Νέα

Οι καλες ειναι πιασμενες κι οι ελευθερες χεσμενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε τι αβαταρ ειναι αυτο?εγινες κομμουνιστης? :S
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τυπε τι αβαταρ ειναι αυτο?εγινες κομμουνιστης? :S

Εκει τον κτυπησε τωρα τυπε  :grin:

οπως και τον αβραμη που την μια το επαιζε τρεντουλιαρης και μουσικος και την άλλη πληροφορικαριος 60 χρονων
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ναι ενω εσυ εισαι ο καλύτερος.
δεν ειμαι alfa male και ζηταω κατι στα μετρα μου αλλα και αυτο τα alfa male προτειμα..δινω σημασια στο χαρακτηρα της κοπελας αλλα τη να το κανεις οταν δεν βρισκεις χαρακτηρες σωστους
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Συμφωνειτε με την εν λογω ατακα; Δηλαδη πως ολες οι γκομενες που αξιζουν εχουν πιαστει απο μικρη ηλικια και για παιχνιδι μενει μονο η σαπιλα;

Αφορμη σταθηκε μια πολυ καλη περιπτωση που γνωρισα προσφατα και εχει τον ιδιο παπαρα γκομενο απο το σχολειο  :headbang:

Μεγάλη κουβέντα σηκώνει το πρώτο μισό του θέματός σου: Οι καλες ειναι πιασμενες...
Για ρώτα κάναν παντρεμένο και θα σου πει. Εγώ πάντω, από όσους παντρεμένους ξέρω υπάρχει ένα 0% (ΜΗΔΕΝ!) που να είναι πολύ καλά με την γυναίκα τους κι ένα 99,9% που δεν θα συμφωνούσαν καθόλου με αυτό που λες! Το υπόλοιπο 0,1% είναι απλά η ουτοπία, η εξαίρεση στον κανόνα, πες το όπως θέλεις! Αυτά σε ένα δείγμα 10-12 περιπτώσεων που γνωρίζω καλά!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μεγάλη κουβέντα σηκώνει το πρώτο μισό του θέματός σου: Οι καλες ειναι πιασμενες...
Για ρώτα κάναν παντρεμένο και θα σου πει. Εγώ πάντω, από όσους παντρεμένους ξέρω υπάρχει ένα 0% (ΜΗΔΕΝ!) που να είναι πολύ καλά με την γυναίκα τους κι ένα 99,9% που δεν θα συμφωνούσαν καθόλου με αυτό που λες! Το υπόλοιπο 0,1% είναι απλά η ουτοπία, η εξαίρεση στον κανόνα, πες το όπως θέλεις! Αυτά σε ένα δείγμα 10-12 περιπτώσεων που γνωρίζω καλά!

ΕΤσι ειναι ο ανθρωπος ρε τυπε... αχαριστος  :P
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Tι κοινα ενδιαφεροντα έχεις εσυ ο και καλα ψαγμενος που θα γαμουσες την γκομενα μπροστα του με εναν τυπο που ειναι αγαμητος μιζερος και κομπλεξικος? επειδη δεν θα δημιουργει προβληματα μονο στο σεξ πιστευω θα ειναι γενικοτερα μαλακας....

με δαυτον πως μπορεις και συνεννοείσαι???? και βγαινετε κιολας... ελεος
Σίγουρα υπάρχουν κοινά ενδιαφέροντα ακόμα και με μαλακομπουκομένους όπως ο τζόγος και άλλα διάφορα, όμως δεν γουστάρω να κάνουμε παρέα πια γιατί είναι πολύ απογοήτευση ο τύπος και σε στέλνει με κατάθληψη σε μία ώρα...
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
δεν ειμαι alfa male και ζηταω κατι στα μετρα μου αλλα και αυτο τα alfa male προτειμα..δινω σημασια στο χαρακτηρα της κοπελας αλλα τη να το κανεις οταν δεν βρισκεις χαρακτηρες σωστους
Alpha male  :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Σίγουρα υπάρχουν κοινά ενδιαφέροντα ακόμα και με μαλακομπουκομένους όπως ο τζόγος και άλλα διάφορα, όμως δεν γουστάρω να κάνουμε παρέα πια γιατί είναι πολύ απογοήτευση ο τύπος και σε στέλνει με κατάθληψη σε μία ώρα...

Εμ αυτο που σου ειπα πριν... κατι τετοιοι τύποι ενω εχεις ΟΛΗ την καλη διαθεση να τους βοηθησεις στο τελος το μονο που καταφερνεις ειναι να δημιουργεις την καταστροφη σε σενα. Ο μιζερος ελκει την μιζερια πανω του και θα την φέρει και πάνω σου.

Εφοσον ειδες οτι δεν μπορεις να βοηθησεις επειδη δεν καταλαβαινει.... την κοπανάς.Να διατηρεις σχεσεις με τους ευτυχισμενους και τους επιτυχημενους εχουν να σου μάθουν περισσοτερα  ;)
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Εμ αυτο που σου ειπα πριν... κατι τετοιοι τύποι ενω εχεις ΟΛΗ την καλη διαθεση να τους βοηθησεις στο τελος το μονο που καταφερνεις ειναι να δημιουργεις την καταστροφη σε σενα. Ο μιζερος ελκει την μιζερια πανω του και θα την φέρει και πάνω σου.

Εφοσον ειδες οτι δεν μπορεις να βοηθησεις επειδη δεν καταλαβαινει.... την κοπανάς.Να διατηρεις σχεσεις με τους ευτυχισμενους και τους επιτυχημενους εχουν να σου μάθουν περισσοτερα  ;)
Είσαι ολόσωστος σε αυτό!!!Μακριά από αρνητικούς ανθρώπους ακόμα και αν είναι ο καλύτερος σου φίλος!!!Τώρα που μιλάμε μου έστειλε μήνυμα να βγούμε το απόγευμα αλλά του είπα ότι έχω κανονίσει για να τον αποφύγω...1,2,3 Θα βαρεθεί πιστεύω!!! Δεν έχω να κάνω κάτι το απόγευμα να κάνω αλλά προτιμώ μόνος παρά να ακούσω τις κλάψες του!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Είσαι ολόσωστος σε αυτό!!!Μακριά από αρνητικούς ανθρώπους ακόμα και αν είναι ο καλύτερος σου φίλος!!!Τώρα που μιλάμε μου έστειλε μήνυμα να βγούμε το απόγευμα αλλά του είπα ότι έχω κανονίσει για να τον αποφύγω...1,2,3 Θα βαρεθεί πιστεύω!!! Δεν έχω να κάνω κάτι το απόγευμα να κάνω αλλά προτιμώ μόνος παρά να ακούσω τις κλάψες του!!!

Σου γινεται και τσιμπουρης? καλα την εβαψες  :2funny: :2funny:

μακρυα απο τετοιους γιατι και γκομενες να φερεις θα στις διωξει... θα πουν οι γκομενες τι μαλακες ειναι αυτοι θα παρει και σενα η μπαλα επειδη κανεις παρεα μαζι του
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.240
Πόντοι
7.045
Είσαι ολόσωστος σε αυτό!!!Μακριά από αρνητικούς ανθρώπους ακόμα και αν είναι ο καλύτερος σου φίλος!!!Τώρα που μιλάμε μου έστειλε μήνυμα να βγούμε το απόγευμα αλλά του είπα ότι έχω κανονίσει για να τον αποφύγω...1,2,3 Θα βαρεθεί πιστεύω!!! Δεν έχω να κάνω κάτι το απόγευμα να κάνω αλλά προτιμώ μόνος παρά να ακούσω τις κλάψες του!!!

Μπορείς απλά κι αντρίκια να τους πεις τον λόγο που τον αποφεύγεις, δεν είναι καμιά γκόμενα για να βρίσκεις δικαιολογίες για να μη βρεθείς μαζί του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom