Νέα

οι γυναικες τελικα ζηλευουν η οχι τις πουτανες?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 313
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Δεν είναι και ο φίλος μ εδώ να σας πει αν είμαι ή δεν είμαι όμορφη...
θα μας πει ο απολυτος :grin: εκτος αυτου και ομορφη να εισαι για να ζηλευεις τις πουτανες μαλλον εισαι φιλοχρηματη :grin: χειροτερο :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Τυποι μου εγω πιστευω πως τις ζηλευουν. Δειτε το και αντιστροφα, εμεις δε ζηλευουμε τους ζιγκολο? Εγω προσωπικα τους ζηλευω, αφου βγαζουν μεσα σε 5-6 ωρες (γαμωντας) οσα βγαζω εγω σε 300 ωρες (κι εμενα με πανε γαμιωντας).

Αρα η ζηλια ειναι οικονομικου περιεχομενου??
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Τυποι μου εγω πιστευω πως τις ζηλευουν. Δειτε το και αντιστροφα, εμεις δε ζηλευουμε τους ζιγκολο? Εγω προσωπικα τους ζηλευω, αφου βγαζουν μεσα σε 5-6 ωρες (γαμωντας) οσα βγαζω εγω σε 300 ωρες (κι εμενα με πανε γαμιωντας).
νταξει ρε μαν και γω θα το δοκιμαζα για λιγο καιρο τωρα στα νιατα μου ,ε μετα δεν λεει ταπεινωση :grin:
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
μια γυναικα που ειναι κανονικη,και εχει μια δουλεια και ζει ανετα και με αξιοπρεπεια τι να ζηλεψει απο μια πουτανα ρε μαγκες?
νομιζετε οτι μια πουτανα οσο λεφτα και να βγαζει σε μια μερα ειναι μεσα στην τρελη χαρα? το μουνι τις και η ψυχης τις ξερει μονο τι τραβαει η καημενη.
εχετε δει πως ειναι μια πουτανα στα γεραματα? η τρελη θα ειναι και θα ζει ολη μερα με χαπια,η θα ειναι κανει την τσατσα σε κανενα μπουρδελο.μην τις βλεπετε στα μπουρδελα που ειναι ολες μεσα στο χαμογελο,με μαυρο δακρυ κλαινε ολες.εχουνε μπει ολες μεσα στο τρυπακι τις πουτανιας,και δεν μπορουνε να ξεκολησουνε.δεν αναφερω καν κατι 50-60αρες πρωην πουτανες,που τις βλεπεις σε κατι κολωμπαρα ακομα να το παιζουν γκομενες,αυτες εξω απο το κολομπαρο δεν υπαρχουν ουτε σαν μοναδες πλεον στην κοινωνια,και το ξερουν και οι ιδιες πλεον.
οσο για τα παραμυθια περι νταβαδων,και αδικης κοινωνιας,που τις οδηγησε στο δρομο τις πουτανιας,εγω τα ακουω βερεσε απο τις πουτανες.αρρωστημενα ατομα ειναι οι περισσοτερες απο αυτες,και ειδικα οι πουτανες που καθε να γαμιουντε για 10-20 ευρω,σε κατι σταβλους μεσα,με το καθε τρελακια,αυτες ειναι και οι πιο αρρωστες ψυχικα.
πιστευω οτι οι βιζιτες με τηλεφωνα ειναι πιο νορμαλ ατομα,και το κανουν συνειδητα,για να βγαλουν φραγκα μονο.αυτο τις ενδιαφερει.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Αρα η ζηλια ειναι οικονομικου περιεχομενου??
τα παντα στον κοσμο ειναι οικονομικα :sunglasses: απλα πραγματα :sunglasses: γιαυτο και η χρυσα μπορει να ειναι ομορφη αλλα το χρημα σκεφτεται :sunglasses:
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Ποιος είναι ο φίλος σου;
Αν υπάρχουν πουτάνες που μπορούν να διαλέγουν πελάτες  ναι τότε αυτές ζηλεύω.Γαμιούνται και τα οικονομάν..ή άλλες είναι για λύπηση.
Ο απόλυτος τον ξέρει το φίλο μου...
 

Επισκέπτης
Αν υπάρχουν πουτάνες που μπορούν να διαλέγουν πελάτες  ναι τότε αυτές ζηλεύω.Γαμιούνται και τα οικονομάν..ή άλλες είναι για λύπηση.
Ο απόλυτος τον ξέρει το φίλο μου...
Η καταγωγή σου Χρύσα από που είναι;
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
μια γυναικα που ειναι κανονικη,και εχει μια δουλεια και ζει ανετα και με αξιοπρεπεια τι να ζηλεψει απο μια πουτανα ρε μαγκες?
νομιζετε οτι μια πουτανα οσο λεφτα και να βγαζει σε μια μερα ειναι μεσα στην τρελη χαρα? το μουνι τις και η ψυχης τις ξερει μονο τι τραβαει η καημενη.
εχετε δει πως ειναι μια πουτανα στα γεραματα? η τρελη θα ειναι και θα ζει ολη μερα με χαπια,η θα ειναι κανει την τσατσα σε κανενα μπουρδελο.μην τις βλεπετε στα μπουρδελα που ειναι ολες μεσα στο χαμογελο,με μαυρο δακρυ κλαινε ολες.εχουνε μπει ολες μεσα στο τρυπακι τις πουτανιας,και δεν μπορουνε να ξεκολησουνε.δεν αναφερω καν κατι 50-60αρες πρωην πουτανες,που τις βλεπεις σε κατι κολωμπαρα ακομα να το παιζουν γκομενες,αυτες εξω απο το κολομπαρο δεν υπαρχουν ουτε σαν μοναδες πλεον στην κοινωνια,και το ξερουν και οι ιδιες πλεον.
οσο για τα παραμυθια περι νταβαδων,και αδικης κοινωνιας,που τις οδηγησε στο δρομο τις πουτανιας,εγω τα ακουω βερεσε απο τις πουτανες.αρρωστημενα ατομα ειναι οι περισσοτερες απο αυτες,και ειδικα οι πουτανες που καθε να γαμιουντε για 10-20 ευρω,σε κατι σταβλους μεσα,με το καθε τρελακια,αυτες ειναι και οι πιο αρρωστες ψυχικα.
πιστευω οτι οι βιζιτες με τηλεφωνα ειναι πιο νορμαλ ατομα,και το κανουν συνειδητα,για να βγαλουν φραγκα μονο.αυτο τις ενδιαφερει.
κοπι πειστ το εκανες απο πριν? :huh: :huh:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Αν υπάρχουν πουτάνες που μπορούν να διαλέγουν πελάτες  ναι τότε αυτές ζηλεύω.Γαμιούνται και τα οικονομάν..ή άλλες είναι για λύπηση.


για λυπηση εισαι εσυ μωρη   :birdman: που μου εχεις και αποψη
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Αν υπάρχουν πουτάνες που μπορούν να διαλέγουν πελάτες  ναι τότε αυτές ζηλεύω.Γαμιούνται και τα οικονομάν..ή άλλες είναι για λύπηση.
Ο απόλυτος τον ξέρει το φίλο μου...
χαιρομαι που εισαι ειλικρινης σου φτιαχνω το σαιτ σου για τα πρωτα σου βηματα αν θες πληρωτεο σε ειδος ειμαι καλος :sunglasses:

αμα εισαι ομορφη θα σε βαλουμε στα 250 την ωρα σου κανει? :sunglasses:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
τα παντα στον κοσμο ειναι οικονομικα :sunglasses: απλα πραγματα :sunglasses: γιαυτο και η χρυσα μπορει να ειναι ομορφη αλλα το χρημα σκεφτεται :sunglasses:
Ναι νταξει το χρημα  λυγιζει και σιδερα....αλλα παιρνειs και ψυχικη αναταση.....Ναρκισιστικο αλλα  αληθεια
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
εμενα μου ειχε πει οτι εισαι ωραια γκομενα.
αν θυμασε το ειχαμε συζητηση κιολας. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αποκλείεται να μίλησε έτσι ...θα σου πε πως είμαι και καλά πολύ συμπαθητική και εντάξει.....
ούτε και συ ξέρεις τι απέγινε;;;;;;; :(
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
χαιρομαι που εισαι ειλικρινης σου φτιαχνω το σαιτ σου για τα πρωτα σου βηματα αν θες πληρωτεο σε ειδος ειμαι καλος :sunglasses:

αμα εισαι ομορφη θα σε βαλουμε στα 250 την ωρα σου κανει? :sunglasses:


Ε  χαλαs την πιατσα....Πρωτα θα κανειs εγκαινια και θα την βαλειs να κανει πιπεs δωρεαν......Για να την μαθει ο κοσμοs δλδ :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom