Νέα

οι άντρες στην Ελλάδα πουστροποιηθηκανε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans86
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 421
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
26
Like
595
Πόντοι
4.475
είστε υπερβολικοί υπάρχουν και παραδοσιακοί άντρες

 

Συνημμένα

  • lousy.jpg
    lousy.jpg
    106,7 KB · Εμφανίσεις: 30

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
40
Like
3.393
Πόντοι
4.587
Tι λέτε ρε παιδιά, Το άλλο δεν το ξέρετε με τις γκόμενες. Ήμουνα την προηγούμενη εβδομάδα στη Σαλονίκη στο Πιτ Παζαρ για άραγμα το βράδυ με δεκάδες γκομενοπαρέες και άλλες τόσες μπαγκουροπαρέες. Εμείς τρεις μπάγκουροι πίναμε τρώγαμε και χαλβαδιάζαμε διάφορες που καθόντουσαν στα γύρο τραπέζια. Κάποια στιγμή στο απέναντι τραπέζι καθότανε 4-5 γκόμενες 20-22 το πολύ και τα πίνανε, τα δύο ήτανε απίθανα μουνάκια, το ένα είχε πετάξει βυζάκια με ανοιχτό το πουκάμισο της, το άλλο είχε σηκώσει μπούτια με ένα μινι που φόραγε τελείως καυλωμένες και οι δύο. Τι να κάναμε εμείς μεγάλοι άνθρωποι πια, το μάτι καρφωνόταν στα μπουτάκια και στα βυζάκια της άλλης. Κάποια στιγμή σηκώθηκε μια από την παρέα τους και ήρθε προς τα εμάς, και ακούτε θράσος τι μας είπε. "Τι θα γίνει ρε με σας μπορείτε να μην μας κοιτάτε συνέχεια και να μην μας ενοχλείτε, μου ήρθε να την μπουγελώσω με κρασί". Δεν τα γαμάνε ρε σεις τα κορίτσια σήμερα, δεν ξέρουν τι είναι κάμαξ, δυστχώς χάλασε η Ελλάδα και σε αυτό το είδος
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τόσους πολλούς άντρες με πουστέ φωνές όσο στην Ελλάδα δεν έχω συναντήσει σε άλλη χώρα.Ισως Ιταλία είναι κάπως κοντά.
Γενικά άμα ακούσεις θηλυπρεπή κτλ εξωτερικό είναι σχεδόν πάντα Ελληνας.
Ημουνα το Μάιο Κίεβο και σκάνε 10 Ελληνες δίπλα στο ρεστωαράν που καθόμασταν με τη γκόμενα.Προφανώς είχαν έρθει για τη eurovision.Οι τρεις κραγμένοι τελείως να μιλάνε στους άλλους και να λένε αχ καλέ κορίτσια,δε βλέπω τι θα φάμε εδώ.Απόλυτη ξεφτίλα.Ευτυχώς δεν καταλάβαινε λέξη η γκόμενα δίπλα.
Γενικά πολύ ξενέρωμα.Οχι ρε πούστηδες λέω.Ακόμα και στον παράδεισο του αντρικού ρόλου Ουκρανία και εδώ ήρθατε γαμώ το κέρατό σας?
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
ρε τυποι παρατηρω τωρα τελευταια το εξης φαινομενο.
παω στο γερμανο να πληρωσω το κινητο ο υπαλληλος 2 μετρα ανθρωπος και μολις ανοιγει το στομα του ακουω φωνη γκομενιστικη και απο τις κινησεις του παρατηρω οτι πουστριζει.
βλεπω προχθες εναν μαλακα με μουσια στην αντιπροσωπεια που παω για σερβις το αυτοκινητο να μιλαει στο κινητο και παρατηρω οτι φοραει σανδαλία στα χρωματα του gay pride.
στο γυμναστηριο που παω βλεπω οτι ολοι οι πιτσιρικαδες 25-30 χρονων κουβαλανε 2-3 κρεμες και αλοιφοντε σαν τις πουτανες μεταξυ τους, τους ακουω δε να κανου συζητησεις με γκομενες στο γυμναστηριο για καπελα και μαγιο και οτι αλλη μαλακια υπαρχει.καμακι δεν κανει κανενας.
παω σε παιδοτοπο με τον ανηψιο μου και βλεπω στο απεναντι τραπεζι να καθετε ενα ζευγαρι και ο τυπος να γλυφει το παγωτο του λες και εκανε πιπα.
προχθες μιλουσα με μια φιλη που κανει νυχια και μου λεει ανεβηκε η δουλεια τις τωρα τελευταια γιατι εχει και πολλους αντρες πελατες.

ρε τυποι εχει γινει πουστροποιησει του αντρικού φύλου η έτσι μου φαινετε εμενα;

α στο καλο σ !

α να χαθεις !

μια χαρα αντρακλεςςςςςςς εχουμε εδω καλε !!!!
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
ρε τυποι παρατηρω τωρα τελευταια το εξης φαινομενο.
παω στο γερμανο να πληρωσω το κινητο ο υπαλληλος 2 μετρα ανθρωπος και μολις ανοιγει το στομα του ακουω φωνη γκομενιστικη και απο τις κινησεις του παρατηρω οτι πουστριζει.
βλεπω προχθες εναν μαλακα με μουσια στην αντιπροσωπεια που παω για σερβις το αυτοκινητο να μιλαει στο κινητο και παρατηρω οτι φοραει σανδαλία στα χρωματα του gay pride.
στο γυμναστηριο που παω βλεπω οτι ολοι οι πιτσιρικαδες 25-30 χρονων κουβαλανε 2-3 κρεμες και αλοιφοντε σαν τις πουτανες μεταξυ τους, τους ακουω δε να κανου συζητησεις με γκομενες στο γυμναστηριο για καπελα και μαγιο και οτι αλλη μαλακια υπαρχει.καμακι δεν κανει κανενας.
παω σε παιδοτοπο με τον ανηψιο μου και βλεπω στο απεναντι τραπεζι να καθετε ενα ζευγαρι και ο τυπος να γλυφει το παγωτο του λες και εκανε πιπα.
προχθες μιλουσα με μια φιλη που κανει νυχια και μου λεει ανεβηκε η δουλεια τις τωρα τελευταια γιατι εχει και πολλους αντρες πελατες.

ρε τυποι εχει γινει πουστροποιησει του αντρικού φύλου η έτσι μου φαινετε εμενα;
τυπε, σε λιγα χρονια πρωθυπουργος της Ελλαδας θα ειναι ο λιλας  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Oratios1980

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
62
Like
6
Πόντοι
0
Tι λέτε ρε παιδιά, Το άλλο δεν το ξέρετε με τις γκόμενες. Ήμουνα την προηγούμενη εβδομάδα στη Σαλονίκη στο Πιτ Παζαρ για άραγμα το βράδυ με δεκάδες γκομενοπαρέες και άλλες τόσες μπαγκουροπαρέες. Εμείς τρεις μπάγκουροι πίναμε τρώγαμε και χαλβαδιάζαμε διάφορες που καθόντουσαν στα γύρο τραπέζια. Κάποια στιγμή στο απέναντι τραπέζι καθότανε 4-5 γκόμενες 20-22 το πολύ και τα πίνανε, τα δύο ήτανε απίθανα μουνάκια, το ένα είχε πετάξει βυζάκια με ανοιχτό το πουκάμισο της, το άλλο είχε σηκώσει μπούτια με ένα μινι που φόραγε τελείως καυλωμένες και οι δύο. Τι να κάναμε εμείς μεγάλοι άνθρωποι πια, το μάτι καρφωνόταν στα μπουτάκια και στα βυζάκια της άλλης. Κάποια στιγμή σηκώθηκε μια από την παρέα τους και ήρθε προς τα εμάς, και ακούτε θράσος τι μας είπε. "Τι θα γίνει ρε με σας μπορείτε να μην μας κοιτάτε συνέχεια και να μην μας ενοχλείτε, μου ήρθε να την μπουγελώσω με κρασί". Δεν τα γαμάνε ρε σεις τα κορίτσια σήμερα, δεν ξέρουν τι είναι κάμαξ, δυστχώς χάλασε η Ελλάδα και σε αυτό το είδος
Αχαχα καλά σας είπε, μπράβο στη μικρή.
Όχι θα κοίταζε να τη γδύνανε με τα μάτια τους οι πειναλέες ύαινες που θα είχαν την ηλικία του πατέρα της και θα το βούλωνε.
 

Επισκέπτης
Το χειρότερο βίντεο του Τσάχ:


Δείτε το να δείτε την κατάντια μιας γενιάς, ενός λαού ο οποίος έχει γίνει αμοραλιστής και μόνο το γαμήσι μπορεί να σκεφτεί κι ενδιαφέροντα δεν έχει, και μετά τον σύριζα είναι ικανός να εκλέξει τον ΑΝΤΑΡΣΥΑ!
τι σε πείραξε δηλαδή απ'αυτά που λέει στο βίντεο; μετριοπαθείς απόψεις εκφράζει
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Αχαχα καλά σας είπε, μπράβο στη μικρή.
Όχι θα κοίταζε να τη γδύνανε με τα μάνια της οι πειναλέες ύαινες που θα είχαν την ηλικία του πατέρα της και θα το βούλωνε.

Τότε γιατί να τα έχει έξω η κοπέλα;
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
με λιλα ...κ πουστης κ φιλελες ...ενας βαλιανατοκουλης

Τουλάχιστον τον κόβω για λιμπερτάριαν! Κι είναι εναντίον του Ισλάμ και των μουσουλμάνων!

Φοβάμαι μη μας μπει καμιά τρασέξουαλ πούστρα που ζητάει Πακιστανούς και να εθνικοποιήσει τα πάντα!
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
τι σε πείραξε δηλαδή απ'αυτά που λέει στο βίντεο; μετριοπαθείς απόψεις εκφράζει

πουστρολαγνικές... κι εξόντωσε ή το επιχείρησε έναν άνθρωπο που κάποτε είχε ανεβάσει κι είχε μαζί του μάλλον φιλική σχέση.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Tι λέτε ρε παιδιά, Το άλλο δεν το ξέρετε με τις γκόμενες. Ήμουνα την προηγούμενη εβδομάδα στη Σαλονίκη στο Πιτ Παζαρ για άραγμα το βράδυ με δεκάδες γκομενοπαρέες και άλλες τόσες μπαγκουροπαρέες. Εμείς τρεις μπάγκουροι πίναμε τρώγαμε και χαλβαδιάζαμε διάφορες που καθόντουσαν στα γύρο τραπέζια. Κάποια στιγμή στο απέναντι τραπέζι καθότανε 4-5 γκόμενες 20-22 το πολύ και τα πίνανε, τα δύο ήτανε απίθανα μουνάκια, το ένα είχε πετάξει βυζάκια με ανοιχτό το πουκάμισο της, το άλλο είχε σηκώσει μπούτια με ένα μινι που φόραγε τελείως καυλωμένες και οι δύο. Τι να κάναμε εμείς μεγάλοι άνθρωποι πια, το μάτι καρφωνόταν στα μπουτάκια και στα βυζάκια της άλλης. Κάποια στιγμή σηκώθηκε μια από την παρέα τους και ήρθε προς τα εμάς, και ακούτε θράσος τι μας είπε. "Τι θα γίνει ρε με σας μπορείτε να μην μας κοιτάτε συνέχεια και να μην μας ενοχλείτε, μου ήρθε να την μπουγελώσω με κρασί". Δεν τα γαμάνε ρε σεις τα κορίτσια σήμερα, δεν ξέρουν τι είναι κάμαξ, δυστχώς χάλασε η Ελλάδα και σε αυτό το είδος
συγνωμη αλλα τι ηλικια εχετε???
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
καυλωμένα τα δύο πολύ καυλωμένα και σουρωμένα , ντίρλα. Η άλλη που σηκώθηκε μάλλον για λεσβία μου  έκανε περισσότερο

Το πιο πιθανό είναι να ζήλευε τις φίλες της και να της έκανε χαλάστρα στο οφθαλμόλουτρο...
 

Επισκέπτης
πουστρολαγνικές... κι εξόντωσε ή το επιχείρησε έναν άνθρωπο που κάποτε είχε ανεβάσει κι είχε μαζί του μάλλον φιλική σχέση.
που τις είδες τις πουστρολαγνικες ρε φίλε;

Επειδή έκραξε τον άλλον που ευχόταν καρκίνους στους γκέι;
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
μαγκες εχει δικιο ο τυπος

δεν κανουμε καμακια

εγω την περασμενη πεμπτη ημουνα γλυφαδα

και παω να παρω τσιγαρα απο το περιπτερο

βλεπω με εχουνε σταμπαρει 3 γκομενακια ασχημα πιτσιρικες και οι τρεις

δεν προλαβαινω να αναψω το τσιγαρο ειναι και οι 3 στημενες ακριβως διπλα μου και βγαζει ματι οτι θελουν να τις καμακωσω

τελιωσα το τσιγαρακι μου και τις εγραψα στα αρχιδακια μου

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom