Νέα

οι γυναικες τελικα ζηλευουν η οχι τις πουτανες?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 313
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
τι σκεφτεται κατα βαθος μια γυναικα οταν βλεπει μια πουτανα (παντα με την καλη εννοια) και αν συγκρινουν οι γυναικες τους εαυτους τους και σε ποια σημεια σε σχεση με τις ιεροδουλες? πιστευετε οτι ισως τελικα καταβαθος καπου μπορει να τις ζηλευουν κι ολας η οχι? και σε ποια θεματα?
 
OP
OP
S

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
α και ξεχασα να συμπληρωσω μπορει να ισχυει και το αντιθετο να ζηλευουν δηλαδη και οι πουτανες τις γυναικες εξω. πως βλεπουν αραγε και οι ιδιες οι ιεροδουλες και αν ζηλευουν η οχι τις κοπελες εκτος δουλειας?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ισως ζηλευουν τις απολαβες που εχουν, αν και το θεωρω ηλιθιο ολο αυτο ....
Ολα εχουν ενα τιμημα και ολα εξαργυρωνονται στην ωρα τους.......
Ειναι θεμα επιλογων και ιδιοσυγκρασιας.

Τωρα το να ζηλεψεις καποια, που στην ουσια φτανει να ξεπουλαει τον εαυτο της, εναντι μικρου, η μεγαλου τιμηματος στον καθε τυχαρπαστο, ψυχακια, ανωμαλο, το θεωρω καταντι και μικροπρεπεια.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Έχω μία φίλη, η οποία τις ζηλεύει. Ίσως γιατί δε θα μπορούσε να κάνει αυτή τη δουλειά.

Νομίζω ότι αν και (τις πουτάνες) τις κατατάσσουν στο τελευταίο σκαλοπάτι από άποψη σεβασμού, κατά βάθος τις ζηλεύουν γιατί κινούνται στα όρια του μικροαστικού καθωσπρεπισμού με τον οποίο έχουν γαλουχηθεί εδώ και τόσες γενεές και από τον οποίο δεν μπορούν να ξεφύγουν.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Πιστεύω ότι τις ζηλεύουνε και άσχημα μάλιστα.
ο λόγος συνοψίζεται στη φράση: 'η πουτάνα μου "έκλεψε" τον άνδρα.'
Θεωρούν δε οι περρισσότερες, ότι αυτές τις πληρώνουν για να πάνε ενώ εμείς (οι πιο άξιες)
τους πληρώνουμε(με τη δουλειά μας την εργασία μας στο απίτι, κλπ),
για εμένα απλά θεωρούνε τους εαυτούς τους θύματα λόγω κόμπλεξ και υστερίας που διακατέχει το Ελληνικό φύλο.
 

Επισκέπτης
τι σκεφτεται κατα βαθος μια γυναικα οταν βλεπει μια πουτανα (παντα με την καλη εννοια) και αν συγκρινουν οι γυναικες τους εαυτους τους και σε ποια σημεια σε σχεση με τις ιεροδουλες? πιστευετε οτι ισως τελικα καταβαθος καπου μπορει να τις ζηλευουν κι ολας η οχι? και σε ποια θεματα?

ρε φίλε γνωρίζεις καμια γυναίκα πουτάνα ή μη που να μην ζηλεύει τις άλλες γυναίκες?
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.832
Πόντοι
34.267
Μιλάμε για καθαρά ουτοπιστική προσέγγιση.

Η γυναίκα ζηλεύει την πόρνη και επιδιώκει να της μοιάσει, ενδεχομένως και να την ξεπεράσει στις "επιδόσεις" μαζί σου, προκειμένου  να σε έχει υπό έλεγχο. Ταυτόχρονα την κατηγορεί για το επάγγελμά της.

Η δε πόρνη, αν και αισθάνεται περήφανη για το λειτούργημά της, πολλές φορές θα ήθελε να βρίσκεται σε οικογενειακή γαλήνη. Από την  άλλη όμως, σε περίπτωση που συνδεθεί συναισθηματικά με πελάτη της, γίνεται κέρβερος και δε θέλει να τον μοιράζεται με άλλην.

Για να μη ξεχνάμε και την περίπτωση που σε ρωτάνε, είτε γυναίκες είτε πόρνες, σε περίπτωση που πήγαινες με άλλη εάν θα τους το αποκάλυπτες. Και φυσικά ενώ όλες θέλουν αυτή την ειλικρίνεια, μόλις τους το επιβεβαιώσεις..... :headbang: :headbang: :headbang:

Είπαμε, όμορφος ο κόσμος της γυναίκας. Και τόσο, μα τόσο αλλόκοτος!!! :dunno:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Τωρα το να ζηλεψεις καποια, που στην ουσια φτανει να ξεπουλαει τον εαυτο της, εναντι μικρου, η μεγαλου τιμηματος στον καθε τυχαρπαστο, ψυχακια, ανωμαλο, το θεωρω καταντι και μικροπρεπεια.


ξεπουλαει τον εαυτο της?τελικα οντως εισαι στοκος.το κορμι της δινει για πηδημα οχι τον εαυτο της

τυχαρπαστος, ψυχακιας, ανωμαλος ε? εσυ και εγω που παμε με ιεροδουλες τι ειμαστε απο τα 3?


 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
544
Πόντοι
6.055
Φυσικά και της ΖΗΛΕΥΟΥΝ.
 

gazofonix1980

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
129
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
και επειδή η συζήτηση είναι αντρική μάλλον σκεφτείτε το και αντίστροφα .. ό,τι είναι κοινωνικά για μας οι gay είναι για τις γυναίκες οιπόρνες..... δεν νομίζω δε ότι ζηλεύει κανείς άντρας τους gay ... απλά είναι κοινωνικό κόμπλεξ... και δεν νομίζω ότι η μαρία ζηλεύει πιο πολύ την εύα την πόρνη από ό,τι την σούλα που είναι συνάδελφός της ... απλά η εύα της δίνει και λαβή να εκφράσει την ζήλια της ενώ η σούλα δεν δίνει το ίδιο εύκολα λαβές
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Η γυναικα ζηλευει οποιαδηποτε αλλη που εχει κατι παραπανω απο εκεινη

εστω και 1 εκατοστο μεγαλυτερες ψευτικες βλεφαριδες
 

Επισκέπτης
μπερδευτηκα :think: :think:
οι πουτανες δεν ειναι γυναικες :think: :think: :think:
αν μια πουτανα ζηλευει μια αλλη πουτανα πιανεται :think: :think:
:huh: :huh: :huh: :huh:
 

Επισκέπτης
ξεπουλαει τον εαυτο της?τελικα οντως εισαι στοκος.το κορμι της δινει για πηδημα οχι τον εαυτο της

τυχαρπαστος, ψυχακιας, ανωμαλος ε? εσυ και εγω που παμε με ιεροδουλες τι ειμαστε απο τα 3?

και τα 3 :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ξεπουλαει τον εαυτο της?τελικα οντως εισαι στοκος.το κορμι της δινει για πηδημα οχι τον εαυτο της

τυχαρπαστος, ψυχακιας, ανωμαλος ε? εσυ και εγω που παμε με ιεροδουλες τι ειμαστε απο τα 3?
Αναξιοι ισως ?
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Ωραια..  :)
Αλλο ενα ανουσιο θρεντ που θα φτασει τις 50+ σελιδες ακυρων συζητησεων και ανελειτου σπαμαρισματος απο τις κλασικες, στον τομεα, μορφες του σαιτ  :rockon: :rockon:

εντελως για τον μπουτσο θεμα
 

hakeem

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
165
Like
238
Πόντοι
21
εδω οι γυναικες φοβουνται και τα πουσταρια,στις πουτανες θα κωλοσουνε?αμα δε ειναι και μαστορισες στο σεξ και ομορφες αφρους βγαζουνε απο το στομα τους
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
ΑΞΙΟΣ ΑΞΙΟΣ!!!!

gimno1.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom