Νέα

Οι καλες ειναι πιασμενες κι οι ελευθερες χεσμενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
δεν υπαρχουν καλες γκομενες και κακες...υπαρχουν φτηνες και ακριβες
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Κάτσε ρε μεγάλε! Τι έχεις για να έρθει η γκόμενα μαζί σου? Έχω έναν φίλο ο οποίος είναι 27 χρονών και με γυναίκα δεν πήγε! Τον έχω πάει σε μπουρδέλα μαζί μου αλλά με τίποτα! Έχω συνεννοηθεί και με γνωστή μου πουτάνα να τον στριμώξει αλλά ο κρέπας τίποτα! Παραλίγο να το κάνουμε στο σαλόνι εγώ με αυτήν την πουτάνα και ο μαμούχαλος κοίταζε το ταβάνι! Θέλει λέει να βρει μία και να κάνει σεξ μαζί της αφού παντρευτεί και μετά! Τα γούστα του? Μουνάρες!!! Κάθε φορά που βγαίνουμε κάνει παράπονα που δεν έχει κοπέλα!!! Είναι και άνεργος ο συγκεκριμένος!!! Είσαι άνεργος, δεν έχεις πάει με γυναίκα και θες και γκόμενα? Ποιος είσαι ο Εζέλ?  :2funny:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Κάτσε ρε μεγάλε! Τι έχεις για να έρθει η γκόμενα μαζί σου? Έχω έναν φίλο ο οποίος είναι 27 χρονών και με γυναίκα δεν πήγε! Τον έχω πάει σε μπουρδέλα μαζί μου αλλά με τίποτα! Έχω συνεννοηθεί και με γνωστή μου πουτάνα να τον στριμώξει αλλά ο κρέπας τίποτα! Παραλίγο να το κάνουμε στο σαλόνι εγώ με αυτήν την πουτάνα και ο μαμούχαλος κοίταζε το ταβάνι! Θέλει λέει να βρει μία και να κάνει σεξ μαζί της αφού παντρευτεί και μετά! Τα γούστα του? Μουνάρες!!! Κάθε φορά που βγαίνουμε κάνει παράπονα που δεν έχει κοπέλα!!! Είναι και άνεργος ο συγκεκριμένος!!! Είσαι άνεργος, δεν έχεις πάει με γυναίκα και θες και γκόμενα? Ποιος είσαι ο Εζέλ?  :2funny:
οι ωραιες γκομενες στην ελλαδα επειδη ειναι λιγες το πουλανε πολλυ ακριβα λογο χαμηλου ανταγωνισμου...μην το ψαχνεις καθολου ζουμε στη χωρα με τις χειροτερες γκομενες..αμερικανιδες με την εμφανιση των ελληνιδων σε παρακαλανε εξω...εδω περα η καθε ασχημουλα με ολους τους μπαζοκιλερ την εχει δει θεα
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Κάτσε ρε μεγάλε! Τι έχεις για να έρθει η γκόμενα μαζί σου? Έχω έναν φίλο ο οποίος είναι 27 χρονών και με γυναίκα δεν πήγε! Τον έχω πάει σε μπουρδέλα μαζί μου αλλά με τίποτα! Έχω συνεννοηθεί και με γνωστή μου πουτάνα να τον στριμώξει αλλά ο κρέπας τίποτα! Παραλίγο να το κάνουμε στο σαλόνι εγώ με αυτήν την πουτάνα και ο μαμούχαλος κοίταζε το ταβάνι! Θέλει λέει να βρει μία και να κάνει σεξ μαζί της αφού παντρευτεί και μετά! Τα γούστα του? Μουνάρες!!! Κάθε φορά που βγαίνουμε κάνει παράπονα που δεν έχει κοπέλα!!! Είναι και άνεργος ο συγκεκριμένος!!! Είσαι άνεργος, δεν έχεις πάει με γυναίκα και θες και γκόμενα? Ποιος είσαι ο Εζέλ?  :2funny:

Είναι 27 χρονών και δεν έχει κάνει σεξ. Μα καλά, τι νοοτροπίες είναι αυτές που έχει ο φίλος σου? Αναχρονιστικές. Γιαυτό υπάρχουν οι πουτάνες.
Βέβαια υπάρχουν και οι γυναίκες που ξενερώνουν με τους άντρες που πάνε με πουτάνες. Ήθελα να ήξερα, θα πήγαιναν με κάποιον που δεν έχει κάνει σεξ ποτέ στη ζωή του?
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
παιδια μην το ψαχνετε στην ελλαδα οι γκομενες ειναι παρε την μια και χτυπα την αλλη...φιλος μου ψυχολογος επαψε να ασχολειται πλεον μαζι τους και κατεβαινει τσεχια και ουγγαρια και γαμαει θεομουνα για πλακα...δεν το πιστευα οτι γινοταν κατι τετοιο αλλα ομως γινεται....η πραγματικοτητα της ελλαδας μας εχει κανει να νομιζουμε οτι ολες οι γυναικες ειναι παντου ετσι...τις βγαζανε απο τα κλαμπακια για πλακα η με τα κιλα που λεμε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
οι ωραιες γκομενες στην ελλαδα επειδη ειναι λιγες το πουλανε πολλυ ακριβα λογο χαμηλου ανταγωνισμου...μην το ψαχνεις καθολου ζουμε στη χωρα με τις χειροτερες γκομενες..αμερικανιδες με την εμφανιση των ελληνιδων σε παρακαλανε εξω...εδω περα η καθε ασχημουλα με ολους τους μπαζοκιλερ την εχει δει θεα

Ναι ενω εσυ εισαι ο καλύτερος.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Συμφωνειτε με την εν λογω ατακα; Δηλαδη πως ολες οι γκομενες που αξιζουν εχουν πιαστει απο μικρη ηλικια και για παιχνιδι μενει μονο η σαπιλα;

Αφορμη σταθηκε μια πολυ καλη περιπτωση που γνωρισα προσφατα και εχει τον ιδιο παπαρα γκομενο απο το σχολειο  :headbang:
Δεν συμφωνώ.

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
παιδια μην το ψαχνετε στην ελλαδα οι γκομενες ειναι παρε την μια και χτυπα την αλλη...φιλος μου ψυχολογος επαψε να ασχολειται πλεον μαζι τους και κατεβαινει τσεχια και ουγγαρια και γαμαει θεομουνα για πλακα...δεν το πιστευα οτι γινοταν κατι τετοιο αλλα ομως γινεται....η πραγματικοτητα της ελλαδας μας εχει κανει να νομιζουμε οτι ολες οι γυναικες ειναι παντου ετσι...τις βγαζανε απο τα κλαμπακια για πλακα η με τα κιλα που λεμε

Ναι το πιστεψες επειδη το ειδες να γινεται μπροστα σου....  :uglystupid:
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Είναι 27 χρονών και δεν έχει κάνει σεξ. Μα καλά, τι νοοτροπίες είναι αυτές που έχει ο φίλος σου? Αναχρονιστικές. Γιαυτό υπάρχουν οι πουτάνες.
Βέβαια υπάρχουν και οι γυναίκες που ξενερώνουν με τους άντρες που πάνε με πουτάνες. Ήθελα να ήξερα, θα πήγαιναν με κάποιον που δεν έχει κάνει σεξ ποτέ στη ζωή του?
Άστο έχω χάσει πάσα ιδέα για αυτόν και τον αποφεύγω γιατί μου κολλάει τον μαλακομαγνήτη!!! Εδώ είσαι πρώτος μπουρδελιάρης και δεν βρίσκεις γκόμενα!!!Θα βρει αυτός? :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Άστο έχω χάσει πάσα ιδέα για αυτόν και τον αποφεύγω γιατί μου κολλάει τον μαλακομαγνήτη!!! Εδώ είσαι πρώτος μπουρδελιάρης και δεν βρίσκεις γκόμενα!!!Θα βρει αυτός? :think:

Δειξε μου το φιλο σου να σου πω ποιος εισαι... δεν μας πειθεις  :P
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
η κλαψοπουτσιαση για γκόμενες γίνεται στο θρεντ ελλεηνίδες. Το θρεντ να συγχωνευτεί.
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Δειξε μου το φιλο σου να σου πω ποιος εισαι... δεν μας πειθεις  :P
Που δεν σας πείθω? Είπα ότι έχω γκόμενα ή ότι είμαι πρωτάρης? Ένας φτωχός μπουρδελιάρης είμαι μόνο!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Που δεν σας πείθω? Είπα ότι έχω γκόμενα ή ότι είμαι πρωτάρης? Ένας φτωχός μπουρδελιάρης είμαι μόνο!

Tι κοινα ενδιαφεροντα έχεις εσυ ο και καλα ψαγμενος που θα γαμουσες την γκομενα μπροστα του με εναν τυπο που ειναι αγαμητος μιζερος και κομπλεξικος? επειδη δεν θα δημιουργει προβληματα μονο στο σεξ πιστευω θα ειναι γενικοτερα μαλακας....

με δαυτον πως μπορεις και συνεννοείσαι???? και βγαινετε κιολας... ελεος
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.002
Like
9.836
Πόντοι
1.406
παιδια μην το ψαχνετε στην ελλαδα οι γκομενες ειναι παρε την μια και χτυπα την αλλη...φιλος μου ψυχολογος επαψε να ασχολειται πλεον μαζι τους και κατεβαινει τσεχια και ουγγαρια και γαμαει θεομουνα για πλακα...δεν το πιστευα οτι γινοταν κατι τετοιο αλλα ομως γινεται....η πραγματικοτητα της ελλαδας μας εχει κανει να νομιζουμε οτι ολες οι γυναικες ειναι παντου ετσι...τις βγαζανε απο τα κλαμπακια για πλακα η με τα κιλα που λεμε
Αρχηγε ,κανα συναδελφο και φιλο-να μην τον χρεωσει αρκετα- ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ,να παει να κοιταχτει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom