Νέα

οι άντρες στην Ελλάδα πουστροποιηθηκανε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 421
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Τόσους πολλούς άντρες με πουστέ φωνές όσο στην Ελλάδα δεν έχω συναντήσει σε άλλη χώρα.Ισως Ιταλία είναι κάπως κοντά.
Γενικά άμα ακούσεις θηλυπρεπή κτλ εξωτερικό είναι σχεδόν πάντα Ελληνας.
Ημουνα το Μάιο Κίεβο και σκάνε 10 Ελληνες δίπλα στο ρεστωαράν που καθόμασταν με τη γκόμενα.Προφανώς είχαν έρθει για τη eurovision.Οι τρεις κραγμένοι τελείως να μιλάνε στους άλλους και να λένε αχ καλέ κορίτσια,δε βλέπω τι θα φάμε εδώ.Απόλυτη ξεφτίλα.Ευτυχώς δεν καταλάβαινε λέξη η γκόμενα δίπλα.
Γενικά πολύ ξενέρωμα.Οχι ρε πούστηδες λέω.Ακόμα και στον παράδεισο του αντρικού ρόλου Ουκρανία και εδώ ήρθατε γαμώ το κέρατό σας?
Ακριβως αυτο ρε φιλε , ειδικα η πιστιρικαδα 18-23 λες και τον παιρνουν ολοι πατοκορφα ρε πουστη μου .
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Δεν ξέρω αν πουστροποιηθηκαν οι αντρες. Πάντως οι γκόμενες που ξέρω όλες αναφέρουν ότι τις τη πέφτουν συνέχεια.

ολες πολιορκούνται
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Δεν ξέρω αν πουστροποιηθηκαν οι αντρες. Πάντως οι γκόμενες που ξέρω όλες αναφέρουν ότι τις τη πέφτουν συνέχεια.

ολες πολιορκούνται

απλα οι περισσοτερες αναφερονται στο πεσιμο του λιγουρη για αυτο τους χυλοπιτιαζουνε

ελαχιστοι την πεφτουνε σωστα
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Δεν ξέρω αν πουστροποιηθηκαν οι αντρες. Πάντως οι γκόμενες που ξέρω όλες αναφέρουν ότι τις τη πέφτουν συνέχεια.

ολες πολιορκούνται
Πολιορκουνται αλλά με τα σάπια μυαλά που έχουν επιλέγουν τον Μίστερ Ελλάς, τον Μιστερ μες τη μαλακια ή παίζουν το μουνακι τους βλέπουν τσόντα. Κάπου είχε γράψει ένας τύπος ότι τυπισσες στην παραλία του έλεγαν ότι την βρίσκουν μεταξύ τους οι γκομενες με δονητές.
Αυτή η χώρα είναι των άκρων. Η πολλά βίτσια, άρρωστες καταστάσεις ή τίποτα.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
απλα οι περισσοτερες αναφερονται στο πεσιμο του λιγουρη για αυτο τους χυλοπιτιαζουνε

ελαχιστοι την πεφτουνε σωστα
Δεν φτάιει το πέσιμο Κώστα, με το ίδιο πέσιμο κάποιες ξένες πέφτουν. Όταν η άλλη είναι προκατειλημμένη και σου λέει δεν γνωρίζω αγνώστους εκτός παρέας τελείωσες γι' αυτή πριν καν αρχίσεις. Όταν η άλλη δεν ξέρει τι θέλει, έχει ψυχολογικά και σου λέει μόνο φίλοι και λοιπές παπαριές το παιχνίδι τελειώνει πριν καν αρχίσει. Μην το ψάχνουμε και πολύ. Αν συγκρίνετε την νοοτροπία των Ελληνίδων με τις ξένες και τον βαθμό θετικής σκέψης και το ποσό θετικά βλέπει τον άνδρα ή μεν και η δε θα γίνει εύκολα αντιληπτό ποια είναι έτοιμη για παιχνίδι και ποια όχι.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Εν γένει όλες αναφέρουν ότι οι άνδρες είναι πέφτουλες. Όλοι ψάχνονται λένε. Επίσης κάποιοι λένε τη παραμύθα ότι μπορείς να βγεις για ποτό και να γνωρίσεις γκόμενα. Αυτή μαλακία ισχύει όσο ισχύει και το ρητό της μαμάς μας όταν ήμασταν πιτσιρίκια: "πρόσεχε μη σου βάλουν ναρκωτικά στο ποτό σου"

Δεν υπάρχει κανένας τρόπος ούτε στο φλερτ ούτε στο "πέσιμο". Δεν λέω να είναι αγενής και κάφρος κάποιος. Υπάρχει μόνο μια παράμτερος: Να είσαι τυχερός και να αρέσει το στυλ σου. Τα άλλα είναι μαλακίες. Οι πιο πολλοί άντρες είναι νορμαλ.

 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
Μεγάλη ευθύνη έχουνε και οι γκόμενες σε μια γυναικοπαρέα ακόμα και τα πιο μπάζα έχουν τόσο μεγάλη ιδέα για τον εαυτό τους που θα διεκδικούν τον καλύτερο και προτιμούν να μείνουν αγάμητες παρά να πάνε με κάποιον που είναι στον μέσο όρο ή κατώτερος.
 

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
μαγκες εχω αποψη για το θεμα..εγω τους πουστηδες τους συμπαθω γιατι γελαω μαζι τους αφενος επειδη ειναι δροσεροι και το κυριοτερο μειωνουν τον ανταγωνισμο, μακαρι να ηταν πιο πολλοι στο ελλαδισταν και να ζοριζονταν απο ελλειψη πουτσας οι ελληνιδες..αντοιστιχως μισω τις γαμημενες λεσβιες
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
μαγκες εχω αποψη για το θεμα..εγω τους πουστηδες τους συμπαθω γιατι γελαω μαζι τους αφενος επειδη ειναι δροσεροι και το κυριοτερο μειωνουν τον ανταγωνισμο, μακαρι να ηταν πιο πολλοι στο ελλαδισταν και να ζοριζονταν απο ελλειψη πουτσας οι ελληνιδες..αντοιστιχως μισω τις γαμημενες λεσβιες
Παλια συμπαθουσα τις λεσβιες και μισουσα τους πουσρηδες. Τωρα αγαπαω τους πουστηδες και μισω τις λεσβιες.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Παλια συμπαθουσα τις λεσβιες και μισουσα τους πουσρηδες. Τωρα αγαπαω τους πουστηδες και μισω τις λεσβιες.

Αν και κάποιους άνδρες ομοφυλόφιλους τους σέβομαι (αυτούς που δεν συμμετάσχουν στα πράιντ και δεν στήνουν τον χαρακτήρα τους γύρω από τα γκεϋλίκια)... έχω τη στάση του Πλάτωνα σε αυτό το θέμα! Στους λόγους αναπτύσσεται πλήρως.
 

malone

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
232
Like
178
Πόντοι
1
Τυποι μου πολυ σωστος ενας συναγωνιστης πιο πανω...Σας παρακαλω αγορακια γινετε ολοι πουστακια :heavymetalbig: :headbaning2: :2funny: :2funny: Για να μειωνεται ο ανταγωνισμος και να λυσσανε οι καριολες για αντρα..Πιστευω οτι ειμαστε σε καλο δρομο και σε καμμια πενταετια θα γινουν ετσι τα πραγματα!!
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Οι καργιόλες δεν νοιώθουν...

Και πάλι τους καλλίτερους με τα στάνταρ τους θα κυνηγάνε εφόσον οι ίδιες είναι το αντικείμενο κι όχι το υποκείμενο του πόθου.
 

koloteroritas

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
206
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
1
ρε τυποι εχει γινει πουστροποιησει του αντρικού φύλου η έτσι μου φαινετε εμενα;

Όχι οι ομοφυλόφιλοι είναι το ίδιο ποσοστό το 2017 όπως ήτανε και το 1987 το 1957 το 1917
το 1817 ή το 1117 ,απλά τώρα κάποιος το εκδηλώνει δημοσίως πολύ πιο εύκολα από ότι πριν
π.χ. πενήντα χρόνια. Παλαιότερα κάποιος ομοφυλόφιλος για να μην περιθωριοποιηθεί και χλευαστεί κοινωνικά έπρεπε να παίζει έναν "ρόλο" να παριστάνει δηλαδή κάτι που δεν ήτανε.
Μπορεί να παντρευότανε ,να έκανε παιδιά οικογένεια να έδινε την εικόνα ενός ανθρώπου που συμβαδίζει με τα ήθη ,έθιμα και κοινωνικά στάνταρ της κοινωνίας και στην αυστηρά προσωπική και κρυφή από το κοινωνικό σύνολο ζωή του να έβγαζε τον πραγματικό του εαυτό.

Σήμερα τα πράγματα έχουν αλλάξει ,πλεον κάποιος ομοφυλόφιλος αναγνωρίζεται και κρατικά και κοινωνικά σαν ισότιμο μέλος μιας κοινωνίας και όχι σαν αντικείμενο προς χλεύη και κοινωνικό "μπούλινγκ" ,από τα περισσότερα πολιτισμένα κράτη της υφηλίου.

Κάτι που είναι θετικό βέβαια και είναι αποτέλεσμα της εξέλιξης μιας κοινωνίας. Ο κάθε άνθρωπος πρέπει να είναι ελεύθερος να κάνει τις επιλογές του ,τις πολιτικές ,τις θρησκευτικές ,τις σεξουαλικές και να μην παίζει "ρόλους" γιατί όποιος παίζει ρόλους είναι ένας δυστυχισμένος άνθρωπος.

π.χ. μην ξεχνάμε ότι στις Η.Π.Α. μέχρι πριν 60 χρόνια ήταν αδιανόητο ένας μαύρος να πάει στο ίδιο σχολείο με τους άσπρους ,να μπει στο ίδιο λεωφορείο ,να φάει στο ίδιο εστιατόριο ή να κατουρήσει στις ίδιες τουαλέτες με τους άσπρους και 60 χρόνια μετά στην ίδια χώρα ένας μαύρος έγινε πρόεδρος των Η.Π.Α.

Αυτό είναι ένα παράδειγμα εξέλιξης μιας κοινωνίας.  
 

NE

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2017
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί τόση κακία και μίσος ενάντια σε άλλους συνανθρώπους μας...Σας ζήτησαν δανεικά? Σας έφαγαν την γκόμενα? Σας πείραξαν? Απλά αδιαφορείστε σε ό,τι δεν σας πάει και δεν σας αρέσει. Γιατί δεν ασχολείστε με τον εαυτό σας, τη δική σας βελτίωση, τα δικά σας προβλήματα και ασχολείστε με άλλους που δικαίωμά σας να μην γουστάρετε? Νόμιζα ότι όλο αυτό το στυλάκι ηταν πια ξεπερασμένο και είχε κάνει τον κύκλο του, κι όμως εν έτει 2017 βλέπω καλά κρατεί. Νιώθετε πιο άντρες όταν κατακρίνετε έτσι τους gay? Δεν διαφωνώ στο ότι μερικές συμπεριφορές από gay, trans άτομα είναι κάπως προκλητικές, ιδίως σε ό,τι αφορά κάποιες ομάδες σε gay pride κλπ που ντύνονται κάπως καρναβαλίστικα και γελοία. Εκεί διαφωνώ κι εγώ. Αλλά δεν κάθομαι να βρίζω. (Όπως το ίδιο γελοίο βρίσκω και το στυλάκι πολύ αντρίλας από κάτι σωματαράδες που νομίζουν ότι κάτι έγινε). Κι εφόσον ο υπεύθυνος του site φιλοξενεί θέματα που αφορούν gay - bi - κλπ άτομα, νομίζω ότι θα ήταν σωστό να είχε κάνει κάποια παρέμβαση να σταματήσει αυτό το παλιομοδίτικο υφάκι. Κανείς δεν έγινε gay επειδή είναι μόδα, τάση, ή ό,τι άλλο. Μην ανησυχείτε. Κάθε άνθρωπος νομίζω έχει δικαίωμα να κάνει ό,τι θέλει για τον εαυτό του αν δεν ενοχλεί άλλους. Και δεν μειώνετε τους άλλους χλευάζοντάς τους, αλλά εσάς.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Οι ομοφυλόφιλοι είναι σταθερά περίπου το 1,5 με 3% του πληθυσμού της εκάστοτε χώρας... αυτά από Αγγλική έρευνα.

Αυτοί που έχουν αυξηθεί τρομερά είναι οι σύμμαχοι.

Κι όχι δεν είναι εξέλιξη αυτό αλλά οπισθοδρόμιση σε προ-πολιτισμικές καταστάσεις, όπως και η ισότητα μεταξύ λευκών και μαύρων, άλλες ιδιαιτερότητες έχουν οι μεν άλλες οι δε άμα τους βάλεις μαζί στα σχολεία δεν κερδίζουν τα ίδια στον απαραίτητο βαθμό.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.189
Κριτικές
3
Like
10.390
Πόντοι
3.506
Η πουστροποιηση ειναι το επομενο σταδιο μετα την πυρφοροποιηση...
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Τυποι μου πολυ σωστος ενας συναγωνιστης πιο πανω...Σας παρακαλω αγορακια γινετε ολοι πουστακια :heavymetalbig: :headbaning2: :2funny: :2funny: Για να μειωνεται ο ανταγωνισμος και να λυσσανε οι καριολες για αντρα..Πιστευω οτι ειμαστε σε καλο δρομο και σε καμμια πενταετια θα γινουν ετσι τα πραγματα!!
Ενώ τώρα δεν είναι αρκετοί οι πουστηδες ; Ακόμη και να αυξηθούν οι πουστηδες οι άνδρες μαχιμα καμάκια είναι πολλοί αλλά και πολλές πίτες τρώνε από πααααρα πολλές γυναίκες.
Δεν γίνεται αυτό που λες ότι σε 100 χρόνια από τώρα.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
Το μεγαλο κακο ειναι οι bisexual .
Αυτοι νομιζω ειναι πολλοι περισσοτεροι απ τους αυθεντικους πουστηδες!
Αυτοι κανουν μεγαλυτερη ζημια στη πιατσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom