Νέα

Οι γυναίκες είναι πουτάνες!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Παλλίκαροι μάλλον χάσατε το νόημα... :) :) :)

Το βίντεο μας αποδεικνύει, αν δεν είναι στημένο, ότι πολλές γυναίκες είναι πρόθυμες να γαμηθούν με τον Χ άγνωστο, μέ ότι αυτό μπορεί να σημαίνει για την ασφάλεια και την υγεία τους, μόνο και μόνο για να κάνουν βόλτα με ένα ακριβό αμάξι.Ίσως στο πίσω μέρος του μυαλού τους να σκέφτονται ότι μπορεί να πέτυχαν το βλάκα με τα πολλά λεφτά που θα τις εξασφαλίσει για μια ζωή ίσως και όχι.Το θέμα είναι ότι δεν έχουν άμεσο όφελος, δηλαδή πάρε 1000 ευρώ να μου κάτσεις, θα σε παντρευτώ, θα σου δώσω το αμάξι κτλ.Δέχονται να γαμηθούν στεγνά με ένα οποιονδήποτε, ανεξάρτητα αν είναι ωραίος, άσχημος, νεός,γέρος, υγιής, συφιλιάρης κτλ που τους το λέει κιόλας μέσα στη μάπα απλά και μόνο για να πάνε μια βόλτα.Τι ακριβώς δείχνει για τη ματαιοδοξία των γυναικών αυτό;Ότι είναι τρομερά εγωκεντρικές!!!! Γι' αυτό άλλωστε και είναι τόσο ανταγωνιστικές μεταξύ τους και δε στεριώνει φιλία.

Ερωτήματα:
1.Γιατί να θές να αφιερώσεις ολόκληρη τη ζωή σου σε ένα τέτοιο πλάσμα που σε έχει χεσμένο και κοιτάει μόνο τη βολή της;
2.Σε πόσα κλάσματα δευτερολέπτου θα σε παρατούσε η γυναίκα σου φίλε παντρεμένε μπουρδελιάρη αν της την έπεφτε ο Χ εκατομμυριούχος;Προσοχή!!!Δε μιλάμε να ξενογαμηθεί και να του τα τρώει..Μιλάμε να μαζέψει τα στριγκάκια της και να μη σου αφήσει ούτε σημείωμα.
3.Όταν μια γυναίκα σε διαλέγει για ταίρι της, γιατί στην πραγματικότητα αυτές διαλέγουν, και σου λέει σε αγαπώ και θέλω να περάσουμε την υπόλοιπη ζωή  μας μαζί εσύ ακούς σε αγαπώ και θέλω να γεννήσω τα παιδιά σου ή ακούς θέλω καποιον να με βοηθήσει να μεγαλώσω τα παιδιά μου και να την περάσω φίνα και εσύ πληρείς τα κριτήρια;
4.Αυτό που κάνουμε εμείς, δηλαδή αν μας πει μια μουνάρα στο δρόμο γεια σου θές να με γαμήσεις θα τρέξουμε, το ίδιο ακριβώς κάνουν κι αυτές.Γιατί εμείς λοιπόν είμαστε ο πάτος της κοινοωνίας, οι βάρβαροι εκμεταλλευτές χωρίς αισθήματα ενώ αυτές είναι το λουλούδι της άνοιξης;

Στο σχολιασμό λάβετε υπόψη σας το βίντεο που μόλις είδατε...

Ώρα για αμπελοφιλοσοφίες :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
κι αυτοι που το εχουν με τις γυναικες θα πληρωσουν για να γαμησουν. μα σε τηλεφωνα, μα σε δωρακια, μα σε κερασματα, μα σε εξοδους, μα σε δανεικα. κανεις δε γαμαει εντελως τσαμπα. κι αν γαμαει για λιγο καιρο, γρηγορα θα τον σουταρει η αλλη
του τζαμπα η μανα λες να κανει τιποτα τυπε?
 

Alphamale

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2014
Μηνύματα
203
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μια χαρά γαμάς και τσάμπα.
 

Alphamale

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2014
Μηνύματα
203
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τσάμπα εννοώ χωρίς να σου κοστίσει σε χρήματα.
Μπορεί να χρειαστεί να επενδύσεις χρόνο ή ενέργεια να ακούς το μακρύ και το κοντό της καθεμίας.
Ή μπορεί να γαμηθεί για να πάρει μελλοντικά οφέλη από εσένα,που είναι στο χέρι σου να μη δώσεις.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
τζαμπα δεν υπαρχει πουθενα απλα καποιοι το εχουν και καποιο οχι με τις γυναικες
κι αυτοι που το εχουν με τις γυναικες θα πληρωσουν για να γαμησουν. μα σε τηλεφωνα, μα σε δωρακια, μα σε κερασματα, μα σε εξοδους, μα σε δανεικα. κανεις δε γαμαει εντελως τσαμπα. κι αν γαμαει για λιγο καιρο, γρηγορα θα τον σουταρει η αλλη
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Μια χαρά γαμάς και τσάμπα.
οταν λεμε τσαμπα εννοουμε ΤΣΑΜΠΑ. μηδεν. νιεντε. καπουτ. εγω δεν το εχω δει ακομα στη ζηση μου. ουτε απο οσους ξερω. παντα τους στοιχιζει κατι το γαμησι. νταξει εκτος αν βρεις καμια ξελιγωμενη 20 χρονια μεγαλυτερη. αλλα σε νορμαλ καταστασεις το μουνι ειναι ακριβο σπορ
 

Alphamale

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2014
Μηνύματα
203
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τελείως τσάμπα δεν υπάρχει στη φύση ,όλα έχουν ένα κόστος, κάτι δίνεις κάτι παίρνεις.
Αυτούς που μόνο έδιναν και δε λάμβαναν ποτέ τίποτα πίσω τους εξαφάνισε η εξέλιξη  :sunglasses:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
οταν λεμε τσαμπα εννοουμε ΤΣΑΜΠΑ. μηδεν. νιεντε. καπουτ. εγω δεν το εχω δει ακομα στη ζηση μου. ουτε απο οσους ξερω. παντα τους στοιχιζει κατι το γαμησι. νταξει εκτος αν βρεις καμια ξελιγωμενη 20 χρονια μεγαλυτερη. αλλα σε νορμαλ καταστασεις το μουνι ειναι ακριβο σπορ
οι μεγαλες που λες δεν ειναι ξελιγωμενες αλλα απελπισμενες
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
η γκομενα ρε φιλε εχει απαιτησεις. αν περασουν τα γενεθλια και η γιορτη της με ενα ξερο χρονια πολλα, αν ακουει απο τις φιλες της οτι οι γκομενοι τους τις πανε εδω κι εκει σε εξοδους κι εσυ δεν την πας πουθενα αλλα συναντιεστε μονο για να τη γαμας (για να μην πω το χειροτερο οτι τη βαζεις να πληρωνει), αμα θελει το ποτο της και τις διακοπες της και τα λουσα της και το ενα και το αλλο ποσο καιρο θα σε κρατησει να τη γαμας φτωχομπινεδιαρικα; και λιγου μηνες να σε κρατησει, θα σε σουταρει καποια στιγμη για τον επομενο που θα πληρωνει. νομοι της φυσης
 

Επισκέπτης
η υπογραφη μου λεει : " Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ "
εσυ προσπαθεις να βαλεις κανονες στους αλλους επειδη δεν μπορεις να βρεις γκομενα και αναγκαζεσαι να πηδας στο μεταξι
 

Επισκέπτης
Ειπαμε .........δουναι και λαβειν
Απλα καποιοι δινουν πολυ περισσοτερα απο οσα παιρνουν, καποιοι δινουν λιγοτερα , καποιοι δεν δινουν τιποτα, ισωs και δεν παιρνουν........αλλα η χειροτερη κατηγορια ειναι εκεινων που δινουν και ξαναδινουν και δεν παιρνουν τιποτα
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Alphamale

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2014
Μηνύματα
203
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εισαι γαματος και εισαι γαματος!
Ετσι ακριβως...Μας εχουν βγαλει γουρουνια οι καριες...ποιες??? οι σουπερ παρτακηδες....επειδη εχουμε αδυναμια στο σεξ που στο κατω κατω ετσι μας εκανε η κωλοφυση να σηκωνεται ο λουλης και να θελει βολτες...

Και αυτές η φύση της έκανε  έτσι , δε μπορούνε να το δίνουν όλες παντού και τζάμπα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ακομα και οι αναρχικοι που ξερω σε μπουρδελα γαμανε γιατι δεν τους καθονται οι αναρχικες.δεν υπαρχει σωτηρια εξω απο τα μπουρδελα.οι διαδικασιες απειρες και το κοστος πολυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom