
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η καλύτερη Αφέντρα για πάρτυ μου είναι η έρικα, φοβερό γαμήσι μου κάνει και fisting, μπορεί να είναι σκληρή αλλά ενίοτε γίνεται και αισθησιακή, το καλύτερο bondage k cbt, πολύ δυνατή και στο ballbusting, μου έχει κάνει σχεδόν τα πάντα, στο σταυρό ballbusting και ταυτόχρονα μου είχε κάνει και έλενχο οργασμού, κατούρημα στο ειδικό έπιπλο που έχει και μετά καθάρισμα στο μουνί της, φτύσιμο στην μάπα μου και στον πούτσο, χτες μου φόρεσε και αισθησιακά γυναικεία εσώρουχα και μετά με γάμησε,πολύ καθαρη και η ίδια και ο χώρος, μου έδωσε οδοντοβούρτσα μιας χρήσης, παντόφλες μιας χρήσεως, έκανα το μπάνιο μου και όταν μπήκα και μετά που τελείωσε το session, πετσέτες σεντόνια όλα πεντακάθαρα, φοβερή επαγγελματίες και μπράβο της
 

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
580
Κριτικές
6
Like
62
Πόντοι
6
Η πέρσα είναι του αισθησιακού σε καμία περίπτωση Αφέντρα στον κωστόπουλο κάθισε και της έριξε και ξυλιές
Ετσι ,καμμια σχεση με αφεντρα . Οπως και το 80% απο αυτες που κυκλοφορουν .
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
Η πέρσα είναι του αισθησιακού σε καμία περίπτωση Αφέντρα στον κωστόπουλο κάθισε και της έριξε και ξυλιές
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η καλύτερη Αφέντρα για πάρτυ μου είναι η έρικα, φοβερό γαμήσι μου κάνει και fisting, μπορεί να είναι σκληρή αλλά ενίοτε γίνεται και αισθησιακή, το καλύτερο bondage k cbt, πολύ δυνατή και στο ballbusting, μου έχει κάνει σχεδόν τα πάντα, στο σταυρό ballbusting και ταυτόχρονα μου είχε κάνει και έλενχο οργασμού, κατούρημα στο ειδικό έπιπλο που έχει και μετά καθάρισμα στο μουνί της, φτύσιμο στην μάπα μου και στον πούτσο, χτες μου φόρεσε και αισθησιακά γυναικεία εσώρουχα και μετά με γάμησε,πολύ καθαρη και η ίδια και ο χώρος, μου έδωσε οδοντοβούρτσα μιας χρήσης, παντόφλες μιας χρήσεως, έκανα το μπάνιο μου και όταν μπήκα και μετά που τελείωσε το session, πετσέτες σεντόνια όλα πεντακάθαρα, φοβερή επαγγελματίες και μπράβο της
Την είπες και εσύ την εξυπνάδα σου ! Αυτή η φάση με τον Κωστόπουλο αν θυμαμαι καλά ήταν κατι σαν προωθητικό για ενα SPANK . Κάθε επαγγελματίας μπορεί να παιξει αισθησιακά είτε λέγεται Λόλα είτε λέγεται Ερικα. Εχεις την εντύπωση ότι άμα πεις στην Ερικα θελω αισθησιακο domination χωρις πολύ πόνο θα σε διωξει ; Σοβαρέψου και μη γράφεις άκυρα , οχι ότι εχει καμία σημασία μιας και η Πέρσα εχει σταμτήσει εδω και καιρό και σίγουρα λείπει μιας και ήταν ωραία γυναίκα.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
576
Like
1.417
Πόντοι
206
Ετσι ,καμμια σχεση με αφεντρα . Οπως και το 80% απο αυτες που κυκλοφορουν .
Δεν νομίζω ότι η Πέρσα ήταν τυχαία στον χωρό... Μάλλον στο υπόλοιπο 20% θα την έβαζα. Αξιοπρεπέστατη και ως άνθρωπος και ως επαγγελματίας. Τώρα με ποια κριτήρια τοποθετεί ο καθένας την ταμπέλα της αφέντρας σε κάθε κοπέλα, μάλλον έχει να κάνει περισσότερο με το φαντασιακό του καθενός.
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Δεν νομίζω ότι η Πέρσα ήταν τυχαία στον χωρό... Μάλλον στο υπόλοιπο 20% θα την έβαζα. Αξιοπρεπέστατη και ως άνθρωπος και ως επαγγελματίας. Τώρα με ποια κριτήρια τοποθετεί ο καθένας την ταμπέλα της αφέντρας σε κάθε κοπέλα, μάλλον έχει να κάνει περισσότερο με το φαντασιακό του καθενός.
Όντως αξιοπρεπέστατη, πανέμορφη και συνεπέστατη σ' αυτό που έκανε η Πέρσα. Όμως συμφωνώ με τον πιο πάνω αφέντρα δεν ήταν. Δεν θα έφευγε κανείς παραπονεμένος απο τις συνεδρίες της γιατί και όμορφη ήταν (και είναι), αλλά και σωστή επαγγελματίας. Απο την άλλη όμως γνωρίζω - δεν εικάζω- ότι σε προσωπικό επίπεδο δεν της άρεσαν καθόλου αυτές οι καταστάσεις, προς τιμήν της, έκανε την δουλειά και την έκανε πολύ καλά.

Αν το πάρουμε με τα ποσοστά:
80% των γυναικών όχι μόνο είναι vanila, αλλά θεωρούν το αφεντριλίκι ακραία ανωμαλία
19% των γυναικών κάνουν την ανάγκη φιλοτιμία και δηλώνουν αφέντρες χωρίς να είναι. Κάποιες το κάνουν καλά, αλλά και πάλι αφέντρες δεν τις λες
1% το πάρα πολύ είναι αφέντρες, δηλαδή το ζουν και το επιδιώκουν και στις προσωπικές τους σχέσεις.

Φίλε άλλο το φαντασιακό σου και άλλο η γυναίκα που έχεις απέναντι σου. Και μένα η περιπτερού μπορεί να μου μιλήσει λίγο μαγκιόρικα και να εξάψει το φαντασιακό μου, αλλά αυτό δεν την κάνει και αφέντρα.

Πάντως προσωπικά δεν μπορώ να φανταστώ την Έρικα να τρώει ξυλιές απο τον Κωστόπουλο ελέω κανενός Spank. Το πιο πιθανό είναι να του έχωνε καμιά ομπρέλα στον κώλο και να' τρεχε ακόμα...
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
576
Like
1.417
Πόντοι
206
Όντως αξιοπρεπέστατη, πανέμορφη και συνεπέστατη σ' αυτό που έκανε η Πέρσα. Όμως συμφωνώ με τον πιο πάνω αφέντρα δεν ήταν. Δεν θα έφευγε κανείς παραπονεμένος απο τις συνεδρίες της γιατί και όμορφη ήταν (και είναι), αλλά και σωστή επαγγελματίας. Απο την άλλη όμως γνωρίζω - δεν εικάζω- ότι σε προσωπικό επίπεδο δεν της άρεσαν καθόλου αυτές οι καταστάσεις, προς τιμήν της, έκανε την δουλειά και την έκανε πολύ καλά.

Αν το πάρουμε με τα ποσοστά:
80% των γυναικών όχι μόνο είναι vanila, αλλά θεωρούν το αφεντριλίκι ακραία ανωμαλία
19% των γυναικών κάνουν την ανάγκη φιλοτιμία και δηλώνουν αφέντρες χωρίς να είναι. Κάποιες το κάνουν καλά, αλλά και πάλι αφέντρες δεν τις λες
1% το πάρα πολύ είναι αφέντρες, δηλαδή το ζουν και το επιδιώκουν και στις προσωπικές τους σχέσεις.

Φίλε άλλο το φαντασιακό σου και άλλο η γυναίκα που έχεις απέναντι σου. Και μένα η περιπτερού μπορεί να μου μιλήσει λίγο μαγκιόρικα και να εξάψει το φαντασιακό μου, αλλά αυτό δεν την κάνει και αφέντρα.

Πάντως προσωπικά δεν μπορώ να φανταστώ την Έρικα να τρώει ξυλιές απο τον Κωστόπουλο ελέω κανενός Spank. Το πιο πιθανό είναι να του έχωνε καμιά ομπρέλα στον κώλο και να' τρεχε ακόμα...
Για αυτό και μίλησα για φαντασιακό. Το τι θεωρεί ο καθένας αφεντριλίκι είναι εντελώς υποκειμενικό και τοποθετεί την ταμπέλα αυτήν στην γυναίκα που του βγάζει αυτά τα ένστικτα. Αν δεν νιώσεις τα ένστικτα αυτά για κάποια, ποτέ δεν θα την δεις ως αφέντρα ακόμα και αν τιτλοφορείται ως τέτοια παντού. Την θεωρείς απλά ως μια κίνκυ παρτενέρ σου σε κάποια σεξουλική συνεύρεση ή σε κάποιο επαγγελματικό σέσσιον. Τουλάχιστον έτσι το αντιλαμβάνομαι εγώ.

Η πέρσα ήταν πολύ φρέσκια και νεαρή όταν πήγε στον κωστόπουλο. Αν εξετάσεις και το γεγονός ότι ήταν μια τηλεοπτική εμφάνιση με έναν πολύ έμπειρο παρουσιαστή και σε μεγάλο κανάλι, η αντίδραση της ήταν απόλυτα φυσιολογική και το αντιμετώπισε με πολύ χιούμορ. Όπως άλλωστε ήταν δομημένο και όλο το τηλεοπτικό κόνσεπτ της εμφάνισης της. Στα δικά μου μάτια δεν έπεσε καθόλου. Φαντάζομαι ότι για να βρέθηκε στην εκπομπή προωθήθηκε από κάποιον μάνατζερ ή ατζέντη. Ακόμα και να ένιωσε αμήχανα ή προσβεβλημένη δεν θα μπορούσε να σπάσει όλο το στούντιο.

Μπορούμε ωστόσο κατ' ελάχιστον να συμφωνήσουμε ότι υπήρξε μια σημαντική παρουσία στον χώρο του εναλλακτικού ερωτισμού.
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
135
Like
292
Πόντοι
21
Αν ο χαρακτηρισμός "τέλεια" είναι υπερβολή για να περιγράψω την Ίσιδα μετά από σέσιον στη Λάρισα...
τότε σίγουρα το "ατελείωτη" δεν είναι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom