Νέα

Οι γυναίκες είναι πουτάνες!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
εγω δεν εχω ερωτευτει ποτε στη ζωη μου και δεν ξερω πως ειναι το συναισθημα. αλλα αν λετε οτι φευγει το πολυ σε 2 χρονια μαλλον θα ειναι σαν την καυλα η τον ενθουσιασμο και οχι σαν την αγαπη. γιατι η αγαπη δε φευγει ποτε. δε μπορεις να πεις οτι μετα απο δυο χρονια δεν αγαπας τη μανα σου η τον αδερφο σου. αλλα να λες μετα απο 2 χρονια (η λιγοτερο) οτι δεν εισαι ερωτευμενος με τη γυναικα σου μαλλον σου περασε η καυλα και ψαχνεις γι αλλα.
σωστος :rockon:
 

Επισκέπτης
επειδη ειπες στον αλλον για τα 5-10 λεπτα που ειναι στο μπουρδελο καταλαβα οτι μιλησες μονο για σεξ δηλαδη για την πραξη. η πραξη δε νομιζω οτι εχει διαφορα αναμεσα σε γκομενα και πουτανα. μαλλον καλυτερα ειναι με πουτανα γιατι εχει εμπειρια και δεν αρχιζει τα μη και τα οχι. τωρα περα απο την πραξη του σεξ αμα μιλαμε για κοινωνικοτητα και επικοινωνια και συναισθηματικη καλυψη δεν ξερω και δε μπορω να πω αποψη. αλλα για την πραξη νομιζω ειναι το ιδιο.
για μενα η πραξη εχει διαφορα και δεν ειναι το ιδιο
και θα στο ξαναγραψω οτι εχω παει με παρα πολλα στουντιοκοριτσα και call girl
εχω παει και 2 - 3 φορες μεταξι και φυλης πιτσιρικας  , ετσι για την καυλα της στιγμης
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
δηλαδη εσυ ευχαριστιεσαι να πηδας 5 - 10 λεπτα σε ενα βρωμικο ισογειο στο μεταξι ?
εχω περασει απιστευτες στιγμες με γυναικες που ειχα σχεση που δεν τις εχω νιωσει στο πληρωμενο σεξ
και στο λεει καποιος που πηγαινε
δηλαδη τι διαφορετικο ως προς το σεξ εχεις νιωσει ρε φιλε; δε λεμε για ερωτες και λουλουδια. στο σεξ τι διαφορα ειδες;
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
δηλαδη εσυ ευχαριστιεσαι να πηδας 5 - 10 λεπτα σε ενα βρωμικο ισογειο στο μεταξι ?
σε αυτο εχω αλλη γνωμη , εχω περασει απιστευτες στιγμες με γυναικες που ειχα σχεση που δεν τις εχω νιωσει στο πληρωμενο σεξ
και στο λεει καποιος που πηγαινε , παει και θα πηγαινει με call girl
προφανως εχεις καποια θεματα αλυτα μεσα σου.η πραξη ειναι ακριβως η ιδια.οποτε τσεκαρε για ποιο λογο προσπαθεις να της δωσεις διαφορετικη διασταση.οπως ξαναειπα.θελω ο αντρα να εχει ισα σεξουαλικα δικαιωματα με την γυναικα.γιαυτο λεω οτι λεω
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
δεν σου μιλησα για λουλουδια
μπερδευεις τον ερωτα με το σεξ
το διαφορετικο ειναι δυσκολο να στο εξηγησω
επειδη ειπες στον αλλον για τα 5-10 λεπτα που ειναι στο μπουρδελο καταλαβα οτι μιλησες μονο για σεξ δηλαδη για την πραξη. η πραξη δε νομιζω οτι εχει διαφορα αναμεσα σε γκομενα και πουτανα. μαλλον καλυτερα ειναι με πουτανα γιατι εχει εμπειρια και δεν αρχιζει τα μη και τα οχι. τωρα περα απο την πραξη του σεξ αμα μιλαμε για κοινωνικοτητα και επικοινωνια και συναισθηματικη καλυψη δεν ξερω και δε μπορω να πω αποψη. αλλα για την πραξη νομιζω ειναι το ιδιο.
 

Επισκέπτης
Αν καταλαβαίνω καλά εκείνο που έννοείς είναι ότι αλλιώς είναι να πηδάς μια γκόμενα που σου το δίνει επειδή σε γουστάρει και αλλιώς επειδή την πληρώνεις.Η πρώτη θα σου κάνει γλύκες, θα φιλιέστε και θα γλείφεστε με τις ώρες σαν τα γατιά, θα προσπαθεί ο ένας να ικανοποιήσει τον άλλο και όχι πρώτα τον εαυτό του, θα χυσει μαζί σου, θα μείνετε αγκαλιά μετά και θα νιώσεις την ευφοριστική (-πυρφοριστική) γλύκα του αγαπούλη που σκέφτεται:" αχ τι γλυκό που είναι το κορίτσι μου" :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Πράγματι αυτά δεν τα βρίσκεις σε μια πουτάνα φίλε.Και σίγουρα όποιος έχει πάει μόνο με πουτάνες στη ζωή του χάνει πολλά.

Εδώ όμως υπάρχει διάσταση απόψεων.Είναι σα να λέμε ποιος μαγειρεύει καλύτερα;Η μάνα σου ή ένας σούπερ σεφ;
Γιατί η μάνα σου πράγματι μπορεί να σου μαγειρεύει επειδή σε αγαπάει αλλά το φαί της να είναι αντικειμενικά σκατά όσο και να προσπαθεί.

Η πουτάνα φίλε αν της στάξεις 1000 ευρώ θα σε κάνει να ξεχάσεις το όνομά σου κι ας μη σε αγαπάει.Αγαπάει το χρήμα κι αυτό φτάνει.Η γκόμενά σου μπορεί να το κάνει αυτό;Εσύ στο κάτω κάτω γιατί νομίζεις ότι οι καλύτεροι πελάτες των call girls είναι ματσωμένοι παντρεμένοι;Δεν έχουν γυναίκα;Δεν έχουν γραμματέα, υπαλλήλους;Τα κόλπα που ξέρει μια επαγγελματίας δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος
οκ
γνωμη σου  :grin:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
δεν σου μιλησα για λουλουδια
μπερδευεις τον ερωτα με το σεξ
το διαφορετικο ειναι δυσκολο να στο εξηγησω

Αν καταλαβαίνω καλά εκείνο που έννοείς είναι ότι αλλιώς είναι να πηδάς μια γκόμενα που σου το δίνει επειδή σε γουστάρει και αλλιώς επειδή την πληρώνεις.Η πρώτη θα σου κάνει γλύκες, θα φιλιέστε και θα γλείφεστε με τις ώρες σαν τα γατιά, θα προσπαθεί ο ένας να ικανοποιήσει τον άλλο και όχι πρώτα τον εαυτό του, θα χυσει μαζί σου, θα μείνετε αγκαλιά μετά και θα νιώσεις την ευφοριστική (-πυρφοριστική) γλύκα του αγαπούλη που σκέφτεται:" αχ τι γλυκό που είναι το κορίτσι μου" :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Πράγματι αυτά δεν τα βρίσκεις σε μια πουτάνα φίλε.Και σίγουρα όποιος έχει πάει μόνο με πουτάνες στη ζωή του χάνει πολλά.

Εδώ όμως υπάρχει διάσταση απόψεων.Είναι σα να λέμε ποιος μαγειρεύει καλύτερα;Η μάνα σου ή ένας σούπερ σεφ;
Γιατί η μάνα σου πράγματι μπορεί να σου μαγειρεύει επειδή σε αγαπάει αλλά το φαί της να είναι αντικειμενικά σκατά όσο και να προσπαθεί.

Η πουτάνα φίλε αν της στάξεις 1000 ευρώ θα σε κάνει να ξεχάσεις το όνομά σου κι ας μη σε αγαπάει.Αγαπάει το χρήμα κι αυτό φτάνει.Η γκόμενά σου μπορεί να το κάνει αυτό;Εσύ στο κάτω κάτω γιατί νομίζεις ότι οι καλύτεροι πελάτες των call girls είναι ματσωμένοι παντρεμένοι;Δεν έχουν γυναίκα;Δεν έχουν γραμματέα, υπαλλήλους;Τα κόλπα που ξέρει μια επαγγελματίας δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
γνωμη σου , αλλα δεν μου απαντησες σε αυτο που σε ρωτησα
εσυ ευχαριστιεσαι να πηδας 5 - 10 λεπτα σε ενα βρωμικο ισογειο στο μεταξι ?
για το μεσο μεροκαματιαρη ελληνα ειναι οτι καλυτερο εχει αυτη τη στιγμη.οσο για εμενα καποιες φορες μου ειναι αρκετο και καποιες οχι
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αυτο λεγεται συναισθηματικη καλυψη. δεν εχει σχεση με το σεξ. εμενα παντως αναμεσα σε ενα καλο γαμησι - χυσαμολι με την πουτανα και σε γλυψιματα - γλυκες με τη γκομενα το πρωτο νομιζω μου προσφερει μεγαλυτερη απολαυση

τα εχεις δοκιμάσει και τα 2;
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Αν καταλαβαίνω καλά εκείνο που έννοείς είναι ότι αλλιώς είναι να πηδάς μια γκόμενα που σου το δίνει επειδή σε γουστάρει και αλλιώς επειδή την πληρώνεις.
αυτο λεγεται συναισθηματικη καλυψη. δεν εχει σχεση με το σεξ. εμενα παντως αναμεσα σε ενα καλο γαμησι - χυσαμολι με την πουτανα και σε γλυψιματα - γλυκες με τη γκομενα το πρωτο νομιζω μου προσφερει μεγαλυτερη απολαυση
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Αν καταλαβαίνω καλά εκείνο που έννοείς είναι ότι αλλιώς είναι να πηδάς μια γκόμενα που σου το δίνει επειδή σε γουστάρει και αλλιώς επειδή την πληρώνεις.Η πρώτη θα σου κάνει γλύκες, θα φιλιέστε και θα γλείφεστε με τις ώρες σαν τα γατιά, θα προσπαθεί ο ένας να ικανοποιήσει τον άλλο και όχι πρώτα τον εαυτό του, θα χυσει μαζί σου, θα μείνετε αγκαλιά μετά και θα νιώσεις την ευφοριστική (-πυρφοριστική) γλύκα του αγαπούλη που σκέφτεται:" αχ τι γλυκό που είναι το κορίτσι μου" :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Πράγματι αυτά δεν τα βρίσκεις σε μια πουτάνα φίλε.Και σίγουρα όποιος έχει πάει μόνο με πουτάνες στη ζωή του χάνει πολλά.

Εδώ όμως υπάρχει διάσταση απόψεων.Είναι σα να λέμε ποιος μαγειρεύει καλύτερα;Η μάνα σου ή ένας σούπερ σεφ;
Γιατί η μάνα σου πράγματι μπορεί να σου μαγειρεύει επειδή σε αγαπάει αλλά το φαί της να είναι αντικειμενικά σκατά όσο και να προσπαθεί.

Η πουτάνα φίλε αν της στάξεις 1000 ευρώ θα σε κάνει να ξεχάσεις το όνομά σου κι ας μη σε αγαπάει.Αγαπάει το χρήμα κι αυτό φτάνει.Η γκόμενά σου μπορεί να το κάνει αυτό;Εσύ στο κάτω κάτω γιατί νομίζεις ότι οι καλύτεροι πελάτες των call girls είναι ματσωμένοι παντρεμένοι;Δεν έχουν γυναίκα;Δεν έχουν γραμματέα, υπαλλήλους;Τα κόλπα που ξέρει μια επαγγελματίας δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος
τις γλυκες και τα φιλακια τα βρισκεις ακομα και στις πουτανες του δεκαευρου.
 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους! η γνωμη μου ειναι οτι αμα εισαι ερωτευμενεος ειναι πολυ ποιο ομορφα απο το σεξ χωρις συναισθημα
υπαρχει και η αλλη πλευρα του νομισματος εγω οταν ειμουν 17 ειχα ερωτευτει μια 27 ετον πολυ γκομεναρα και την εβλεπα στο μαγαζι που δουλευε πολλες ωρες ετσι πιστευα οτι ειχα σχεση ενω δεν ειχα κανει σεξ αφου ημουν παρθενος και χαζος τοτε.καποια στιγμη αυτη εξαφανιστηκε και δε τη ξαναειδα και για καιρο δε μου σηκωνοταν μεχρι που βολευτηκα σε οικους ανοχης.απλα γιαυτο φοβαμαι να κανω ερωτικο δεσμο με γυναικα μη παθω τα ιδια.αλο ο ερωτας και αλο να κανεις το κεφι σου εσυ και η γυναικα το δικο της μεχρι συντομα να πας σε αλη ελευθερη σχεση που αυτο θα κυνηγω εγω...
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
τις γλυκες και τα φιλακια τα βρισκεις ακομα και στις πουτανες του δεκαευρου.


Φίλε, χωρίς παρεξήγηση, μπερδεύεις τη βούρτα με την πούτσα :grin: :grin: :grin:

Καμία σχέση, άλλη γλύκα
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
καλησπερα σε ολους! η γνωμη μου ειναι οτι αμα εισαι ερωτευμενεος ειναι πολυ ποιο ομορφα απο το σεξ χωρις συναισθημα
υπαρχει και η αλλη πλευρα του νομισματος εγω οταν ειμουν 17 ειχα ερωτευτει μια 27 ετον πολυ γκομεναρα και την εβλεπα στο μαγαζι που δουλευε πολλες ωρες ετσι πιστευα οτι ειχα σχεση ενω δεν ειχα κανει σεξ αφου ημουν παρθενος και χαζος τοτε.καποια στιγμη αυτη εξαφανιστηκε και δε τη ξαναειδα και για καιρο δε μου σηκωνοταν μεχρι που βολευτηκα σε οικους ανοχης.απλα γιαυτο φοβαμαι να κανω ερωτικο δεσμο με γυναικα μη παθω τα ιδια.αλο ο ερωτας και αλο να κανεις το κεφι σου εσυ και η γυναικα το δικο της μεχρι συντομα να πας σε αλη ελευθερη σχεση που αυτο θα κυνηγω εγω...

ε ξεπαρθενιασου πρωτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom